Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 18 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Ilirska Bistrica, 21. 2. 2016

A (5820km / m / KT)

1Tušar PeterOK Azimut 0:43:44+00:00
2Boršnik AndrejOrientacijski Klub Polaris 0:49:56+06:12
3Flerin MojcaKamniški orientacijski klub 0:50:25+06:41
4Bogataj MarkOK Azimut 0:50:32+06:48
5Zorman JernejOrientacijski klub Komenda 0:50:44+07:00
6Blaž MaticOrientacijski klub Komenda 0:51:23+07:39
7Šalamun JanOrientacijski Klub Polaris 0:52:39+08:55
8Mrak TiborOK Azimut 0:52:52+09:08
9Kenda KlemenOK Azimut 0:54:52+11:08
10Hvala GregorOK Azimut 0:55:15+11:31
11Lapajne JoštOK Azimut 0:55:20+11:36
12Stanonik SimonOK Azimut 0:56:36+12:52
13Ravnikar ŽanOrientacijski klub Komenda 0:58:50+15:06
14Sedej MatejOK Azimut 1:09:24+25:40
15Šalamun MiroOrientacijski Klub Polaris 1:12:49+29:05
16Ravnikar MonikaOrientacijski klub Komenda 1:14:05+30:21
17Gantar TjažOK Azimut 1:20:11+36:27
18Jezeršek PolonaOrientacijski klub Komenda 1:21:14+37:30
19Perepelytsya MariyaOK Azimut 1:29:40+45:56
Jeram NušaOK Azimut MP+ --:--

B (4260km / m / KT)

1Plavčak AnaŠkofjeloški orientacijski klub 1:10:59+00:00
2Vidič MatejOK Azimut 1:12:15+01:16
3Sedej VladoOK Azimut 1:13:16+02:17
4Rupnik AmbrožOK Azimut 1:13:26+02:27
5Gregorc ErikOrientacijski klub Komenda 1:15:15+04:16
6Primožič PatricijaOrientacijski klub Komenda 1:17:30+06:31
7Bogataj BoštjanOK Azimut 1:23:06+12:07
8Pust TomažOK Azimut 1:24:26+13:27
9Pogačar Ana PiaOrientacijski klub Komenda 1:35:45+24:46
10Lapajne JankoOK Azimut 1:40:56+29:57
Poljanšek NikaOK Azimut MP+ --:--
Šalamun AnaOrientacijski Klub Polaris MP+ --:--

C (2630km / m / KT)

1Osterc AljažIndividuals/No club 0:34:17+00:00
2Cokan JanIndividuals/No club 0:36:24+02:07
3Cokan MajIndividuals/No club 0:42:52+08:35
4Pust KarinIndividuals/No club 0:43:36+09:19
5Bogataj RokOK Azimut 0:46:28+12:11
6Bogataj NatašaOK Azimut 0:49:26+15:09
7Drobnič JadrankaOK Azimut 1:12:08+37:51