Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2016 - dolge proge - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Turiška vas, 17. 4. 2016

M 14 (0.0km / m / 11KT)

1Hannes HnilicaTD OLT Transdanubien28:01+00:00
2Elias DobnikVIK OLCU Viktring31:02+03:01

W 14 (0.0km / m / 11KT)

1Maya KastnerNFW Naturfreunde Wien25:22+00:00
2Lena SchnetzHAR GO Harzberg26:23+01:01

M15-17 (0.0km / m / 19KT)

1Tobias MickoLZO LZ Omaha49:35+00:00
2Paul KratkyTD OLT Transdanubien1:04:07+14:32
3Gašper PetrovičPOL OK Polaris1:09:18+19:43

M18-20 (0.0km / m / 20KT)

1Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:02:46+00:00
1Theodor AbartSTR OLG Ströck Wien1:02:46+00:00
3Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:15:16+12:30
4Jaka JenkoOKSG OK Slovenj Gradec2:12:37+69:51
Markus FinderHSVG HSV Graz MTBOMP+ --:--

M E (0.0km / m / 23KT)

1Tobias BreitschädelHEN ASKÖ Henndorf59:55+00:00
2Kevin HaselsbergerNFV Natufreunde Villach1:00:49+00:54
3Florian ExlerTD OLT Transdanubien1:02:25+02:30
4Andreas WaldmannTD OLT Transdanubien1:03:01+03:06
5Christof HaingartnerOLCG OLC Graz1:04:22+04:27
6László RózsaMTBOHU MTBO Hungary1:05:29+05:34
7Dieter GutschiNFV Natufreunde Villach1:06:28+06:33
8Andreas RiefOLCG OLC Graz1:06:52+06:57
9Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec1:07:44+07:49
10Thomas KlimoTD OLT Transdanubien1:12:33+12:38
11Markus SeppeleNFV Natufreunde Villach1:16:01+16:06
12Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:20:42+20:47
13Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec1:22:30+22:35
14Blaž PetrovičPOL OK Polaris1:25:22+25:27
15Martin FürnkranzNFSO Naturfreunde Sollenau1:25:44+25:49
16Tomaž PritržnikOKSG OK Slovenj Gradec1:29:40+29:45
17Matthias PletzlerNFV Natufreunde Villach1:30:58+31:03
18Joc KoprivnikarOKSG OK Slovenj Gradec1:32:34+32:39
19Keith DawsonTD OLT Transdanubien1:48:44+48:49

W E (0.0km / m / 20KT)

1Marina ReinerNFV Natufreunde Villach1:02:51+00:00
2Michaela GigonTD OLT Transdanubien1:05:18+02:27
3Eneja OstermanPOL OK Polaris1:13:48+10:57
4Noémi BenkeMTBOHU MTBO Hungary1:18:46+15:55
5Julia RitterNFST Naturfreunde Steiermark1:19:33+16:42
6Katja WaltherTD OLT Transdanubien1:23:00+20:09
7Lisa PirkerTD OLT Transdanubien1:25:30+22:39
8Petja BalažičOKSG OK Slovenj Gradec1:26:09+23:18
9Špela StrasserMOK Mariborski Orientacijski Klub1:59:13+56:22

M 21S (0.0km / m / 19KT)

1Michael FriedrichPIN HSV Pinkafeld1:02:36+00:00
2Bernhard FinderHSVG HSV Graz MTBO1:02:45+00:09
3Herwig AllwingerMOK Mariborski Orientacijski Klub1:02:57+00:21
4Tamás MáthéMTBOHU MTBO Hungary1:04:36+02:00
5Peter VajdaMTBOHU MTBO Hungary1:12:49+10:13
6Robi VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:17:27+14:51
7David Hiba AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:18:29+15:53
8Attila MolnárTIP Tipo Orienteering Club1:22:59+20:23
9Julijan Klančnik Individuals / No club1:25:17+22:41
10Matjaž SeličOKSG OK Slovenj Gradec1:34:18+31:42
11Primož PogorelčnikOKSG OK Slovenj Gradec1:35:26+32:50
12Miha MajdičOKSG OK Slovenj Gradec1:45:18+42:42
13Béla LindenbergMTBOHU MTBO Hungary2:01:47+59:11
Metod KeberPOH ŠTD PohorcMP+ --:--
Gregor Fras Individuals / No clubDNF+ --:--

W 21S (0.0km / m / 17KT)

1Nastja RajOKSG OK Slovenj Gradec1:13:38+00:00
2Maja Visinski AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:33:47+20:09
3Eva PrimusNFV Natufreunde Villach1:36:44+23:06
4Katja FišerOKSG OK Slovenj Gradec1:46:00+32:22
5Abigael BončinaAZI OK Azimut2:08:43+55:05
6Ksenija ŠtifterOKSG OK Slovenj Gradec2:26:37+72:59
7Lena DolerOKSG OK Slovenj Gradec2:33:32+79:54

