Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 12 - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 16. 1. 2016

A (3.5km / m / 13KT)

1Jaka Piltaver OK Brežice29:37+00:00
2Jernej Zorman OK Komenda31:18+01:41
3Matjaž Štanfel OK Azimut31:33+01:56
4Jan Dovč OK Tivoli34:36+04:59
5Andersson David Malungs OK Skogsmardarna37:58+08:21
6Janez Pretnar Kamniški OK39:39+10:02
7Mojca Flerin Kamniški OK39:49+10:12
8Žan Ravnikar OK Komenda40:25+10:48
9Klemen Kenda OK Azimut45:04+15:27
10Miran Kolman Kamniški OK46:01+16:24
11Rok Pestotnik OK Polaris47:49+18:12
12Miha Škarabot OK Polaris48:11+18:34
13Aljaž Černe OK Tivoli48:55+19:18
14Stanko ČuferPlaninsko PD Ajdovščina52:03+22:26
15Polona Jezeršek OK Komenda55:10+25:33
16Robert Kunc OK Tivoli56:11+26:34
17Zala Zavrl OK Komenda56:29+26:52
18Monika Ravnikar OK Komenda58:32+28:55
19Dalibor Radovan OK Polaris59:28+29:51
20Maks RodmanPlaninsko PD Ajdovščina1:03:00+33:23
21Tanja Pretnar Kamniški OK1:06:43+37:06
22Roman Sladič ŠOK1:16:15+46:38
Aleš Borštnik OK TivoliMP+ --:--

B (2.5km / m / 10KT)

1Tomaž Kremžar Individuals/No Club33:29+00:00
2Urša Tomažin OK Azimut35:19+01:50
3Tomaž Pust Individuals/No Club36:18+02:49
4Igor Bončina OK Azimut36:52+03:23
5Jaka Grad OK Tivoli38:29+05:00
6Ana Plavčak ŠOK41:58+08:29
7Vojko Kacin OK Azimut42:05+08:36
8Gregor Kunc OK Tivoli42:17+08:48
9Matevž Kunc OK Tivoli42:24+08:55
10Vlado Sedej OK Azimut42:35+09:06
11Patricija Primožič OK Komenda43:51+10:22
12Ana Pia Pogačar OK Komenda45:38+12:09
13Matjaž Koprivc OK Azimut45:56+12:27
14Luka Plavčak ŠOK47:15+13:46
15Andrej Korelc OK Komenda48:34+15:05
16Urban KrkočPlaninsko PD Ajdovščina50:16+16:47
17Žiga Kušar OK Komenda53:00+19:31
18Andreja PeršičPlaninsko PD Ajdovščina53:21+19:52
19Rok Sušnik OK Azimut55:06+21:37
20Janez Zavrl OK Komenda57:57+24:28
21Matija MaitiPlaninsko PD Ajdovščina58:13+24:44
22Ivana MužinaPlaninsko PD Ajdovščina1:00:47+27:18
23Barbara Kušar OK Komenda1:01:56+28:27
24Edi Škodič Individuals/No Club1:02:36+29:07
25Irma Pretnar Kamniški OK1:10:16+36:47
26Zala Špenko OK Komenda1:15:41+42:12
Erik Gregorc OK KomendaMP+ --:--

C (1.7km / m / 7KT)

1Nik GregoričPlaninsko PD Ajdovščina26:48+00:00
2Luka Seljak OK Komenda31:13+04:25
3Lara Zupan OK Komenda32:58+06:10
4Zala Ferenc OK Tivoli33:11+06:23
5Mojca Kunc OK Tivoli34:59+08:11
6Mateja Svet, Živ Koder Individuals/No Club36:54+10:06
7Eva Tramte ŠOK37:06+10:18
8Stojan Petra Individuals/No Club38:03+11:15
9Martin Trajbarič Individuals/No Club38:15+11:27
10Martin Ferenc OK Tivoli40:56+14:08
11Katja Zgonec OK Tivoli41:46+14:58
12Manuel Alberto MontesPlaninsko PD Ajdovščina43:23+16:35
13Družina Primc Individuals/No Club45:06+18:18
14Spela StresCarpe Diem CD46:03+19:15
15Aleks PahorPlaninsko PD Ajdovščina51:11+24:23
16Ema Kepic Kamniški OK51:22+24:34
17Jagodic Družina Individuals/No Club53:14+26:26
18Jan Cokan Individuals/No Club56:01+29:13
19Družina Rutar Individuals/No Club56:02+29:14
20Družina Tominšek Individuals/No Club59:16+32:28
21Natalija Kunc Rešek OK Tivoli59:45+32:57
22David Sedej OK Azimut1:01:14+34:26
23Gašper SamecPlaninsko PD Ajdovščina1:05:35+38:47
24Družina Ilovar Individuals/No Club1:10:17+43:29
25Lara Kepic Kamniški OK1:10:53+44:05
Jurij Primc Individuals/No ClubMP+ --:--
Gašper Zgonec OK TivoliMP+ --:--