Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 5, OLP origins - dolga

Orientacijski klub Azimut, Nova Gorica, 12. 12. 2015

A(3 KT do cilja) (8.3km / m / 18KT)

1Klemen KendaOK Azimut OK Azimut103:44+00:00
2Mark BogatajOK Azimut OK Azimut110:52+07:08
3Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris113:01+09:17
4Aljaž CerneOK Tivoli OK Tivoli128:53+25:09
5Stanko CuferPD Ajdovšcina Planinsko Društvo Ajdovšcina170:13+66:29
6Ivo KetePD Ajdovšcina Planinsko Društvo Ajdovšcina170:58+67:14
Gregor ZupanOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Iztok RojcOK Polaris Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--
Maks RodmanPD Ajdovšcina Planinsko Društvo AjdovšcinaDNS+ --:--
Simon StanonikOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--
Matic BlažOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Andrea RivettaSemiperdo Semiperdo Orienteering ManiagoDNF+ --:--
Mojca FlerinKamniški OK Kamniški orientacijski klubMP+ --:--
Clizia ZambiasiSemiperdo Semiperdo Orienteering ManiagoDNF+ --:--

B (5.09km / m / 14KT)

1Polona JezeršekOK Komenda Orientacijski klub Komenda79:30+00:00
2Alenka Vuga SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda79:47+00:17
3Massimo Mosca 79:51+00:21
4Livio Predonzani 103:04+23:34
5Igor BoncinaOK Azimut OK Azimut104:01+24:31
6Vojko KacinOK Azimut OK Azimut104:07+24:37
7Manja LebanOK Azimut OK Azimut112:01+32:31
8Mineja LebanOK Azimut OK Azimut112:15+32:45
9Marijan LebanOK Azimut OK Azimut112:18+32:48
10Roman SladicOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje127:34+48:04
11Pavel RejecOK Azimut OK Azimut131:24+51:54
12Dalibor RadovanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris131:40+52:10
13Matej VidicOK Azimut OK Azimut138:16+58:46
14Sandi LovrecicOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje139:40+60:10
15Anka KuzminSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago139:42+60:12
16Romana ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda139:58+60:28
17Janko LapajneOK Azimut OK Azimut141:41+62:11
18Manuel MontesPD Ajdovšcina Planinsko Društvo Ajdovšcina190:46+111:16
19Marjana RejecOK Azimut OK Azimut191:54+112:24
20Marija KovacPD Ajdovšcina Planinsko Društvo Ajdovšcina192:10+112:40
21Tiziana De MonteOr30Ottobre Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.192:15+112:45
Rok SušnikOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Dragan KrivicicOKPT OK Perkmandeljc TrbovljeMP+ --:--
Ivana MužinaPD Ajdovšcina Planinsko Društvo AjdovšcinaDNS+ --:--
Urban KrkocPD Ajdovšcina Planinsko Društvo AjdovšcinaMP+ --:--
Marco BlokarOr30Ottobre Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.MP+ --:--
Cristiano ColomboSemiperdo Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
Andreja PeršicPD Ajdovšcina Planinsko Društvo AjdovšcinaDNS+ --:--

C (1.78km / m / 5KT)

1Maja JurcaOK Tivoli OK Tivoli30:10+00:00
2Duška Radovan 35:15+05:05
3Iris Aurora PecorariSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago35:28+05:18
4Luca PoberaiSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago36:04+05:54
5Leonardo LorenziSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago36:07+05:57
6Colombo MayaSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago38:01+07:51
7Jani BratožPD Ajdovšcina Planinsko Društvo Ajdovšcina44:29+14:19
8Gašper SamecPD Ajdovšcina Planinsko Društvo Ajdovšcina63:51+33:41
Jadranka DrobnicOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

M21E (10.48km / m / 25KT)

David CuferPD Ajdovšcina Planinsko Društvo AjdovšcinaDNF+ --:--
Jan DovcOK Tivoli OK TivoliDNF+ --:--