Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Easter4 1. etapa - srednja

DROT, , 25. 3. 2016

Beginners (1.92km / 20m / 8KT)

1Sebastian KriscjakRun Using Brain 30:22+00:00
2Jozef PelessoniRun Using Brain 31:03+00:41
3Veronika DätwylerOLG Pfäffikon 46:25+16:03
4Anna Maria MazzaEridano 76:26+46:04
Claire YaremchukOLG Chur MP+ --:--
Heidi SkoryCOLJ MP+ --:--

M10 (1.46km / 15m / 7KT)

1Bálint GergőVHS 32:24+00:00

M12 (1.92km / 20m / 8KT)

1Goran PolojazRun Using Brain 21:32+00:00
2Bálint ÁdámVHS 22:49+01:17
3Otto AllwingerMOK 27:34+06:02
4Martin JevševarOK Brežice 32:50+11:18
Sandor PelessoniRun Using Brain MP+ --:--

M14 (2.71km / 40m / 11KT)

1Anton UllerKil 27:36+00:00
2Johan LundbäckJOK 29:17+01:41
3Jonas DeubelNF Wien 29:33+01:57
4Bálint BenedekVHS 30:54+03:18
5Angyal DánielVHS 32:53+05:17
6Rudi FrisonEREBUS VICENZA 38:34+10:58
7Luca FontanotRun Using Brain 48:02+20:26
8Simone MancassolaEREBUS VICENZA 57:57+30:21
9Maurizio GrilloRun Using Brain 75:15+47:39
10Kristjan KalcRun Using Brain 83:14+55:38
Gloch ZalánVHS DNF+ --:--
Dario BrandoleseEREBUS VICENZA MP+ --:--
Oskar NilssonJOK MP+ --:--
Vass BenceVHS MP+ --:--

M16 (3.2km / 50m / 12KT)

1Lukas OlmKil 23:46+00:00
2Matic BlažOK Komenda 25:22+01:36
3Simen Spets StorhovFreidig - Storhov 27:23+03:37
4Fabian Aebersoldol.biel.seeland 28:03+04:17
5Mattia GründlerS-JKL 28:14+04:28
6Vesa NokkaRasti88 29:13+05:27
7Joergen DeubelNF Wien 34:35+10:49
8Jonathan UllerKil 35:11+11:25
9Linus AlbinssonJOK 42:59+19:13
10Bácskai PéterVHS 43:12+19:26
11Etlinger AndrásVHS 43:48+20:02
12Giacomo GuardaEREBUS VICENZA 51:29+27:43
13Pietro ScalzottoEREBUS VICENZA 53:45+29:59
14Filippo BisoniRun Using Brain 63:11+39:25
15Fabio NardoEREBUS VICENZA 94:24+70:38
Gašper ČopiOK Azimut DNF+ --:--
Giacomo BollaArces OK MP+ --:--
Žiga TaljatOK Azimut DNF+ --:--
Andrea NardoEREBUS VICENZA MP+ --:--
Mattia GambiniEREBUS VICENZA MP+ --:--

M18 (4km / 60m / 16KT)

1Dominik KirinJAP 37:13+00:00
2Oskar Spets StorhovFreidig - Storhov 40:15+03:02
3Mark BogatajOK Azimut 40:28+03:15
4Gašper PetrovičOK Polaris 51:43+14:30
5Lukáš RačkoARDF 63:18+26:05
6Leonardo BonfiglioliRun Using Brain 64:55+27:42
7Samuel BudaiARDF 70:16+33:03
8Ján CuninkaARDF 78:04+40:51
9Andrea LorenzatoEREBUS VICENZA 87:34+50:21
10Timo WettsteinOLZ 89:57+52:44
Matej ŠkarabotOK Polaris MP+ --:--

M20 (4.22km / 65m / 17KT)

