Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup, DAN 2 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 7. 2016

BEGINNERS (2.11km / 50m / 8KT)

1Sandor PelessoniGAJA 34:05+00:00
2Zdenko PavličGAJA 47:11+13:06
3Lara ZupanOK Komenda 47:47+13:42
Martin FerencOK Tivoli +-35:55
Vacant +-35:55
Maja TušarOK Azimut DNS+ --:--
Vacant +-35:55
Jozef PelessoniGAJA MP+ --:--

KIDS (1.7km / 30m / 7KT)

1Jan Cokan 18:06+00:00
2Jonas MikkelsenHOK 20:26+02:20
Vacant +-19:54
Ema KepicKamniški OK +-19:54
David SedejOK Azimut DNS+ --:--

M12 (2.11km / 50m / 8KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 16:54+00:00
2Rok KernOK Komenda 20:59+04:05
3Tilen ZupanOK Komenda 21:54+05:00
4Otto AllwingerMOK 23:18+06:24
5Goran PolojazGAJA 26:22+09:28
6Tit KataričOK Azimut 30:44+13:50
7Martin JevševarOK Brežice 31:35+14:41
Denis GregorcOK Komenda DNS+ --:--
Nejc TurkOK Komenda DNS+ --:--
Vacant +-17:06
Vacant +-17:06
Aljaž ČelikOK Azimut DNS+ --:--

M14 (2.51km / 100m / 11KT)

1Jacob MikkelsenHOK 27:00+00:00
2Clément MONTEMONT3810 RA 46:53+19:53
3Kristjan KalcGAJA 66:32+39:32
Rok HernecOK Tivoli +-27:00
Vacant +-27:00
Vacant +-27:00
Erik GregorcOK Komenda DNS+ --:--
Matteo BernardiOrTarzo +-27:00
Alessandro CitronOrTarzo +-27:00

M18 (6.23km / 320m / 18KT)

1Mark BogatajOK Azimut 70:13+00:00
2Matic BlažOK Komenda 73:56+03:43
3Jozef Le Contellec2906 78:31+08:18
4Žan RavnikarOK Komenda 97:40+27:27
5Herwig Jr. AllwingerMOK 102:07+31:54
Leonardo BonfiglioliGAJA +-71:47
Jan KundörferSUSO MP+ --:--
Matej ŠkarabotOK Polaris DNS+ --:--
Vacant +-71:47
Alessandro De BiasiOrTarzo +-71:47
Erik NielsenOrTarzo +-71:47
Marco TonettoOrTarzo +-71:47

M21A (6.21km / 300m / 18KT)

1Christoph GaeumanncOLb 102:41+00:00
2Gregor ZupanOK Komenda 132:52+30:11
3Matic MočnikOK Azimut 137:58+35:17
4Nejc MočnikOK Azimut 184:32+81:51
Vacant +-103:19
Vacant +-103:19
Carlo GiacomettiGAJA DNF+ --:--
Aleš ZobavnikKamniški OK DNS+ --:--
Rok MočnikOK Azimut +-103:19
Franc KnapOK Azimut +-103:19
Elio GoljaOK Polaris MP+ --:--
Boris ErženŠOK +-103:19

M21B (3.98km / 220m / 12KT)

1Tomaž PustOK Azimut 74:35+00:00
2Boštjan BogatajOK Azimut 85:01+10:26
3Emil KacinOK Azimut 91:13+16:38
4Ambrož RupnikOK Azimut 93:00+18:25
5Christopher ImmervollSUSO 93:05+18:30
6Matej VidičOK Azimut 110:22+35:47
Peter SmrekarOK Tivoli DNS+ --:--
Harald LehoferNF Kühnsdorf DNS+ --:--
Matjaž KoprivcOK Azimut +-75:25
Luka PlavčakŠOK +-75:25
Borut SeljakOK Komenda +-75:25

M21E (7.53km / 420m / 26KT)

1Jouni KujalaPohjant 76:42+00:00
2Christian PfeiferOLCG 80:26+03:44
3Jernej ZormanOK Komenda 82:22+05:40
4Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 87:46+11:04
5Csaba GössweinPOS 88:41+11:59
6Peter TušarOK Azimut 89:40+12:58
7Gregor HvalaOK Azimut 101:09+24:27
8Morten SchouOK SNAB 109:40+32:58
9Thomas PolsterHSV Spittal 114:05+37:23
Ivan Boyadzhiev ml.MOK +-77:18
Miika SuominenRR +-77:18
Vacant +-77:18
Jošt LapajneOK Azimut DNS+ --:--
Andrej BorštnikOK Tivoli MP+ --:--
Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli DNS+ --:--
Simon StanonikOK Azimut MP+ --:--
Matjaž ŠtanfelOK Azimut DNS+ --:--
Vid BogovičOK Brežice +-77:18
Stefan WernigNFSOLG +-77:18
Vacant +-77:18

