Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2015 - Dolge proge - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 19. 4. 2015

ME (15.2km / m / 23KT)

1Florian Exler OLT Transdanubien1:35:23+00:00
2Žiga Andrejc OK Slovenj Gradec1:51:51+16:28
3Marko Dudić OK Slovenj Gradec1:52:53+17:30
4Hinko Andrejc OK Slovenj Gradec1:55:03+19:40
5Joc Koprivnikar OK Slovenj Gradec1:55:44+20:21
6Grega Andrejc OK Slovenj Gradec1:56:11+20:48
7Blaž Miheljak OK Slovenj Gradec1:56:25+21:02
8Damjan Sekuti OK Slovenj Gradec2:05:12+29:49
9Blaž Petrovič OK Polaris2:06:06+30:43
10Matic Breznik OK Slovenj Gradec2:06:16+30:53
11Aljaž Černe OK Tivoli2:19:12+43:49
12Tomaž Pritržnik Brez kluba2:32:48+57:25
13Ivan Gverić OK Kapela2:37:31+62:08
14Robert Šumah ŠTD Pohorc3:26:10+110:47
Domagoj Malovic OK KapelaMP+ --:--
Samo Cokan OK Slovenj GradecMP+ --:--
Matej Pistor OK Slovenj GradecMP+ --:--
Metod Keber ŠTD PohorcDNS+ --:--

WE (12.2km / m / 19KT)

1Eneja Osterman OK Polaris1:35:30+00:00
2Maja Zavrl ŠTD Pohorc2:04:15+28:45
3Saskia Hofer MTBO Junior Team Austria2:08:01+32:31
4Špela Strasser Mariborski OK2:37:06+61:36
5Nastja Raj OK Slovenj Gradec3:23:26+107:56
Kaja Pistor Mariborski OKMP+ --:--

W19S (6.6km / m / 11KT)

1Katja Walther OLT Transdanubien1:05:01+00:00
2Maja Visinski Andrejc OK Slovenj Gradec1:08:25+03:24
3Gaby Finder MTBO Junior Team Austria1:11:29+06:28
4Smiljana Janžek OK Međimurje1:15:32+10:31
5Alida Sokolović OK Bjelovar1:25:36+20:35
6Tanja Mezga OK Slovenj Gradec1:47:44+42:43
Lena Doler OK Slovenj GradecMP+ --:--

M19S (11.2km / m / 16KT)

1Paul Kratky MTBO Junior Team Austria1:27:51+00:00
2David Hiba Andrejc OK Slovenj Gradec1:42:01+14:10
3Markus Finder MTBO Junior Team Austria1:42:09+14:18
4Gašper Petrovič OK Polaris1:51:47+23:56
5Vladimir Tkalec OK Međimurje2:09:40+41:49
6Julijan Klančnik Brez kluba2:46:46+78:55
Primož Pogorelčnik OK Slovenj GradecMP+ --:--

M45 (11.2km / m / 16KT)

1Dušan Petrovič OK Polaris1:24:58+00:00
2Karl Fink OLC Graz1:39:51+14:53
3Michael Melcher MTBO Junior Team Austria1:40:15+15:17
4Igor Bončina OK Azimut1:53:54+28:56
5Mirko Vodovnik OK Slovenj Gradec1:57:58+33:00
6Dražen Janžek OK Međimurje2:08:25+43:27
7Slobodan Sokolović OK Bjelovar2:46:35+81:37
8Zvonko Kuhelnik OK Slovenj Gradec3:08:18+103:20

OPEN (6.6km / m / 11KT)

1Metka Kramberger OK Slovenj Gradec1:56:36+00:00
2Abigael Bončina Brez kluba2:03:09+06:33