Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 24. 7. 2016

Slovenija v gibanju 365


BEGINNERS (1.47km / 65m / 7KT)

1Jozef PelessoniGAJA 39:43+00:00
2Martin FerencOK Tivoli 41:27+01:44
3Lara ZupanOK Komenda 43:56+04:13
4Zdenko PavličGAJA 60:16+20:33
Maja TušarOK Azimut DNS+ --:--
Sandor PelessoniGAJA MP+ --:--

KIDS (1.41km / 55m / 6KT)

1Oskar Rupnik 25:53+00:00
2Jan Cokan 31:15+05:22
3Jonas MikkelsenHOK 41:32+15:39
4Tara Čirić 42:02+16:09
5Maša BaumanMOK 45:25+19:32
6Delania HolzerX-OL 53:41+27:48
Ema KepicKamniški OK DNS+ --:--
David SedejOK Azimut DNS+ --:--

M12 (1.47km / 65m / 7KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 18:57+00:00
2Rok KernOK Komenda 20:19+01:22
3Tilen ZupanOK Komenda 20:57+02:00
4Martin JevševarOK Brežice 21:40+02:43
5Goran PolojazGAJA 25:41+06:44
6Aljaž ČelikOK Azimut 25:58+07:01
7Otto AllwingerMOK 30:02+11:05
8Tit KataričOK Azimut 31:16+12:19
Nejc TurkOK Komenda DNS+ --:--
Denis GregorcOK Komenda DNS+ --:--

M14 (1.98km / 90m / 10KT)

1Jacob MikkelsenHOK 24:20+00:00
2Rok HernecOK Tivoli 52:46+28:26
3Clément MONTEMONT3810 RA 59:44+35:24
4Kristjan KalcGAJA 68:34+44:14
Erik GregorcOK Komenda DNS+ --:--
Alessandro CitronOrTarzo +-25:40
Matteo BernardiOrTarzo +-25:40

M18 (3.19km / 210m / 14KT)

1Mark BogatajOK Azimut 39:07+00:00
2Matic BlažOK Komenda 43:20+04:13
3Jozef Le Contellec2906 49:55+10:48
4Herwig Jr AllwingerMOK 51:41+12:34
5Žan RavnikarOK Komenda 54:59+15:52
Leonardo BonfiglioliGAJA MP+ --:--
Matej ŠkarabotOK Polaris +-40:53
Marco TonettoOrTarzo +-40:53
Alessandro De BiasiOrTarzo +-40:53
Erik NielsenOrTarzo +-40:53
Jan KundörferSUSO +-40:53

M21A (3.23km / 200m / 17KT)

1Franc KnapOK Azimut 62:44+00:00
2Christoph GaeumanncOLb 67:56+05:12
3Elio GoljaOK Polaris 72:41+09:57
4Gregor ZupanOK Komenda 80:53+18:09
5Matic MočnikOK Azimut 81:22+18:38
6Nejc MočnikOK Azimut 93:03+30:19
7Carlo GiacomettiGAJA 105:32+42:48
8Boris ErženŠOK 125:06+62:22
Aleš ZobavnikKamniški OK DNS+ --:--

M21B (2.48km / 150m / 12KT)

1Ambrož RupnikOK Azimut 37:24+00:00
2Christopher ImmervollSUSO 39:53+02:29
3Matjaž KoprivcOK Azimut 46:13+08:49
4Gašper ČopiOK Azimut 46:38+09:14
5Boštjan BogatajOK Azimut 46:44+09:20
6Simon ČopiOK Azimut 47:01+09:37
7Emil KacinOK Azimut 55:21+17:57
8Tomaž PustOK Azimut 57:52+20:28
9Borut SeljakOK Komenda 58:23+20:59
10Matej VidičOK Azimut 59:27+22:03
11Peter SmrekarOK Tivoli 64:22+26:58
12Andraž DreščekOK Azimut 67:42+30:18
13Luka PlavčakŠOK 70:59+33:35
Harald LehoferNF Kühnsdorf DNS+ --:--

M21E (3.95km / 250m / 17KT)

1Csaba GössweinPOS 42:08+00:00
2Christian PfeiferOLCG 44:13+02:05
3Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 46:22+04:14
4Jouni KujalaPohjant 46:47+04:39
5Jernej ZormanOK Komenda 48:01+05:53
6Peter TušarOK Azimut 48:47+06:39
7Morten SchouOK SNAB 53:14+11:06
8Andrej BorštnikOK Tivoli 56:51+14:43
9Gregor HvalaOK Azimut 59:55+17:47
10Simon StanonikOK Azimut 60:59+18:51
11Vid BogovičOK Brežice 61:25+19:17
12Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 62:29+20:21
13Thomas PolsterHSV Spittal 78:59+36:51
Jošt LapajneOK Azimut DNS+ --:--
Matjaž ŠtanfelOK Azimut DNS+ --:--
Stefan WernigNFSOLG +-43:52
Miika SuominenRR +-43:52

