Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Vranja Peč, 8. 8. 2015

MW10 (1.2km / 25m / 6KT)

1Tilen Zupan OK Komenda10:05+00:00
2Nastja Ferluga SSD Gaja11:36+01:31
3Denis Gregorc OK Komenda12:46+02:41
4Nejc Turk OK Komenda14:30+04:25
5Luka Seljak OK Komenda19:40+09:35
6Mojca Kunc OK Tivoli42:43+32:38
7Neja Eržen OK Azimut1:01:29+51:24

M12 (1.6km / 65m / 6KT)

1Jonas Deubel NF Wien13:10+00:00
2Erik Gregorc OK Komenda18:37+05:27
3Tihon Salopek OK Ris19:25+06:15
4Matevž Kunc OK Tivoli20:27+07:17
5Rok Kern OK Komenda22:03+08:53
6Martin Jevševar OK Brežice22:36+09:26
7Luka Anderluh OK Polaris48:00+34:50

M14 (2.3km / 130m / 8KT)

1Joergen Deubel NF Wien34:49+00:00
2Elias Dobnik OLCU Viktring50:37+15:48
3Gregor Kunc OK Tivoli59:38+24:49

M16 (3.2km / 150m / 13KT)

1Martin Roudný OK Lokomotiva30:46+00:00
2Václav Roudný OK Lokomotiva34:20+03:34
3Tjaž Gantar OK Azimut55:55+25:09

M18 (4.1km / 210m / 18KT)

1Matic Blaž OK Komenda38:55+00:00
2Cesare Mattiroli Ori. Como ASD41:41+02:46
3Simon Stanonik OK Azimut43:39+04:44
4Mark Bogataj OK Azimut44:45+05:50
5Žan Ravnikar OK Komenda51:50+12:55
6Aljaž Pavšič OK Azimut51:58+13:03
7Aljoša Pogačar OK Komenda55:51+16:56
8Matic Močnik OK Azimut58:55+20:00
9Gašper Petrovič OK Polaris59:12+20:17

M21B (3.2km / 150m / 13KT)

1Klemen Kenda OK Azimut35:15+00:00
2Dirk Deubel NF Wien43:19+08:04
3Gregor Zupan OK Komenda51:34+16:19
4Christopher Immervoll SU Schöckl Graz58:10+22:55
5Marco Mancini Orienteering TS1:04:04+28:49
6Andrej Korelc OK Komenda1:07:50+32:35
7Alessio Rozzi SSD Gaja1:13:47+38:32
8Janez Zavrl OK Komenda1:16:43+41:28
9Boštjan Bogataj OK Azimut1:17:06+41:51
10Roberto Larotela Orienteering TS1:20:37+45:22
11Luka Plavčak ŠOK1:22:39+47:24

M21A (4.2km / 210m / 16KT)

1Valentin Eržen OK Azimut56:56+00:00
2Boris Eržen ŠOK1:06:41+09:45
3Aleš Zobavnik Kamniški OK1:10:38+13:42

M21E (5.1km / 250m / 24KT)

1Benjamin Anciaux HAMOK43:21+00:00
2Andraž Hribar OK Brežice50:14+06:53
3Jan Dovč OK Tivoli52:05+08:44
4Teodor Yordanov OL-Team Bayern53:46+10:25
5Jošt Lapajne OK Azimut56:48+13:27
6Pierrick Page COC de Savoie57:04+13:43
7Andreas Wibmer FLOT1:00:53+17:32
8Boštjan Čerin OK Tivoli1:01:28+18:07
9Gregor Hvala OK Azimut1:02:51+19:30
10Žan Luka Šumečki OK Tivoli1:05:25+22:04
11Blaž Petrovič OK Polaris1:05:45+22:24
Peter Tušar OK AzimutMP+ --:--

M35 (4.2km / 210m / 16KT)

1Ralph Körner OL-Team Bayern37:40+00:00
2Libor Filip SOOB Spartak40:10+02:30
3Boris Bauman Mariborski OK41:23+03:43
4Blaž Kölner OK Komenda43:26+05:46
5Gregor Anderluh OK Polaris44:00+06:20
6Tihomir Salopek OK Ris44:12+06:32
7Janez Pretnar Kamniški OK44:38+06:58
8Bojan Jevševar OK Brežice48:20+10:40
9Dušan Petrovič OK Polaris52:48+15:08
10Matej Sedej OK Azimut53:00+15:20
11Herwig Allwinger Mariborski OK54:33+16:53
12Peter Ferluga SSD Gaja1:05:36+27:56
Hannes Pacher SU Schöckl GrazMP+ --:--

M45 (3.5km / 170m / 12KT)

1Siegfried Opetnik HSV Klagenfurt39:06+00:00
2Robert Orehoci OK Bjelovar42:45+03:39
3Václav Roudný OK Lokomotiva46:36+07:30
4Günther Rosenkranz OL Andritz48:26+09:20
5Robert Kunc OK Tivoli1:00:42+21:36
6Janez Šumečki OK Tivoli1:07:39+28:33
7Aleš Čerin OK Tivoli1:29:28+50:22
Miha Škarabot OK PolarisMP+ --:--