M35 (6.21km / 300m / 18KT)

1Janez PretnarKamniški OK 85:22+00:00
2Tihomir SalopekRIS 97:16+11:54
3Bojan JevševarOK Brežice 100:04+14:42
4Herwig AllwingerMOK 101:06+15:44
5Herfried TrummerOCFF 115:44+30:22
6Blaž KölnerOK Komenda 117:18+31:56
7Mads MikkelsenHOK 119:23+34:01
8Gregor PavličGAJA 121:04+35:42
9Roberto LarotellaOrienteering Trieste 133:52+48:30
Klemen KendaOK Azimut DNS+ --:--
Bruno ScherrNFSOLG +-86:38
Aleš PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Hannes PacherSUSO DNS+ --:--
Pierpaolo PiccinOrTarzo +-86:38
Roland PinOrTarzo +-86:38
Miran KolmanKamniški OK +-86:38
Miha ŠkarabotOK Polaris DNS+ --:--

M45 (4.54km / 220m / 18KT)

1Kjell WestinPOL 78:20+00:00
2Olaf BinschTHOR 78:53+00:33
3Roman SladičŠOK 144:25+66:05
Andrej KorelcOK Komenda +-79:40
Igor BončinaOK Azimut DNS+ --:--
Vacant +-79:40
Vacant +-79:40
Bertrand Le Contellec2906 MP+ --:--

M50 (4.54km / 220m / 18KT)

1Siegfried OpetnikHSVK 78:32+00:00
2Josef PolsterHSV Spittal 81:06+02:34
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 92:57+14:25
4Aleš BorštnikOK Tivoli 97:19+18:47
5Paolo PizzamusGAJA 105:01+26:29
6Anders KnudsenHG 113:17+34:45
7Mauro ClementeGAJA 115:13+36:41
8Janez ZavrlOK Komenda 134:09+55:37
9Marijan LebanOK Azimut 142:05+63:33
Vacant +-79:28
Aleš ČerinOK Tivoli +-79:28
Vacant +-79:28
Pekka HakulinenEsSu DNS+ --:--

M55 (3.99km / 180m / 11KT)

1Martin SkorpilOK Brada 51:52+00:00
2Patrice MONTEMONT3810 RA 67:24+15:32
3Henning SchouOK SNAB 77:11+25:19
Pavel RejecOK Azimut +-52:08
Vacant +-52:08
Vacant +-52:08
Günter KradischnigOLCG DNS+ --:--
Martin BagnessWAROC DNS+ --:--
Ivan BoyadzhievMOK +-52:08

M60 (3.99km / 180m / 11KT)

1Christian CachardCSM Rillieux 65:06+00:00
2Terrin FrancisACA 74:14+09:08
3Charles NelsonOK Azimut 76:44+11:38
4Janko LapajneOK Azimut 86:18+21:12
5Stefano ZonatoPuoRy 93:13+28:07
6Vlado SedejOK Azimut 119:42+54:36
7David AloushModiin 148:48+83:42
Andy LewsleyBL DNS+ --:--
Vacant +-66:54
Vacant +-66:54

M65 (2.69km / 105m / 14KT)

1Wolfgang GermNF Kühnsdorf 44:23+00:00
2Franz KaferHSV Pinkafeld 44:32+00:09
3Josef Grafomaha 48:34+04:11
4Wilhelm Grabenhoferomaha 48:38+04:15
5Robert Benedekomaha 62:18+17:55
Vacant +-45:37

M70 (2.69km / 105m / 14KT)

1Heikki KyyrönenKS 41:13+00:00
2Paul Ziermannomaha 69:43+28:30
3Hans Jorgen SimonsenPAN 96:45+55:32
Vacant +-42:47
Vacant +-42:47

MW10 (1.7km / 30m / 7KT)

1Rok BogatajOK Azimut 13:49+00:00
2Domen LebanOK Azimut 17:54+04:05
3Odin GroeneveldTHOR 21:04+07:15
Vacant +-14:11
Luka SeljakOK Komenda +-14:11
Jaka SeljakOK Komenda +-14:11
Ella MikkelsenHOK MP+ --:--
Tinka FerencOK Tivoli +-14:11
Vacant +-14:11

OPEN (4.54km / 220m / 18KT)

1Oleksandr Jevstafiev 105:44+00:00
2Vojko KacinOK Azimut 138:11+32:27
3Renato PelessoniGAJA 141:42+35:58
Dragan Krivičić MP+ --:--
Rainer KundörferSUSO MP+ --:--
Maks RodmanPD Ajdovščina DNS+ --:--
Stanko ČuferPD Ajdovščina +-106:16
Ivo KetePD Ajdovščina MP+ --:--
Fulvio PacorGAJA +-106:16

