Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 1 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Trzin, 7. 8. 2015

MW10 (1.7km / m / 8KT)

1Denis Gregorc OK Komenda11:05+00:00
2Tilen Zupan OK Komenda11:20+00:15
3Nejc Turk OK Komenda14:09+03:04
4Nastja Ferluga SSD Gaja14:10+03:05
5Luka Seljak OK Komenda19:12+08:07
6Neja Eržen OK Azimut50:35+39:30
7Mojca Kunc OK Tivoli55:49+44:44

M12 (1.8km / m / 9KT)

1Jonas Deubel NF Wien12:43+00:00
2Erik Gregorc OK Komenda13:39+00:56
3Tihon Salopek OK Ris15:57+03:14
4Luka Anderluh OK Polaris16:34+03:51
5Martin Jevševar OK Brežice17:07+04:24
6Matevž Kunc OK Tivoli19:00+06:17
7Rok Kern OK Komenda30:47+18:04

M14 (2.0km / m / 10KT)

1Joergen Deubel NF Wien16:32+00:00
2Gregor Kunc OK Tivoli23:09+06:37
3Peter Smrekar OK Tivoli27:20+10:48
4Elias Dobnik OLCU Viktring43:45+27:13

M16 (3.0km / m / 15KT)

1Martin Roudný OK Lokomotiva27:14+00:00
2Václav Roudný OK Lokomotiva31:57+04:43
3Tjaž Gantar OK Azimut40:08+12:54
Matjaz Kavcic OK KomendaMP+ --:--

M18 (4.2km / m / 16KT)

1Simon Stanonik OK Azimut42:56+00:00
2Matic Blaž OK Komenda43:15+00:19
3Cesare Mattiroli Ori. Como ASD43:34+00:38
4Mark Bogataj OK Azimut47:21+04:25
5Žan Ravnikar OK Komenda47:52+04:56
6Aljaž Pavšič OK Azimut50:39+07:43
7Matej Škarabot OK Polaris53:42+10:46
8Gašper Petrovič OK Polaris1:03:13+20:17
9Matic Močnik OK Azimut1:07:31+24:35
10Aljoša Pogačar OK Komenda1:10:33+27:37
11Matic Erznožnik OK Azimut1:13:07+30:11

M21B (3.0km / m / 15KT)

1Klemen Kenda OK Azimut33:45+00:00
2Dirk Deubel NF Wien36:54+03:09
3Gregor Zupan OK Komenda39:46+06:01
4Janez Zavrl OK Komenda1:01:49+28:04
5Marco Mancini Orienteering TS1:09:17+35:32
6Andrej Korelc OK Komenda1:36:22+62:37
Christopher Immervoll SU Schöckl GrazMP+ --:--

M21A (5.0km / m / 23KT)

1Valentin Eržen OK Azimut1:20:47+00:00
2Boris Eržen ŠOK1:26:23+05:36
3Aleš Zobavnik Kamniški OK1:29:01+08:14

M21E (6.2km / m / 27KT)

1Teodor Yordanov OL-Team Bayern50:27+00:00
2Pierrick Page COC de Savoie54:18+03:51
3Benjamin Anciaux HAMOK58:59+08:32
4Jan Dovč OK Tivoli1:02:19+11:52
5Blaž Petrovič OK Polaris1:08:54+18:27
6Žan Luka Šumečki OK Tivoli1:10:24+19:57
7Jošt Lapajne OK Azimut1:10:48+20:21
8Boštjan Čerin OK Tivoli1:15:27+25:00
Gregor Hvala OK AzimutMP+ --:--

M35 (5.0km / m / 23KT)

1Janez Pretnar Kamniški OK52:27+00:00
2Libor Filip SOOB Spartak54:34+02:07
3Hannes Pacher SU Schöckl Graz58:30+06:03
4Tihomir Salopek OK Ris58:46+06:19
5Gregor Anderluh OK Polaris1:03:47+11:20
6Ralph Körner OL-Team Bayern1:04:29+12:02
7Herwig Allwinger Mariborski OK1:07:13+14:46
8Dušan Petrovič OK Polaris1:09:24+16:57
9Blaž Kölner OK Komenda1:12:19+19:52
10Bojan Jevševar OK Brežice1:15:24+22:57
11Peter Ferluga SSD Gaja1:51:15+58:48

M45 (3.6km / m / 17KT)

1Siegfried Opetnik HSV Klagenfurt43:18+00:00
2Robert Orehoci OK Bjelovar47:19+04:01
3Václav Roudný OK Lokomotiva54:20+11:02
4Robert Kunc OK Tivoli1:02:08+18:50
5Günther Rosenkranz OL Andritz1:03:46+20:28
6Aleš Čerin OK Tivoli1:10:43+27:25
7Vojko Kacin OK Azimut1:12:19+29:01
8Janez Šumečki OK Tivoli1:13:14+29:56
Miha Škarabot OK PolarisMP+ --:--