1Andrin GründlerVaajte 31:58+00:00
2Peter TušarOK Azimut 37:13+05:15
3Blaž PetrovičOK Polaris 40:23+08:25
4Adam KrálARDF 50:20+18:22
5Alessio BrandoleseEREBUS VICENZA 50:50+18:52
6Brenno PastoEREBUS VICENZA 52:02+20:04
7Ludwig BergfalkJOK 53:55+21:57

M21A (4.2km / 60m / 17KT)

1Juha SuntilaTuMe 40:03+00:00
2Fabian RingliOLG Schaffhausen 40:26+00:23
3Pascal HaasOLG Schaffhausen 40:33+00:30
4Urs UtzingerOLZ 40:37+00:34
5Daniel RohrOLZ 41:54+01:51
6Raphael NeukomOLZ 44:00+03:57
7Dominik HaasOLG Schaffhausen 46:28+06:25
8Jan CervinkaOKP 47:30+07:27
9Michele CeraEREBUS VICENZA 47:41+07:38
10Andreas HerzogOLG Schaffhausen 48:25+08:22
11Vid BogovičOK Brežice 49:55+09:52
12Simon HattOLZ 50:50+10:47
13Jan HugOLZ 51:43+11:40
14Roger FluriOLZ 53:37+13:34
15Petr Hanovec 55:21+15:18
16Jakub KuriakARDF 55:35+15:32
17Eugenio TrevisanEREBUS VICENZA 56:45+16:42
18Nik Schneiderz 61:08+21:05
19Atte NokkaRasti88 64:10+24:07
20Jonas FischerOLZ 78:53+38:50

M21B (3.18km / 45m / 16KT)

1Paul PacherSUSO 42:16+00:00
2Roland VoglSV Mietraching 46:54+04:38
3Martin KošutARDF 48:08+05:52
4Marco ManciniORIENTEERING TRIESTE 71:31+29:15
5Alessio RozziGAJA 100:02+57:46
Simon ČopiOK Azimut DNF+ --:--
Manolo ZanellaO-92 MP+ --:--

M21E (5.16km / 70m / 20KT)

1Max Peter BejmerIFK 34:33+00:00
2Matthias LeonhardtOCFF 38:56+04:23
3Santeri SainioKangSK 39:57+05:24
4Esa HuttunenTuMe 40:26+05:53
5Antti ParjanneTuMe 41:27+06:54
6Marco SeppiCUSB-O 42:06+07:33
7Miika Kirmula 42:40+08:07
8Janis KumsTuMe 42:56+08:23
9Jernej ZormanOK Komenda 43:38+09:05
10Scott FraserTuMe 43:53+09:20
11Martin HunhammarRavinen 44:30+09:57
12Axel WradheAttunda OK 45:48+11:15
13Jan KocbachFana 46:15+11:42
14Assar HellströmRavinen 46:31+11:58
15Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö 48:01+13:28
16Lukas FreiOLK Argus 51:54+17:21
17Oliver LienhardOLK Argus 52:10+17:37
18Matthias BrynerOLK Argus 52:16+17:43
19Silvio VassalliASCO Lugano 54:27+19:54
20Edgars BertuksTuMe 57:30+22:57
21Malte RehbeinSV Mietraching 59:03+24:30
22Joakim BergBVSOK 71:28+36:55
23Tapani MäkinenTuMe 83:21+48:48
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö MP+ --:--
Erik ThorssonTuMe MP+ --:--

M35 (4.22km / 65m / 17KT)

1Martin BaierTUR 31:15+00:00
2Benet TotusausBO 38:13+06:58
3Bojan JevševarOK Brežice 42:08+10:53
4Kristian BosisioOK Trzin 44:42+13:27
5Pau MariBO 46:07+14:52
6Stefano BrambillaCO2 49:37+18:22
7Vicenç Clarena RieraUEVic-O 51:34+20:19
8Mario RuggieroNirvana Verde 52:06+20:51
9Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 75:06+43:51
10Juli Serrat GranéUEVic-O 89:02+57:47

