Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 13, Road to JWOC 2016 - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 17. 1. 2016

A (4.47km / m / 16KT)

1David AnderssonMalungs OK Malungs OK Skogsmårdarna44:05+00:00
2Matjaž ŠtanfelOK Azimut OK Azimut45:10+01:05
3Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda45:21+01:16
4Jaka PiltaverOK Brežice OK Brežice49:25+05:20
5David ProcházkaOK Brežice OK Brežice53:56+09:51
6Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli56:42+12:37
7Jan DovcOK Tivoli OK Tivoli61:20+17:15
8Mojca FlerinKamniški OK Kamniški orientacijski klub62:30+18:25
9Blaž KölnerOK Komenda Orientacijski klub Komenda62:49+18:44
10Peter TušarOK Azimut OK Azimut63:12+19:07
11Klemen KendaOK Azimut OK Azimut64:26+20:21
12Janez PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub67:50+23:45
13Jošt LapajneOK Azimut OK Azimut71:46+27:41
14Žan RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda75:00+30:55
15Aleš PoljanšekOK Azimut OK Azimut75:24+31:19
16Tibor MrakOK Azimut OK Azimut76:28+32:23
17Simon StanonikOK Azimut OK Azimut84:42+40:37
18Jerca BernikŠOK Škofjeloški orientacijski klub84:43+40:38
19Polona JezeršekOK Komenda Orientacijski klub Komenda85:13+41:08
20Ana Pribakovic BorštnikOK Tivoli OK Tivoli85:14+41:09
21Tjaž GantarOK Azimut OK Azimut89:05+45:00
22Robert KuncOK Tivoli OK Tivoli93:21+49:16
23Matic MocnikOK Azimut OK Azimut94:02+49:57
24Aleš CerinOK Tivoli OK Tivoli97:05+53:00
25Monika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda100:11+56:06
26Tanja PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub101:23+57:18
27Ambrož RupnikOK Azimut OK Azimut105:49+61:44
28Matej JurcaOK Tivoli OK Tivoli109:02+64:57
29Roman SladicŠOK Škofjeloški orientacijski klub120:04+75:59
Miran KolmanKamniški OK Kamniški orientacijski klubDNS+ --:--
Tihomir SalopekRIS OK Ris DelniceDNS+ --:--
Nuša JeramOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

B (3.03km / m / 9KT)

1Štepánka KosováOK Brežice OK Brežice52:02+00:00
2Vojko KacinOK Azimut OK Azimut62:48+10:46
3Igor BoncinaOK Azimut OK Azimut63:50+11:48
4Alenka Vuga SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda65:43+13:41
5Urša TomažinOK Azimut OK Azimut69:45+17:43
6Borut SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda71:36+19:34
7Janko LapajneOK Azimut OK Azimut72:25+20:23
8Katja DovcOK Tivoli OK Tivoli74:22+22:20
9Patricija PrimožicOK Komenda Orientacijski klub Komenda74:46+22:44
10Irena Hacin KölnerOK Komenda Orientacijski klub Komenda76:54+24:52
11Ana Pia PogacarOK Komenda Orientacijski klub Komenda78:12+26:10
12Emil KacinOK Azimut OK Azimut79:22+27:20
13Teja TušarOK Azimut OK Azimut80:22+28:20
14Rok SušnikOK Azimut OK Azimut81:09+29:07
15Charles NelsonOK Azimut OK Azimut82:12+30:10
16Gregor KuncOK Tivoli OK Tivoli83:37+31:35
17Matej VidicOK Azimut OK Azimut84:23+32:21
18Vlado SedejOK Azimut OK Azimut87:18+35:16
19Marjana RejecOK Azimut OK Azimut99:19+47:17
20Ana PlavcakŠOK Škofjeloški orientacijski klub100:44+48:42
21Pavel RejecOK Azimut OK Azimut105:19+53:17
22Irma PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub140:59+88:57
Katja KobentarKamniški OK Kamniški orientacijski klubDNF+ --:--
Boštjan BogatajOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Tomaž Pust DNS+ --:--
Deja RazpetOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

C (1.77km / m / 6KT)

1Maj DovcOK Tivoli OK Tivoli42:34+00:00
2Rok BogatajOK Azimut OK Azimut43:00+00:26
3Luka SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda47:37+05:03
4Nataša BogatajOK Azimut OK Azimut56:35+14:01
5Jadranka DrobnicOK Azimut OK Azimut56:47+14:13
Tihon SalopekRIS OK Ris DelniceDNS+ --:--