Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOM 2015, ZL 2 - ultra dolga

Orientacijski klub Polaris, Zimica, Slovenske gorice, 29. 11. 2015

SOM dolga (17.9km / 750m / 18KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 143:03+00:00
2Jaka PiltaverOK Brežice 150:39+07:36
2Bojan JevševarOK Brežice 150:39+07:36
4Miran KolmanKamniški OK 173:58+30:55
5Janez PretnarKamniški OK 173:59+30:56
6Matej KostanjevecMOK 180:07+37:04
6Mojca FlerinKamniški OK 180:07+37:04
8Gregor ZupanOK Komenda 193:48+50:45
9Blaž KölnerOK Komenda 193:49+50:46
10Gregor AnderluhOK Polaris 197:39+54:36
11Tilen PraperOK Polaris 197:40+54:37
12Mark BogatajOK Azimut 236:36+93:33
13Tajda BogatajOK Azimut 236:37+93:34
14Aljaž ČerneOK Tivoli 249:54+106:51
15Andreja StrnadOK Tivoli 249:57+106:54
Leon KropivšekMOK DNF+ --:--
Klaus KrischanEnnstal DNF+ --:--

SOM kratka (11km / 480m / 12KT)

1Jan DovčOK Tivoli 92:32+00:00
1Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 92:32+00:00
3Boštjan ČerinOK Tivoli 99:22+06:50
4Matej Čerin 99:23+06:51
5Srečko Omejc 100:12+07:40
6Matic Omejc 100:20+07:48
7Ivo BaumanMOK 105:14+12:42
7Miha ŠkarabotOK Polaris 105:14+12:42
9Herwig AllwingerMOK 108:28+15:56
10Valter FoškiOK Polaris 113:58+21:26
10Miro ŠalamunOK Polaris 113:58+21:26
12Anica HribarOK Brežice 117:35+25:03
13Vid BogovičOK Brežice 117:39+25:07
14Matija JesenkoOK Tivoli 119:10+26:38
15Žiga CukorOK Tivoli 119:11+26:39
16Tomaž GroffOK Azimut 121:08+28:36
17Tomaž Pust 121:09+28:37
18Robert KuncOK Tivoli 125:06+32:34
19Rok Valič 125:08+32:36
20Žan RavnikarOK Komenda 133:50+41:18
21Monika RavnikarOK Komenda 133:53+41:21
22Aleš BorštnikOK Tivoli 143:12+50:40
22Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 143:12+50:40
24Janko LapajneOK Azimut 153:54+61:22
25Vlado SedejOK Azimut 154:17+61:45
26Klemen KendaOK Azimut 156:36+64:04
27Rok SušnikOK Azimut 156:37+64:05
28Suzana DrevenšekKamniški OK 159:45+67:13
28Tanja PretnarKamniški OK 159:45+67:13
30Aleš MakucŠD Pedal 163:22+70:50
31Mirjam MakucŠD Pedal 163:25+70:53
32Katja KobentarKamniški OK 164:21+71:49
32Barbara KmetecKamniški OK 164:21+71:49
34Igor BončinaOK Azimut 182:13+89:41
35Abigael Vanessa BoncinaOK Azimut 182:23+89:51
36Rok ŽižekOK Azimut 185:34+93:02
37Gorazd Sotosek 185:46+93:14
38Katerina Sotošek 187:07+94:35
39Saša ŽižekOK Azimut 187:13+94:41
40Roman SladičOKPT 191:51+99:19
41Ana PlavčakŠOK 191:54+99:22
42Janez ŠumečkiOK Tivoli 211:48+119:16
43Biserka Ledinšek 211:49+119:17
Tilen ZupanOK Komenda MP+ --:--
Herwig AllwingerMOK DNF+ --:--
Romana ZupanOK Komenda MP+ --:--
Nejc TurkOK Komenda MP+ --:--
Patricija Primožič OK Komenda MP+ --:--