Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - JVP - dolga

Orientacijski klub Brežice, Volčje, 27. 10. 2007

M16 (3.7km / 70m / 8KT)

1Vid BogovičOK Brežice Brežice29:56+00:00
2Matjaž PahorOK Komenda Komenda34:07+04:11
3Jernej PodobnikOK Azimut Cerkno35:04+05:08
4Andrej BorštnikOK Tivoli Ljubljana37:12+07:16
5Bojan KavčičOK Azimut Cerkno1:04:38+34:42

M14 (2.4km / 40m / 4KT)

1Pavel jr. PtačekOK Ursus Ljubljana22:43+00:00
2Jaka PišljarOK Komenda Komenda23:44+01:01
3Patrik PtačekOK Ursus Ljubljana31:22+08:39
4Blaž IvšičOK Brežice Brežice45:36+22:53
5Klemen VerbovšekOK Komenda Komenda49:39+26:56

M21A (6.0km / 190m / 16KT)

1Janko BačnarOK Azimut Cerkno58:31+00:00
2Blaž GrahOK Azimut Cerkno1:02:24+03:53
3Franc KnapOK Azimut Cerkno1:09:43+11:12
4Francisco DelgadoOK Vihor Vihor1:11:57+13:26
5Matej SedejOK Azimut Cerkno1:17:22+18:51
6Robert KaplanOK Brežice Brežice1:31:10+32:39
Igor Zadravecbrez kluba -MP+ --:--

M21B (3.7km / 70m / 8KT)

1Blaž KovačičOK Azimut Cerkno41:28+00:00

M21E (8.2km / 330m / 19KT)

1Jure ZmrzlikarOK Komenda Komenda1:07:31+00:00
2Iztok RojcOK Polaris Ljubljana1:12:09+04:38
3Pavel PtačekOK Ursus Ljubljana1:12:31+05:00
4Ivan NagyOK Ursus Ljubljana1:17:47+10:16
5Herwig AllwingerOK Brežice Brežice1:21:09+13:38
6Daniel LebarOK SK Slovenske Konjice1:23:08+15:37
7Blaž GraparOK Tivoli Ljubljana1:33:00+25:29
8Jaime Monterobrez kluba -1:36:33+29:02
9Jiri GawelOK Ursus Ljubljana2:11:43+64:12
10Matej HauptmanOK Brežice Brežice2:19:08+71:37

M35 (6.0km / 190m / 16KT)

1Boris BaumanOK Brežice Brežice50:27+00:00
2Gregor AnderluhOK Ursus Ljubljana54:43+04:16
3Miro ŠalamunOK Polaris Ljubljana55:27+05:00
4Miha ŠkarabotOK Polaris Ljubljana59:18+08:51
5Jožko JazbarOK Azimut Cerkno1:05:33+15:06
6Valter FoškiOK Polaris Ljubljana1:09:19+18:52
7Aleš BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:31:50+41:23
8Roman VolčičOK Tivoli Ljubljana1:34:01+43:34
9Ivan MrakOK Azimut Cerkno1:36:48+46:21
Emil KacinOK Azimut CerknoMP+ --:--

M45 (3.7km / 70m / 8KT)

1Silvij MočnikOK Azimut Cerkno35:46+00:00
2Matjaž ŠtraklOK Perkman Trbovlje42:49+07:03
3Janko LapajneOK Azimut Cerkno43:37+07:51
4Vlado SedejOK Azimut Cerkno44:12+08:26
5Roman SladičOK Perkman Trbovlje45:27+09:41
6Črtomir KnapOK Azimut Cerkno50:02+14:16
7Dragan KrivičičOK Komenda Komenda51:36+15:50

MŽ10 (1.4km / 35m / 4KT)

1Jan ŠalamunOK Polaris Ljubljana17:12+00:00
2Ana ŠalamunOK Polaris Ljubljana30:47+13:35
3Matej ŠkarabotOK Polaris Ljubljana39:46+22:34
4Anja ŠkarabotOK Polaris Ljubljana46:04+28:52

Ž16 (2.4km / 40m / 4KT)

1Barbara PogačarOK Komenda Komenda22:37+00:00
2Katarina BremšakOK Komenda Komenda26:39+04:02
3Sara GreglOK Brežice Brežice28:09+05:32
4Katja PrezeljOK Azimut Cerkno28:32+05:55
5Živa RejcOK Azimut Cerkno32:32+09:55
6Barbara PrezeljOK Komenda Komenda36:01+13:24
7Tajda FoškiOK Polaris Ljubljana37:00+14:23
8Maša VolčičOK Tivoli Ljubljana40:15+17:38

Ž21A (6.0km / 190m / 16KT)

1Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:11:20+00:00
2Tunde AllwingerOK Brežice Brežice1:13:41+02:21
3Andreja AnžurOK Komenda Komenda1:18:04+06:44
4Tinjana Golob MrakOK Azimut Cerkno1:25:23+14:03

Ž21B (3.7km / 70m / 8KT)

1Tanja PretnarOK Azimut Cerkno39:38+00:00
2Berecz Evabrez kluba -43:42+04:04
3Katarina SmolejOK Azimut Cerkno46:04+06:26
4Urša TomažinOK Azimut Cerkno51:28+11:50
5Tina MiklavčičOK Azimut Cerkno54:11+14:33
6Irma PretnarOK Azimut Cerkno59:58+20:20
7Lea OpravžOK Brežice Brežice1:06:54+27:16
Matea SrsenOK Vihor VihorMP+ --:--
Katarina VišnarOK Komenda KomendaMP+ --:--