Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 9 - srednja

Kamniški orientacijski klub, , 2. 1. 2016

A (4,1km / m / 22KT)

1Nejc ZormanOK Komenda 34:42+00:00
2Andrej BorštnikOK Tivoli 39:21+04:39
3Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 40:25+05:43
4Boštjan ČerinOK Tivoli 41:49+07:07
5Blaž PetrovičOK Polaris 43:11+08:29
6Klemen KendaOK Azimut 44:09+09:27
7Miha ŠkarabotOK Polaris 45:32+10:50
8Gašper PetrovičOK Polaris 46:03+11:21
9Tori BorishSSD-AŠZ GAJA 46:12+11:30
10Matej ŠkarabotOK Polaris 46:42+12:00
11Dušan PetrovičOK Polaris 48:31+13:49
12Gregor AnderluhOK Polaris 49:03+14:21
13Carlo GiacomettiSSD-AŠZ GAJA 51:15+16:33
14Aljaž ČerneOK Tivoli 52:03+17:21
15Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 54:11+19:29
16David ČuferPD Ajdovščina 56:40+21:58
17Miran KolmanKOK 57:56+23:14
18Polona JezeršekOK Komenda 58:35+23:53
19Aleš BorštnikOK Tivoli 58:51+24:09
20Zala ZavrlOK Komenda 1:04:18+29:36
21Roman SladičŠOK 1:21:42+47:00
22Ivo KetePD Ajdovščina 1:24:59+50:17
Robert KuncOK Tivoli MP+ --:--

B (3,1km / m / 15KT)

1Aljoša PogačarOK Komenda 38:35+00:00
2Roberto LarotellaOT A.S.D. 42:22+03:47
3Ana Pia PogačarOK Komenda 44:37+06:02
4Igor BončinaOK Azimut 44:43+06:08
5Aleš ČerinOK Tivoli 45:19+06:44
6Janez ŠumečkiOK Tivoli 47:29+08:54
7Matej VidičOK Azimut 48:07+09:32
8Vojko KacinOK Azimut 49:24+10:49
9Tomaž PustIndividual 50:14+11:39
10Stanko ČuferPD Ajdovščina 52:56+14:21
11Emil KacinOK Azimut 54:05+15:30
12Janez ZavrlOK Komenda 55:22+16:47
13Urban KrkočPD Ajdovščina 57:08+18:33
14Patricija PrimožičOK Komenda 57:45+19:10
15Luka PlavčakŠOK 58:49+20:14
16Boštjan BogatajOK Azimut 59:39+21:04
17Gregor PavličSSD-AŠZ GAJA 1:01:45+23:10
18Rok SušnikOK Azimut 1:01:46+23:11
19Andreja PeršičPD Ajdovščina 1:02:18+23:43
20Ivana MožinaPD Ajdovščina 1:04:22+25:47
21Marija RejecOK Azimut 1:20:02+41:27
22Klemen Zibelniksmučka.si 1:27:58+49:23

C (1,4km / m / 7KT)

1Rok BogatajOK Azimut 20:07+00:00
2Jani BratožPD Ajdovščina 22:47+02:40
3Karin PustIndividual 24:10+04:03
4Biserka LedinšekOK Tivoli 29:54+09:47
5Ana Maja AnderluhOK Polaris 44:34+24:27
Luka AnderluhOK Polaris MP+ --:--