Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open 2016 1.etapa - srednja

DROT, Dobravlje, 12. 3. 2016

Beginners (2.47km / 60m / 9KT)

1Katarína FalathováFBA 26:30+00:00
2Ildiko HentesSPA 34:03+07:33
3Sebastian KriscjakGAJA 34:42+08:12
4Lisa GlatzOLCG 35:45+09:15
5Paolo ScarpaGOCAI 36:57+10:27
6Laura VenhauerOLCU Viktring 40:30+14:00
7Nea ErženOK Azimut 41:30+15:00
8Enrico BettegaG.S. Pavione 45:36+19:06
9Alessio BancherG.S. Pavione 47:55+21:25
11Nicole PagliariG.S. Pavione 48:41+22:11
12Cristiano PagliariG.S. Pavione 48:46+22:16
13Jozef PelessoniGAJA 51:34+25:04
14Riccardo KriscjakGAJA 56:53+30:23
15Tina HudaxOCFF 57:37+31:07
16Alvina VenhauerOLCU Viktring 59:18+32:48
17Gyöngyi DalosTTE 64:59+38:29
18Zdenko Pavlič 67:23+40:53
19Daniela Fink & KidsASKÖ Henndorf 80:58+54:28
Marian OyolaOK Variopintos ZG DNF+ --:--
Antonio HuertasOK Variopintos ZG DNF+ --:--
Petra Stojan DNF+ --:--
Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE MP+ --:--
Laura WeberSSV H.-N. DNF+ --:--
Johann RiedlHSV WRN MP+ --:--
Timea OroszSPA DNF+ --:--
Paolo GobberUS Primiero DNF+ --:--
Lara ZupanOK Komenda MP+ --:--
Zuzana WibmerFLOT DISQ+ --:--

M10 (1.61km / 30m / 7KT)

1Rok BogatajOK Azimut 13:37+00:00
2Luka SeljakOK Komenda 14:47+01:10
3Márk BujdosóSPA 15:46+02:09
4Jędrzej PachnikORIENTPARK 16:48+03:11
5Martin TóthTTE 17:02+03:25
6Chris FranceschinelG.S. Pavione 20:38+07:01
7Diego ScaletG.S. Pavione 28:16+14:39
8Mateo VeitsbergerOCFF 48:03+34:26
9Felix ZollnerSPUK 52:22+38:45
Matej FerlugaGAJA DNF+ --:--

M12 (2.47km / 60m / 9KT)

1Martin JevševarOK Brežice 23:18+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 24:03+00:45
3Goran PolojazGAJA 25:41+02:23
4Matevž KuncOK Tivoli 26:53+03:35
5Tihon SalopekOK Azimut 27:14+03:56
6Tilen ZupanOK Komenda 27:19+04:01
7Aljaž ČelikOK Azimut 27:25+04:07
8Otto AllwingerLAC 27:35+04:17
9Joel PrutschOCFF 27:39+04:21
10Mirko TišljarORI 30:20+07:02
11Denis GregorcOK Komenda 33:39+10:21
12Elias MonsbergerOCFF 38:53+15:35
13Paul JostOCFF 44:52+21:34
Marc StipsitsOCFF MP+ --:--
Sandor PelessoniGAJA DNF+ --:--
Rok KernOK Komenda MP+ --:--
Luka AnderluhOK Polaris DNF+ --:--
Tobias ZollnerSPUK MP+ --:--
Alessio JermanORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--
Gustavs Godins42km.lv DISQ+ --:--

M14 (3.09km / 80m / 10KT)

1Áron SzuromiPVSK 19:18+00:00
2Zoltán BujdosóSPA 21:04+01:46
3Jiri KostkaSCM HO 22:15+02:57
4Jakub MilanTBM 23:20+04:02
5Radek SvobodaSCM HO 25:18+06:00
6Adam ŠtáblKVS Sumperk 26:49+07:31
7Karlis StradinsAuseklis 27:54+08:36
8Alexander IvanovBegun 29:48+10:30
9Giovanni GaioG.S. Pavione 30:46+11:28
10Jonas DeubelNaturfreunde Wien 31:05+11:47
11Soma GárdonyiMOM 31:24+12:06
12Matyas JirkaSCM HO 31:55+12:37
13Erik GregorcOK Komenda 32:51+13:33
14Frantisek HeclKVS Sumperk 33:55+14:37
15Tobias TeichmannSUSO 35:06+15:48
16Stepan StrykKVS Sumperk 35:27+16:09
17Simon LukasakSCM HO 35:44+16:26
18Tiziano BettegaG.S. Pavione 38:50+19:32
19Elias DobnikOLCU Viktring 42:35+23:17
20Stanisław PachnikORIENTPARK 42:48+23:30
21Jan GobecVihor 43:44+24:26
22Loris KaltenhauserG.S. Pavione 49:09+29:51
23Kristjan KalcGAJA 49:47+30:29
24Leonardo CasagrandeOriPergine 50:14+30:56
25Grzegorz SłomaORIENTPARK 51:29+32:11
26Domen ŽurbiOK Komenda 58:49+39:31
26Michael ThomanSPUK 53:56+34:38
27Lukas BurgsteinerOCFF 59:25+40:07
28Mikołaj GapińskiORIENTPARK 65:22+46:04
29Filip GradOK Tivoli 86:24+67:06
30Nejc DomnikOK Azimut 87:42+68:24
31Oskar MaitzOCFF 119:58+100:40
Jakob ZrimOCFF MP+ --:--
Patrick KollarJTT MP+ --:--
Rok HernecOK Tivoli DNF+ --:--
Maj Jurij MiklavecOK Tivoli DNF+ --:--
Maximilian FreißmuthOCFF MP+ --:--

M16 (4.13km / 90m / 12KT)