M55 (2.8km / m / 16KT)

1Srečo Pirman ŠOK56:24+00:00
2Roman Sladič OK Perkmandeljc1:01:30+05:06

M60 (2.8km / m / 16KT)

1Günther Dobnik OLCU Viktring53:56+00:00
2Günther Prommer NF Villach58:24+04:28
3Milan Henek RK Blansko1:12:57+19:01
4Janko Lapajne OK Azimut1:26:04+32:08
5Črtomir Knap OK Azimut1:37:10+43:14
Charles Nelson OK AzimutMP+ --:--

W12 (1.8km / m / 9KT)

1Tina Kern OK Komenda16:07+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda19:34+03:27
3Katarina Eva Anderluh OK Polaris37:04+20:57

W16 (2.0km / m / 10KT)

1Tereza Filipová OK Lokomotiva17:08+00:00
2Erica Ceresa Ori. Como ASD18:26+01:18
3Polona Jezeršek OK Komenda19:41+02:33
4Zala Zavrl OK Komenda21:11+04:03
5Ana Pia Pogačar OK Komenda22:01+04:53
6Mihala Korelc OK Komenda22:17+05:09
7Patricija Primožič OK Komenda23:05+05:57
8Lucie Francová OK Lokomotiva25:48+08:40

W21B (2.0km / m / 10KT)

1Irena Hacin Kölner OK Komenda24:16+00:00
2Saša Žižek OK Azimut24:21+00:05
3Ana Plavčak ŠOK25:24+01:08
4Petra Germ NF Kühnsdorf26:34+02:18
5Romana Zupan OK Komenda26:46+02:30
6Barbara Kmetec Kamniški OK29:34+05:18
7Alenka Vuga Seljak OK Komenda31:07+06:51

W21E (5.0km / m / 23KT)

1Jasmine Neve OK Komenda1:00:18+00:00
1Lisa Pacher SU Schöckl Graz1:00:18+00:00
3Ajda Flašker OK Komenda1:01:42+01:24
4Vivian Lindholm OL-Team Bayern1:10:43+10:25
5Mira Scheir HAMOK1:15:21+15:03
6Monika Ravnikar OK Komenda1:21:15+20:57
Lara Gantar OK AzimutMP+ --:--
Blandine Ehrl OL-Team BayernMP+ --:--

W35 (3.6km / m / 17KT)

1Ivana Filipová SOOB Spartak51:16+00:00
2Tünde Allwinger Mariborski OK1:05:20+14:04
3Chiara Sepin SSD Gaja1:25:39+34:23
4Elisabetta Tadina Orienteering TS1:36:15+44:59
5Irina Pinchuk Individuals/No club1:53:57+62:41
6Irma Pretnar Kamniški OK2:02:33+71:17
Anica Hribar OK BrežiceMP+ --:--

W45 (2.8km / m / 16KT)

1Tamara Denysenko Cardinal56:41+00:00
2Laura Piatti Ori. Como ASD57:37+00:56
3Dana Julínková OK Lokomotiva1:11:32+14:51
4Eva Roudná OK Lokomotiva1:22:38+25:57

W55 (2.6km / m / 15KT)

1Martha Prommer NF Villach1:12:03+00:00
2Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:12:34+00:31
3Svatava Henkova RK Blansko1:24:02+11:59
Gerti Schandor HSV PinkafeldMP+ --:--

BEGINN (1.7km / m / 8KT)

1Lara Zupan OK Komenda17:46+00:00
2Natalija Kunc Rešek OK Tivoli57:30+39:44

OPEN I (2.6km / m / 15KT)

1Gregor Pavlič SSD Gaja59:36+00:00
2Katja Dovč OK Tivoli1:12:31+12:55
3Tomaž Pust Individuals/No club1:19:30+19:54
4Margareta Pavlič SSD Gaja1:22:08+22:32

M65 (2.6km / m / 15KT)

1Wolfgang Germ NF Kühnsdorf1:04:02+00:00
2Corrado Miniotti CRAL Transp.1:18:46+14:44
3Franz Käfer HSV Pinkafeld1:26:41+22:39
4Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV1:39:01+34:59

OPEN E (1.8km / m / 9KT)

1Maja Jurca OK Tivoli19:32+00:00
2Petra Sojan Individuals/No club49:49+30:17
Ute Hierzegger Wiener Akadem.TVMP+ --:--

OPEN H (4.2km / m / 16KT)

1Nagy Goran Individuals/No club53:16+00:00
2Agnes Harreither OLC Wienerwald1:05:46+12:30
3Matej Čerin OK Tivoli1:32:35+39:19