Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP ultra dolge proge (M/Ž21E), SOL 3 - dolga

Škofjeloški orientacijski klub, Bitnje, Kranj, 17. 4. 2016

M12 (2.2km / 40m / 8KT)

1Denis GregorcOK Komenda 22:24+00:00
2Aljaž ČelikOK Azimut 23:07+00:43
3Tihon SalopekOK Azimut 24:38+02:14
4Tilen ZupanOK Komenda 25:08+02:44
5Luka AnderluhOK Polaris 27:02+04:38
6Rok KernOK Komenda 27:36+05:12
7Nejc TurkOK Komenda 30:07+07:43
8Martin JevševarOK Brežice 30:32+08:08
9Miklavž GrumOK Komenda 36:50+14:26
10Gašper ZgonecOK Tivoli 54:39+32:15
11Timotej HribarOK Brežice 97:12+74:48
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--

M14 (3.2km / 100m / 8KT)

1Erik GregorcOK Komenda 37:06+00:00
2Domen ŽurbiOK Komenda 46:02+08:56
3Domen KavčičOK Komenda 58:14+21:08
4Filip GradOK Tivoli 58:32+21:26
Nejc DomnikOK Azimut DNF+ --:--

M16 (5.4km / 160m / 12KT)

1Tjaž GantarOK Azimut 63:25+00:00
2Ambrož RupnikOK Azimut 75:16+11:51
3Jaka GradOK Tivoli 80:59+17:34
4Peter SmrekarOK Tivoli 97:42+34:17

M18 (6.6km / 230m / 15KT)

1Matic BlažOK Komenda 51:57+00:00
2Žan RavnikarOK Komenda 60:50+08:53
3Matej ŠkarabotOK Polaris 71:54+19:57

M21A (6.6km / 230m / 15KT)

1Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 53:01+00:00
2Ivan Boyadzhiev ml.MOK 54:01+01:00
3Gregor HvalaOK Azimut 60:26+07:25
4Vid BogovičOK Brežice 65:12+12:11
5Rok MočnikOK Azimut 68:31+15:30
6Dane Omersa 75:31+22:30
7Matej Hribernik 81:30+28:29
8Nejc MočnikOK Azimut 83:44+30:43
9Gregor ZupanOK Komenda 86:32+33:31
10Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 89:04+36:03
11Valentin ErženOK Azimut 89:20+36:19
12Aleš ZobavnikKamniški OK 94:33+41:32
Elio GoljaOK Polaris DNF+ --:--

M21B (4km / 100m / 9KT)

1Samo Vodopivec 48:47+00:00
2Tomaž PustOK Azimut 59:18+10:31
3Borut SeljakOK Komenda 62:58+14:11
4Rok SušnikOK Azimut 69:23+20:36
5Matej VidičOK Azimut 70:39+21:52
6Andraž DreščekOK Azimut 75:17+26:30
7Matjaž KoprivcOK Azimut 77:24+28:37
8Boštjan BogatajOK Azimut 104:56+56:09
Boštjan KernOK Komenda MP+ --:--

M21E (15.4km / 400m / 23KT)

1Matjaž ŠtanfelOK Azimut 103:02+00:00
2Jan DovčOK Tivoli 106:49+03:47
3Jernej ZormanOK Komenda 107:17+04:15
4Jaka PiltaverOK Brežice 110:24+07:22
5Andraz HribarOK Brežice 114:05+11:03
6Peter TušarOK Azimut 117:12+14:10
7Jošt LapajneOK Azimut 130:39+27:37
8Tibor MrakOK Azimut 136:31+33:29
9Rajko KračunOK Polaris 137:44+34:42
10Bojan JevševarOK Brežice 143:30+40:28
11Matej KostanjevecMOK 145:36+42:34
12Simon StanonikOK Azimut 153:37+50:35
13Miran KolmanKamniški OK 166:45+63:43
14Aleš ČerinOK Tivoli 243:20+140:18
Leon KropivšekMOK MP+ --:--

M35 (6.6km / 230m / 15KT)