1Tobias Mickogo harzberg 29:50+00:00
2Matej MatousekKVS Sumperk 30:50+01:00
3Mikulas JirkaSCM HO 31:22+01:32
4Michal BoranekSCM HO 32:02+02:12
5Péter Knobloch-EsztergárTRS 32:41+02:51
6Josef KroulKVS Sumperk 33:27+03:37
7Damiano BettegaG.S. Pavione 33:53+04:03
8Martin SafarKVS Sumperk 34:18+04:28
9Radim KliglTBM 35:11+05:21
10Gergely BartaSPA 35:20+05:30
11Thomas KohlbacherNF Villach 35:29+05:39
12Leo HolperOCFF 35:41+05:51
13Michele PaganiniSeleSuedtirol 35:45+05:55
14Balazs EgeiSPA 36:39+06:49
15Tomas MilanTBM 36:55+07:05
16Lőrinc PályiMOM 37:37+07:47
17Vojtech GrycTBM 38:02+08:12
18David RajnohaTBM 38:20+08:30
19Tjaž GantarOK Azimut 39:24+09:34
20Elias WachmannOCFF 39:59+10:09
21Joergen DeubelNaturfreunde Wien 42:20+12:30
22Mátyás VozárPVSK 43:29+13:39
23Samuel KremshoferOCFF 43:50+14:00
24Nicola CavallarSeleSuedtirol 43:59+14:09
25Michele TerrenGalilei 45:07+15:17
26Jan SedlarTBM 46:11+16:21
27Pietro PalumboJTT 47:28+17:38
28Marco TonettoOrTarzo 48:28+18:38
29Gábor SzuhánPVSK 48:49+18:59
30Ambrož RupnikOK Azimut 48:52+19:02
31Raphael MarthOCFF 50:01+20:11
32Antonin ForstMFP 50:06+20:16
33Sebastian FabianOCFF 50:08+20:18
34Karlo TežakVihor 52:12+22:22
35Rocco FranceschiniGalilei 56:30+26:40
36Gregor KuncOK Tivoli 59:06+29:16
37Jura KukecVihor 60:39+30:49
38Peter Smrekar OŠ KašeljOK Tivoli 63:10+33:20
39Daniel WinterOCFF 65:09+35:19
40Jaka Grad OŠ KašeljOK Tivoli 74:23+44:33
Silvio GaioG.S. Pavione DNF+ --:--
Maks RodmanPD Ajdovščina DNF+ --:--
Jan MarcPD Ajdovščina DNF+ --:--
Stefan RainerSSV H.-N. DNF+ --:--

M18 (4.73km / 125m / 16KT)

1Mihály OrmaySPA 28:17+00:00
2Márton ZacherSPA 29:06+00:49
3Patrik EgeiSPA 31:03+02:46
4Ondrej SramekKVS Sumperk 31:33+03:16
5Dominik KirinJAP 31:51+03:34
6Jonas MullerKVS Sumperk 33:03+04:46
7Matic BlažOK Komenda 33:09+04:52
8Mark BogatajOK Azimut 33:14+04:57
9Jakub ChupekSCM HO 33:58+05:41
10Žan RavnikarOK Komenda 34:01+05:44
11Erik KálmánSPA 34:18+06:01
12Vit HorcickaSCM HO 34:32+06:15
13Ondrej JilekKVS Sumperk 37:53+09:36
14Lukas PatscheiderSeleSuedtirol 38:58+10:41
15Tamas DezsiSPA 41:08+12:51
16Samuel MarkelASKÖ Henndorf 41:14+12:57
17Martin KrennOCFF 42:05+13:48
18Francesco MagenesPolbes 42:23+14:06
19András OrtmannPVSK 42:36+14:19
20Giorgio TondaGalilei 43:11+14:54
21Maurizio CastellazG.S. Pavione 43:59+15:42
22Vince WeilerSPA 44:32+16:15
23Erik NicolaoUS Primiero 45:18+17:01
24Matej ŠkarabotOK Polaris 47:35+19:18
25Jan RitterOCFF 47:42+19:25
26Gašper PetrovičOK Polaris 48:31+20:14
27Jan KundörferSUSO 49:53+21:36
28Jan ŠalamunOK Polaris 52:42+24:25
29Leonardo BonfiglioliGAJA 54:00+25:43
30Roman SchuhOrK 54:29+26:12
31Ákos HortobágyiSPA 55:42+27:25
32Markus AdenstedtOrK 56:11+27:54
33Tiziano BraiatoSeleSuedtirol 56:30+28:13
34Andreas SeidlOCFF 61:30+33:13
35Andreas ZechnerOCFF 62:33+34:16
36Szuromi MátyásPVSK 62:42+34:25

M20 (5.24km / 140m / 19KT)

1Mathias PeterOLCG 29:53+00:00
2Uldis UpitisOK Kapa 30:32+00:39
3Daniel VandasCJT 30:34+00:41
4Mattia DebertolisUS Primiero 31:21+01:28
5Adrián TóthTTE 31:44+01:51
6Vojtech KettnerCJT 31:48+01:55
7Matous FürstCJT 31:55+02:02
7Stepan MudrakDROT 31:55+02:02
9Simon NavratilCJT 32:39+02:46
10Wojtech SykoraCJT 32:41+02:48
11Dániel PeregiSPA 32:42+02:49
12Otakar HirsCJT 32:50+02:57
13Jan BendakCJT 32:52+02:59
14Filip WolfCJT 32:55+03:02
15Máté DalosTTE 32:57+03:04
16Jan CechCJT 33:03+03:10
17Rafael DobnikOLCU Viktring 33:19+03:26
18Emanuel (jun) BraunHSV WRN 34:17+04:24
19Vojtech NetukaCJT 34:45+04:52
20Jonas FenclCJT 35:01+05:08
21Heino OllinSävedalens AIK 35:21+05:28
22Tomáš KřivdaCJT 35:27+05:34
23Fabiano BettegaG.S. Pavione 35:51+05:58
24Stefan MihailovBegun 35:58+06:05
25Balázs MiaveczMOM 36:10+06:17
26Fabio BrunetUS Primiero 36:22+06:29
27Jakub GlonekCJT 36:30+06:37
28Peter TušarOK Azimut 36:32+06:39
29Stefan KubelkaLAC 37:06+07:13
30Jan BorilCJT 37:35+07:42
31Ladislav SemradCJT 38:07+08:14
32Oskar LindqvistSävedalens AIK 38:14+08:21
32Jachym KavalirCJT 38:14+08:21
34Simon StanonikOK Azimut 38:47+08:54
35Richard GremmelHSV-P 38:58+09:05
36Márk PorgányiZTC 39:22+09:29
37Simone BettegaG.S. Pavione 40:15+10:22
38Giulio ZucalTrent-O 40:18+10:25
39Ondrej HlavacCJT 40:37+10:44
40Blaž PetrovičOK Polaris 40:38+10:45
41Giacomo PezzeJTT 41:28+11:35
42Hajdu ErikTTE 42:15+12:22
43Samuele TaitJTT 43:52+13:59
44Michele BertelleFONZASO (BL) 43:56+14:03
45Andraž De LuisaOK Azimut 44:08+14:15
46Alessandro De NoniOrTarzo 46:28+16:35
47Andreas MayerOLC 59:46+29:53
Egor EgorovNorthern Wind DNF+ --:--