M40 (4km / 60m / 16KT)

1Jorn SundbyLarvik OK 34:46+00:00
2Edi OcvirkJAP 44:48+10:02
3Alexander BorachenkoTitan 46:25+11:39
4Jordi Arumi CasadevallUEVic-O 51:15+16:29
5Peter ViskupARDF 53:04+18:18
6Cristian BellottoEREBUS VICENZA 53:57+19:11
7Matthias RüttiOLG Herzogenbuchsee 65:59+31:13
8Alberto GrilliPPN 68:13+33:27
9Chris KimOLG Chur 90:17+55:31
Peter FerlugaGAJA DNF+ --:--

M45 (3.83km / 50m / 19KT)

1Stefano MaddalenaO-92 31:55+00:00
2Herwig AllwingerMOK 33:53+01:58
3Per NilssonJOK 34:21+02:26
4Ilkka NokkaRasti88 38:11+06:16
5Mats LundbäckJOK 39:49+07:54
6Janez PretnarKamniški OK 40:41+08:46
7Tiziano BoianiO-92 43:49+11:54
8Vass TiborVHS 44:16+12:21
9Jozef KrálARDF 45:43+13:48
10Zoltán MihácziTTE 46:00+14:05
11Miha ŠkarabotOK Polaris 46:56+15:01
12Ulf NilssonJOK 48:24+16:29
13Dušan PetrovičOK Polaris 49:40+17:45
14Peter AlbinssonJOK 49:51+17:56
15Simone GambiniEREBUS VICENZA 54:19+22:24
16Igor BončinaOK Azimut 54:21+22:26
17Thomas HöjsgaardDGoIF 56:02+24:07
18Markus BianchiLKI 58:24+26:29
19Marco BrandoleseEREBUS VICENZA 58:59+27:04
Aleš PoljanšekOK Azimut DNF+ --:--

M50 (3.83km / 50m / 19KT)

1Peter Gehrigerol.biel.seeland 34:41+00:00
2Wolfgang PietschNF Wien 34:59+00:18
3Christian Aebersoldol.biel.seeland 35:53+01:12
4Roland MeisterOLG Dachsen 36:04+01:23
5Ivo NovakOKP 36:08+01:27
6Jens Even StorhovFreidig - Storhov 37:24+02:43
7Knut Edvard HellandOstmarka OK 39:39+04:58
8Siegfried OpetnikHSV-KLAGENFURT 40:10+05:29
9Jarmo LehtoVeVe 40:30+05:49
10René HaasOLG Schaffhausen 43:49+09:08
11Guttorm L EggeOSI - Orientering 45:45+11:04
12Veli-Matti HeinonenRajamäen Rykmentti 46:03+11:22
13Marcel RuppenthalOLG Chur 46:08+11:27
14Markus GründlerOLG Pfäffikon 46:13+11:32
15Markku PaijaLHR 47:15+12:34
16Paolo PizzamusGAJA 55:38+20:57
17Alberto AlbarelloEREBUS VICENZA 58:57+24:16
18Rolf WettsteinOLZ 61:55+27:14
19Noldi Schneiderz 62:24+27:43
20Massimo SartoriEREBUS VICENZA 68:59+34:18
21Georg PregartnerOLGDK 71:05+36:24
22Renato PelessoniGAJA 71:51+37:10
23Németh ZsoltVHS 76:39+41:58
24Peter BadertscherOLZ 86:51+52:10
25Peter LaagerOLZ 107:28+72:47

M55 (3.18km / 45m / 16KT)

