Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP 5, klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kalce, 13. 6. 2015

A (3.2km / 90m / 13KT)

1Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda26:25+00:00
2Peter TušarOK Azimut OK Azimut32:39+06:14
3Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli34:53+08:28
4Herwig AllwingerMOK Mariborski OK36:00+09:35
5Gregor HvalaOK Azimut OK Azimut36:08+09:43
6Aleš PoljanšekOK Azimut OK Azimut37:36+11:11
7Mark BogatajOK Azimut OK Azimut38:09+11:44
8Jošt LapajneOK Azimut OK Azimut38:19+11:54
9Matic BlažOK Komenda Orientacijski klub Komenda39:07+12:42
10Franc KnapOK Azimut OK Azimut39:46+13:21
11Simon StanonikOK Azimut OK Azimut39:59+13:34
12Tihomir SalopekRIS OK Ris Delnice40:04+13:39
13Rok MočnikOK Azimut OK Azimut43:55+17:30
14Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris46:04+19:39
15Klemen KendaOK Azimut OK Azimut47:42+21:17
16Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli OK Tivoli48:29+22:04
17Silvij MočnikOK Azimut OK Azimut49:41+23:16
18Drago PeterneljOK Azimut OK Azimut50:30+24:05
19Matej SedejOK Azimut OK Azimut50:47+24:22
20Andraž De LuisaOK Azimut OK Azimut51:02+24:37
21Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut52:58+26:33
22Vojko KacinOK Azimut OK Azimut55:59+29:34
23Emil KacinOK Azimut OK Azimut58:48+32:23
24Tjaž GantarOK Azimut OK Azimut60:18+33:53
25Roman SladičOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje62:56+36:31
26Janko LapajneOK Azimut OK Azimut63:48+37:23
27Nejc MočnikOK Azimut OK Azimut64:59+38:34
28Dalibor RadovanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris66:14+39:49
29Marko De LuisaGAJA SSD GAJA68:48+42:23
30Herwig Jr. AllwingerMOK Mariborski OK69:40+43:15
31Sandi LovrečičOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje70:03+43:38
32Krešo KerestešOK Trzin OK Trzin71:35+45:10
33Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli75:52+49:27
34Vlado SedejOK Azimut OK Azimut84:09+57:44
35Boštjan BogatajOK Azimut OK Azimut85:50+59:25
36Charles NelsonOK Azimut OK Azimut87:33+61:08
37Matej VidičOK Azimut OK Azimut129:37+103:12
Klemen KeravicaOK Polaris Orientacijski Klub Polaris+-27:35
Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--
Dragan KrivičićOKPT OK Perkmandeljc TrbovljeMP+ --:--
Matjaž KoprivcOK Azimut OK Azimut+-27:35
Carlo GiacomettiGAJA SSD GAJA+-27:35
Žan RavnikarOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

B (2.6km / 60m / 12KT)

1Nuša JeramOK Azimut OK Azimut42:32+00:00
1Monika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda42:32+00:00
3Urša BegušOK Azimut OK Azimut56:37+14:05
4Zala ZavrlOK Komenda Orientacijski klub Komenda62:28+19:56
5Nika PoljanšekOK Azimut OK Azimut66:09+23:37
6Lara GantarOK Azimut OK Azimut66:33+24:01
7Anja BabičOK Trzin OK Trzin90:23+47:51
8Nika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda92:46+50:14
9Ana PlavčakŠOK Škofjeloški orientacijski klub93:47+51:15
10Manica GovekarOK Azimut OK Azimut109:48+67:16
11Jadranka DrobničOK Azimut OK Azimut117:02+74:30
Marjanca PoljanšekOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Leban MinejaOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--

C (1.3km / 30m / 8KT)

1Teja TušarOK Azimut OK Azimut32:18+00:00
2Tina KernOK Komenda Orientacijski klub Komenda33:20+01:02
3Tihon SalopekRIS OK Ris Delnice36:57+04:39
4Rok KernOK Komenda Orientacijski klub Komenda46:26+14:08
5Vid KerestešOK Trzin OK Trzin72:03+39:45
6David SedejOK Azimut OK Azimut76:35+44:17
7Rok BogatajOK Azimut OK Azimut84:43+52:25
Tina KernOK Komenda Orientacijski klub Komenda+-33:42
David SedejOK Azimut OK Azimut+-33:42
Rok KernOK Komenda Orientacijski klub Komenda+-33:42