M21A (4.65km / 130m / 14KT)

1Petr LosmanCJT 28:21+00:00
2Vladan HenekECZT 32:14+03:53
3Rudolfs SadrinsOK Kapa 32:25+04:04
4Zdenek Janu J.KVS Sumperk 34:31+06:10
5Wojciech PachnikORIENTPARK 35:07+06:46
6Jan SkoupySCM HO 37:14+08:53
7Vid BogovičOK Brežice 37:26+09:05
8Mateusz MadejORIENTPARK 37:38+09:17
9Jiri MartanVLI 37:52+09:31
10Samuele CanellaJTT 39:09+10:48
11Michal HodekVjČ 40:30+12:09
12Matteo ZoppePanda O Vals. 40:32+12:11
13Adam HajekKAM 40:36+12:15
14Stefano RausTrent-O 41:37+13:16
15Rok MočnikOK Azimut 41:47+13:26
16Marek WojnowiczORIENTPARK 41:59+13:38
17Tihomir DespetovićBJE 42:43+14:22
18Dietmar HoferSUSO 43:24+15:03
19Frane MarkovićJAP 43:48+15:27
20Šimon MižúrFBA 44:20+15:59
21Giovanni SonnaJTT 44:33+16:12
22Armin MariacherSUSO 45:42+17:21
23Juraj BencůrTJ Slovan Luhačovice 47:41+19:20
24Gregor ZupanOK Komenda 48:04+19:43
25Andraž RavnikarOK Polaris 48:25+20:04
26Thomas VeitsbergerOCFF 49:37+21:16
27Andrea MarzollaCUSB-O 51:33+23:12
28Aljaž ČerneOK Tivoli 53:56+25:35
29Markus SeppeleNF Villach 55:27+27:06
30Maurizio MelOrTarzo 55:46+27:25
31Matic MočnikOK Azimut 57:33+29:12
32Pavel KoranVSK Mendelu Brno 59:10+30:49
33Federico NavarraPolbes 61:24+33:03
34Fabio Dalla RivaG.S. Pavione 62:20+33:59
35Nejc MočnikOK Azimut 63:58+35:37
36Johannes RenzSUSO 66:02+37:41
37Striednig ThomasEST 67:28+39:07
38Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 75:58+47:37
Jakub JilekKVS Sumperk DNF+ --:--
Samuel Imriskanfwien DNF+ --:--
Gregor HvalaOK Azimut DNF+ --:--
Martin ČernyVjČ DNF+ --:--

M21B (3.97km / 110m / 11KT)

1Marek CahelCJT 26:22+00:00
2Herwig AllwingerMOK 28:46+02:24
3Pavel MatlKVS Sumperk 30:29+04:07
4Roland VoglSV Mietraching 30:51+04:29
5Lóránt BurianMOM 33:38+07:16
6Milos HeclKVS Sumperk 35:22+09:00
7Janis SalinsOK Kapa 39:17+12:55
8Elio GoljaOK Polaris 39:27+13:05
9Peter BabinNF Villach 40:08+13:46
10Andrea MiglioreOCN 41:09+14:47
11Valentin ErženOK Azimut 41:12+14:50
12Diego MilaniOrient-Express Verona 42:18+15:56
13Marco DorigoPunto K 42:28+16:06
14István DankóTTE 43:27+17:05
15Áron DalosTTE 43:28+17:06
16Angelo OcchiPolbes 44:06+17:44
17Borut SeljakOK Komenda 44:49+18:27
18Gabriele BauciPunto K 44:57+18:35
19Stefan RuchSwiss O Tours 45:12+18:50
20Gert WallasNF Villach 45:41+19:19
21Markus BabinNF Villach 46:08+19:46
22Rudolf LatákTTE 47:36+21:14
23Alexander KrobothLAC 47:41+21:19
24Grega E. VoglarSCOM 48:35+22:13
25Gyula KárolyiTTE 49:04+22:42
26Christopher ImmervollSUSO 49:55+23:33
27Adam JarosiSPA 50:05+23:43
28Fabrizio BanalJTT 50:30+24:08
29Diego RuzzierPunto K 50:54+24:32
30Aleš BalekOK SG 51:29+25:07
31Horst MayerSSV H.-N. 53:03+26:41
32Roland BernerSSV H.-N. 53:50+27:28
33Luka PlavčakŠOK 54:22+28:00
34Jan DresslerSBK 55:54+29:32
35Oleksii NovokshonovOLCG 57:38+31:16
36Francesco RaimondoOriPergine 58:22+32:00
37Matej VidičOK Azimut 58:48+32:26
38Paolo JermanORIENTEERING TRIESTE 60:33+34:11
39Attila MolnárTTE 60:44+34:22
40Tomáš SláčíkVIC 61:29+35:07
41Rok SušnikOK Azimut 62:35+36:13
42Marco BezziJTT 63:16+36:54
43Herwig StützOLGDK 64:27+38:05
44Michele CafagnaORIENTEERING TRIESTE 64:31+38:09
45Boštjan BogatajOK Azimut 67:17+40:55
46Marco ManciniORIENTEERING TRIESTE 70:11+43:49
47Martin FaccinelliSUSO 72:18+45:56
48Thomas DenkBerger-C 73:53+47:31
49Andrea RobertoOCN 79:39+53:17
50Žiga KušarOK Komenda 81:09+54:47
51Wolfgang SchüllerBerger-C 109:28+83:06
52Uwe KelharSUSO 112:24+86:02
Thomas HudaxOCFF DNF+ --:--
David PoustkaLPM DNF+ --:--
Francesco MazzerOrTarzo DNF+ --:--

