Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 11 - srednja

SSD Gaja, Padriče, 10. 1. 2016

A (km / m / KT)

1Jernej Zorman OK KOMENDA00:36:49+00:00
2Mojca Flerin KAMNIŠKI ORIENTACIJSKI KLUB00:51:27+14:38
3Klemen Kenda OK AZIMUT00:54:52+18:03
4Andrea Rivetta A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:58:29+21:40
5Diego Roveri SSD Gaja - Sezione Orientamento00:59:57+23:08
6Polona Jezeršek OK KOMENDA01:01:30+24:41
7Žan Ravnikar OK KOMENDA01:01:52+25:03
8Andrea Foschian A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:04:33+27:44
9Alessia Ciriani FRIULI MTB &01:08:21+31:32
10Maks Rodman PD AJDOVŠČINA01:10:45+33:56
11Monika Ravnikar OK KOMENDA01:10:53+34:04
12Zala Zavrl OK KOMENDA01:13:28+36:39
13Marirosa Hechich A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:15:18+38:29
14Andrea Bernardi PUNTO K ORIENTEERING ASD01:16:07+39:18
15Alessia Albano PUNTO K ORIENTEERING ASD01:16:44+39:55
16Christian Scarabellotto A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:16:58+40:09
17Davide Čufer PD AJDOVŠČINA01:17:07+40:18
18Chiara Sepin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:17:33+40:44
19Stefano Zonato ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA01:18:03+41:14
20Roberto Larotella ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:18:26+41:37
21Carlo Giacometti SSD Gaja - Sezione Orientamento01:19:02+42:13
22Gregor Pavlič SSD Gaja - Sezione Orientamento01:19:44+42:55
23Marta Canal FRIULI MTB &01:21:11+44:22
24Gianluca Leoni SSD Gaja - Sezione Orientamento01:21:48+44:59
25Gianfranco Siega SSD Gaja - Sezione Orientamento01:23:45+46:56
26Gašper Cerar Senza Societ?01:24:13+47:24
27Boris Eržen ŠOK01:25:02+48:13
28Leonardo Bonfiglioli SSD Gaja - Sezione Orientamento01:28:58+52:09
29Anka Kuzmin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:29:10+52:21
30Vojko Kacin OK AZIMUT01:30:19+53:30
31Maddalena Zupin PUNTO K ORIENTEERING ASD01:32:35+55:46
32Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:33:30+56:41
33Antonio Callegaro A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:33:35+56:46
34Irene Cibin PUNTO K ORIENTEERING ASD01:36:23+59:34
35Michele Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:36:39+59:50
36Diego Ruzzier PUNTO K ORIENTEERING ASD01:38:08+61:19
37Marko De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento01:41:59+65:10
38Roman Sladič ŠOK01:46:10+69:21
39Luca Patini A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:48:35+71:46
40Oliver Butterley SSD Gaja - Sezione Orientamento01:48:54+72:05
41Piero Giudici ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D02:01:05+84:16
42Michela Degrassi PUNTO K ORIENTEERING ASD02:19:34+102:45
Mauro Clemente SSD Gaja - Sezione OrientamentoMP+ --:--
Ivo Kete PD AJDOVŠČINAMP+ --:--
Dragan Krivičić OK PERKMANDELJCDNF+ --:--
Monica De Luisa SSD Gaja - Sezione OrientamentoDNF+ --:--
Alessandro Pradolin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGODNF+ --:--
Giulio Tagliapietra SSD Gaja - Sezione OrientamentoDNF+ --:--

B (km / m / KT)

