Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP dolge, SOL 4 - dolga

Orientacijski klub Komenda, Komendska Dobrava, 14. 5. 2016

MŽ10 (1.9km / m / 11KT)

1Luka Seljak OK Komenda16:54+00:00
2Juraj Vukelić Maksimir17:37+00:43
3Rok Bogataj OK Azimut20:53+03:59
4Jaka Seljak OK Komenda23:26+06:32
5Mojca Kunc OK Tivoli23:32+06:38
6Maks Tomažič OK Komenda26:08+09:14
7Neža Trunk OK Komenda26:26+09:32
8Tinka Ferenc OK Tivoli27:00+10:06
9Luna Šmid ŠOK28:02+11:08
10Domen Leban OK Azimut33:37+16:43
11Nejc Trunk OK Komenda36:54+20:00
12Zala Mia Švigelj OK Komenda37:15+20:21

M12 (2.4km / m / 9KT)

1Tihon Salopek OK Azimut19:14+00:00
2Denis Gregorc OK Komenda24:23+05:09
3Rok Kern OK Komenda26:04+06:50
4Nejc Turk OK Komenda26:41+07:27
5Matevž Kunc OK Tivoli27:00+07:46
6Martin Jevševar OK Brežice27:52+08:38
7Aljaž Čelik OK Azimut30:19+11:05
8Tilen Zupan OK Komenda30:29+11:15
9Miklavž Grum OK Komenda33:01+13:47
10Gašper Zgonec Individuals/No Club34:55+15:41
11Luka Anderluh OK Polaris38:44+19:30

M14 (4.3km / m / 12KT)

1Erik Gregorc OK Komenda1:01:51+00:00
2Domen Kavčič OK Komenda1:26:41+24:50
3Domen Žurbi OK Komenda2:02:49+60:58

M16 (5.3km / m / 12KT)

1Gašper Čopi OK Azimut1:47:33+00:00
2Gregor Kunc OK Tivoli2:16:35+29:02
3Peter Smrekar OK Tivoli2:27:26+39:53

M18 (7.8km / m / 15KT)

1Matic Blaž OK Komenda1:05:07+00:00
2Mark Bogataj OK Azimut1:08:07+03:00
3Žan Ravnikar OK Komenda1:10:12+05:05
4Matej Škarabot OK Polaris1:25:10+20:03
5Gašper Petrovič OK Polaris1:43:43+38:36
6Aljoša Pogačar OK KomendaMP+ --:--

M21A (7.8km / m / 15KT)

1Vid Bogovič OK Brežice1:10:43+00:00
2Rok Močnik OK Azimut1:25:05+14:22
3Goran Vodopija KAP1:29:10+18:27
4Luka Filetin KAP1:31:46+21:03
5Gregor Zupan OK Komenda1:35:02+24:19
6Vladimir Spasić KAP1:35:50+25:07
7Zoran Furman OK Slovenske Konjice1:38:35+27:52
8Boris Eržen ŠOK1:38:38+27:55
9Aleš Zobavnik Kamniški OK1:38:43+28:00
10Elio Golja OK Polaris1:45:15+34:32
11Nejc Močnik OK Azimut2:27:51+77:08
Matic Močnik OK AzimutMP+ --:--

M21B (5.3km / m / 12KT)

1Simon Čopi OK Azimut1:51:52+00:00
2Griša Močnik OK Polaris2:03:10+11:18
3Luka Plavčak ŠOK2:03:48+11:56
4Matjaž Draksler ŠOK2:04:03+12:11
5Matej Vidič OK Azimut2:36:58+45:06
6Nejc Rojc OK Azimut2:48:33+56:41

M21E (12.7km / m / 25KT)

1Jaka Piltaver OK Brežice1:52:10+00:00
2Jan Dovč OK Tivoli1:56:47+04:37
3Peter Tušar OK Azimut1:57:33+05:23
4Gregor Hvala OK Azimut2:11:23+19:13
5Blaž Petrovič OK Polaris2:18:30+26:20
6Simon Stanonik OK Azimut2:36:50+44:40
7Denis Kokelj Kamniški OK2:38:59+46:49
Matej Muller Individuals/No ClubMP+ --:--

M35 (7.8km / m / 15KT)

1Bojan Jevševar OK Brežice1:18:12+00:00
2Tihomir Salopek OK RIS1:19:05+00:53
3Boris Bauman Mariborski OK1:21:38+03:26
4Ivan Nagy DROT1:22:04+03:52
5Gregor Anderluh OK Polaris1:22:32+04:20
6Matej Kostanjevec Mariborski OK1:31:22+13:10
7Dušan Petrovič OK Polaris1:32:11+13:59
8Klemen Kenda OK Azimut1:33:14+15:02
9Aleš Poljanšek OK Azimut1:33:38+15:26
10Miro Šalamun OK Polaris1:35:29+17:17
11Blaž Kölner OK Komenda1:36:05+17:53
12Valter Foški OK Polaris1:42:20+24:08
13Stanislav Kustec Mariborski OK1:46:26+28:14
14Andrej Cimerman OK Polaris2:08:50+50:38
15Tomaž Groff OK Azimut2:21:51+63:39
16Tomislav Meštrović KAP2:55:46+97:34
Bojan Vukelić MaksimirMP+ --:--

M45 (5.6km / m / 13KT)

1Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:22:13+00:00
2Silvij Močnik OK Azimut1:22:20+00:07
3Miha Škarabot OK Polaris1:24:34+02:21
4Dalibor Radovan OK Polaris1:35:23+13:10
5Igor Bončina OK Azimut1:35:43+13:30
6Aleš Čerin OK Tivoli1:37:26+15:13
7Marijan Leban OK Azimut1:44:04+21:51
8Janez Zavrl OK Komenda1:50:38+28:25
9Aleš Borštnik OK Tivoli1:51:00+28:47
10Robert Kunc OK Tivoli2:16:28+54:15
Aleš Zupan OK PolarisMP+ --:--
Andrej Korelc OK KomendaMP+ --:--