M21E (5.73km / 180m / 20KT)

1Matthias GroellOLCG 31:29+00:00
2Arturs PaulinsLatvia/NBS 31:36+00:07
3Michele CaraglioCUSB-O 32:45+01:16
4Áron BakóSPA 32:52+01:23
5Ulf Forseth IndgaardFrol 33:27+01:58
6Olivier Blanc TranchantOJura 33:33+02:04
7Jo Forseth IndgaardFrol 33:53+02:24
8Riccardo ScaletLOL1 33:58+02:29
9Alessio TenaniGS Forestale 34:10+02:41
10Andris JubelisNBS/Latvia 34:42+03:13
11Martin PoklopSCM HO 35:01+03:32
12Klaus SchgagulerOLCG 35:21+03:52
13Giacomo ZagonelUS Primiero 35:30+04:01
14Erik Nilsson SimkovicsOLC 35:54+04:25
15Boris NavratilCJT 35:58+04:29
16Martins SirmaisNBS/Latvia 36:02+04:33
17Pavol BukovacFBA 36:30+05:01
18Honza FlašarVjČ 36:37+05:08
19Artjoms RekunenkoNBS/Latvia 36:39+05:10
20Jakob PauserHWN 37:08+05:39
21Máté BaumholczerPVSK 37:15+05:46
22Krisztián LiszkaSPA 37:29+06:00
23Samuele CurzioPol.Masi 37:39+06:10
23Benjamin AnciauxBMOT 37:39+06:10
25Jernej ZormanOK Komenda 37:43+06:14
26Michael SiemmeisterOCFF 37:58+06:29
27Giacomo BarboneO'Jura 38:06+06:37
28Marco SeppiCUSB-O 38:23+06:54
29Helmut GremmelHSV-P 38:27+06:58
30Markus PlohnHSV WRN 39:06+07:37
31Bertalan KovácsPVSK 39:37+08:08
32Zdenek RajnosekKVS Sumperk 39:40+08:11
33Radovan CechTBM 39:41+08:12
34Xander BergerBerger-C 39:43+08:14
35Gergely BugárSPA 39:51+08:22
36Vojtěch VozdaKVS Sumperk 39:56+08:27
37Martin JandaVjČ 40:10+08:41
38Sergiy MuchidinovU.S. Aldo Moro Paluzza 40:51+09:22
39Kuba MakovskyVjČ 41:16+09:47
40Pavel KosarekCJT 41:56+10:27
41Peter MižúrFBA 41:59+10:30
42Daniele PagliariGS Forestale 42:02+10:33
43Leteči Mršavko 42:48+11:19
44Petr TurczerKVS Sumperk 43:26+11:57
45Luigi GiulianiPolbes 43:44+12:15
46Tomy JanssensBMOT 44:02+12:33
47Korbinian LehnerOLG Regensburg 44:03+12:34
48Michal HenekECZT 44:04+12:35
49Bjarke RefslundPAN 44:23+12:54
50Aaron GaioG.S. Pavione 45:12+13:43
51Ainars LupikisOK Kapa 45:34+14:05
52Denis KokeljKamniški OK 46:18+14:49
53Ivano BettegaG.S. Pavione 46:32+15:03
54Tommaso CiveraAGOROSSO 46:55+15:26
55Serge DuszaBMOT 46:56+15:27
56Aljoša PečarMOK 47:21+15:52
57Federico VenezianOrTarzo 47:50+16:21
58Andreas WibmerFLOT 48:02+16:33
59Maurizio TodeschiniNirvana Verde 48:18+16:49
60Petr KlimešVjČ 48:31+17:02
61Fanda PašekVjČ 48:33+17:04
62Enrico De NoniOrTarzo 48:56+17:27
63Petr SuchyVjČ 49:03+17:34
64Rajko KračunOK Polaris 49:31+18:02
65Bert BockxBMOT 49:42+18:13
66Leon KropivšekMOK 50:36+19:07
67Walter BettegaG.S. Pavione 52:23+20:54
68Boštjan ČerinOK Tivoli 52:25+20:56
69Oskar CervinHelsingborg SOK 53:38+22:09
70Thomas PolsterHSV Spittal 54:26+22:57
71Tomas TichyTJH 57:31+26:02
72Peter WeinigOC München 58:28+26:59
73Tomas CechuraLPM 58:51+27:22
74Lorenzo PinnaAGOROSSO 59:21+27:52
75Björn KramerOL-Team Bayern 60:15+28:46
76Luca RosatoGalilei 62:34+31:05
77Matthias PoellOLC 67:11+35:42
78Jaroslav HlavačVjČ 71:07+39:38
Ákos KisvölcseyMOM DNF+ --:--
Andrej CimermanOK Polaris MP+ --:--
Matjaž ŠtanfelOK Azimut DNF+ --:--
François Van Der OuderaaBMOT DNF+ --:--

M35 (5.24km / 140m / 19KT)