1Lars PalmqvistJOK 23:54+00:00
2Hannes PacherSUSO 32:23+08:29
3Sönke BandixenOLG Pfäffikon 33:56+10:02
4Urs BrühwilerOLG Chur 40:50+16:56
5Rune TeiglandOstmarka OK 41:21+17:27
6Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 43:19+19:25
7Hannu KottonenLynx 44:01+20:07
8Luca BattistoniVAO 46:55+23:01
9Jozef Fekiač stVBA 74:58+51:04
10Giorgio SkoryCOLJ 79:46+55:52
11Perry FleuryCOLJ 83:11+59:17

M60 (3.02km / 35m / 14KT)

1Jean DermineF-3801RA 36:11+00:00
2Augusto CavazzaniOriPergine 37:46+01:35
3Rauli HelkkulaTuMe 38:09+01:58
4Peter AndresOLBO 38:51+02:40
5Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee 39:21+03:10
6Kristian LeonhardtOCFF 39:25+03:14
7Urs JosiOLG Herzogenbuchsee 42:25+06:14
8Robert MayrhoferLKI 46:13+10:02
9Thomas SchoepfOLG Herzogenbuchsee 47:20+11:09
10Fulvio PacorGAJA 47:49+11:38
11Charles NelsonOK Azimut 50:48+14:37
12Marco OngaroUS Primiero 52:14+16:03
13Alberto ZambiasiPunto K 52:16+16:05
14Bill GriffithsEBOR 57:25+21:14
15Pentti MalinenKajaanin Suunnistajat 60:59+24:48
16Dario AllegrettiEridano 62:07+25:56
17Janko LapajneOK Azimut 63:35+27:24
18Gianfranco SiegaGAJA 64:17+28:06
19Vlado SedejOK Azimut 67:07+30:56
20Giuliano MichelottiArco di carta 77:39+41:28
21Anders WidénOLG Säuliamt 82:40+46:29

OPEN (0.0km / m / 12KT)

1Lars NordströmKil 32:28+00:00
2Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 32:49+00:21
3Bálint BenceVHS 37:06+04:38
4Boris ErženŠOK 40:49+08:21
5Kjell HobolOstmarka OK 41:14+08:46
6Stanko ČuferPD Ajdovščina 43:03+10:35
7Dirk DeubelNF Wien 43:25+10:57
8Zuzana SukeníkováTJ Loko Krnov 43:30+11:02
9Elis NorsdströmKil 43:56+11:28
10Diego RuzzierPunto K 44:04+11:36
11Anders WestlundKil 44:30+12:02
12Andras ZempleniZEM 50:45+18:17
13Gunvor Aslaksen RuudOstmarka OK 53:30+21:02
14Katja NokkaRasti88 54:45+22:17
15Anna UllerKil 54:55+22:27
16Csilla HajasZEM 57:59+25:31
17Petra LundbäckJOK 60:14+27:46
18Matti AronenIIsalmen Visa 63:34+31:06
19Johannes DreierFC Forstern 70:27+37:59
20Minna AronenIIsalmen Visa 92:58+60:30
21Jan BogovičOK Brežice 166:35+134:07
Monika MüllerFC Forstern DNF+ --:--
Cristina RuiniRun Using Brain DNF+ --:--
Tore RuudOstmarka OK MP+ --:--

W10 (1.46km / 15m / 7KT)

1Kim VassalliASCO Lugano 28:46+00:00

W12 (1.92km / 20m / 8KT)

1Mathea Spets StorhovFreidig - Storhov 21:42+00:00
2Iris PecorariRun Using Brain 28:41+06:59
3Stella CigniniRun Using Brain 31:12+09:30
4Nastja FerlugaRun Using Brain 31:35+09:53
5Veronika StarcRun Using Brain 42:46+21:04
Maryam JadaanEREBUS VICENZA MP+ --:--

W14 (2.25km / 25m / 10KT)