1Janez PretnarKamniški OK 58:55+00:00
2Blaž KölnerOK Komenda 61:17+02:22
3Tihomir SalopekRIS 61:29+02:34
4Boris BaumanMOK 64:27+05:32
5Gregor AnderluhOK Polaris 66:53+07:58
6Bruno ScherrNFSOLG 67:30+08:35
7Miro ŠalamunOK Polaris 68:19+09:24
8Andrej CimermanOK Polaris 71:31+12:36
9Franz GuselNFSOLG 72:14+13:19
10Jožko JazbarOK Azimut 73:02+14:07
11Klemen KendaOK Azimut 78:12+19:17
12Valter FoškiOK Polaris 78:31+19:36
13Stanislav KustecMOK 81:09+22:14
14Matej SedejOK Azimut 82:04+23:09
15Tomaž GroffOK Azimut 85:56+27:01
16Robert BenkoOK Polaris 91:29+32:34
17Janez CimermanOK Azimut 106:49+47:54
Ivan NagyDROT DNF+ --:--

M45 (5.4km / 160m / 12KT)

1Miha ŠkarabotOK Polaris 53:48+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 55:56+02:08
3Aleš ZupanOK Polaris 60:27+06:39
4Jožef ŠtiblarOK Polaris 68:13+14:25
5Aleš BorštnikOK Tivoli 72:47+18:59
6Janez ZavrlOK Komenda 73:19+19:31
7Marijan LebanOK Azimut 79:10+25:22
8Vojko KacinOK Azimut 82:03+28:15
9Andrej KorelcOK Komenda 130:57+77:09
Igor BončinaOK Azimut DNF+ --:--

M55 (4km / 100m / 9KT)

1Ivan BoyadzhievMOK 59:26+00:00
2Vlado SedejOK Azimut 66:44+07:18
3Črtomir KnapOK Azimut 68:49+09:23
4Janko LapajneOK Azimut 83:53+24:27
5Pavel RejecOK Azimut 107:39+48:13

MŽ10 (2km / 25m / 5KT)

1Luka SeljakOK Komenda 20:35+00:00
2Tinka FerencOK Tivoli 21:37+01:02
3Nea ErženOK Azimut 23:36+03:01
4Rok BogatajOK Azimut 23:43+03:08
5Matija KnezŠOK 34:18+13:43
6Miha KranjcŠOK 54:00+33:25
7Enej BroderŠOK 66:00+45:25
8Jaka SeljakOK Komenda 71:57+51:22

Open (3.4km / 100m / 8KT)

1Mark AgovičŠTDL 67:16+00:00

Otroška (2km / 25m / 5KT)

1Aljaž Anže OstercOK Polaris 16:49+00:00
2Oskar FoškiOK Polaris 27:53+11:04
3Luka ŠvigeljOK Komenda 28:25+11:36
4Maks TomažičOK Komenda 28:28+11:39
5Nina SaksidaOK Komenda 29:01+12:12
6Jan Cokan 30:47+13:58
7Miha GmajnerOK Komenda 31:10+14:21
8Ožbej MalusOK Komenda 31:33+14:44
9Maj DovčOK Tivoli 31:44+14:55
10David SedejOK Azimut 36:10+19:21
11Jaka KostanjšekOK Azimut 38:13+21:24
12Katja KavčičOK Komenda 38:48+21:59
13Brina KoellnerOK Komenda 38:51+22:02
14Ema KepicKamniški OK 41:57+25:08
15Matevž Hribernik 43:58+27:09
16Rok SedejOK Azimut 66:06+49:17
Andraž KarnerOK Komenda MP+ --:--
Drejc MalusOK Komenda MP+ --:--
Maja ZarnikOK Komenda DNF+ --:--
Zala Mia ŠvigeljOK Komenda DNF+ --:--
Lovro & Marja NagyDROT DNF+ --:--

ŠRI (3km / 50m / 8KT)

1Pirman Korenčič 20:52+00:00
2Igor Draksler 30:05+09:13
3Franc Rupar 77:09+56:17
Jože Kordiš MP+ --:--

Začetniška (2.2km / 40m / 8KT)