1Michael StockmayerHSV WRN 36:12+00:00
2Ivaylo IvanovBegun 36:15+00:03
3Daniel ZwikerOLG Galgenen 37:39+01:27
4Kaspars ČerjaksOK Kapa 38:03+01:51
5Tadas KazlauskasFortuna 38:17+02:05
6Janez PretnarKamniški OK 39:41+03:29
7Bernhard FinkASKÖ Henndorf 39:55+03:43
8Aidas BarkauskasOK ąžuolas 40:29+04:17
9Lino LegacJAP 41:37+05:25
10Lyonel EhrlOL-Team Bayern 42:08+05:56
11Pavel MilanTBM 42:15+06:03
12Bojan JevševarOK Brežice 44:15+08:03
13Aleš PoljanšekOK Azimut 44:33+08:21
14Jiri HlavacTBM 44:57+08:45
15Evaldas JadenkusAzuolas 44:59+08:47
16Ingemar NeuhauserSeleSuedtirol 45:16+09:04
17Gregor AnderluhOK Polaris 45:25+09:13
18Petr SkyvaSCM HO 45:44+09:32
19Blaž KölnerOK Komenda 46:31+10:19
20Roman FiedlerOCFF 46:58+10:46
21Gábor NagyTTE 47:27+11:15
22Eddy SandriJTT 48:30+12:18
23Stanislav KustecMOK 49:40+13:28
24Klemen KendaOK Azimut 50:22+14:10
25Kristian BosisioOK Trzin 50:28+14:16
26Tomislav VarnicaVihor 50:38+14:26
27Jožko JazbarOK Azimut 51:26+15:14
28Valter FoškiOK Polaris 51:29+15:17
29Marko GambergerVihor 55:44+19:32
30Hannes WenzelOLCU Viktring 56:38+20:26
31Stefano BrambillaCO2 56:39+20:27
32Roman DanekSBK 58:44+22:32
33Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 66:19+30:07
34Stefano CollodetFriuli MTB 66:38+30:26
35Alessio RozziGAJA 71:24+35:12
36David SmekalSCM HO 74:23+38:11
Stefan SchwarzenbergerSwiss O Tours MP+ --:--
Audrius SmilgiusAzuolas DNF+ --:--
Roland PinOrTarzo DNF+ --:--
Luca LongoOrTarzo DNF+ --:--

M40 (4.73km / 125m / 16KT)

1Martins Godins42km.lv 33:14+00:00
2Girts JankovskisOzons OK 35:52+02:38
3Simone GrassiSCM 36:57+03:43
4Bernhard VenhauerOLCU Viktring 37:47+04:33
5Tihomir SalopekRIS 37:49+04:35
6Norbert BozsóMCB 38:31+05:17
6Martin VeitsbergerOJE Wappler 38:31+05:17
8Damir GobecVihor 39:09+05:55
9Edi OcvirkJAP 39:21+06:07
10Péter KálmánBUD 40:12+06:58
11Marián MiklušRBA 40:56+07:42
12Robert BinarSCM HO 41:36+08:22
13Alex SrbOrK 42:01+08:47
14Andrea CiprianiJTT 44:03+10:49
15Sergey CherniavskyOC München 44:36+11:22
16Lorenzo FrizzeraTrent-O 44:45+11:31
17Plamen IvanovBegun 46:13+12:59
18Peteris StradinsAuseklis 49:56+16:42
19Dušan FuruczFBA 50:27+17:13
20Herfried TrummerOCFF 50:47+17:33
21Martin BogenspergerASKÖ Henndorf 52:04+18:50
22David DorlingDFOK 55:15+22:01
23Márk GárdonyiOSC 57:16+24:02
24Peter FerlugaGAJA 58:32+25:18
25Feridun TakisIOG 58:54+25:40
26Maurizio MarussigFriuli MTB 62:02+28:48
27Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE 65:49+32:35
28Pierpaolo PiccinOrTarzo 73:56+40:42
29Robert ErberOrK 82:03+48:49
30Marko GermaniGAJA 104:36+71:22
Gregor PavličGAJA DNF+ --:--

M45 (4.26km / 120m / 16KT)

1Hajdu MartinTTE 33:36+00:00
2Gábor PavlovicsPVSK 34:04+00:28
3Frank BuytaertTROL 34:30+00:54
4Oleksiy Perepelytsya 34:43+01:07
5Ferenc ViniczaiPVSK 35:29+01:53
6Oleksandr Ievstafiev 37:03+03:27
7Rudy RoomanTROL 37:11+03:35
8Pataki GaborPVSK 38:47+05:11
9Remo MadellaVIV 38:50+05:14
10Robert OrehociBJE 39:00+05:24
11Ewald GlatzOLCG 39:05+05:29
12Martin KunzBeta Ursus Rosice 41:32+07:56
13Zoltán MihácziTTE 41:52+08:16
14Miha ŠkarabotOK Polaris 42:48+09:12
15Andrea RivettaSemiperdo 43:50+10:14
16Roland ReisenbergerOrK 44:58+11:22
17Martin SmolkaSCM HO 45:06+11:30
18Antonin ProcházkaDCE 45:22+11:46
19Erik AdenstedtOrK 45:57+12:21
20Tamas TothTTE 46:34+12:58
21Helmut WöllikSPUK 46:42+13:06
22Dariusz PachnikORIENTPARK 46:53+13:17
23Attila DalosTTE 49:00+15:24
24Stefan RöhlOLV Ost 49:39+16:03
25Hans BorsitzkyHWN 50:47+17:11
26Franz GuselNFSOLG 51:25+17:49
27Robert KuncOK Tivoli 51:55+18:19
28Helmut LercheggerLAC 52:54+19:18
29Josef Hilbertnfwien 53:28+19:52
30Igor BončinaOK Azimut 54:10+20:34
31Attila VarsányiMCB 56:21+22:45
32Günther RosenkranzOLA 63:16+29:40
33Robert BenkoOK Polaris 66:43+33:07
34Marko De LuisaGAJA 73:50+40:14
35Markus ThomanSPUK 74:56+41:20
36Markus SterbaOrK 75:17+41:41
37Saša RakićJAS 75:45+42:09
38Mátyás PaskujMCB 78:04+44:28
Andrea GobberUS Primiero DNF+ --:--
Wilfried RennerOLCG DNF+ --:--
Jožef ŠtiblarOK Polaris DNF+ --:--

M50 (4.26km / 120m / 16KT)

