Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 20 - srednja

Ottobre, Repen, 1. 2. 2015

A (km / m / KT)

1Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda00:41:30+00:00
2Serhiy Mukhidinov 00:47:21+05:51
3Tibor Mrak OK Azimut00:49:40+08:10
4Rok Močnik OK Azimut00:55:27+13:57
5Mark Bogataj OK Azimut00:57:24+15:54
6Andraž De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento00:57:51+16:21
7Simon Stanonik OK Azimut00:58:17+16:47
8Ales Poljansek OK Azimut00:58:27+16:57
9Lorenzo Bartulovich SSD Gaja - Sezione Orientamento00:59:28+17:58
10Alessandro Pacasso SCI CLUB UDINE A:S:D01:02:25+20:55
11Matej Skarabot OK Polaris01:03:53+22:23
12Silvij Močnik OK Azimut01:04:37+23:07
13Klemen Kenda OK Azimut01:06:53+25:23
14Miha Skarabot OK Polaris01:08:31+27:01
15Paolo Pizzamus SSD Gaja - Sezione Orientamento01:09:14+27:44
16Ivo Kete PD Ajdovščina01:09:26+27:56
17Gianluca Leoni SSD Gaja - Sezione Orientamento01:10:58+29:28
18Stanko Cufer PD Ajdovščina01:11:44+30:14
19Luca Ruini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:13:17+31:47
20Stefano Zonato Puolangan Ryhti01:13:25+31:55
21Carlo Giacometti SSD Gaja - Sezione Orientamento01:13:32+32:02
22Andrea Rivetta SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:14:36+33:06
23Michael Tremul PUNTO K ORIENTEERING ASD01:15:44+34:14
24Daniele Fontanot PUNTO K ORIENTEERING ASD01:16:25+34:55
25Michele Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D01:19:04+37:34
26Peter Ferluga SSD Gaja - Sezione Orientamento01:19:57+38:27
27Mark Sylvester UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB01:20:02+38:32
28Andrea Bernardi PUNTO K ORIENTEERING ASD01:20:20+38:50
29Matic Erznožnik OK Azimut01:20:36+39:06
30Vojko Kacin OK Azimut01:21:06+39:36
31Marko De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento01:29:33+48:03
32Mauro Clemente SSD Gaja - Sezione Orientamento01:31:30+50:00
33Gianfranco Siega SSD Gaja - Sezione Orientamento01:40:30+59:00
Žan Ravnikar Orientacijski klub Komendamp+-42:30

(km / m / KT)

1Ajda Flasker Orientacijski klub Komenda01:00:52+00:00
2Jasmine Neve Orientacijski klub Komenda01:01:01+00:09
3Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda01:09:06+08:14
4Chiara Sepin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:09:08+08:16
5Lara Gantar OK Azimut01:09:50+08:58
6Nuša Jeram OK Azimut01:10:22+09:30
7Anka Kuzmin SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:17:46+16:54
8Serena Zacchigna ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D01:17:55+17:03
9Marirosa Hechich SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:22:04+21:12
10Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE01:40:41+39:49

B (km / m / KT)

1Massimo Mosca CAI XXX OTTOBRE ASD00:35:46+00:00
2Andrea Foschian SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:38:09+02:23
3Maks Rodman PD Ajdovščina00:39:17+03:31
4Marco Ongaro 00:40:34+04:48
5Matic Soban PD Ajdovščina00:41:30+05:44
6Aljoša Pogačar Orientacijski klub Komenda00:41:34+05:48
7Roberto Larotella ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:42:54+07:08
8Seljak Borut Orientacijski klub Komenda00:43:07+07:21
9Antonio Di Bartolomeo PUNTO K ORIENTEERING ASD00:45:02+09:16
10Mauro Felchero 00:45:53+10:07
11Roberto Cereatti 00:48:38+12:52
12Nejc Močnik OK Azimut00:49:14+13:28
13Giorgio Ghersi ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:49:25+13:39
14Gregor Zupan Orientacijski klub Komenda00:52:11+16:25
15Claudio Sepin SSD Gaja - Sezione Orientamento00:55:42+19:56
16Fiorenzo Ruzzier SSD Gaja - Sezione Orientamento00:56:07+20:21
17Nicol Zuffi A:S:D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:56:32+20:46
18Fabrizio Mosolo SCI CLUB UDINE A:S:D00:57:25+21:39
19Luca Fontanot PUNTO K ORIENTEERING ASD00:58:14+22:28
20Roberto Covacich SSD Gaja - Sezione Orientamento01:02:40+26:54
21Paolo Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D01:08:25+32:39
22Agim Mazreku UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB01:13:45+37:59
23Sebastiano Valente PUNTO K ORIENTEERING ASD01:15:51+40:05
24Margar Harutyunyan UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB01:15:53+40:07
25Pierpaolo Poldrugo GR: OR: CAI XXX OTTOBRE ASD01:35:31+59:45
26Andrea Sponza SSD Gaja - Sezione Orientamento01:55:03+79:17
Marco Mancini ORIENTEERING TRIESTE - A:S:Dmp+-36:14

(km / m / KT)

