Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Prvenstvo Univerze - srednja

Orientacijski klub Polaris, Golovec, Ljubljana, 18. 5. 2016

Open (2.6km / 0m / 10KT)

1Jernej Zorman 25:07+00:00
2Mojca FlerinKamniški orientacijski klub 35:46+10:39
3Matej SedejOK Azimut 39:24+14:17
4Miha ŠkarabotOK Polaris 42:28+17:21
5Polona JezeršekOK Komenda 43:14+18:07
6Boris ErženŠkofjeloški orientacijski klub 43:29+18:22
7Rok MočnikOK Azimut 45:10+20:03
8Domen Žurbi 51:23+26:16
9Patrcija Primožič 52:20+27:13
10Brina FoškiOK Polaris 53:28+28:21
11Valter FoškiOK Polaris 58:14+33:07
12Manja LebanOK Azimut 63:31+38:24
13Tomaž KupnikOK Polaris 66:25+41:18
14Mineja LebanOK Azimut 80:05+54:58
15Tomaž PustOK Polaris 93:42+68:35
Klemen KendaOK Azimut DNF+ --:--
Lana ŠtrumbeljOK Polaris MP+ --:--

Open2 (2.3km / 0m / 8KT)

1Igor BončinaOK Azimut 34:04+00:00

Študenti (2.6km / 0m / 10KT)

1Jan Dovč22:54+00:00
2Martin MeleckyFGG 25:33+02:39
3Blaž Petrovič26:13+03:19
4Žan Luka ŠumečkiFGG 27:10+04:16
5Boštjan ČerinPF 30:07+07:13
6Gregor HvalaNTF 30:13+07:19
7Andrej BorštnikFMF 31:05+08:11
8Vid BogovičBF 31:52+08:58
9Jošt Lapajne34:10+11:16
10Tilen KreftFMF 42:51+19:57
11Dejan ŠkvarčFS 46:14+23:20
12Jure ČesnikFGG 47:33+24:39
13Jernej SuhadolnikBF 52:22+29:28
14Milan CvejoskiMF 54:14+31:20
15Žiga BatičFS 59:27+36:33
16Simon DobelšekFS 59:31+36:37
17Mitja ŠadlFMF 61:52+38:58
18Gregor BolkaFS 87:41+64:47
Jure HenigsmanFA DNF+ --:--
Matej ArhNTF MP+ --:--
Matej ŠadlFKKT MP+ --:--
Anže IvančičFKKT MP+ --:--
Žiga GregorinFMF DNF+ --:--

Študentke (2.3km / 0m / 8KT)

1Nuša Jeram26:29+00:00
2Laura Đorđević BetettoMF 28:06+01:37
3Tajda Foški29:10+02:41
4Maja KrekBF 37:49+11:20
5Tajda BogatajBF 41:06+14:37
6Maja JerebMF 44:42+18:13
7Petra PavšičBF 44:47+18:18
8Tjaša KamenskiMF 44:59+18:30
9Eva CasagrandeMF 46:59+20:30
10Iva VanerZF 54:18+27:49
11Maja JezernikFGG 65:51+39:22
11Ana VendraminFGG 65:51+39:22
13Ajda Kafol StojanovićFGG 68:02+41:33
14Ana PotočnikFGG 70:11+43:42
Barbara PavliničDNF+ --:--
Aneli CebekMF DNF+ --:--

Zaposlene (2.3km / 0m / 8KT)

1Mojca FoškiFGG 34:32+00:00
2Jona MirnikFKKT 38:11+03:39

Zaposleni (2.6km / 0m / 10KT)

1Martin ČesnikFS 30:05+00:00
2Dušan PetrovičFGG 30:54+00:49
3Natan OstermanFMF 41:22+11:17
4Robert KuncFS 47:14+17:09
5Klemen KozmusFGG 48:10+18:05
6Marijan LebanREK 48:23+18:18
7Vid AgrežFS 50:17+20:12
8Žiga KušarMF 57:42+27:37
9Aleš GoljaFGG 78:19+48:14
Simon KastelicFE DNF+ --:--
Matej FisterNTF DNF+ --:--