1Peter Gehrigerol.biel.seeland 34:41+00:00
2Werner Pietschnfwien 35:37+00:56
3Wolfgang Pietschnfwien 37:26+02:45
4Jan HindérToleredUtby 37:52+03:11
5Christian StoffelsBMOT 38:38+03:57
6Tamas EgeiSPA 38:53+04:12
7Reinhard GroellOLCG 39:04+04:23
8Martin TichyTJH 42:04+07:23
9Martin GruenbergerOrK 42:14+07:33
10Alastair MackenzieDARLO 42:53+08:12
11Gottfried ScheiklOCFF 43:10+08:29
12Michael Steinauerol.biel.seeland 43:18+08:37
13Enrico CasagrandeOriPergine 43:25+08:44
14Emanuel BraunHSV WRN 44:29+09:48
15Josef PolsterHSV Spittal 45:09+10:28
16Miro ŠalamunOK Polaris 47:14+12:33
17Phill BattsDARLO 47:38+12:57
18Erwin KoeckHSV WRN 47:58+13:17
19Paolo PizzamusGAJA 49:04+14:23
20Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 49:28+14:47
21István BujdosóSPA 50:09+15:28
22Andreas CartOLC 50:11+15:30
23Martin LejsekNF Villach 50:24+15:43
24Costantino ScopelFONZASO (BL) 51:06+16:25
25Libor ForstMFP 53:28+18:47
26Andrea MargioreORIENTEERING TRIESTE 53:35+18:54
27Silvij MočnikOK Azimut 54:41+20:00
28Jean-marc TomassiERCO 56:26+21:45
29Radovan MarkovicJAS 57:09+22:28
30Georg PregartnerOLGDK 57:59+23:18
31Harald ZeinerOLCG 58:19+23:38
32Sergio NicolaoUS Primiero 58:37+23:56
33Armin FriessnigOCFF 58:42+24:01
34Pavel PulecVSK Mendelu Brno 58:58+24:17
35Ertl WilfriedEST 66:29+31:48
36Janez ZavrlOK Komenda 69:12+34:31
37Aleš BorštnikOK Tivoli 72:17+37:36
38Renato PelessoniGAJA 76:32+41:51
39Erich PeterOLCG 87:47+53:06
Petr PatočkaBeta Ursus Rosice DNF+ --:--
Ivo TišljarORI DNF+ --:--
Gabor SzelesOSC DNF+ --:--

M55 (3.71km / 100m / 13KT)

1Jaromir SramekKVS Sumperk 30:07+00:00
2Joachim FriessnigOCFF 30:10+00:03
3Anders BjörklundSävedalens AIK 31:21+01:14
4Varis PeisenieksOK Kapa 31:26+01:19
5Maths CarlssonToleredUtby 31:40+01:33
6Mats LindqvistSävedalens AIK 31:57+01:50
7Hannes PacherSUSO 32:05+01:58
8Árpád TőkésTRS 32:36+02:29
9Asgeir EdvardsenGMOK 33:18+03:11
10Libor HirsVSK Mendelu Brno 34:33+04:26
11Günter KradischnigOLCG 35:00+04:53
12Richard Zeiner-GundersenFossum 35:01+04:54
13Herwig ProskeOCFF 35:11+05:04
14Ales ChmelikVSK Mendelu Brno 35:12+05:05
15Miklós MetsOSC 38:10+08:03
16Karel KrsakVIC 39:24+09:17
17Jaroslav KorpasLBM 39:37+09:30
18Urban LundbergOrK 40:14+10:07
19Mark Collins 42:22+12:15
20Zdeněk BlablaECZT 43:46+13:39
21Petr JelínekTZL 44:44+14:37
22Rudolf KoellerSPUK 46:17+16:10
23Lino OrlerUS Primiero 46:42+16:35
24Mauro ClementeGAJA 49:15+19:08
25Janko LapajneOK Azimut 49:58+19:51
26Conci AlessandroOr. Crea Rossa 51:18+21:11
27Piero TauferUS Primiero 51:44+21:37
28Zdenek Janu S.KVS Sumperk 52:06+21:59
29Roman SladičŠOK 57:12+27:05
30Charles NelsonOK Azimut 57:24+27:17
31Manfred HuemerSPUK 57:39+27:32
32Črtomir KnapOK Azimut 66:24+36:17
33Jiri GawelECZT 70:29+40:22
Pavel RejecOK Azimut DNF+ --:--

M60 (2.96km / 90m / 12KT)

1Manuel DiasLisboa OK 24:50+00:00
2Bruno ScherrNFSOLG 26:43+01:53
3Christian BilandOLGC 27:37+02:47
4Alain JuanANCO 27:48+02:58
5Arnfinn PedersenATN 28:34+03:44
6Erwin SchweiferHSV WRN 28:48+03:58
7Srečo PirmanŠOK 30:02+05:12
8Franz PonweiserHSV WRN 30:30+05:40
9Frederic Genevoisnfwien 30:34+05:44
10Fulvio PacorGAJA 30:53+06:03
11Stefano ZonatoPuoRy 31:05+06:15
12Adriano BettegaG.S. Pavione 31:27+06:37
13Vladimir JohnECZT 31:45+06:55
14Mats StrandhagenGMOK 31:47+06:57
15Franz HartingerLAC 32:07+07:17
16Giorgio BernasconiANCO 32:09+07:19
17Kristian LeonhardtOCFF 32:53+08:03
18Giancarlo Dell'evaJTT 33:56+09:06
19Helmut MurerOriPergine 34:06+09:16
20Robert MayrhoferLKI 35:07+10:17
21Mauro FontanariOriPergine 35:24+10:34
22Marco OngaroUS Primiero 35:48+10:58
23Kalle LindqvistVOK 36:13+11:23
24Jozsef BugarSPA 37:35+12:45
25Mark SylvesterUWCAd 37:43+12:53
26László PapTTE 38:01+13:11
27Günther DobnikOLCU Viktring 38:10+13:20
28Leo MüllerASKÖ Henndorf 38:11+13:21
29Enzo ZamperinOCN 38:48+13:58
30Gianluca GobbiOriPergine 39:49+14:59
31Jan SveenATN 39:55+15:05
32Jiri JirkaSCM HO 41:21+16:31
33Mazzeni Gian PietroGalilei 57:06+32:16
34Gianfranco SiegaGAJA 63:56+39:06
Rudolf WernigNF Kühnsdorf DNF+ --:--
Ezio ParisJTT DNF+ --:--

M65 (2.74km / 85m / 9KT)