1Chiara De Cristini SSD Gaja - Sezione Orientamento00:38:42+00:00
2Michela Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:44:18+05:36
3Antonella Mantovani SCI CLUB UDINE A:S:D00:44:31+05:49
4Mihala Korelc Orientacijski klub Komenda00:44:49+06:07
5Elisabetta Tadina ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:45:08+06:26
6Cristina Grabar U:S: PRIMIERO A:S:D00:45:16+06:34
7Marjeta Lipužič Orientacijski klub Komenda00:46:01+07:19
8Ana Pia Pogačar Orientacijski klub Komenda00:46:39+07:57
9Alenka Vuga Seljak Orientacijski klub Komenda00:50:09+11:27
10Nika Poljansek OK Azimut00:53:35+14:53
11Maria Elena Simonelli A:S:D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:53:53+15:11
12Federica Visintin A:S:D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:57:11+18:29
13Cristina Ruini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:01:35+22:53
14Sara Sisko Anneli Kemppainen UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB01:06:10+27:28
15Sara Lunardis PUNTO K ORIENTEERING ASD01:06:13+27:31
16Zoe Evelyn Deka UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB01:07:51+29:09
17Luana Favretto ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D01:09:31+30:49
18Michela Degrassi PUNTO K ORIENTEERING ASD01:11:51+33:09
19Fiammetta Bertoli PUNTO K ORIENTEERING ASD01:14:56+36:14
20Tiziana De Monte GR: OR: CAI XXX OTTOBRE ASD01:33:49+55:07
21Marija Kovac PD Ajdovščina01:37:42+59:00
22Sonia Predan SCI CLUB UDINE A:S:D01:53:24+74:42
Francesca Tarabocchia GR: OR: CAI XXX OTTOBRE ASDmp+-39:18
Patricija Primožič Orientacijski klub Komendamp+-39:18

C (km / m / KT)

1Eccher Stefano De SCI CLUB UDINE A:S:D00:12:25+00:00
2Alfredo Furlani GR: OR: CAI XXX OTTOBRE ASD00:18:35+06:10
3Davide Chiocca GRUPPO OR: CAI MONFALCONE00:18:42+06:17
4Nik Gregoric PD Ajdovščina00:19:36+07:11
Kristjan Kalc SSD Gaja - Sezione Orientamentomp+-13:35

(km / m / KT)

1Elisa Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:15:25+00:00
2Nika Ravnikar Orientacijski klub Komenda00:15:52+00:27
3Veronika De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento00:19:01+03:36
4Chiara Rajgelj SSD Gaja - Sezione Orientamento00:19:59+04:34
5Rossella Degiorgi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:20:42+05:17
6Karina Lisboa Basund UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB00:21:48+06:23
7Manuela Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:27:23+11:58
8Ambra Ive PUNTO K ORIENTEERING ASD00:30:45+15:20
9Arianna Privato PUNTO K ORIENTEERING ASD00:31:42+16:17
10Vlasta Jarc GRUPPO OR: CAI MONFALCONE00:31:43+16:18
11Paola Motta GR: OR: CAI XXX OTTOBRE ASD00:37:47+22:22
12Adriana Donini SSD Gaja - Sezione Orientamento00:39:37+24:12
13Antonella Sinigaglia SSD Gaja - Sezione Orientamento00:43:49+28:24
14Nataša Canziani SSD Gaja - Sezione Orientamento00:54:48+39:23
Nunes Fernanda Savaris UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUBmp+-16:35
Agustina Romero UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUBmp+-16:35

Skupine (km / m / KT)

1Luka Carli SSD Gaja - Sezione Orientamento00:20:26+00:00
2Gabriele Gaio SSD Gaja - Sezione Orientamento00:20:51+00:25
3Andrea Jenco PUNTO K ORIENTEERING ASD00:21:28+01:02
4Ginevra Cesca ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:21:40+01:14
5Lucrezia Cesca ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:21:50+01:24
6Cristina Pitacco Senza Societ00:23:53+03:27
7Blaz Petejan SSD Gaja - Sezione Orientamento00:24:50+04:24
8Gregor Pavli¬ SSD Gaja - Sezione Orientamento00:24:57+04:31
9Ema Petejan SSD Gaja - Sezione Orientamento00:25:45+05:19
10Mariagiulia Travan GR: OR: CAI XXX OTTOBRE ASD00:27:31+07:05
11Marina Delise ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:31:20+10:54
12Enrico Candotti ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:32:33+12:07
13Elias Fratnik ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:33:42+13:16
14Antonella Luschemani ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:34:03+13:37
15Lorenzo Musarra ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:34:30+14:04
16Giacomo Lo Duca PUNTO K ORIENTEERING ASD00:36:25+15:59
17Daniele Apollonio GR: OR: CAI XXX OTTOBRE ASD00:36:39+16:13
18Branko Kuzmin Senza Societ00:37:49+17:23
19Amina Cernigoj PUNTO K ORIENTEERING ASD00:37:52+17:26
20Prat Filippo Iogna PUNTO K ORIENTEERING ASD00:38:40+18:14
21Ruben Balbi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:40:56+20:30
22Caterina Corsucci ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:46:42+26:16
23Matteo Sturni ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D00:46:46+26:20
24Elisa Buttignol PUNTO K ORIENTEERING ASD00:49:28+29:02
25Luca Cossina PUNTO K ORIENTEERING ASD00:55:52+35:26
26Luca Chiapolino PUNTO K ORIENTEERING ASD00:56:39+36:13
27Gabriele Giudici ORIENTEERING TRIESTE - A:S:D01:35:29+75:03
Rachele Rocco Senza Societmp+-21:34