Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Prvenstvo srednjih šol MOL - drugo

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 3. 4. 2015

Izvajanje programa sofinancira Mestna občina Ljubljana.

 

Mestna občina Ljubljana


Dijaki (5.09km / 50m / 18KT)

1- Škarabot, Oražem, GobecGIMNAZIJA VIČ 1 34:42+00:00
2- Šalamun, Vidic, BukovecGIMNAZIJA MOSTE 36:17+01:35
3- Petrovič, Smrtnik, AničinGIMNAZIJA BEŽIGRAD 1 38:37+03:55
4- Petrovič, Pušnik, CafGIMNAZIJA BEŽIGRAD 2 40:54+06:12
5- Rebolj, Vrankar, NovakGIMNAZIJA ŠIŠKA 2 45:34+10:52
6- Jurca, Zupančič, CapuderŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 1 45:44+11:02
7- Dobre, Debevec, BohincŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 1 45:47+11:05
8- Cimperman, Lopatič, StoničGIMNAZIJA VIČ 2 45:58+11:16
9- Vogrin, Gravnar, AžmanGIMNAZIJA LEDINA 1 53:31+18:49
10- Kvartuh, Trstenjak, VilharGIMNAZIJA ŠIŠKA 1 53:40+18:58
11- Pivk, Ocepek, ŠtrukeljSREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2 58:35+23:53
12- Bačar, Kljun, LesarSREDNJA VEGOVA ŠOLA 2 59:38+24:56
13- Jeršin, Marolt, TekavecSREDNJA VEGOVA ŠOLA 1 64:03+29:21
14- Slapar, Jemec, IleršičGIMNAZIJA LEDINA 2 66:54+32:12
15- Korenč, Petančič, ŠtrubeljSREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 3 70:44+36:02
16- Jenko, Medič, ZimaSREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 1 71:27+36:45
17- Kmetič, Pintarič, JakiGIMNAZIJA LEDINA 3 77:58+43:16
- Plevel, Hribar, LegenŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE MP+ --:--
- Karlek, Mihalič, ZavodnikSREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 1 DNF+ --:--
- Vilhar, Trstenjak, MalešičGIMNAZIJA ŠIŠKA 3 DNF+ --:--
- Kene, Petrič, GobecGIMNAZIJA LEDINA 4 DNF+ --:--
- Svetek, Bohinc, NovakGIMNAZIJA LEDINA 5 MP+ --:--
- Mikuž, Drobnič, DolarSREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 1 DNF+ --:--

Dijakinje (4.26km / 50m / 15KT)

1- Lipužič, Plaznik, LenardičGIMNAZIJA BEŽIGRAD 2 33:42+00:00
2- Merše, Dim, GolobŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 1 40:30+06:48
3- Casagrande, Lavrenčič, KozamernikGIMNAZIJA POLJANE 1 40:53+07:11
4- Radovan, Pavšič, PirnatGIMNAZIJA BEŽIGRAD 1 42:20+08:38
5- Jezeršek, Podlogar, ŠtularŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 44:45+11:03
6- Tušar, Kunstič, KlemenčičWALDORFSKA GIMNAZIJA 2 56:47+23:05
7- Dostal, Kermauner Jesih, VončaSREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 1 57:12+23:30
8- Zajc, Rupnik, MerdanovičEKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA 2 73:45+40:03
9- Živalič, Simonič, KujundžičEKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA 1 77:12+43:30
10- Rozman, RadovanovičWALDORFSKA GIMNAZIJA 3 106:14+72:32
- Lah, Melik Filipič, PušljarSREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2 MP+ --:--
- Koprivec, Lenaršič, KraljGIMNAZIJA VIČ 1 DNF+ --:--
- Pivk, Rnjak, RožmancSREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 1 DNF+ --:--
- Bevc, Kračman, NemecGIMNAZIJA LEDINA 3 MP+ --:--
- Potočnik, Treven, PrusnikWALDORFSKA GIMNAZIJA 1 MP+ --:--
- Hočevar, Špajzar, FelicijanGIMNAZIJA LEDINA 1 MP+ --:--
- Peček, Klemenčič, DjelovciGIMNAZIJA LEDINA 2 MP+ --:--

Mešane (4.67km / 50m / 17KT)

1- Miščič, Pušenjak, MarinčekGIMNAZIJA POLJANE 1 53:50+00:00
2- Keber, Kozamernik, KozamernikGIMNAZIJA POLJANE 2 81:32+27:42