Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 6 - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ig, 19. 6. 2016

M12 (1.5km / 65m / 6KT)

1Martin Jevševar OK Brežice0:18:49+00:00
2Matevž Kunc OK Tivoli0:19:19+00:30
3Tihon Salopek OK Azimut0:19:42+00:53
4Jaka Zupanc OŠ Šempeter0:22:22+03:33
5Gašper Zgonec OK Tivoli0:25:43+06:54
6Julijan Zakonjšek OŠ Šempeter0:44:07+25:18
7Matija Florjan OŠ Šempeter1:02:56+44:07

M14 (1.6km / 75m / 5KT)

1Filip Grad OK Tivoli0:23:31+00:00
2Maj Jurij Miklavec OK Tivoli0:29:29+05:58
3Svit Pestotnik Stres OK Polaris0:49:32+26:01
4Bor Kunstelj OŠ Šempeter0:59:44+36:13
Tanej Delakorda OŠ ŠempeterMP+ --:--
Urban Hajnšek OŠ ŠempeterMP+ --:--

M16 (3.0km / 130m / 12KT)

1Ambrož Rupnik OK Azimut0:58:21+00:00
2Jaka Grad OK Tivoli1:02:24+04:03
3Gregor Kunc OK Tivoli1:14:24+16:03
4Peter Smrekar OK Tivoli1:42:34+44:13

M21E (5.1km / 245m / 18KT)

1Peter Tušar OK Azimut0:46:03+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice0:51:37+05:34
3Ivan Nagy DROT0:53:00+06:57
4Denis Kokelj Kamniški OK1:09:04+23:01

M21A (3.6km / 155m / 15KT)

1Valentin Eržen OK Azimut0:47:59+00:00
2Nejc Močnik OK Azimut0:54:54+06:55
3Franc Knap OK Azimut0:55:26+07:27
4Jaka Pišljar OK Komenda0:59:49+11:50
5Elio Golja OK Polaris1:01:03+13:04
6Boris Eržen Škofjeloški OK1:02:27+14:28

M21B (1.6km / 75m / 5KT)

1Tomaž Pust OK Azimut0:18:20+00:00
2Boštjan Bogataj OK Azimut0:18:50+00:30
3Luka Plavčak Škofjeloški OK0:19:00+00:40
4Matjaž Koprivc OK Azimut0:22:32+04:12
5Borut Seljak OK Komenda0:24:22+06:02
6Gregor Majdič Individuals/No Club0:36:30+18:10

M35 (3.6km / 155m / 15KT)

1Tihomir Salopek OK Ris Delnice0:38:03+00:00
2Blaž Kölner OK Komenda0:40:32+02:29
3Klemen Kenda OK Azimut0:46:38+08:35
4Uroš Cvelbar OK Azimut0:52:37+14:34
Valter Foški OK PolarisMP+ --:--

M45 (3.0km / 130m / 12KT)

1Miha Škarabot OK Polaris0:35:12+00:00
2Marijan Leban OK Azimut0:37:43+02:31
3Oleksandr Ievstafiev Individuals/No Club0:38:12+03:00
4Silvij Močnik OK Azimut0:39:26+04:14
5Aleš Zupan OK Polaris0:58:03+22:51
6Robert Mandl SPORTUNION Klagenfurt0:59:44+24:32
7Igor Bončina OK Azimut1:04:58+29:46
8Aleš Borštnik OK Tivoli1:06:15+31:03
9Andrej Korelc OK Komenda1:06:41+31:29
Janez Zavrl OK KomendaMP+ --:--

M55 (3.0km / 130m / 12KT)

1Mauro Clemente SSD-AŠZ GAJA0:48:30+00:00
2Cesare Tarabocchia OK Azimut0:48:54+00:24
3Vlado Sedej OK Azimut0:57:09+08:39
4Janko Lapajne OK Azimut0:58:06+09:36
5Ivan Boyadzhiev Mariborski OK1:31:34+43:04
Anton Zgonec OK TivoliMP+ --:--
Pavel Rejec OK AzimutDNF+ --:--

M10 (1.5km / 60m / 6KT)