1Annick MeisterOLG Dachsen 22:39+00:00
2Lilla ZempleniZEM 23:41+01:02
3Nora HolmgardKil 24:07+01:28
4Iris ColomboRun Using Brain 37:56+15:17
5Annarita ScalzottoEREBUS VICENZA 41:19+18:40
6Lisa OlmKil 42:09+19:30
7Giulia GambiniEREBUS VICENZA 45:00+22:21
8Rebecka WestlundKil 49:43+27:04
9Alice HallmenJOK 51:08+28:29
10Bácskai EszterVHS 51:13+28:34
11Anja ŠkarabotOK Polaris 52:36+29:57
12Zala ŠpenkoOK Komenda 62:40+40:01
13Klara NordströmKil 64:00+41:21

W16 (2.71km / 40m / 11KT)

1Ella NordströmKil 31:02+00:00
2Joëlle MeisterOLG Dachsen 36:51+05:49
3Nika PoljanšekOK Azimut 40:53+09:51
4Amanda MellerdalKil 41:25+10:23
5Jonna LundbäckJOK 42:30+11:28
6Mérő DominikaVHS 45:54+14:52
7Thea BadKil 51:10+20:08
8Patricija PrimožičOK Komenda 51:34+20:32
9Linn LugneKil 56:05+25:03

W18 (3.2km / 50m / 12KT)

1Anine LomeHamar 33:40+00:00
2Emmy AlbinssonJOK 41:22+07:42
3Pia OcvirkJAP 43:33+09:53
4Lara GantarOK Azimut 43:48+10:08
5Polona JezeršekOK Komenda 44:13+10:33
6Siri Nyfeler 53:25+19:45
7Michela JermanRun Using Brain 54:24+20:44
8Barbora FilováARDF 78:09+44:29

W20 (3.42km / 50m / 15KT)

1Nuša JeramOK Azimut 36:59+00:00
2Mariya PerepelytsyaOK Azimut 45:02+08:03
3Katarína KošutováARDF 45:40+08:41
4Siri DoblerOLG Schaffhausen 64:12+27:13

W21A (3.42km / 50m / 15KT)

1Patrizia KöpfliOLZ 42:39+00:00
2Réka ZempléniZEM 43:06+00:27
3Karin LeonhardtOCFF 43:07+00:28
4Lena Mathysz 44:33+01:54
5Corina RingliOLG Schaffhausen 48:04+05:25
6Ladina FeuchtOLG Schaffhausen 49:50+07:11
7Irene SagginEREBUS VICENZA 54:55+12:16
8Barbara KmetecKamniški OK 66:44+24:05
Annika KottonenLynx MP+ --:--

W21B (3.02km / 35m / 14KT)

1Martina JirkuTUR 43:51+00:00
2Karin VoglSV Mietraching 49:48+05:57
3Veronika DolníkováARDF 53:04+09:13
4Ewa HaltofOKP 53:38+09:47
5Daniela ChovanováARDF 71:08+27:17
6Alenka ŠkarabotOK Polaris 78:00+34:09
7Claudia BrandoleseEREBUS VICENZA 90:22+46:31
8Annika SchindlerOLG Schaffhausen 96:18+52:27
9Lorenza PravatoGAJA 133:12+89:21
Karin BianchiLKI DNF+ --:--
Linda KeyserlingkSV Mietraching MP+ --:--

W21E (4.2km / 60m / 17KT)

1Simona Aebersoldol.biel.seeland 33:10+00:00
2Synnove BratenVegarshei IL 38:46+05:36
3Janka MacinskáARDF 41:21+08:11
4Mojca FlerinKamniški OK 42:37+09:27
5Magdalena CermakovaLuhacovice 43:43+10:33
6Lisa PacherSUSO 43:45+10:35
7Christiane TrösseSVTUI 46:55+13:45
8Karolina HöjsgaardDGoIF 50:57+17:47
9Irene PozzebonPolbes 53:29+20:19
10Clizia ZambiasiSemiperdo 54:54+21:44
11Eleonora DonadiniSCOM 60:48+27:38
12Elis MasopustovaPGP 73:57+40:47
13Barbara GiuganinoCO2 91:35+58:25

