Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP srednje - srednja

Orientacijski klub Slovenske Konjice, Sv. Jernej, 1. 10. 2016

M10 (1.32km / 100m / 8KT)

1Márk BujdosóSPA 13:55+00:00
2Rok BogatajOK Azimut 16:22+02:27
3Domen LebanOK Azimut 17:42+03:47
4Jaka SeljakOK Komenda 18:45+04:50
5Luka SeljakOK Komenda 19:53+05:58
6Tamino HölzerX-OL 37:07+23:12
7Jan CokanOK Azimut 120:35+106:40
Vacant +-14:05
Vacant +-14:05

M12 (1.8km / 110m / 11KT)

1Martin JevševarOK Brežice 18:56+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 23:35+04:39
3Luka AnderluhOK Polaris 23:49+04:53
4Rok KernOK Komenda 25:54+06:58
5Janoš KrkočPD Ajdovščina 33:04+14:08
6Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina 39:24+20:28
7Andraž SamecPD Ajdovščina 43:25+24:29
8Timotej HribarOK Brežice 44:54+25:58
Vacant +-19:04
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--
Vacant +-19:04
Žiga GroffOK Azimut MP+ --:--
Tihon SalopekOK Azimut DNS+ --:--

M16 (2.51km / 210m / 14KT)

1Tjaž GantarOK Azimut 30:25+00:00
2Domen ŽurbiOK Komenda 32:26+02:01
3Peter SmrekarOK Tivoli 46:29+16:04
4Svit Pestotnik StresOK Polaris 47:01+16:36
Gregor KuncOK Tivoli DNS+ --:--

M18 (3.66km / 275m / 14KT)

1Matic BlažOK Komenda 28:53+00:00
2Dominik KirinJAP 31:22+02:29
3Zoltán BujdosóSPA 33:45+04:52
4Mark BogatajOK Azimut 33:54+05:01
5Žan RavnikarOK Komenda 34:56+06:03
6Gašper PetrovičOK Polaris 43:27+14:34
7Andro Vladimir ŠtambukIME 43:38+14:45
8Jan ŠalamunOK Polaris 46:37+17:44
9Aljoša ReboljOK Polaris 59:04+30:11
Vacant +-29:07
Vacant +-29:07

M20 (4.81km / 325m / 20KT)

1Blaž PetrovičOK Polaris 45:28+00:00
2Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 45:43+00:15
3Peter TušarOK Azimut 45:56+00:28
4Simon StanonikOK Azimut 57:41+12:13

M21 (4.81km / 325m / 20KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 39:30+00:00
2Jan DovčOK Tivoli 43:48+04:18
3Rajko KračunOK Polaris 46:41+07:11
4Jaka PiltaverOK Brežice 48:44+09:14
5Vid BogovičOK Brežice 52:43+13:13
6Gregor AnderluhOK Polaris 52:58+13:28
7Elio GoljaOK Polaris 59:07+19:37
8Vladimir SpasićKAP 59:20+19:50
9Leon KropivšekMOK 59:21+19:51
10Franc KnapOK Azimut 62:57+23:27
11Stanko ČuferPD Ajdovščina 67:05+27:35
12Aleš BalekOK SG 70:45+31:15
13Aljaž BorštnikOK Tivoli 79:34+40:04
14Aleš ZobavnikKamniški OK 91:53+52:23
Vacant +-40:30
Ivan NagyDROT DNS+ --:--
Denis KokeljKamniški OK MP+ --:--
Vacant +-40:30

M35 (4.1km / 310m / 16KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 41:17+00:00
2Matej PistorMOK 46:46+05:29
3Bojan JevševarOK Brežice 47:37+06:20
4Valentin ErženOK Azimut 49:40+08:23
5Dušan PetrovičOK Polaris 49:43+08:26
6Goran VodopijaKAP 51:48+10:31
7Klemen KendaOK Azimut 53:53+12:36
8Grega RajOK SG 54:05+12:48
9Borut SeljakOK Komenda 60:22+19:05
10Mladen VukmanovićKAP 62:39+21:22
11Goran NagyDROT 65:28+24:11
12Tomislav MeštrovićKAP 68:42+27:25
13Boštjan BogatajOK Azimut 70:24+29:07
14Matej VidičOK Azimut 78:38+37:21
15Tomaž PustOK Azimut 92:09+50:52
Vacant +-42:43
Vacant +-42:43
Tihomir SalopekRIS DNS+ --:--

M45 (3.66km / 275m / 14KT)

1Aleš PoljanšekOK Azimut 41:02+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli 47:55+06:53
3István BujdosóSPA 52:48+11:46
4Aleš ZupanOK Polaris 54:32+13:30
5Miha ŠkarabotOK Polaris 56:38+15:36
6Dalibor RadovanOK Polaris 58:40+17:38
7Igor BončinaOK Azimut 66:17+25:15
8Valter FoškiOK Polaris 67:28+26:26
9Marijan LebanOK Azimut 75:33+34:31
Vacant +-42:58
Vacant +-42:58