1Stefano Collodet FRIULI MTB &00:40:06+00:00
2Krešo Keresteš OK TRZIN00:40:51+00:45
3Livio Predonzani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:43:01+02:55
4Arianna Patini A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:43:49+03:43
5Massimo Mosca GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:43:55+03:49
6 Bončinaigor OK AZIMUT00:47:53+07:47
7Michela Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:50:43+10:37
8Michael Tremul PUNTO K ORIENTEERING ASD00:51:38+11:32
9Gabriele Bauci PUNTO K ORIENTEERING ASD00:52:02+11:56
10Jona Mirnik OK KOMENDA00:53:22+13:16
11Jernej Vidali SSD Gaja - Sezione Orientamento00:54:09+14:03
12Tomaž Pust Senza Societ?00:54:57+14:51
13Janez Zavrl OK KOMENDA00:55:43+15:37
14Ana Pia Pogačar OK KOMENDA00:55:58+15:52
15Elisabetta Tadina ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:56:20+16:14
16Mauro Felchero FRIULI MTB &00:56:29+16:23
17Andreja Peršič PD AJDOVŠČINA00:56:49+16:43
18Roberto Cereatti FRIULI MTB &00:56:53+16:47
19Flavio Mattioni A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:57:39+17:33
20Donatella David ORIENTEERING DOLOMITI00:57:46+17:40
21Maurizio Marussig FRIULI MTB &00:58:03+17:57
22Ivana Mužina PD AJDOVŠČINA00:58:49+18:43
22Janko Lapajne OK AZIMUT00:58:49+18:43
24Andrea Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:59:11+19:05
25Vlado Sedej OK AZIMUT00:59:12+19:06
26Antonella Mantovani SCI CLUB UDINE A.S.D00:59:58+19:52
27Patricija Primožič OK KOMENDA01:01:02+20:56
28Antonio Di Bartolomeo PUNTO K ORIENTEERING ASD01:01:16+21:10
29Giorgio Ghersi ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:01:50+21:44
30Cristina Ruini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:02:31+22:25
31Urban Krkoč PD AJDOVŠČINA01:02:50+22:44
32Rok Sušnik OK AZIMUT01:02:54+22:48
33Luca Fontanot PUNTO K ORIENTEERING ASD01:03:46+23:40
34Fabrizio Mosolo SCI CLUB UDINE A.S.D01:05:12+25:06
35Federica Visintin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:05:37+25:31
36Maria Elena Simonelli A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:08:02+27:56
37Davide Ukmar SSD Gaja - Sezione Orientamento01:08:25+28:19
38Maurizio Grillo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:08:37+28:31
39Marko Germani SSD Gaja - Sezione Orientamento01:10:10+30:04
40Margareta Pavlič SSD Gaja - Sezione Orientamento01:11:27+31:21
41Chiara De Cristini SSD Gaja - Sezione Orientamento01:11:48+31:42
42Nika Ravnikar OK KOMENDA01:15:44+35:38
43Rinaldo Luin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:16:55+36:49
44Elija Princic PUNTO K ORIENTEERING ASD01:17:01+36:55
45Ana Plavčak ŠOK01:17:05+36:59
46Davide Chiocca GRUPPO OR. CAI MONFALCONE01:19:54+39:48
47Francesco Gulic SSD Gaja - Sezione Orientamento01:20:33+40:27
48Alberto Fortunati ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:21:01+40:55
49Alberto Robba ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:21:55+41:49
50Giovanni Cont PUNTO K ORIENTEERING ASD01:21:58+41:52
51Paolo Pradolin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:22:30+42:24
52Kristjan Kalc SSD Gaja - Sezione Orientamento01:22:33+42:27
53Veronika De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento01:23:51+43:45
54Walter Mazzucco ORIENTEERING DOLOMITI01:25:08+45:02
55Alessandro Naimi SSD Gaja - Sezione Orientamento01:31:11+51:05
56Gabriella Xausa FRIULI MTB &01:31:56+51:50
57Anja Babič OK TRZIN01:36:22+56:16
58Alessandro Ciriani FRIULI MTB &01:41:15+61:09
59Donatella Gratton GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:45:34+65:28
60Michele Cernigoj SSD Gaja - Sezione Orientamento01:50:11+70:05
61Tiziana De Monte GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:56:06+76:00
62Pierpaolo Poldrugo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD02:00:11+80:05
63Sonia Predan SCI CLUB UDINE A.S.D02:10:34+90:28
64Vlasta Jarc GRUPPO OR. CAI MONFALCONE02:14:05+93:59
Marco Mancini ORIENTEERING TRIESTE - A.S.DMP+ --:--
Edo Starc SSD Gaja - Sezione OrientamentoDNF+ --:--

C (km / m / KT)

1Fabio Toffanin SSD Gaja - Sezione Orientamento00:14:20+00:00
2Goran Polojaz SSD Gaja - Sezione Orientamento00:14:51+00:31
3Mario Bertoni ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:21:41+07:21
4Vid Keresteš OK TRZIN00:22:53+08:33
5Christian Kodarin ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:29:10+14:50
6Jozef Pelessoni SSD Gaja - Sezione Orientamento00:29:56+15:36
7Manuela Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:31:02+16:42
8Tatjana Grgic SSD Gaja - Sezione Orientamento00:32:35+18:15
9Sebastian Kriscjak SSD Gaja - Sezione Orientamento00:33:03+18:43
10Alessio Bernardi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:36:41+22:21
11Elisa Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:37:50+23:30
12Filippo De Palma ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:45:49+31:29
13Nataša Canziani SSD Gaja - Sezione Orientamento00:46:35+32:15
14Maria Cristina D'orlando FRIULI MTB &00:50:25+36:05
15Ema Rodman PD AJDOVŠČINA00:57:55+43:35
16Zala Zabukovec PD AJDOVŠČINA01:02:27+48:07
17Janet Butterley SSD Gaja - Sezione Orientamento01:03:26+49:06
18Adriana Donini SSD Gaja - Sezione Orientamento01:04:24+50:04
19Luca Geo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:07:15+52:55
20Paola Rovis PUNTO K ORIENTEERING ASD01:16:39+62:19
21Elisa Margotti GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:30:38+76:18
22Loredana Oselladore GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD02:13:05+118:45
Davide Krizmančič SSD Gaja - Sezione OrientamentoDNF+ --:--
Marco Blokar GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDDNF+ --:--

Skupine (km / m / KT)

1Sandor Pelessoni SSD Gaja - Sezione Orientamento00:22:07+00:00
2Vanja Čuk SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:55+31:48
3Dejan Bernetič Senza Societ?01:47:46+85:39