Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2016 - srednje proge - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Turiška vas, 16. 4. 2016

 


 


M 14 (0.0km / m / 11KT)

1Hannes HnilicaTD OLT Transdanubien26:32+00:00
2Elias DobnikVIK OLCU Viktring38:40+12:08

W 14 (0.0km / m / 11KT)

1Maya KastnerNFW Naturfreunde Wien22:22+00:00
2Lena SchnetzHAR GO Harzberg28:49+06:27

M15-17 (0.0km / m / 17KT)

1Tobias MickoLZO LZ Omaha40:22+00:00
2Paul KratkyTD OLT Transdanubien53:23+13:01
3Gašper PetrovičPOL OK Polaris1:09:15+28:53

W18-20 (0.0km / m / 17KT)

1Antonella FantoniNFV Natufreunde Villach1:11:25+00:00

M18-20 (0.0km / m / 19KT)

1Theodor AbartSTR OLG Ströck Wien49:15+00:00
2Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:04:04+14:49
3Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:20:08+30:53
4Markus FinderHSVG HSV Graz MTBO1:25:34+36:19
5Jaka JenkoOKSG OK Slovenj Gradec2:13:47+84:32

M E (0.0km / m / 20KT)

1Florian ExlerTD OLT Transdanubien48:24+00:00
2László RózsaMTBOHU MTBO Hungary51:45+03:21
3Andreas RiefOLCG OLC Graz52:14+03:50
4Kevin HaselsbergerNFV Natufreunde Villach52:55+04:31
5Markus SeppeleNFV Natufreunde Villach54:46+06:22
6Christof HaingartnerOLCG OLC Graz58:06+09:42
7Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec58:13+09:49
8Bernhard KoglerINN Laufklub Kompass Innsbruck1:01:07+12:43
9Thomas KlimoTD OLT Transdanubien1:01:57+13:33
10Dieter GutschiNFV Natufreunde Villach1:02:44+14:20
11Matthias PletzlerNFV Natufreunde Villach1:04:08+15:44
12Andreas WaldmannTD OLT Transdanubien1:06:38+18:14
13Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec1:07:25+19:01
14Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:07:41+19:17
15Blaž PetrovičPOL OK Polaris1:09:17+20:53
16Martin FürnkranzNFSO Naturfreunde Sollenau1:09:25+21:01
17Tomaž PritržnikOKSG OK Slovenj Gradec1:23:17+34:53
18Keith DawsonTD OLT Transdanubien1:27:19+38:55
19Tobias BreitschädelHEN ASKÖ Henndorf1:30:51+42:27
20Joc KoprivnikarOKSG OK Slovenj Gradec1:31:43+43:19
Samo CokanOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

W E (0.0km / m / 19KT)

1Michaela GigonTD OLT Transdanubien54:05+00:00
2Marina ReinerNFV Natufreunde Villach56:27+02:22
3Eneja OstermanPOL OK Polaris56:42+02:37
4Julia RitterNFST Naturfreunde Steiermark1:11:12+17:07
5Lisa PirkerTD OLT Transdanubien1:18:38+24:33
6Noémi BenkeMTBOHU MTBO Hungary1:21:29+27:24
7Špela StrasserMOK Mariborski Orientacijski Klub1:23:01+28:56
8Mojca FlerinKAM Kamniški orientacijski klub1:23:30+29:25
9Katja WaltherTD OLT Transdanubien1:27:53+33:48
10Petja BalažičOKSG OK Slovenj Gradec1:28:38+34:33

M 21S (0.0km / m / 17KT)

1Tamás MáthéMTBOHU MTBO Hungary47:50+00:00
2Herwig AllwingerMOK Mariborski Orientacijski Klub54:51+07:01
3Michael FriedrichPIN HSV Pinkafeld56:22+08:32
4Bernhard FinderHSVG HSV Graz MTBO56:53+09:03
5Peter VajdaMTBOHU MTBO Hungary1:04:54+17:04
6Attila MolnárTIP Tipo Orienteering Club1:13:41+25:51
7Béla LindenbergMTBOHU MTBO Hungary1:17:27+29:37
8Primož PogorelčnikOKSG OK Slovenj Gradec1:24:59+37:09
9Matjaž SeličOKSG OK Slovenj Gradec1:27:50+40:00
10Robi VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:30:44+42:54
11Julijan Klančnik Individuals / No club1:41:23+53:33
Miha MajdičOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

W 21S (0.0km / m / 15KT)

1Nastja RajOKSG OK Slovenj Gradec1:01:57+00:00
2Eva PrimusNFV Natufreunde Villach1:05:29+03:32
3Maja Visinski AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:12:01+10:04
4Lena DolerOKSG OK Slovenj Gradec1:20:45+18:48
5Katja FišerOKSG OK Slovenj Gradec1:32:47+30:50
6Abigael BončinaAZI OK Azimut2:03:03+61:06

M 40 (0.0km / m / 19KT)