M55 (2.83km / 225m / 14KT)

1Cessare TarabocciaOK Azimut 45:19+00:00
2Ivan BoyadzhievMOK 47:46+02:27
3Pavel RejecOK Azimut 48:48+03:29
4Janko LapajneOK Azimut 57:35+12:16
5Roman SladičŠOK 59:23+14:04
6Črtomir KnapOK Azimut 60:08+14:49
Vacant +-46:41
Vacant +-46:41

Odprta (2.49km / 180m / 12KT)

1Thomas HölzerX-OL 31:22+00:00
2Aljaž ČerneOK Tivoli 34:19+02:57
3Andrej Žnidarič 47:01+15:39
4Ildiko HentesSPA 69:23+38:01
5Petra Stojan 96:11+64:49
Blaž MarotOK SG DNS+ --:--

Začetniška (1.64km / 100m / 11KT)

1Oskar FoškiOK Polaris 26:28+00:00
2Anže KölnerOK Komenda 47:21+20:53
3Martin FerencOK Tivoli 51:23+24:55
4Družina Pukl 68:25+41:57
5Ana VerčPD Ajdovščina 110:24+83:56
Luka MervičPD Ajdovščina MP+ --:--
Michel BatageljPD Ajdovščina MP+ --:--
Nejc KomelPD Ajdovščina MP+ --:--
Maja DovčOK Tivoli DNF+ --:--

Ž10 (1.32km / 100m / 8KT)

1Tinka FerencOK Tivoli 25:46+00:00
2Brina KölnerOK Komenda 33:45+07:59
3Luna Pestotnik StresOK Polaris 35:35+09:49
4Ema GroffOK Azimut 51:52+26:06
5Nea ErženOK Azimut 55:42+29:56
Mojca KuncOK Tivoli DNS+ --:--

Ž12 (1.8km / 110m / 11KT)

1Manja LebanOK Azimut 21:46+00:00
2Karin PustOK Azimut 34:02+12:16
3Zala FerencOK Tivoli 36:34+14:48
4Katka BaumanMOK 49:47+28:01

Ž16 (2.01km / 150m / 10KT)

1Nika PoljanšekOK Azimut 30:15+00:00
2Teja TušarOK Azimut 31:09+00:54
3Ana Pia PogačarOK Komenda 31:44+01:29
4Zala ZavrlOK Komenda 32:52+02:37
5Deja RazpetOK Azimut 33:15+03:00
6Tina KernOK Komenda 35:45+05:30
7Nika RavnikarOK Komenda 38:10+07:55
8Anja ŠkarabotOK Polaris 44:14+13:59
9Dora Pestotnik StresOK Polaris 50:01+19:46
10Zala ŠpenkoOK Komenda 50:12+19:57
11Katja BabičOK Komenda 52:47+22:32
12Patricija PrimožičOK Komenda 54:38+24:23
13Jedert JevševarOK Brežice 64:16+34:01
Julija FerencOK Tivoli DNS+ --:--
Katarina Eva AnderluhOK Polaris DNS+ --:--

Ž18 (2.83km / 225m / 14KT)

1Polona JezeršekOK Komenda 36:12+00:00
2Monika RavnikarOK Komenda 37:41+01:29
3Lara GantarOK Azimut 40:09+03:57
4Brina FoškiOK Polaris 40:30+04:18
5Lana ŠtrumbeljOK Polaris 75:45+39:33
6Alja Tekavc UršičOK Polaris 109:21+73:09
Mineja LebanOK Azimut MP+ --:--

Ž21 (3.66km / 275m / 14KT)

1Mojca FlerinKamniški OK 37:17+00:00
2Barbara KmetecKamniški OK 53:39+16:22
3Tina ZagorcKamniški OK 54:07+16:50
4Tajda FoškiOK Polaris 56:05+18:48
5Suzana DrevenšekKamniški OK 63:34+26:17
6Katja DovčOK Tivoli 74:39+37:22

Ž35 (2.51km / 210m / 14KT)

1Mojca FoškiOK Polaris 34:46+00:00
2Ana PlavčakŠOK 40:07+05:21
3Alenka Vuga SeljakOK Komenda 41:10+06:24
4Anica HribarOK Brežice 45:45+10:59
5Saša ŽižekOK Azimut 49:10+14:24
6Špela StrasserMOK 52:44+17:58
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 52:59+18:13
8Alenka ŠkarabotOK Polaris 57:00+22:14
9Marjana RejecOK Azimut 64:16+29:30
10Marjanca PoljanšekOK Azimut 76:56+42:10
11Maja Zaman GroffOK Azimut 77:14+42:28
12Nataša BogatajOK Azimut 81:06+46:20
Marija AnderluhOK Polaris DNS+ --:--
Damjana JeršeOK Polaris DNS+ --:--