Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 16 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 13. 2. 2016

A (12.7km / 410m / 27KT)

1Jernej Zorman OK Komenda1:47:02+00:00
2Jaka Piltaver OK Brežice1:49:47+02:45
3Matjaž Štanfel OK Azimut1:50:51+03:49
4Jure Zmrzlikar OK Komenda1:52:11+05:09
5Peter Tušar OK Azimut1:59:23+12:21
6Mark Bogataj OK Azimut2:08:42+21:40
7Simon Stanonik OK Azimut2:18:20+31:18
8Boštjan Čerin OK Tivoli2:34:30+47:28
9Ajda Flašker OK Komenda2:41:27+54:25
10Gregor Zupan OK Komenda3:06:03+79:01
11Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli3:06:12+79:10
12Aleš Čerin OK Tivoli3:44:22+117:20
13Boris Eržen ŠOK3:44:23+117:21
Jaka Pišljar OK KomendaMP+ --:--
Janez Elija Kos OK TivoliMP+ --:--
Virgil Kos OK TivoliMP+ --:--
Ajda Jeraj OK KomendaMP+ --:--

B (5.5km / 170m / 16KT)

1Lara Gantar OK Azimut1:15:59+00:00
2Klemen Kenda OK Azimut1:20:21+04:22
3Ana Pia Pogačar OK Komenda1:20:58+04:59
4Polona Jezeršek OK Komenda1:21:00+05:01
5Tajda Foški OK Polaris1:23:51+07:52
6Elio Golja OK Polaris1:35:33+19:34
7Igor Bončina OK Azimut1:37:10+21:11
8Urša Tomažin OK Azimut1:39:20+23:21
9Andrea Rivetta Semiperdo1:40:01+24:02
10Tomaž Pust Individuals/No Club1:43:28+27:29
11Erik Gregorc OK Komenda1:44:28+28:29
12Marirosa Hechich Semiperdo1:44:34+28:35
13Romana Zupan OK Komenda1:44:41+28:42
14Luka Plavčak ŠOK2:01:02+45:03
15Vlado Sedej OK Azimut2:02:54+46:55
16Katja Babič OK Komenda2:09:05+53:06
17Nika Ravnikar OK Komenda2:20:53+64:54
18Barbara Pavlinič OK Komenda2:25:02+69:03
Zala Špenko OK KomendaMP+ --:--
Jurij Straže Individuals/No ClubMP+ --:--
Tina Kern OK KomendaDNF+ --:--
Lucija Jurkovič OK KomendaDNF+ --:--

C (2.1km / 55m / 9KT)

1Rok Kern OK Komenda24:05+00:00
2Denis Gregorc OK Komenda24:40+00:35
3Nejc Turk OK Komenda24:42+00:37
4Tilen Zupan OK Komenda29:18+05:13
5Lara Zupan OK Komenda34:09+10:04
6Petra Stojan Individuals/No Club44:06+20:01
7Drejc Malus OK Komenda55:38+31:33
Luka Seljak OK KomendaMP+ --:--
Ožbej Malus OK KomendaMP+ --:--
Martin Novak Individuals/No ClubMP+ --:--
Metka in Pia Komovec in Celar Individuals/No ClubMP+ --:--