Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 10, duatlon - srednja

Orientacijski klub Komenda, , 3. 1. 2016

A (4.2km / 90m / 25KT)

1Mark Bogataj OK Azimut46:45+00:00
2Andrej Borštnik OK Tivoli48:07+01:22
3Žan Luka Šumečki OK Tivoli50:54+04:09
4Mojca Flerin Kamniški OK52:50+06:05
5Blaž Kölner OK Komenda52:58+06:13
6Klemen Kenda OK Azimut56:05+09:20
7Aljaž Černe OK Tivoli1:09:05+22:20
8Jerca Bernik ŠOK1:09:16+22:31
9Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:10:01+23:16
10Aleš Borštnik OK Tivoli1:14:49+28:04
11Polona Jezeršek OK Komenda1:15:11+28:26
12Tori Borish SSD-AŠZ GAJA1:23:01+36:16
13Zala Zavrl OK Komenda1:24:42+37:57
14Gregor Zupan OK Komenda1:25:39+38:54
15Carlo Giacometti SSD-AŠZ GAJA1:30:00+43:15
16Roman Sladič ŠOK1:31:41+44:56
17Boris Eržen ŠOK1:37:16+50:31
Jernej Zorman OK KomendaMP+ --:--

B (2.3km / 60m / 15KT)

1Patricija Primožič OK Komenda37:21+00:00
2Tomaž Pust Individuals/No Club38:00+00:39
3Erik Gregorc OK Komenda38:54+01:33
4Ana Pia Pogačar OK Komenda39:53+02:32
5Borut Seljak OK Komenda42:52+05:31
6Irena Hacin Kölner OK Komenda44:41+07:20
7Janez Zavrl OK Komenda47:07+09:46
8Aljoša Pogačar OK Komenda48:05+10:44
9Andrej Korelc OK Komenda48:22+11:01
10Romana Zupan OK Komenda49:14+11:53
11Rok Sušnik OK Azimut51:18+13:57
12Nika Ravnikar OK Komenda58:06+20:45
13Vlado Sedej OK Azimut1:00:31+23:10
14Matjaž Koprivc OK Azimut1:01:01+23:40
15Alenka Vuga Seljak OK Komenda1:19:12+41:51
Janez Šumečki OK TivoliDNF+ --:--

C (1.8km / 30m / 9KT)

1Tilen Zupan OK Komenda22:08+00:00
2Denis Gregorc OK Komenda27:06+04:58
3Miklavž Grum OK Komenda33:07+10:59
4Luka Seljak OK Komenda35:10+13:02
5Anka Grum OK Komenda39:22+17:14
6Karin Pust Individuals/No Club41:04+18:56
Nejc Turk OK KomendaDNF+ --:--

Družin (1.3km / 25m / 4KT)

1Družina Grum OK Komenda19:39+00:00
2Jaka Blaž OK Komenda29:11+09:32
3Ula Špende OK Komenda32:53+13:14
4Anže Kolner OK Komenda34:13+14:34
5Družina Grum 2 OK Komenda36:55+17:16
6Naja Lončar OK Komenda43:35+23:56
7Brina Kolner OK Komenda44:30+24:51
Jaka Seljak OK KomendaMP+ --:--
Žiga Minodraš OK KomendaMP+ --:--
Družina Hostnik OK KomendaMP+ --:--