M55 (3.3km / 165m / 12KT)

1Srečo Pirman ŠOK58:31+00:00
2Roman Sladič OK Perkmandeljc59:11+00:40

M60 (3.3km / 165m / 12KT)

1Milan Henek RK Blansko58:21+00:00
2Günther Prommer NF Villach1:00:07+01:46
3Janko Lapajne OK Azimut1:00:33+02:12
4Črtomir Knap OK Azimut1:04:33+06:12
5Günther Dobnik OLCU Viktring1:07:53+09:32
6Vlado Sedej OK Azimut1:08:25+10:04
7Gianfranco Siega SSD Gaja1:54:11+55:50

W12 (1.6km / 65m / 6KT)

1Tina Kern OK Komenda15:11+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda17:34+02:23
3Teja Tušar OK Azimut20:09+04:58
4Katarina Eva Anderluh OK Polaris45:00+29:49

W16 (2.3km / 130m / 8KT)

1Tereza Filipová OK Lokomotiva24:01+00:00
2Zala Zavrl OK Komenda26:01+02:00
3Polona Jezeršek OK Komenda27:03+03:02
4Mihala Korelc OK Komenda32:40+08:39
5Ana Pia Pogačar OK Komenda35:24+11:23
6Patricija Primožič OK Komenda46:53+22:52
7Lucie Francová OK Lokomotiva48:31+24:30

W21B (2.3km / 130m / 8KT)

1Ana Plavčak ŠOK29:27+00:00
2Petra Germ NF Kühnsdorf33:50+04:23
3Barbara Kmetec Kamniški OK38:27+09:00
4Alenka Vuga Seljak OK Komenda41:12+11:45
5Romana Zupan OK Komenda43:30+14:03
6Irena Hacin Kölner OK Komenda1:07:32+38:05
7Alenka Škarabot OK Polaris1:16:30+47:03

W21E (4.2km / 210m / 16KT)

1Ajda Flašker OK Komenda41:58+00:00
2Lisa Pacher SU Schöckl Graz45:57+03:59
3Nuša Jeram OK Azimut52:09+10:11
4Mira Scheir HAMOK55:00+13:02
5Monika Ravnikar OK Komenda56:39+14:41
6Blandine Ehrl OL-Team Bayern58:23+16:25
7Erika Ceresa Ori. Como ASD59:22+17:24
8Jona Mirnik OK Komenda1:01:33+19:35
9Vivian Lindholm OL-Team Bayern1:04:08+22:10
10Lara Gantar OK Azimut1:14:49+32:51
11Katarina Smolej OK Azimut1:46:18+64:20

W35 (3.5km / 170m / 12KT)

1Ivana Filipová SOOB Spartak55:28+00:00
2Tünde Allwinger Mariborski OK1:04:32+09:04
3Chiara Sepin SSD Gaja1:13:05+17:37
4Elisabetta Tadina Orienteering TS1:16:08+20:40
5Irina Pinchuk Individuals/No club1:18:44+23:16
6Irma Pretnar Kamniški OK2:02:21+66:53
Anica Hribar OK Brežice+-56:32

W45 (3.3km / 165m / 12KT)

1Tamara Denysenko Cardinal48:28+00:00
2Dana Julínková OK Lokomotiva54:44+06:16
3Eva Roudná OK Lokomotiva55:24+06:56
4Laura Piatti Ori. Como ASD1:09:15+20:47

W55 (2.3km / 0m / 11KT)

1Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz49:47+00:00
2Martha Prommer NF Villach56:27+06:40
3Gerti Schandor HSV Pinkafeld1:05:40+15:53
4Svatava Henkova RK Blansko1:08:45+18:58

BEGINN (1.2km / 25m / 6KT)

1Rok Bogataj OK Azimut24:50+00:00
2Lara Zupan OK Komenda26:35+01:45
3Lopka Spaarman Individuals/No club35:19+10:29
4Katja Babič OK Komenda36:35+11:45
5Domen Zurbi OK Komenda39:37+14:47
6Miha Gmajner OK Komenda46:15+21:25

OPEN I (2.3km / 0m / 11KT)

1Katja Dovč OK Tivoli43:19+00:00
2Sara Galon Orienteering TS51:11+07:52
3Zuzana Jonackova FLOT53:47+10:28
4Blaž Špiler Individuals/No club58:37+15:18
5Tomaž Pust Individuals/No club1:11:13+27:54

M65 (2.3km / 0m / 11KT)

1Wolfgang Germ NF Kühnsdorf35:03+00:00
2Franz Käfer HSV Pinkafeld35:10+00:07
3Corrado Miniotti CRAL Transp.1:14:50+39:47
4Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV1:24:39+49:36

OPEN E (1.6km / 65m / 6KT)

1Maja Jurca OK Tivoli30:31+00:00
2Petra Sojan Individuals/No club45:20+14:49
3Ute Hierzegger Wiener Akadem.TV48:54+18:23

OPEN H (4.1km / 210m / 18KT)

1Agnes Harreither OLC Wienerwald1:04:23+00:00