Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Slovenia in 3 days - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Tivoli, 5. 6. 2015

M10 (1.1km / m / 7KT)

1Nejc Turk OK Komenda0:06:45+00:00
2Tilen Zupan OK Komenda0:06:47+00:02
3Gašper Zgonec OK Tivoli0:06:52+00:07
4Aleš Serženta OK Azimut0:07:27+00:42
5Julijan Kavčič OK Azimut0:08:21+01:36
6Luka Seljak OK Komenda0:08:55+02:10
7Denis Gregorc OK Komenda0:13:45+07:00
8Juraj Vukelić OK Maksimir0:33:59+27:14
9Luka Drašlar Individuals/No club0:41:38+34:53
10Tarik Osmančevič Individuals/No club0:44:13+37:28

M12 (1.5km / m / 11KT)

1Erik Gregorc OK Komenda0:16:36+00:00
2Svit Pestotnik Stres OK Polaris0:19:08+02:32
3Tihon Salopek OK Ris Delnice0:19:34+02:58
4Rok Kern OK Komenda0:21:48+05:12
5Martin Jevševar OK Brežice0:22:12+05:36
6Matevž Kunc OK Tivoli0:26:04+09:28
7Rok Hernec OK Tivoli0:30:23+13:47
8Filip Grad OK Tivoli0:31:43+15:07
9Maj Jurij Miklavec OK Tivoli0:34:26+17:50
Filip Kušar Druzina KUSARMP+ --:--

M14 (2.6km / m / 15KT)

1Jakob Wolfram OL Wilhelminenberg0:20:02+00:00
2Jaka Grad OK Tivoli0:23:16+03:14
3Peter Smrekar OK Tivoli0:32:17+12:15
4Niko Brodey OL Wilhelminenberg0:33:01+12:59
5Gregor Kunc OK Tivoli0:40:34+20:32
6Kristjan Kalc SSD GAJA0:42:22+22:20

M16 (3.1km / m / 17KT)

1Žan Ravnikar OK Komenda0:23:24+00:00
2Matic Blaž OK Komenda0:24:29+01:05

M18 (3.1km / m / 17KT)

1Mark Bogataj OK Azimut0:21:16+00:00
2Simon Stanonik OK Azimut0:21:57+00:41
3Andraž De Luisa OK Azimut0:23:23+02:07

M21A (3.1km / m / 17KT)

1Simon Hatt! OL Zimmerberg0:22:46+00:00
2Jan Hug OL Zimmerberg0:24:40+01:54
3Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid0:26:44+03:58
4Carlo Giacometti SSD GAJA0:27:54+05:08
5Bernardo Nanclares Izcara CORZO0:29:49+07:03
6Boris Eržen Škofjeloški OK0:30:51+08:05

M21B (2.6km / m / 15KT)

1Gregor Zupan OK Komenda0:25:40+00:00
2Borut Seljak OK Komenda0:28:02+02:22
3Luka Plavčak Škofjeloški OK0:36:30+10:50
4Ziga Kušar OK Komenda0:48:57+23:17

M21 (3.2km / m / 27KT)

1Jernej Zorman OK Komenda0:21:23+00:00
2Clemens Wolfram OL Wilhelminenberg0:21:45+00:22
3Nicolas Kastner OL Wilhelminenberg0:24:01+02:38
4Florian Chatagny CA Rosé0:29:17+07:54
5Žiga Brenčič OK Komenda0:35:01+13:38
6Kwok Sang Lau Pui Ching Orienteering Club0:38:13+16:50
Juuso Kattelus Auran VannasMP+ --:--
Rok Pestotnik OK PolarisMP+ --:--

M35 (3.2km / m / 27KT)

1Kristian Bosisio OK Trzin0:27:26+00:00
2Tihomir Salopek OK Ris Delnice0:28:30+01:04
3Aleš Poljanšek OK Azimut0:30:24+02:58
4Gerrit Van De Riet OK Maksimir0:31:10+03:44
5Dmitrijs Frolovs Auseklis IK0:33:13+05:47
6Peter Ferluga SSD GAJA0:34:25+06:59
7Bojan Vukelić OK Maksimir0:34:51+07:25
8Valter Foški OK Polaris0:36:26+09:00
Bojan Jevševar OK BrežiceMP+ --:--
Rok Pestotnik OK PolarisMP+ --:--

M45 (3.1km / m / 17KT)

1Erich Göschl OLC Währing0:24:29+00:00
2Günter Kradischnig OLC Graz0:26:06+01:37
3Jožko Jazbar OK Azimut0:27:56+03:27
4Igor Bončina OK Azimut0:32:18+07:49
5Robert Kunc OK Tivoli0:33:25+08:56
6Aleš Čerin OK Tivoli0:35:17+10:48
7Marko De Luisa SSD GAJA0:38:15+13:46
8Eschlboeck Rainer Naturfreunde Linz0:38:24+13:55
9Martin Collinson SLOW0:43:52+19:23
Robert Orehoci OK BjelovarMP+ --:--

M55 (2.6km / m / 15KT)

1P-O Derebrant SOK Aneby0:21:15+00:00
2Stefano Zonato Lessinia Orienteering0:25:03+03:48
3Pauli Rautanen Järvenpään Palo0:28:04+06:49
4Fulvio Pacor SSD GAJA0:29:05+07:50
5Björn Nilsson OK Milan0:31:50+10:35
6Vlado Sedej OK Azimut0:33:37+12:22
7Arnulf Wolfram OL Wilhelminenberg0:34:15+13:00
8Bengt Stark OK Milan0:34:22+13:07
9Janko Lapajne OK Azimut0:35:34+14:19
10Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje0:38:48+17:33
Črtomir Knap OK AzimutMP+ --:--