W12 (2.11km / 50m / 8KT)

1Manja LebanOK Azimut 19:44+00:00
2Karin PustOK Azimut 44:23+24:39
Vacant +-20:16
Lara KepicKamniški OK +-20:16
Vacant +-20:16
Zala FerencOK Tivoli +-20:16
Vacant +-20:16

W14 (2.51km / 100m / 11KT)

1Teja TušarOK Azimut 38:03+00:00
2Nika RavnikarOK Komenda 41:16+03:13
3Iris Aurora PecorariSemiperdo 68:33+30:30
Stella CigniniPunto K MP+ --:--
Lara ZupanOK Komenda +-39:57
Vacant +-39:57
Vacant +-39:57

W16 (2.51km / 100m / 11KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 26:22+00:00
2Lisa Le Contellec2906 31:52+05:30
3Nika PoljanšekOK Azimut 34:25+08:03
4Jana SitteSUSO 39:09+12:47
5Patricija PrimožičOK Komenda 48:12+21:50
Vacant +-27:38
Vacant +-27:38
Julija FerencOK Tivoli +-27:38
Deja RazpetOK Azimut +-27:38
Mihala KorelcOK Komenda +-27:38
Vacant +-27:38

W18 (3.98km / 220m / 12KT)

1Anna LuegerSUSO 66:15+00:00
2Polona JezeršekOK Komenda 68:06+01:51
3Emilie WestinPOL 68:18+02:03
4Lara GantarOK Azimut 77:02+10:47
Monika RavnikarOK Komenda +-67:45
Mineja LebanOK Azimut MP+ --:--
Vacant +-67:45

W21B (2.51km / 100m / 11KT)

1Romana ZupanOK Komenda 43:46+00:00
2Carmen MarkoOLCG 60:17+16:31
3Ingrid LuegerSUSO 64:29+20:43
4Nataša BogatajOK Azimut 66:17+22:31
5Anne Le Contellec2906 116:56+73:10
Vacant +-44:14
Alenka Vuga SeljakOK Komenda +-44:14
Vacant +-44:14

W21E (6.21km / 300m / 18KT)

1Mojca FlerinKamniški OK 93:07+00:00
2Lisa PacherSUSO 94:58+01:51
3Nuša JeramOK Azimut 108:17+15:10
4Clizia ZambiasiSemiperdo 117:50+24:43
5Tori BorishGAJA 119:17+26:10
6Kjersti WestinPOL 129:43+36:36
7Barbara KmetecKamniški OK 183:44+90:37
Laurina NeumannIFK Lidingö MP+ --:--
Vacant +-94:53
Korinna TóthPOS DNF+ --:--
Kirsi NurmiIFK +-94:53
Vacant +-94:53
Urša TomažinOK Azimut MP+ --:--
Tajda FoškiOK Polaris MP+ --:--
Suzana DrevenšekKamniški OK +-94:53

W35 (4.54km / 220m / 18KT)

1Isabelle PaulicOLb 75:42+00:00
2Anica HribarOK Brežice 101:56+26:14
3Irene MikkelsenHOK 109:26+33:44
4Anka KuzminSemiperdo 113:11+37:29
5Petra GermNF Kühnsdorf 137:42+62:00
6Irena Hacin KölnerOK Komenda 138:11+62:29
7Irma PretnarKamniški OK 179:32+103:50
Vacant +-76:18
Saša ŽižekOK Azimut +-76:18
Ana PlavčakŠOK +-76:18
Vacant +-76:18

W45 (3.99km / 180m / 11KT)

1Lenka WestinPOL 81:07+00:00
2Mietta GroeneveldTHOR 93:17+12:10
3Tine Meyhoff PetersenHG 101:03+19:56
4Blandine Pierson7808IF 107:05+25:58
5Marjanca PoljanšekOK Azimut 115:42+34:35
Vacant +-82:53
Vacant +-82:53
Gerhild PacherSUSO DNS+ --:--
Marjana RejecOK Azimut +-82:53

W55 (2.69km / 105m / 14KT)

1Helle SchouOK SNAB 59:08+00:00
2Ruth Aloush ReifModiin 73:08+14:00
3Gertrude SchandorHSV Pinkafeld 74:53+15:45
4Sylvie BouchéCOLE 88:04+28:56
5Chiara RajgeljGAJA 106:46+47:38
Stella LewsleyBL DNS+ --:--
Vacant +-60:52
Vacant +-60:52

W65 (2.69km / 105m / 14KT)

1Paula KyyrönenKS 79:45+00:00