1Rok Bogataj OK Azimut0:12:01+00:00
2Luka Seljak OK Komenda0:13:09+01:08
3Rok Ilovar OK Tivoli0:14:53+02:52
4Jaka Seljak OK Komenda0:14:56+02:55
5Domen Leban OK Azimut0:17:54+05:53
6Tamino Hoelzer X-OL0:22:51+10:50
7Jakob Majdič Individuals/No Club0:48:09+36:08

W14 (1.5km / 65m / 6KT)

1Teja Tušar OK Azimut0:16:00+00:00
2Anja Škarabot OK Polaris0:19:27+03:27
3Katja Zgonec OK Tivoli0:19:52+03:52
4Zala Ferenc OK Tivoli0:25:49+09:49
5Karin Pust OK Azimut0:28:02+12:02
6Pia Ilovar OK Tivoli0:48:43+32:43

W18 (3.0km / 130m / 12KT)

1Brina Foški OK Polaris0:51:04+00:00
2Julija Ferenc OK Tivoli0:56:51+05:47
3Dora Pestotnik Stres OK Polaris1:03:08+12:04
4Deja Razpet OK Azimut1:08:10+17:06
5Mineja Leban OK Azimut1:20:19+29:15

W21E (3.6km / 155m / 15KT)

1Mojca Flerin Kamniški OK0:43:23+00:00
2Tajda Foški OK Polaris0:52:52+09:29
3Nuša Jeram OK Azimut0:53:07+09:44
4Urša Tomažin OK Azimut1:07:36+24:13
5Suzana Drevenšek Kamniški OK1:07:50+24:27
Barbara Kmetec Kamniški OKMP+ --:--

W21B (1.6km / 75m / 5KT)

1Alenka Vuga Seljak OK Komenda0:31:50+00:00
2Nataša Bogataj OK Azimut0:36:43+04:53
3Marjana Rejec OK Azimut0:37:34+05:44
4Marjanca Poljanšek OK Azimut0:38:32+06:42
5Alenka Škarabot OK Polaris0:41:50+10:00
6Natalija Kunc Rešek OK Tivoli0:59:16+27:26

W35 (3.0km / 130m / 12KT)

1Anica Hribar OK Brežice0:44:57+00:00
2Mojca Foški OK Polaris1:07:23+22:26
3Irena Hacin Kölner OK Komenda1:18:16+33:19
4Saša Žižek OK Azimut1:28:10+43:13
5Lojzka Novak Carpe Diem1:31:50+46:53
Ana Plavčak Škofjeloški OKMP+ --:--

OPEN (1.6km / 75m / 5KT)

1Thomas Hoelzer X-OL0:19:14+00:00

ZAC (1.5km / 65m / 6KT)

1Petra Stojan Individuals/No Club0:23:17+00:00
2Oskar Foški OK Polaris0:24:54+01:37
3Martin Ferenc OK Tivoli0:31:28+08:11
4Luka Cvelbar OK Azimut1:01:08+37:51
5Matic Planinc OŠ IG1:21:57+58:40
Nejc Smole Primož Turk OŠ IGMP+ --:--
Ema Ferenc Nelly Kordin OŠ IGMP+ --:--
Nik Kordin OŠ IGMP+ --:--

W10 (1.5km / 60m / 6KT)

1Mojca Kunc OK Tivoli0:16:41+00:00
2Tinka Ferenc OK Tivoli0:17:19+00:38
3Nea Eržen OK Azimut0:19:18+02:37
4Luna Pestotnik Stres OK Polaris0:19:39+02:58
5Brina Kölner OK Komenda0:24:40+07:59

KIDS (1.5km / 60m / 6KT)

1Nika Eržen OK Azimut0:17:06+00:00
2Kristina Vuilova OK Tivoli0:20:19+03:13
3Maj Soklič OK Tivoli0:21:53+04:47
4Delania Hoelzer X-OL0:22:38+05:32
5Miha Verbič Individuals/No Club0:24:47+07:41
6Iza Miklavec Ela Grad OK Tivoli0:27:39+10:33
7Ema, Neli Breznjik OK Tivoli0:32:17+15:11
8Lovro, Marja Nagy DROT0:40:42+23:36
9Družina Sedej OK Azimut0:46:37+29:31
10Nada Stefanovič Individuals/No Club0:57:36+40:30
Jošt Soklič Individuals/No ClubMP+ --:--