Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja

Orientacijski klub Komenda, , 10. 5. 2015

Družinska (2.4km / m / 8KT)

1Brina Kölner OK Komenda29:58+00:00
1Naja Lončar OK Komenda29:58+00:00
3Ožbej Malus OK Komenda39:07+09:09
4Drejc Malus OK Komenda39:08+09:10
5Taja Strgar OK Komenda48:04+18:06
6Rok Bogataj OK Azimut51:12+21:14
7Lana Strgar OK Komenda51:44+21:46
8Anže Kölner OK Komenda59:34+29:36
9Tadej Žurbi OK Komenda1:01:14+31:16
10Andrej Sawers OK Komenda1:22:25+52:27
11Miha Sawers OK Komenda1:22:33+52:35
12Niko Sawers OK Komenda1:23:15+53:17
13Lucija Kavčič OK Komenda1:24:37+54:39
14Maks Tomazic OK Komenda1:25:05+55:07
15Miha Gmajner OK Komenda1:27:19+57:21
16Zala Mia Švigelj OK Komenda1:29:45+59:47
17Nejc Trunk OK Komenda1:30:15+60:17

Moški (6.4km / m / 22KT)

1Jernej Zorman OK Komenda56:48+00:00
2Matic Blaž OK Komenda58:12+01:24
3Jure Zmrzlikar OK Komenda1:06:59+10:11
4Miha Škarabot OK Polaris1:11:40+14:52
5Blaž Kölner OK Komenda1:14:41+17:53
6Andrej Borštnik OK Tivoli1:15:13+18:25
7Matej Škarabot OK Polaris1:16:18+19:30
8Aleš Poljanšek OK Azimut1:21:23+24:35
9Matjaž Kavčič OK Komenda1:23:47+26:59
10Aleš Borštnik OK Tivoli1:27:10+30:22
11Klemen Kenda OK Komenda1:29:07+32:19
12Gregor Zupan OK Komenda1:44:14+47:26
13Janez Zavrl OK Komenda2:01:15+64:27
14Peter Smrekar Individuals/No Club2:15:17+78:29
15Andrej Korelc OK Komenda2:15:44+78:56
Žan Ravnikar OK KomendaMP+ --:--
Igor Bončina OK AzimutMP+ --:--
Rok Močnik OK AzimutMP+ --:--
Blaž Petrovič OK PolarisMP+ --:--
Dušan Petrovič OK PolarisMP+ --:--
Gašper Petrovič OK PolarisMP+ --:--

Ženske (4.5km / m / 18KT)

1Jasmine Neve OK Komenda1:03:32+00:00
2Monika Ravnikar OK Komenda1:07:47+04:15
3Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:16:43+13:11
4Mihala Korelc OK Komenda1:17:14+13:42
5Zala Zavrl OK Komenda1:17:22+13:50
6Polona Jezeršek OK Komenda1:18:13+14:41
7Patricija Primožič OK Komenda1:24:48+21:16
8Jona Mirnik OK Komenda1:28:28+24:56
9Pia Dobravec OK Azimut1:34:13+30:41
10Anja Humar OK Azimut1:37:03+33:31
11Romana Zupan OK Komenda1:42:16+38:44
12Irena Hacin Kölner OK Komenda1:44:57+41:25
13Magda Špenko Individuals/No Club2:01:25+57:53
Marjeta Lipužič OK KomendaMP+ --:--
Nika Poljanšek OK AzimutMP+ --:--
Ajda Flašker OK KomendaDNF+ --:--
Mojca Flerin Kamniški OKDNF+ --:--
Urša Beguš OK AzimutDNF+ --:--

Otroška (1.8km / m / 14KT)

1Tilen Zupan OK Komenda23:09+00:00
2Erik Gregorc OK Komenda23:49+00:40
3Nika Ravnikar OK Komenda27:17+04:08
4Denis Gregorc OK Komenda27:55+04:46
5Rok Kern OK Komenda29:26+06:17
6Rok Hernec OK Tivoli41:09+18:00
7Boštjan Bogataj OK Azimut42:59+19:50
8Zala Špenko Individuals/No Club43:50+20:41
9Lara Zupan OK Komenda47:26+24:17
10Tina Kern OK Komenda51:18+28:09
11Filip Grad OK Tivoli52:37+29:28
12Luka Cvelbar OK Azimut1:02:55+39:46
13Jaka Kostanjšek OK Azimut1:03:08+39:59
14Domen Zurbi OK Komenda1:05:19+42:10
15Katja Babič OK Komenda1:06:14+43:05
16Domen Kavčič OK Komenda1:07:38+44:29
17Anka Grum OK Komenda1:09:58+46:49
18Miklavz Grum OK Komenda1:11:11+48:02
19Andraz Karner OK Komenda1:12:08+48:59
Jaka Grad OK TivoliDNF+ --:--