W35 (0.0km / m / 12KT)

1Elin BjervaLarvik OK 27:52+00:00
2Annika ÖstmanDGoIF 32:11+04:19
3Adela Illamola ColomeUEVic-O 38:19+10:27
4Audrun UtskarpenOSI - Orientering 38:47+10:55
5Anka KuzminSemiperdo 41:34+13:42
6Metka UdovicOK Trzin 42:52+15:00
7Silvia NovoaBO 43:24+15:32
8Natalia KunitskayaTitan 43:45+15:53
9Jane PulfordOLifant 46:30+18:38
10Chiara SepinGAJA 48:27+20:35
11Alba Serrat GranéUEVic-O 48:49+20:57
12Ursi RuppenthalOLG Chur 49:34+21:42
13Tünde AllwingerMOK 50:01+22:09
14Anica HribarOK Brežice 52:01+24:09
15Virginia Guell RoviraUEVic-O 54:03+26:11
16Antónia HolperTTE 54:41+26:49
17Cuki VassalliASCO Lugano 58:39+30:47
18Pilar VidalBO 61:10+33:18
19Emanuela TitoliNirvana Verde 61:49+33:57
20Malin AlbinssonJOK 63:09+35:17
21Ida BaluskovaOKP 66:24+38:32
Ursina Mathysz MP+ --:--

W45 (3.18km / 45m / 16KT)

1Sabrina MeisterOLG Dachsen 32:55+00:00
2Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 38:21+05:26
3Zsoltné NémethVHS 40:41+07:46
4Torunn Spets StorhovFreidig - Storhov 44:25+11:30
5Gaby Aebersoldol.biel.seeland 44:43+11:48
6Isabelle DermineF-3801RA 48:39+15:44
7Marirosa HechichSemiperdo 49:34+16:39
8Cristina GrabarUS Primiero 50:16+17:21
9Miriam KrálováARDF 51:48+18:53
10Priska BadertscherOLZ 53:50+20:55
11Doris HaasOLG Schaffhausen 57:20+24:25
12Angela ZindelOLG Chur 57:23+24:28
13Therese Hohlol.biel.seeland 59:29+26:34
14Cristina TurollaPolbes 61:28+28:33
15Elena PoliPolbes 62:14+29:19
16Silvia MantegaOriPergine 62:17+29:22
17Päivi KlemeläLHR 63:30+30:35
18Maria Pia VirgoliniPolbes 66:29+33:34
19Marlies LaagerOLZ 72:00+39:05
20Nicole WespiOLG Herzogenbuchsee 73:48+40:53
21Gerhild PacherSUSO 79:01+46:06
22Sunghee KimOLG Chur 81:47+48:52
23Irma PretnarKamniški OK 88:26+55:31
24Brigitte MagetOLGDK 96:24+63:29
25Sandrine PacheCOLJ 117:14+84:19
Sabine BrühwilerOLG Chur DNF+ --:--
Berit AslaksenJOK MP+ --:--

W55 (2.71km / 40m / 11KT)

1Erja RaikoHyvinkään Rasti 40:12+00:00
2Silvia BaumannOLZ 43:13+03:01
3Annariitta KottonenLynx 43:37+03:25
4Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee 44:28+04:16
5Francesca GuaratoEREBUS VICENZA 44:44+04:32
6Ulla LehtoVeVe 48:11+07:59
7Marianne BandixenOLG Pfäffikon 48:12+08:00
8Daniela PutzuVAO 51:08+10:56
9Gertraud LeonhardtOCFF 52:31+12:19
10Raili LiimatainenHyvinkään Rasti 53:53+13:41
11Ines MayrhoferLKI 58:12+18:00
12Iris AndresOLBO 59:06+18:54
13Paula MalinenKajaanin Suunnistajat 60:54+20:42
14Mária FekiačováVBA 84:11+43:59