1Franz WyssOLregioolten 27:15+00:00
2Max MoosbergerOLregioolten 27:41+00:26
3Roy DawsonGAFA 28:07+00:52
4Juergen ZiescheOLV Ost 28:23+01:08
5Achim BaderOLV Ost 31:01+03:46
6Otto VenhauerOLCU Viktring 31:11+03:56
6Renzo BernabeOriPergine 31:11+03:56
8Ludwig GenderjahnOLV Ost 31:57+04:42
9Wolfgang GermNF Kühnsdorf 32:08+04:53
10Roland EggliFUERSTEN 33:00+05:45
11Wilhelm Grabenhoferomaha 35:24+08:09
12Rudolf HudaxOCFF 35:30+08:15
13Gino VivianOriPergine 36:59+09:44
14Günther PrommerNF St. Veit 39:36+12:21
15Harald BertoldiJTT 40:33+13:18
16Robert Benedekomaha 41:30+14:15
17Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa 45:03+17:48
18Heinrich CzembirekMTV Hernals 54:30+27:15
Franz KäferOCFF MP+ --:--

OPEN (4.13km / 90m / 12KT)

1Melody VolgyesiSPA 48:52+00:00
2Dirk DeubelNaturfreunde Wien 49:25+00:33
3Jakub VanikKVS Sumperk 49:26+00:34
4Pako DelgadoOK Variopintos ZG 50:24+01:32
5Robert BabinNF Villach 51:30+02:38
6Javi LuriOK Variopintos ZG 54:29+05:37
7Livio PredonzaniOr30Ottobre 55:43+06:51
8Zsuzsanna Oroszné TóthSPA 55:57+07:05
9Franco VaccariOTIS Trieste 56:51+07:59
10Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 57:43+08:51
11Zdeněk OlexaECZT 58:18+09:26
12Zsofi SzedlakSiralyok 60:27+11:35
13Laszlo PocsiSiralyok 60:30+11:38
14Giuliana ZoppePanda O Vals. 63:18+14:26
15Doris WimmerBerger-C 64:59+16:07
16Pavel KrizPZR 65:28+16:36
17Zdenka KrizovaPZR 65:29+16:37
18Ivana KunzováBeta Ursus Rosice 71:14+22:22
19Rainer KundörferSUSO 74:42+25:50
20Klara KarsaiPSE CLUB 75:46+26:54
21Julianna GrantPSE CLUB 86:14+37:22
22Helmut TannerOLCU Viktring 87:28+38:36
23Ágnes TóthSPA 88:35+39:43
24Lorenzo BassoUWCAd 93:53+45:01
25Aija StradinaAuseklis 101:14+52:22
26Tinkara Cerar 109:46+60:54
27Eduardo ArdidOK Variopintos ZG 114:19+65:27
28Jorge SalgadoOK Variopintos ZG 114:20+65:28
29Pierpaolo PoldrugoOr30Ottobre 134:35+85:43
30Mateja SvetOK Tivoli 147:25+98:33
Marija TišljarORI DNF+ --:--
Ruslan SaleevUWCAd DNF+ --:--
Daniel SzelesOSC DNF+ --:--
Paula KundörferSUSO DNF+ --:--
Massimo MoscaOr30Ottobre DNF+ --:--
Andres Lopez MorenoUWCAd DNF+ --:--
Marta DošlićORI DNF+ --:--

W10 (1.61km / 30m / 7KT)

1Lucie HlavacovaTBM 14:51+00:00
2Tinka FerencOK Tivoli 15:31+00:40
3Anna StradinaAuseklis 15:38+00:47
4Colombo MayaSemiperdo 22:27+07:36
5Elena SimionG.S. Pavione 22:56+08:05
6Annika WinklerSPUK 25:33+10:42
7Miriam VeitsbergerOJE Wappler 45:31+30:40

W12 (2.47km / 60m / 9KT)

1Ester SimionG.S. Pavione 22:22+00:00
2Adela BinarovaSCM HO 23:35+01:13
3Nastja FerlugaGAJA 24:41+02:19
4Sara LukasakovaSCM HO 25:41+03:19
5Karolina SmekalovaSCM HO 27:26+05:04
6Viktória OroszSPA 30:25+08:03
7Viktorie SmekalovaSCM HO 30:48+08:26
8Stella CigniniPunto K 31:15+08:53
9Iris Aurora PecorariSemiperdo 32:24+10:02
10Anna AngermannSPUK 33:00+10:38
11Réka DalosTTE 33:38+11:16
12Karolina ZawadaORIENTPARK 36:12+13:50
13Wiktoria KowalczykORIENTPARK 36:31+14:09
14Rita SárközyMOM 36:42+14:20
15Emilia PiecekORIENTPARK 42:11+19:49
16Aileen JohnsonOCFF 45:38+23:16
17Marta KukecVihor 45:56+23:34
18Jessica KaltenhauserG.S. Pavione 49:48+27:26
19Magdalena TežakVihor 50:39+28:17
20Alessia RigoniG.S. Pavione 52:39+30:17
21Patricia StögerOCFF 54:13+31:51
22Johanna ThomanSPUK 54:28+32:06
Nicole WinklerSPUK MP+ --:--
Zala FerencOK Tivoli DNF+ --:--
Laura KönigSUSO MP+ --:--

W14 (2.59km / 80m / 10KT)

1Boglárka CzakóMOM 21:33+00:00
2Elin MartanovaVLI 23:43+02:10
3Ema MarkovaSCM HO 24:44+03:11
4Anna GröllOLCG 26:20+04:47
5Pataki Virag LaraPVSK 27:33+06:00
6Tamara KálmánMOM 29:14+07:41
7Colombo IrisSemiperdo 29:52+08:19
8Lea MartanovaVLI 30:56+09:23
9Teja TušarOK Azimut 31:16+09:43
10Tereza GreschnerováSCM HO 32:13+10:40
11Daniela SneiderovaSCM HO 34:41+13:08
12Nilla BogenspergerASKÖ Henndorf 35:49+14:16
13Barbara TóthTTE 37:13+15:40
14Daniela BärnthalerOCFF 39:56+18:23
15Giulia RigoniG.S. Pavione 40:56+19:23
16Carina VeitsbergerOJE Wappler 42:59+21:26
17Paulina MaitzOCFF 44:40+23:07
18Zala ŠpenkoOK Komenda 45:49+24:16
19Hannah WinklerSUSO 46:59+25:26
20Anja ŠkarabotOK Polaris 50:03+28:30
21Paula PavlinVihor 51:40+30:07
22Giulia RossiFONZASO (BL) 51:54+30:21
23Anna LöwensteinSUSO 52:08+30:35
24Nika RavnikarOK Komenda 65:30+43:57
25Katharina ThomanSPUK 87:27+65:54
Kerstin ThomanSPUK MP+ --:--
Leonie SchönleitnerSSV H.-N. DNF+ --:--
Sabina SmolkovaSCM HO DNF+ --:--
Katarina Eva AnderluhOK Polaris DNF+ --:--
Tamara MiklušováRBA DNF+ --:--