W10 (1.1km / m / 7KT)

1Dora Vukelić OK Maksimir0:08:06+00:00
2Nastja Ferluga SSD GAJA0:09:34+01:28
3Tinka Ferenc OK Tivoli0:09:58+01:52
4Mojca Kunc OK Tivoli0:10:20+02:14
5Luna Pestotnik Stres OK Polaris0:15:58+07:52

W12 (1.5km / m / 11KT)

1Tina Kern OK Komenda0:19:04+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda0:25:13+06:09
3Zala Špenko OK Komenda0:26:13+07:09
4Rebeka Kamšek OK Tivoli0:46:47+27:43
5Pia Ilovar OK Tivoli0:52:42+33:38
6Katja Zgonec OK Tivoli1:02:56+43:52

W14 (1.5km / m / 11KT)

1Ana Pia Pogačar OK Komenda0:16:28+00:00
2Dora Pestotnik Stres OK Polaris0:20:15+03:47
3Veronika De Luisa SSD GAJA0:45:02+28:34

W16 (2.6km / m / 15KT)

1Zala Zavrl OK Komenda0:26:51+00:00
2Polona Jezeršek OK Komenda0:28:13+01:22
3Klara Jamšek OK Komenda0:29:38+02:47
4Mihala Korelc OK Komenda0:29:57+03:06
5Katarina Kušar OK Komenda0:34:27+07:36
6Patricija Primožič OK Komenda0:36:58+10:07
7Tjaša De Luisa SSD GAJA0:40:00+13:09

W18 (3.1km / m / 17KT)

1Brina Foški OK Polaris0:27:12+00:00
2Urša Beguš OK Azimut0:27:46+00:34
3Monika Ravnikar OK Komenda0:27:58+00:46
4Lara Gantar OK Azimut0:28:13+01:01
5Anja Humar OK Azimut0:34:00+06:48
6Petra Trček OK Azimut0:37:28+10:16
7Pia Dobravec OK Azimut0:41:25+14:13

W21B (2.6km / m / 15KT)

1Alenka Vuga Seljak OK Komenda0:32:48+00:00
2Romana Zupan OK Komenda0:34:39+01:51
3Barbara Kmetec Kamniški OK0:34:41+01:53
4Ana Plavčak Škofjeloški OK0:35:53+03:05
5Marjanca Poljanšek OK Azimut0:37:43+04:55
6Barbara Kušar OK Komenda0:42:05+09:17
7Sara Stojan OK Tivoli0:48:33+15:45
8Tanja Rozman Individuals/No club1:03:36+30:48
Ana Lampe Individuals/No clubMP+ --:--

W21 (3.2km / m / 27KT)

1Mojca Flerin Kamniški OK0:25:52+00:00
2Ajda Flašker OK Komenda0:27:47+01:55
3Metka Udovic OK Trzin0:30:28+04:36
4Tajda Foški OK Polaris0:34:56+09:04
5Ka Man Leung Y2Y Orienteering0:54:27+28:35

W35 (3.1km / m / 17KT)

1Melanie Hilton SLOW0:31:28+00:00
2Chiara Sepin SSD GAJA0:33:53+02:25
3Dunja Van De Riet OK Maksimir0:34:17+02:49
4Anica Hribar OK Brežice0:34:48+03:20
5Mojca Foški OK Polaris0:35:38+04:10
6Irena Hacin Kölner OK Komenda0:44:38+13:10

W45 (2.6km / m / 15KT)

1Christine Calvet OLC Währing0:25:11+00:00
2Eschlboeck Gudrun Naturfreunde Linz0:44:06+18:55
3Sabine Wolfram-Teischl OL Wilhelminenberg0:54:57+29:46
4Annette Halvorsen OK Milan1:01:17+36:06

KIDS (1.1km / m / 7KT)

1Jaka Seljak OK Komenda0:10:01+00:00
2Pija Kožar Individuals/No club0:12:09+02:08
3Pia Hawlina Krizmanic Jure Individuals/No club0:12:14+02:13
4Aljaž Marc Živa Koder Individuals/No club0:12:52+02:51
5Ela Grad Maša Kamšek OK Tivoli0:13:21+03:20
6Jakob Zupančič Lan Kuhar Individuals/No club0:14:21+04:20
7Iza Miklavec Mark Marolt Individuals/No club0:16:02+06:01
8Karin Miklič Individuals/No club0:16:31+06:30
9Lucija Malovrh Individuals/No club0:16:41+06:40
10Urša Pavšek Individuals/No club0:16:42+06:41
10Lucija Pavšek Individuals/No club0:16:42+06:41
12Družina Casagrande OK Tivoli0:18:24+08:23
13Elenora Casagrande Individuals/No club0:19:18+09:17
13Petra Miklič Rus OK Tivoli0:19:18+09:17
15Ena Brlek Individuals/No club0:20:47+10:46
16Nejc Dobravec Pilič Marko Individuals/No club0:53:48+43:47
Katarina Lešnjak Brina Hernec OK TivoliMP+ --:--
Nejc Dobravec Individuals/No clubMP+ --:--

BEG (1.5km / m / 11KT)

1Peter Ejavec Individuals/No club0:17:08+00:00
2Anna Brodey OL Wilhelminenberg0:25:24+08:16
3Lara Zupan OK Komenda0:34:36+17:28
4Nataša Gaber Individuals/No club0:56:03+38:55
Aljaž Marc OK TivoliMP+ --:--

OPENG (2.6km / m / 15KT)

Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--

OPENR (3.1km / m / 17KT)

1Jure Henigsman Individuals/No club0:31:28+00:00
2Anže Marolt Individuals/No club0:35:31+04:03