Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Prvenstvo osnovnih šol MOL - drugo

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 2. 4. 2015

Izvajanje programa sofinancira Mestna občina Ljubljana.

 

Mestna občina Ljubljana


Učenci (3.13km / 25m / 12KT)

1- Kunc, Smrekar, GradOŠ KAŠELJ 1 22:39+00:00
2- Kunc, Zgonec, LešnjakOŠ KAŠELJ 2 30:07+07:28
3- Kušar, Pestotnik Stres, TomažičOŠ TRNOVO 30:35+07:56
4- Kastelic, Anzeljc, ZorkoWALDORFSKA ŠOLA 2 32:44+10:05
5- Kočevar, Gvozdanović, SajovicOŠ VALENTINA VODNIKA 2 33:09+10:30
6- Žle, Rožman, AmbrožOŠ ZADOBROVA 1 34:18+11:39
7- Mauhar, Loboda, TeržanOŠ MIRANA JARCA 1 34:48+12:09
8- Osmanov, Pestotnik, ŽagarOŠ SOSTRO 5 36:40+14:01
9- Hernec, Grad, MiklavecOŠ KAŠELJ 3 37:39+15:00
10- Habič, Košir, VrečarOŠ SOSTRO 1 38:45+16:06
11- Mastnak Sokolov, Benko, StražeWALDORFSKA ŠOLA 1 41:23+18:44
12- Lesar, Jerlah, LogarOŠ SOSTRO 2 43:02+20:23
13- Gombač, Alič, PistotnikOŠ SOSTRO 3 43:29+20:50
14- Goričanec, Klemar, ČukaOŠ VALENTINA VODNIKA 3 44:58+22:19
15- Rogina Kozel, Kraševec, PistotnikOŠ VALENTINA VODNIKA 1 46:25+23:46
16- Huč, Rančnik, ŠoncOŠ VALENTINA VODNIKA 4 49:20+26:41
17- Kozlevčar, Končar, MohorkoOŠ SOSTRO 4 55:19+32:40
18- Sajovic, Kunšek, DebevcOŠ MIRANA JARCA 3 66:39+44:00
19- Čelić, Pertot, VončinaOŠ MIRANA JARCA 2 74:21+51:42

Učenke (3.05km / 10m / 12KT)

1- Kušar, Pestotnik Stres, KušarOŠ TRNOVO 24:44+00:00
2- Šalamun, Jamnik, BartolOŠ ZADOBROVA 1 26:45+02:01
3- Lemajič, Čampa, JesenkoWALDORFSKA ŠOLA 4 27:13+02:29
4- Hočevar, Keber, VeneOŠ SOSTRO 4 30:40+05:56
5- Horvat, Ferlan, PuhanOŠ ZADOBROVA 2 31:13+06:29
6- Gregorič, Tramte Kastelic, SelesOŠ VALENTINA VODNIKA 2 34:01+09:17
7- Krebs, Tratnik, VidovičOŠ VALENTINA VODNIKA 1 34:20+09:36
8- Ferenc, Ferenc, LipovacOŠ POLJE 42:00+17:16
9- Slak, Bučar Valenta, NikolovskaWALDORFSKA ŠOLA 3 43:01+18:17
10- Kuharič, Aničin, BalmazovičOŠ MIRANA JARCA 3 44:01+19:17
11- Zgonc, Kamšek, IlovarOŠ KAŠELJ 1 44:17+19:33
12- Brodnjak, Krivic, TrampužOŠ SOSTRO 5 47:58+23:14
13- Pribakovič, Anzeljc, VidmarWALDORFSKA ŠOLA 1 49:51+25:07
14- Klemenc Dinjaški, Florjančič, SlabeWALDORFSKA ŠOLA 2 50:09+25:25
15- Dolanc, Teme, RupertOŠ MIRANA JARCA 1 54:53+30:09
16- Goričar, Javornik, NovakOŠ SOSTRO 1 63:05+38:21
17- Jager, Zagorc, ČernecOŠ SOSTRO 2 63:46+39:02
18- Arnejčič , Kaljevič, KanuričOŠ MIRANA JARCA 4 66:47+42:03
19- Kovačič, Škerl, KuharičOŠ MIRANA JARCA 2 67:15+42:31
20- Ćoralić, Kerin, KajfežOŠ ZADOBROVA 3 72:32+47:48
21- Kastelic, Lana, ZupančičOŠ SOSTRO 3 80:07+55:23