1Dietmar DörflerHAR GO Harzberg50:14+00:00
2Manfred StockmayerHWN HSV OL Wiener Neustadt51:24+01:10
3Boris Kastner-JirkaNFW Naturfreunde Wien1:08:28+18:14
4Thomas HnilicaTD OLT Transdanubien1:10:21+20:07
5Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:19:09+28:55
6Marko DudićOKSG OK Slovenj Gradec1:19:45+29:31
7Andreas RauniggHWN HSV OL Wiener Neustadt1:24:07+33:53
8Ewald GlatzOLCG OLC Graz1:25:28+35:14
9Valter FoškiPOL OK Polaris1:25:45+35:31
10Heimo BrennerKLO Orienteering Klosterneuburg1:43:08+52:54
11Igor BončinaAZI OK Azimut1:49:02+58:48
12Alexander KratkyTD OLT Transdanubien2:06:54+76:40
Dušan PetrovičPOL OK PolarisMP+ --:--

W 40 (0.0km / m / 15KT)

1Sonja HnilicaTD OLT Transdanubien54:51+00:00
2Urška Kordiš MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:26:24+31:33
3Sylvia GlatzOLCG OLC Graz1:28:31+33:40
4Tanja MezgaOKSG OK Slovenj Gradec1:30:07+35:16
5Tina FrasOKSG OK Slovenj Gradec1:36:08+41:17
6Marion Weber-JungoHWN HSV OL Wiener Neustadt1:50:26+55:35

M 50 (0.0km / m / 17KT)

1Tamás JankóPIN HSV Pinkafeld49:24+00:00
2Klaus KramerHAR GO Harzberg54:10+04:46
3Peter NebelHWN HSV OL Wiener Neustadt1:00:38+11:14
4Miklós MetsMTBOHU MTBO Hungary1:00:47+11:23
5Michael MelcherNFST Naturfreunde Steiermark1:02:40+13:16
6Günter KradischnigOLCG OLC Graz1:05:52+16:28
7Johann LuttenbergerFEL HSV Feldbach1:06:04+16:40
8Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:06:35+17:11
9Ewald MayerHWN HSV OL Wiener Neustadt1:18:24+29:00
10Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec1:22:45+33:21
11Walther ReinerNFV Natufreunde Villach1:37:46+48:22
12Hannes ReschOETK ÖTK - Wien1:53:39+64:15
13Zvonko KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec2:17:45+88:21
14Jože KnezOKSG OK Slovenj Gradec2:20:59+91:35
Christian WalchOLCG OLC GrazMP+ --:--
Nenad Radić Individuals / No clubMP+ --:--

W 50 (0.0km / m / 13KT)

1Gaby FinderNFST Naturfreunde Steiermark47:38+00:00
2Martina GratschmayerOETK ÖTK - Wien59:43+12:05
3Irena BalažičOKSG OK Slovenj Gradec1:06:27+18:49
4Marie Luise LuttenbergerFEL HSV Feldbach1:10:39+23:01
5Karin WalchOLCG OLC Graz1:23:58+36:20
6Andrea ZacherlOETK ÖTK - Wien1:34:58+47:20

M 60 (0.0km / m / 15KT)

1Walter DravetzOLCG OLC Graz39:28+00:00
2Paul GrünOZUW OLZentrum Union Waldviertel44:30+05:02
3Karl ThierFEL HSV Feldbach44:49+05:21
4Günther DobnikVIK OLCU Viktring47:59+08:31
5Karl FinkOLCG OLC Graz48:37+09:09
6Valentin PidnerHWN HSV OL Wiener Neustadt49:49+10:21
7Günter PircheggerNFST Naturfreunde Steiermark50:46+11:18
8Gottfried LangNFST Naturfreunde Steiermark51:00+11:32
9Zoltán KissMTBOHU MTBO Hungary56:52+17:24
10Robert BenedekLZO LZ Omaha59:51+20:23
11Wolfgang GartlgruberPIN HSV Pinkafeld1:25:43+46:15
Siegfried SeinerOZUW OLZentrum Union WaldviertelMP+ --:--

W 60 (0.0km / m / 13KT)

1Traude FesselhoferHWN HSV OL Wiener Neustadt51:35+00:00
2Johanna KienastTD OLT Transdanubien1:09:52+18:17
3Reingild LinhartHWN HSV OL Wiener Neustadt1:12:31+20:56
4Sigrid GrünOZUW OLZentrum Union Waldviertel1:13:09+21:34
5Elisabeth PrimusNFV Natufreunde Villach1:33:50+42:15

M 70 (0.0km / m / 15KT)

1Wolf EberleAIG HSV Aigen54:11+00:00
2Hans TerlerNFST Naturfreunde Steiermark1:34:49+40:38
Curt MaierEBE ASKÖ OLC EbenthalDNF+ --:--

BEG (3.3km / m / 10KT)

1Jan BruketaOKSG OK Slovenj Gradec39:27+00:00
2Amelie & Louis WaltherTD OLT Transdanubien46:29+07:02
3Ema Pika RajOKSG OK Slovenj Gradec51:57+12:30
4Tevž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:48:17+68:50

OPEN (0.0km / m / 13KT)

Herwig HierzeggerWATV WATVMP+ --:--