M55 (4.7km / m / 10KT)

1Stefano Zonato Puolangan Ryhti54:56+00:00
2Cesare Tarabocchia OK Azimut1:07:07+12:11
3Vlado Sedej OK Azimut1:21:09+26:13
4Janko Lapajne OK Azimut1:22:00+27:04
5Roman Sladič ŠOK1:27:46+32:50
6Mauro Clemente SSD-GAJA1:35:30+40:34
7Ivan Boyadzhiev Mariborski OK1:36:37+41:41

Ž12 (2.4km / m / 9KT)

1Zala Ferenc OK Tivoli37:30+00:00
2Stella Cignini Team Friuli Venezia Giulia42:01+04:31
3Anka Grum OK Komenda44:11+06:41
4Iris Aurora Pecorari Semiperdo44:40+07:10
5Dora Vukelić Maksimir45:43+08:13
6Katja Bauman Mariborski OK47:25+09:55

Ž14 (3.5km / m / 10KT)

1Teja Tušar OK Azimut1:02:47+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda1:04:14+01:27
3Colombo Iris Semiperdo1:05:39+02:52
4Tina Kern OK Komenda1:08:48+06:01
5Katja Zgonec Individuals/No Club1:13:29+10:42
6Anja Škarabot OK Polaris1:14:29+11:42
Katja Babič OK KomendaMP+ --:--

Ž16 (4.3km / m / 12KT)

1Zala Zavrl OK Komenda51:59+00:00
2Julija Ferenc OK Tivoli1:09:34+17:35
3Nika Poljanšek OK Azimut1:13:53+21:54
4Ana Pia Pogačar OK Komenda1:16:52+24:53
5Deja Razpet OK Azimut1:23:56+31:57
Lara Zupan OK KomendaMP+ --:--
Jedert Jevševar OK BrežiceMP+ --:--
Patricija Primožič OK KomendaMP+ --:--

Ž18 (5.3km / m / 12KT)

1Polona Jezeršek OK Komenda1:07:50+00:00
2Monika Ravnikar OK Komenda1:23:59+16:09
3Brina Foški OK Polaris1:41:01+33:11
4Lara Gantar OK Azimut1:44:02+36:12
Mineja Leban OK AzimutMP+ --:--
Marjeta Lipužič OK KomendaMP+ --:--

Ž21B (4.3km / m / 12KT)

1Katarina Papugova Individuals/No Club56:31+00:00
2Urša Beguš OK Azimut1:04:11+07:40
3Romana Zupan OK Komenda1:23:28+26:57
4Alenka Vuga Seljak OK Komenda1:26:47+30:16
5Barbara Pavlinič OK Komenda2:10:13+73:42
6Srnec Anja OK Polaris3:31:08+154:37
7Žnidaršič Janja OK Polaris3:40:06+163:35
Ivana Mikulinjak KAPMP+ --:--
Marija Anderluh OK PolarisMP+ --:--
Maruša Debeljak OK PolarisMP+ --:--
Lucija Jurkovič OK KomendaMP+ --:--
Petra Kalan ŠOKDNS+ --:--

Ž21E (7.8km / m / 15KT)

1Mojca Flerin Kamniški OK1:20:58+00:00
2Clizia Zambiasi Semiperdo1:34:21+13:23
3Nuša Jeram OK Azimut1:35:16+14:18
4Mariya Perepelytsya OK Azimut1:45:36+24:38
5Barbara Kmetec Kamniški OK2:08:14+47:16
6Tajda Foški OK Polaris2:09:49+48:51
7Suzana Drevenšek Kamniški OK2:18:54+57:56
8Katja Dovč OK TivoliMP+ --:--

Ž35 (4.7km / m / 10KT)

1Anica Hribar OK Brežice1:04:34+00:00
2Lidija Hribar Kamniški OK1:14:22+09:48
3Ana Plavčak ŠOK1:18:35+14:01
4Irena Hacin Kölner OK Komenda1:22:13+17:39
5Saša Žižek OK Azimut1:26:18+21:44
6Mojca Foški OK Polaris1:30:58+26:24
7Sanda Berženji KAP1:38:52+34:18
8Irma Pretnar Kamniški OK2:16:48+72:14
Irena Čorko Meštrović KAPMP+ --:--

Ž45 (3.7km / m / 11KT)

1Marjanca Poljanšek OK Azimut1:43:56+00:00
2Alenka Škarabot OK Polaris1:56:18+12:22
3Miranda Ortar OK Azimut2:17:20+33:24

Začetn (2.4km / m / 9KT)

1Martin Ferenc OK Tivoli1:30:22+00:00

Otrošk (1.9km / m / 11KT)

1Oskar Foški OK Polaris25:30+00:00
2Peter Stegnar Orel OK Komenda28:34+03:04
3Brina Kölner OK Komenda32:23+06:53
4Vita Šmid ŠOK34:41+09:11
5Aljaž Lindič OK Komenda46:46+21:16
6David Sedej OK Azimut1:02:15+36:45
Lenart Lindič OK KomendaMP+ --:--
Nejc, Tilen Stegnar Orel OK KomendaMP+ --:--
Anže Kölner OK KomendaMP+ --:--
Ožbej Malus OK KomendaMP+ --:--

Odprta (3.5km / m / 10KT)

1Alja Tekavec Uršič OK Polaris1:53:11+00:00