M35 (3.23km / 200m / 17KT)

1Aleš PoljanšekOK Azimut 53:04+00:00
2Tihomir SalopekRIS 57:07+04:03
3Herwig AllwingerMOK 59:07+06:03
4Boris BaumanMOK 59:19+06:15
5Blaž KölnerOK Komenda 60:53+07:49
6Bojan JevševarOK Brežice 63:56+10:52
7Mads MikkelsenHOK 67:23+14:19
8Herfried TrummerOCFF 73:31+20:27
9Gregor PavličGAJA 93:41+40:37
Miran KolmanKamniški OK DNS+ --:--
Hannes PacherSUSO DNS+ --:--
Miha ŠkarabotOK Polaris +-54:56
Roberto LarotellaOrienteering Trieste DNS+ --:--
Roland PinOrTarzo +-54:56
Janez PretnarKamniški OK +-54:56
Bruno ScherrNFSOLG +-54:56
Pierpaolo PiccinOrTarzo +-54:56
Klemen KendaOK Azimut DNS+ --:--

M45 (2.36km / 175m / 10KT)

1Kjell WestinPOL 38:30+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 38:35+00:05
3Olaf BinschTHOR 43:30+05:00
4Bertrand Le Contellec2906 48:00+09:30
5Igor BončinaOK Azimut 48:46+10:16
6Thomas HolzerX-OL 70:01+31:31
7Roman SladičŠOK 73:51+35:21
8Andrej KorelcOK Komenda 73:57+35:27

M50 (2.36km / 175m / 10KT)

1Josef PolsterHSV Spittal 46:42+00:00
2Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 48:01+01:19
3Aleš BorštnikOK Tivoli 55:47+09:05
4Marijan LebanOK Azimut 60:02+13:20
5Paolo PizzamusGAJA 62:10+15:28
6Aleš ČerinOK Tivoli 65:20+18:38
7Anders KnudsenHG 68:03+21:21
8Janez ZavrlOK Komenda 70:31+23:49
Mauro ClementeGAJA +-47:18
Siegfried OpetnikHSVK DNS+ --:--
Pekka HakulinenEsSu DNS+ --:--

M55 (2.09km / 160m / 11KT)

1Patrice MONTEMONT3810 RA 44:22+00:00
2Martin SkorpilOK Brada 45:04+00:42
3Henning SchouOK SNAB 61:03+16:41
4Ivan BoyadzhievMOK 80:45+36:23
Günter KradischnigOLCG DNS+ --:--
Martin BagnessWAROC DNS+ --:--
Pavel RejecOK Azimut DNF+ --:--

M60 (2.09km / 160m / 11KT)

1Stefano ZonatoPuoRy 43:59+00:00
2Christian CachardCSM Rillieux 46:36+02:37
3Terrin FrancisACA 48:44+04:45
4Charles NelsonOK Azimut 56:43+12:44
5Vlado SedejOK Azimut 59:30+15:31
6Janko LapajneOK Azimut 63:12+19:13
7David AloushModiin 71:17+27:18
Andy LewsleyBL DNS+ --:--

M65 (1.61km / 95m / 10KT)

1Robert Benedekomaha 52:49+00:00
2Josef Grafomaha 53:13+00:24
3Franz KaferHSV Pinkafeld 53:26+00:37
4Wolfgang GermNF Kühnsdorf 57:06+04:17
5Wilhelm Grabenhoferomaha 59:33+06:44

M70 (1.61km / 95m / 10KT)

1Heikki KyyrönenKS 40:37+00:00
2Hans Jorgen SimonsenPAN 81:32+40:55
3Paul Ziermannomaha 87:29+46:52

MW10 (1.41km / 55m / 6KT)

1Luka SeljakOK Komenda 16:07+00:00
2Rok BogatajOK Azimut 17:58+01:51
3Domen LebanOK Azimut 25:24+09:17
4Ella MikkelsenHOK 25:37+09:30
5Odin GroeneveldTHOR 31:00+14:53
6Tinka FerencOK Tivoli 81:38+65:31
7Jaka SeljakOK Komenda 92:00+75:53

OPEN (2.36km / 175m / 10KT)

