Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Tolmin, 15. 11. 2015

A (5.5km / 80m / 16KT)

1Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda33:22+00:00
2Matic BlažOK Komenda Orientacijski klub Komenda37:07+03:45
3Boštjan ČerinOK Tivoli OK Tivoli45:01+11:39
4Miran KolmanKamniški OK Kamniški orientacijski klub45:15+11:53
5Klemen KendaOK Azimut OK Azimut45:33+12:11
6Tjaž GantarOK Azimut OK Azimut46:27+13:05
7Matic MočnikOK Azimut OK Azimut48:32+15:10
8David ČuferPD Ajdovščina PD Ajdovščina48:34+15:12
9Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut48:40+15:18
10Aljaž ČerneOK Tivoli OK Tivoli49:09+15:47
11Clizia ZambiasiSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago49:36+16:14
12Polona JezeršekOK Komenda Orientacijski klub Komenda51:01+17:39
13Zala ZavrlOK Komenda Orientacijski klub Komenda51:07+17:45
14Ivo KetePD Ajdovščina PD Ajdovščina52:05+18:43
15Lara GantarOK Azimut OK Azimut52:59+19:37
16Monika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda53:00+19:38
17Stanko ČuferPD Ajdovščina PD Ajdovščina53:23+20:01
18Žiga TaljatOK Azimut OK Azimut54:06+20:44
19Maks RodmanPD Ajdovščina PD Ajdovščina54:21+20:59
20Janez CimermanOK Azimut OK Azimut55:07+21:45
21Vojko KacinOK Azimut OK Azimut59:00+25:38
22Ambrož RupnikOK Azimut OK Azimut60:36+27:14
23Anka KuzminSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago60:56+27:34
24Nuša GerbecOK Azimut OK Azimut62:01+28:39
25Aleš ČerinOK Tivoli OK Tivoli63:27+30:05
26Janko LapajneOK Azimut OK Azimut64:02+30:40
27Pavel RejecOK Azimut OK Azimut64:11+30:49
Robert KuncOK Tivoli OK Tivoli+-34:38

B (4.1km / 65m / 14KT)

1Ana Pia PogačarOK Komenda Orientacijski klub Komenda39:23+00:00
2Tomaž PustOK Azimut OK Azimut41:43+02:20
3Borut SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda44:17+04:54
4Ajdin KazićOK Azimut OK Azimut45:20+05:57
5Patricija PrimožičOK Komenda Orientacijski klub Komenda46:10+06:47
6Alenka Vuga SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda47:12+07:49
7Teja TušarOK Azimut OK Azimut47:58+08:35
8Aljaž ČelikOK Azimut OK Azimut49:03+09:40
9Nejc DomnikOK Azimut OK Azimut49:05+09:42
10Jan MarcPD Ajdovščina PD Ajdovščina49:55+10:32
11Ivana MužinaPD Ajdovščina PD Ajdovščina51:33+12:10
12Boštjan BogatajOK Azimut OK Azimut53:47+14:24
13Marjana RejecOK Azimut OK Azimut56:11+16:48
14Nik GregoričPD Ajdovščina PD Ajdovščina56:13+16:50
15Nika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda56:42+17:19
16Rok BogatajOK Azimut OK Azimut57:30+18:07
17Marijan LebanOK Azimut OK Azimut57:53+18:30
18Mineja LebanOK Azimut OK Azimut58:06+18:43
19Marija KovačPD Ajdovščina PD Ajdovščina60:09+20:46
20Manja LebanOK Azimut OK Azimut66:25+27:02
Arijan KazićOK Azimut OK Azimut+-40:37
Andreja PeršičPD Ajdovščina PD AjdovščinaMP+ --:--
Matej VidičOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Urban KrkočPD Ajdovščina PD Ajdovščina+-40:37
Alessandro PecorariSemiperdo Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
Jadranka DrobničOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--

C (2.5km / 20m / 8KT)

1Luka SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda30:01+00:00
2Jaka SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda30:21+00:20
3Bor MakucOK Azimut OK Azimut32:47+02:46
4Jani BratožPD Ajdovščina PD Ajdovščina33:51+03:50
5Matija MaitiPD Ajdovščina PD Ajdovščina34:10+04:09
6Mateja, Ervin, Metoda, Robert Pagon, HvalaOK Azimut OK Azimut34:42+04:41
7Ema RodmanPD Ajdovščina PD Ajdovščina35:58+05:57
8Mojca ŠorliOK Azimut OK Azimut36:44+06:43
8Janez ŠorliOK Azimut OK Azimut36:44+06:43
9Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina PD Ajdovščina36:59+06:58
10Karin PustOK Azimut OK Azimut37:58+07:57
11Zala ZabukovecPD Ajdovščina PD Ajdovščina39:12+09:11
12Jaka TaljatOK Azimut OK Azimut39:23+09:22
13Blaž CK ŠorliOK Azimut OK Azimut51:31+21:30
14Staš Gerbec Peter KlinkonOK Azimut OK Azimut53:11+23:10
15Žiga Stepančič PodvrščekOK Azimut OK Azimut55:39+25:38
16Neža ŠorliOK Azimut OK Azimut60:58+30:57
17Tine HvalaOK Azimut OK Azimut62:25+32:24
17Kevin PagonOK Azimut OK Azimut62:25+32:24
18Lara KepicOK Azimut OK Azimut66:36+36:35
18Ema KepicOK Azimut OK Azimut66:36+36:35
19Blaž BD ŠorliOK Azimut OK Azimut72:41+42:40
Alina ČujecOK Azimut OK Azimut+-31:59
Sergej ČujecOK Azimut OK Azimut+-31:59
Val ČujecOK Azimut OK Azimut+-31:59
Timi PetričOK Azimut OK Azimut+-31:59
Iris Aurora PecorariSemiperdo Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
Januš KrkočPD Ajdovščina PD Ajdovščina+-31:59
Mia KrušecPD Ajdovščina PD AjdovščinaMP+ --:--
Jan ?OK Azimut OK Azimut+-31:59