Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 8 - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 26. 12. 2015

A (0.0km / m / 13KT)

1Jernej Zorman OK Komenda0:51:00+00:00
2Jan Dovč OK Tivoli0:55:55+04:55
3Matic Blaž OK Komenda1:00:28+09:28
4Žan Luka Šumečki OK Tivoli1:03:57+12:57
5Klemen Kenda OK Azimut1:12:56+21:56
6Aljaž Černe OK Tivoli1:36:58+45:58
7Miran Kolman Kamniški OK1:38:58+47:58
8Matej Sedej OK Azimut1:45:57+54:57
9Zala Zavrl OK Komenda1:50:32+59:32
10Polona Jezeršek OK Komenda1:59:42+68:42
11Gregor Zupan OK Komenda2:02:22+71:22
Monika Ravnikar OK KomendaMP+ --:--
Žan Ravnikar OK KomendaMP+ --:--
Matej Jurca OK TivoliMP+ --:--

B (0.0km / m / 9KT)

1Gregor Pavlič SSD-ASZ GAJA1:01:50+00:00
2Vlado Sedej OK Azimut1:02:52+01:02
3Klemen Zibelnik smucka.com1:03:09+01:19
4Ana Pia Pogačar OK Komenda1:03:48+01:58
5Krešo Keresteš OK Trzin1:05:33+03:43
6Aleš Čerin OK Tivoli1:08:20+06:30
7Georg Pregartner OLG Deutsch Kaltenbrunn1:12:17+10:27
8Roberto Larotella Orienteering Trieste1:13:32+11:42
9Tomaž Pust Individuals/No Club1:14:02+12:12
10Vojko Kacin OK Azimut1:17:46+15:56
11Janko Lapajne OK Azimut1:17:55+16:05
12Emil Kacin OK Azimut1:19:55+18:05
13Roman Sladič Škofjeloški OK1:20:41+18:51
14Rok Sušnik OK Azimut1:20:57+19:07
15Janez Zavrl OK Komenda1:21:32+19:42
16Matej Vidič OK Azimut1:25:00+23:10
17Janez Šumečki OK Tivoli1:26:23+24:33
18Klemen Kop OK Tivoli1:28:30+26:40
19Nika Ravnikar OK Komenda1:28:31+26:41
20Katja Dovč OK Tivoli1:32:09+30:19
21Anja Babič OK Trzin1:39:33+37:43
22Matevž Kunc OK Tivoli1:39:44+37:54
23Andrej Korelc OK Komenda1:42:17+40:27
24Marjana Rejec OK Azimut1:57:52+56:02
25Romana Zupan OK Komenda2:31:32+89:42
26Katja Babič OK Komenda2:33:41+91:51
Brigitte Maget OLG Deutsch KaltenbrunnMP+ --:--
Filip Grad OK TivoliMP+ --:--
Jaka Grad OK TivoliMP+ --:--
Margareta Pavlič SSD-ASZ GAJAMP+ --:--
Aljoša Pogačar OK KomendaMP+ --:--
Rok Hernec OK TivoliMP+ --:--
Rebeka Dovč OK TivoliMP+ --:--

C (0.0km / m / 8KT)

1Tilen Zupan OK Komenda0:14:39+00:00
2Maja Jurca OK Tivoli0:19:27+04:48
3Lara Zupan OK Komenda0:19:28+04:49
3Vid Keresteš OK Trzin0:19:28+04:49
5Maj Dovč OK Tivoli0:20:44+06:05
6Jan Cokan Individuals/No Club0:21:54+07:15
7Jakob Zupančič Individuals/No Club0:24:44+10:05
8Karin Pust Individuals/No Club0:26:06+11:27
9 Brina, Ela, Jakob OK Tivoli0:30:26+15:47
10Lara Kepic Kamniški OK0:31:34+16:55
11Mojca Kunc OK Tivoli0:33:24+18:45
12Jadranka Drobnič OK Azimut0:33:45+19:06
13Biserka Ledinšek OK Tivoli0:33:50+19:11
14Natalija Kunc Rešek OK Tivoli0:34:01+19:22
15Družina Glavica Individuals/No Club0:48:30+33:51
16Družina Žinko Individuals/No Club0:52:24+37:45
17Lucija Kavčič OK Komenda0:53:28+38:49
18Andraz Karner OK Komenda0:55:58+41:19
19Ozbej Malus OK Komenda0:59:21+44:42
Ema Kepic Kamniški OKDNF+ --:--
Rok Sedej OK AzimutDNF+ --:--