M 40 (0.0km / m / 20KT)

1Manfred StockmayerHWN HSV OL Wiener Neustadt54:47+00:00
2Dietmar DörflerHAR GO Harzberg1:02:48+08:01
3Marko DudićOKSG OK Slovenj Gradec1:06:24+11:37
4Boris Kastner-JirkaNFW Naturfreunde Wien1:06:53+12:06
5Thomas HnilicaTD OLT Transdanubien1:11:03+16:16
6Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:16:22+21:35
7Dušan PetrovičPOL OK Polaris1:20:17+25:30
8Andreas RauniggHWN HSV OL Wiener Neustadt1:50:05+55:18
9Heimo BrennerKLO Orienteering Klosterneuburg1:52:30+57:43
10Alexander KratkyTD OLT Transdanubien2:07:24+72:37
11Igor BončinaAZI OK Azimut2:32:50+98:03

W 40 (0.0km / m / 17KT)

1Sonja HnilicaTD OLT Transdanubien1:05:53+00:00
2Urška Kordiš MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:21:41+15:48
3Tina FrasOKSG OK Slovenj Gradec1:43:51+37:58
4Tanja MezgaOKSG OK Slovenj Gradec1:48:08+42:15
5Marion Weber-JungoHWN HSV OL Wiener Neustadt1:54:47+48:54

M 50 (0.0km / m / 19KT)

1Tamás JankóPIN HSV Pinkafeld58:04+00:00
2Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec58:42+00:38
3Klaus KramerHAR GO Harzberg1:08:07+10:03
4Johann LuttenbergerFEL HSV Feldbach1:10:00+11:56
5Michael MelcherNFST Naturfreunde Steiermark1:14:37+16:33
6Günter KradischnigOLCG OLC Graz1:16:16+18:12
7Peter NebelHWN HSV OL Wiener Neustadt1:17:12+19:08
8Miklós MetsMTBOHU MTBO Hungary1:19:08+21:04
9Walther ReinerNFV Natufreunde Villach1:21:58+23:54
10Ewald MayerHWN HSV OL Wiener Neustadt1:25:35+27:31
11Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec1:41:12+43:08
12Christian WalchOLCG OLC Graz1:43:04+45:00
13Jože KnezOKSG OK Slovenj Gradec1:50:35+52:31
14Zvonko KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec1:56:12+58:08
Hannes ReschOETK ÖTK - WienMP+ --:--

W 50 (0.0km / m / 16KT)

1Gaby FinderNFST Naturfreunde Steiermark50:03+00:00
2Karin WalchOLCG OLC Graz1:02:15+12:12
3Martina GratschmayerOETK ÖTK - Wien1:04:07+14:04
4Irena BalažičOKSG OK Slovenj Gradec1:06:34+16:31
5Andrea ZacherlOETK ÖTK - Wien1:07:44+17:41
6Marie Luise LuttenbergerFEL HSV Feldbach1:47:43+57:40

M 60 (0.0km / m / 17KT)

1Walter DravetzOLCG OLC Graz49:28+00:00
2Gottfried LangNFST Naturfreunde Steiermark54:52+05:24
3Paul GrünOZUW OLZentrum Union Waldviertel56:36+07:08
4Karl ThierFEL HSV Feldbach57:44+08:16
5Günter PircheggerNFST Naturfreunde Steiermark1:03:53+14:25
6Günther DobnikVIK OLCU Viktring1:03:56+14:28
7Siegfried SeinerOZUW OLZentrum Union Waldviertel1:06:12+16:44
8Zoltán KissMTBOHU MTBO Hungary1:06:36+17:08
9Valentin PidnerHWN HSV OL Wiener Neustadt1:07:04+17:36
10Robert BenedekLZO LZ Omaha1:14:08+24:40
11Wolfgang GartlgruberPIN HSV Pinkafeld1:15:12+25:44
12Karl FinkOLCG OLC Graz1:17:27+27:59

W 60 (0.0km / m / 16KT)

1Reingild LinhartHWN HSV OL Wiener Neustadt1:05:12+00:00
2Traude FesselhoferHWN HSV OL Wiener Neustadt1:06:02+00:50
3Johanna KienastTD OLT Transdanubien1:20:54+15:42
4Elisabeth PrimusNFV Natufreunde Villach1:38:48+33:36

M 70 (0.0km / m / 17KT)

1Wolf EberleAIG HSV Aigen1:03:03+00:00
2Hans TerlerNFST Naturfreunde Steiermark1:55:54+52:51

BEG (0.0km / m / 10KT)

1Jan BruketaOKSG OK Slovenj Gradec44:15+00:00
2Tevž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec46:48+02:33
3Ema Pika RajOKSG OK Slovenj Gradec47:29+03:14
4Amelie & Louis WaltherTD OLT Transdanubien51:17+07:02
5Frida MezgaOKSG OK Slovenj Gradec55:58+11:43