Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Slovenia in 3 days - Pokal Slovenije - srednja

Orientacijski klub Tivoli, , 5. 6. 2015

M10 (1.1km / m / 7KT)

1Nejc Turk OS Komenda Moste0:06:45+00:00
2Tilen Zupan OS Komenda Moste0:06:47+00:02
3Gašper Zgonec OS Kaselj0:06:52+00:07
4Aleš Serženta OS Idrija0:07:27+00:42
5Julijan Kavčič OS Idrija0:08:21+01:36
6Luka Seljak OS Davorina Jenka0:08:55+02:10
7Denis Gregorc OS Komenda Moste0:13:45+07:00
8Luka Drašlar OS Kaselj0:41:38+34:53
9Tarik Osmančevič OS Kaselj0:44:13+37:28

M12 (1.5km / m / 11KT)

1Erik Gregorc OS Komenda Moste0:16:36+00:00
2Svit Pestotnik Stres OS Trnovo0:19:08+02:32
3Rok Kern OS Komenda Moste0:21:48+05:12
4Martin Jevševar OS Brezice0:22:12+05:36
5Matevž Kunc OS Kaselj0:26:04+09:28
6Rok Hernec OS Kaselj0:30:23+13:47
7Filip Grad OS Kaselj0:31:43+15:07
8Maj Jurij Miklavec OS Kaselj0:34:26+17:50
Filip KUSAR OS TrnovoMP+ --:--

M14 (2.6km / m / 15KT)

1Jaka Grad OS Kaselj0:23:16+00:00
2Peter Smrekar OS Kaselj0:32:17+09:01
3Gregor Kunc OS Kaselj0:40:34+17:18

M16OS (3.1km / m / 17KT)

1Žan Ravnikar OS Komenda Moste0:23:24+00:00
2Matic Blaž OS Komenda Moste0:24:29+01:05

M18 (3.1km / m / 17KT)

1Mark Bogataj Gimnazija Jurija Vege Idrija0:21:16+00:00
2Simon Stanonik Gimnazija Jurija Vege Idrija0:21:57+00:41

W10 (1.1km / m / 7KT)

1Tinka Ferenc OS Polje0:09:58+00:00
2Luna Pestotnik Stres OS Trnovo0:15:58+06:00
Mojca Kunc OS KaseljMP+ --:--

W12 (1.5km / m / 11KT)

1Tina Kern OS Komenda Moste0:19:04+00:00
2Nika Ravnikar OS Komenda Moste0:25:13+06:09
3Zala Špenko OS Medvode0:26:13+07:09
4Rebeka Kamšek OS Kaselj0:46:47+27:43
5Pia Ilovar OS Kaselj0:52:42+33:38
6Katja Zgonec OS Kaselj1:02:56+43:52

W14 (1.5km / m / 11KT)

1Ana Pia Pogačar OS Komenda Moste0:16:28+00:00
2Dora Pestotnik Stres OS Trnovo0:20:15+03:47

W16OS (2.6km / m / 15KT)

1Zala Zavrl OS Komenda Moste0:26:51+00:00
2Klara Jamšek OS Vodice0:29:38+02:47
3Mihala Korelc OS Vodice0:29:57+03:06
4Katarina KUSAR OS Trnovo0:34:27+07:36
5Patricija Primožič OS Vodice0:36:58+10:07

W18 (3.1km / m / 17KT)

1Brina Foški Gimnazija Jožeta Plečnika0:27:12+00:00
2Urša Beguš Gimnazija Jurija Vege Idrija0:27:46+00:34
3Monika Ravnikar GSS Rudolfa Maistra Kamnik0:27:58+00:46
4Lara Gantar Gimnazija Jurija Vege Idrija0:28:13+01:01
5Anja Humar Gimnazija Jurija Vege Idrija0:34:00+06:48
6Petra Trček Gimnazija Jurija Vege Idrija0:37:28+10:16
7Pia Dobravec Gimnazija Jurija Vege Idrija0:41:25+14:13