1Nina RavnjakKamniški OK 37:26+00:00
2Tinkara KnezŠOK 44:51+07:25
3Martin FerencOK Tivoli 45:03+07:37
4Ema GroffOK Azimut 46:05+08:39
5Maja JurcaOK Tivoli 52:21+14:55
6Vesna PotočnikŠOK 69:32+32:06
7Tia BlagojevičŠOK 102:40+65:14
7May BlagojevičŠOK 102:40+65:14
9Rok IlovarOK Tivoli 102:55+65:29
10Lara KepicKamniški OK 107:00+69:34

Ž12 (2.2km / 40m / 8KT)

1Zala FerencOK Tivoli 34:36+00:00
2Manja LebanOK Azimut 35:02+00:26
3Anka GrumOK Komenda 40:34+05:58
4Pia IlovarOK Tivoli 54:03+19:27
5Karin PustOK Azimut 57:38+23:02
6Lucija KavčičOK Komenda 60:32+25:56

Ž14 (2.2km / 40m / 8KT)

1Nika RavnikarOK Komenda 27:11+00:00
2Teja TušarOK Azimut 27:17+00:06
3Lara ZupanOK Komenda 30:02+02:51
4Tina KernOK Komenda 39:00+11:49
5Katja ZgonecOK Tivoli 53:56+26:45
Anja ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--
Katja BabičOK Komenda DNF+ --:--

Ž16 (3.2km / 100m / 8KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 32:16+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut 35:15+02:59
3Ana Pia PogačarOK Komenda 35:19+03:03
4Julija FerencOK Tivoli 37:25+05:09
5Patricija PrimožičOK Komenda 39:58+07:42
6Jedert JevševarOK Brežice 47:39+15:23

Ž18 (5.4km / 160m / 12KT)

1Polona JezeršekOK Komenda 61:34+00:00
2Lara GantarOK Azimut 65:01+03:27
3Monika RavnikarOK Komenda 65:06+03:32
4Brina FoškiOK Polaris 72:49+11:15
5Mineja LebanOK Azimut 102:32+40:58

Ž21B (3.4km / 100m / 8KT)

1Katja DovčOK Tivoli 51:01+00:00
2Alenka Vuga SeljakOK Komenda 56:43+05:42
3Romana ZupanOK Komenda 58:25+07:24
4Barbara PavliničOK Komenda 58:35+07:34
5Marija AnderluhOK Polaris 72:27+21:26
6Alenka ŠkarabotOK Polaris 74:21+23:20
7Maja Zaman GroffOK Azimut 86:33+35:32
8Martina WernigNFSOLG 88:45+37:44
9Nataša BogatajOK Azimut 93:14+42:13
Anja SrnelOK Polaris DNF+ --:--
Janja ŽnidaršičOK Polaris DNF+ --:--

Ž21E (10.6km / 280m / 18KT)

1Mojca FlerinKamniški OK 101:43+00:00
2Anica HribarOK Brežice 134:50+33:07
3Tajda FoškiOK Polaris 149:33+47:50
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 150:45+49:02
5Urša TomažinOK Azimut 169:20+67:37
6Suzana DrevenšekKamniški OK 179:54+78:11
Barbara KmetecKamniški OK MP+ --:--
Nuša JeramOK Azimut DNF+ --:--
Tanja PretnarKamniški OK MP+ --:--
Tina ZagorcKamniški OK DNF+ --:--
Mariya PerepelytsyaOK Azimut MP+ --:--
Jerca BernikŠOK DNF+ --:--

Ž35 (4km / 100m / 9KT)

1Lidija HribarKamniški OK 54:13+00:00
2Mojca FoškiOK Polaris 65:55+11:42
3Saša ŽižekOK Azimut 73:50+19:37
4Irena Hacin KölnerOK Komenda 83:10+28:57
5Irma PretnarKamniški OK 106:56+52:43

Ž45 (3.4km / 100m / 8KT)

1Hildegard ScherrNFSOLG 59:47+00:00
2Marjanca PoljanšekOK Azimut 69:06+09:19
3Marjana RejecOK Azimut 79:40+19:53