1Renato PelessoniGAJA 82:42+00:00
Dragan Krivičić DNS+ --:--
Maks RodmanPD Ajdovščina DNS+ --:--
Ivo KetePD Ajdovščina +-83:18
Fulvio PacorGAJA DNF+ --:--
Rainer KundörferSUSO +-83:18
Oleksandr Jevstafiev DNS+ --:--
Stanko ČuferPD Ajdovščina +-83:18
Vojko KacinOK Azimut DNS+ --:--

W12 (1.47km / 65m / 7KT)

1Manja LebanOK Azimut 22:13+00:00
2Zala FerencOK Tivoli 45:06+22:53
3Karin PustOK Azimut 59:14+37:01
4Katka BaumanMOK 103:46+81:33
Lara KepicKamniški OK DNS+ --:--

W14 (1.98km / 90m / 10KT)

1Teja TušarOK Azimut 43:34+00:00
2Stella CigniniPunto K 57:12+13:38
3Nika RavnikarOK Komenda 58:53+15:19
4Iris Aurora PecorariSemiperdo 71:09+27:35
Lara ZupanOK Komenda +-44:26

W16 (1.98km / 90m / 10KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 28:35+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut 36:52+08:17
3Mihala KorelcOK Komenda 38:29+09:54
4Julija FerencOK Tivoli 39:24+10:49
5Deja RazpetOK Azimut 41:59+13:24
6Patricija PrimožičOK Komenda 42:51+14:16
7Jana SitteSUSO 60:51+32:16
8Lisa Le Contellec2906 61:54+33:19

W18 (2.48km / 150m / 12KT)

1Monika RavnikarOK Komenda 37:58+00:00
2Polona JezeršekOK Komenda 38:22+00:24
3Emilie WestinPOL 39:04+01:06
4Lara GantarOK Azimut 42:50+04:52
5Anna LuegerSUSO 45:04+07:06
6Mineja LebanOK Azimut 56:45+18:47

W21B (1.98km / 90m / 10KT)

1Romana ZupanOK Komenda 38:38+00:00
2Alenka Vuga SeljakOK Komenda 38:40+00:02
3Carmen MarkoOLCG 52:53+14:15
4Nataša BogatajOK Azimut 56:27+17:49
5Ingrid LuegerSUSO 86:46+48:08
6Anne Le Contellec2906 90:49+52:11

W21E (3.23km / 200m / 17KT)

1Lisa PacherSUSO 54:44+00:00
2Tori BorishGAJA 57:56+03:12
3Mojca FlerinKamniški OK 58:18+03:34
4Nuša JeramOK Azimut 59:05+04:21
5Laurina NeumannIFK Lidingö 59:58+05:14
6Kjersti WestinPOL 71:49+17:05
7Sandra OlivierBelise 77 72:47+18:03
8Clizia ZambiasiSemiperdo 76:17+21:33
9Urša TomažinOK Azimut 77:53+23:09
10Korinna TóthPOS 83:29+28:45
11Tajda FoškiOK Polaris 85:09+30:25
12Barbara KmetecKamniški OK 106:34+51:50
13Suzana DrevenšekKamniški OK 120:58+66:14
Kirsi NurmiIFK +-55:16

W35 (2.36km / 175m / 10KT)

1Isabelle PaulicOLb 48:09+00:00
2Irene MikkelsenHOK 48:52+00:43
3Petra GermNF Kühnsdorf 63:19+15:10
4Ana PlavčakŠOK 67:23+19:14
5Saša ŽižekOK Azimut 81:16+33:07
6Anka KuzminSemiperdo 91:57+43:48
7Irma PretnarKamniški OK 103:31+55:22
8Irena Hacin KölnerOK Komenda 111:58+63:49
Anica HribarOK Brežice MP+ --:--

W45 (2.09km / 160m / 11KT)

1Mietta GroeneveldTHOR 49:16+00:00
2Lenka WestinPOL 61:48+12:32
3Blandine Pierson7808IF 65:22+16:06
4Marjanca PoljanšekOK Azimut 85:11+35:55
5Miranda OrtarOK Azimut 85:38+36:22
6Marjana RejecOK Azimut 85:56+36:40
7Tine Meyhoff PetersenHG 99:33+50:17
Gerhild PacherSUSO DNS+ --:--

W55 (1.61km / 95m / 10KT)

1Helle SchouOK SNAB 56:02+00:00
2Ruth Aloush ReifModiin 74:16+18:14
3Sylvie BouchéCOLE 79:22+23:20
Stella LewsleyBL DNS+ --:--
Gertrude SchandorHSV Pinkafeld MP+ --:--
Chiara RajgeljGAJA DNS+ --:--

W65 (1.61km / 95m / 10KT)

1Paula KyyrönenKS 99:08+00:00