Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP7 - Slovenia vs. Veneto - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kalce, 6. 9. 2015

A (3.34km / m / 17KT)

1Nejc ZormanOKK OK Komenda32:18+00:00
2Peter TušarOKA OK Azimut36:14+03:56
3Matic BlažOKK OK Komenda40:36+08:18
4Roland PinVEN Veneto41:10+08:52
5Michele BertelleVEN Veneto42:11+09:53
6Žan RavnikarOKK OK Komenda44:34+12:16
7Žan Luka ŠumečkiOKT OK Tivoli46:14+13:56
8Lorenzo BazanVEN Veneto46:30+14:12
9Mojca FlerinKOK Kamniški OK52:25+20:07
10Gašper PetrovičOKP OK Polaris55:05+22:47
11Enrico De NoniVEN Veneto55:28+23:10
12Paride GravaVEN Veneto55:37+23:19
13Blaž PetrovičOKP OK Polaris56:04+23:46
14Miha ŠkarabotOKP OK Polaris57:15+24:57
15Anna GiovanelliVEN Veneto58:42+26:24
16Blaž KölnerOKK OK Komenda62:18+30:00
17Edoardo De VallierVEN Veneto62:39+30:21
18Matej ŠkarabotOKP OK Polaris62:45+30:27
19Loris D'ErricoVEN Veneto63:20+31:02
20Benedetta VanzellaVEN Veneto63:22+31:04
21Andraž De LuisaOKA OK Azimut64:59+32:41
22Stanko ČuferPDA PD Ajdovščina67:20+35:02
23Luca RosattoVEN Veneto70:05+37:47
24Tomaž GroffOKA OK Azimut71:44+39:26
25Monika RavnikarOKK OK Komenda73:14+40:56
26Vojko KacinOKA OK Azimut74:33+42:15
27Mattias ScartonVEN Veneto75:18+43:00
28Silvia MinellaVEN Veneto78:03+45:45
29Emil KacinOKA OK Azimut91:16+58:58
30Vlado SedejOKA OK Azimut92:39+60:21
31Ivo KetePDA PD Ajdovščina93:46+61:28
Janko LapajneOKA OK AzimutMP+ --:--
Emy MichelinVEN Veneto+-33:42
Matjaž ŠtanfelOKA OK AzimutMP+ --:--
Roman SladičOKPT OK Perkmandeljc+-33:42
Eugenio TrevisanVEN VenetoMP+ --:--
Miha ŠkarabotOKP OK Polaris+-33:42
Maurizio MelVEN VenetoMP+ --:--

B (2.58km / m / 9KT)

1Alberto BazanVEN Veneto36:44+00:00
2Alessandro De BiasiVEN Veneto36:58+00:14
3Polona JezeršekOKK OK Komenda38:16+01:32
4Pietro ScalzottoVEN Veneto39:30+02:46
5Matjaž KavčičOKK OK Komenda42:04+05:20
6Zala ZavrlOKK OK Komenda44:06+07:22
7Mattia ScopelVEN Veneto44:20+07:36
8Marco TonettoVEN Veneto44:58+08:14
9Janez ŠumečkiOKT OK Tivoli46:04+09:20
10Laura GiovanelliVEN Veneto49:29+12:45
11Nika PoljanšekOKA OK Azimut53:30+16:46
12Annarita ScaizottoVEN Veneto53:35+16:51
13Stefano VielVEN Veneto59:23+22:39
14Tomaž Pustind. ind.60:50+24:06
15Alice SelemVEN Veneto65:55+29:11
16Špela ŠemrlOKA OK Azimut82:09+45:25
17Julijan KavčičOKA OK Azimut112:06+75:22
18Matej VidičOKA OK Azimut123:11+86:27
19Govekar ManicaOKA OK Azimut124:27+87:43
20Jadranka DrobničOKA OK Azimut126:18+89:34
Tjaž GantarOKA OK Azimut+-37:16
Silvia FaviaVEN Veneto+-37:16
Clelia FilesiVEN Veneto+-37:16
Daniele BartelleVEN Veneto+-37:16
Patricija PrimožičOKK OK KomendaDNS+ --:--
Manica GovekarOKA OK Azimut+-37:16

C (1.1km / m / 6KT)

1Jan CokanOKA OK Azimut29:08+00:00
2Ema GroffOKA OK Azimut32:29+03:21
Anja ŠkarabotOKP OK Polaris+-30:52
Alenka ŠkarabotOKP OK Polaris+-30:52