W16 (3.09km / 80m / 10KT)

1Csilla GárdonyiMOM 19:41+00:00
2Nelli HajduTTE 24:07+04:26
3Szuromi HangaPVSK 24:42+05:01
4Noémi ZacherSPA 26:27+06:46
5Dorottya HajnalSPA 26:30+06:49
6Elena ZeinerOLCG 27:31+07:50
7Gréta KovácsPVSK 27:32+07:51
8Anna LuegerSUSO 27:42+08:01
9Blanka TóthTTE 28:06+08:25
10Katerina GrycovaTBM 29:07+09:26
11Anezka HlavacovaTBM 29:37+09:56
12Tímea VirágTRS 30:23+10:42
13Vera ChiusoleSeleSuedtirol 30:50+11:09
14Zala ZavrlOK Komenda 31:04+11:23
15Lucie KorpasováLBM 31:39+11:58
16Dora ZeinerOLCG 31:46+12:05
17Laura WiedemayerASKÖ Henndorf 32:02+12:21
18Dorottya BarthaTRS 32:14+12:33
19Axell BossioJTT 32:42+13:01
20Alice SelemGalilei 34:00+14:19
21Anna Pietschnfwien 34:48+15:07
22Pia GruenbergerOrK 34:53+15:12
23Emma Elisabeth GarberSeleSuedtirol 35:03+15:22
24Nika PoljanšekOK Azimut 36:14+16:33
25Magdalena StandhartingerSUSO 37:07+17:26
26Serena RausTrent-O 38:05+18:24
27Imola KálmánSPA 38:35+18:54
28Deja RazpetOK Azimut 42:23+22:42
29Anna CasagrandeOriPergine 44:17+24:36
30Kathi SpitalerSUSO 44:29+24:48
31Anna PleunikOCFF 49:48+30:07
32Katarina KušarOK Komenda 50:06+30:25
33Marlene GlawitschOCFF 51:23+31:42
34Patricija PrimožičOK Komenda 52:51+33:10
35Katarzyna ŚwicaORIENTPARK 56:22+36:41
36Tjaša De LuisaGAJA 63:55+44:14
Andreja PeršičPD Ajdovščina DNF+ --:--
Ivana MužinaPD Ajdovščina DNF+ --:--
Ekaterina EgorovaNorthern Wind DNF+ --:--
Viniczai JuditPVSK DNF+ --:--

W18 (3.97km / 110m / 11KT)

1Vanda VekonySiralyok 29:43+00:00
2Anni BergerBerger-C 32:17+02:34
2Réka Dalida PatakiPVSK 32:17+02:34
4Ágnes NédaTRS 33:25+03:42
5Pia OcvirkJAP 35:23+05:40
6Tereza MiklušováRBA 36:54+07:11
7Eliška SieglováMFP 37:30+07:47
8Veronika GrycovaTBM 37:51+08:08
9Boróka KirályGOC 38:13+08:30
10Tereza KorpasováLBM 38:36+08:53
11Tereza KinkorováLPM 39:16+09:33
12Agnes ScheiklOCFF 41:30+11:47
13Brina FoškiOK Polaris 41:51+12:08
14Lara GantarOK Azimut 42:02+12:19
15Eszter Katalin TóthPVSK 43:49+14:06
16Monika RavnikarOK Komenda 43:56+14:13
17Anna PorgányiZTC 44:15+14:32
18Alize BosioJTT 45:24+15:41
19Emy MichelinGalilei 45:54+16:11
20Jana HabigerovaKVS Sumperk 46:18+16:35
21Mia LovrecVihor 47:13+17:30
22Clara LoidoltOCFF 54:33+24:50
23Giulia MaschioUS Primiero 54:37+24:54
24Ella DanaySeleSuedtirol 63:42+33:59
25Michela JermanORIENTEERING TRIESTE 73:29+43:46
Polona JezeršekOK Komenda DNF+ --:--
Melania TinelliGalilei DNF+ --:--
Erica CeresaORICOMO DNF+ --:--
Alessandra MinatiJTT DNF+ --:--
Anja HumarOK Azimut DNF+ --:--

W20 (4.24km / 115m / 15KT)

1Tereza JanosikovaCJT 29:48+00:00
2Tereza NovakovaCJT 30:16+00:28
3Petra HancovaCJT 31:13+01:25
4Barbora ChaloupskáCJT 31:25+01:37
5Tereza CechovaCJT 32:03+02:15
5Barbora VyhnalkovaCJT 32:03+02:15
7Zsófia SárközyMOM 32:15+02:27
7Klara NovotnaCJT 32:15+02:27
9Tereza OdehnalovaCJT 33:42+03:54
10Francesca TauferUS Primiero 34:01+04:13
11Luca SzuromiPVSK 34:12+04:24
12Barbora SikovaCJT 35:15+05:27
13Csenge ViniczaiPVSK 36:06+06:18
14Becze RitaPVSK 36:19+06:31
15Karolina SikovaCJT 36:34+06:46
16Chiara Dalla SantaG.S. Pavione 37:31+07:43
17Nuša JeramOK Azimut 38:04+08:16
18Katerina ArgalasovaCJT 38:34+08:46
19Simona ChladkovaCJT 40:21+10:33
20Dominika SmrckovaKVS Sumperk 40:35+10:47
21Magdalena Van De VoordeTSK 41:01+11:13
22Marlene BergerBerger-C 42:27+12:39
23Gabriela HirsovaCJT 44:14+14:26
24Dora TežakVihor 46:21+16:33
25Iva LovrecVihor 48:25+18:37
26Mariya PerepelytsyaOK Azimut 50:47+20:59
27Antonella FantoniNF Villach 50:50+21:02
28Urša BegušOK Azimut 54:32+24:44
29Annalisa GadlerTrent-O 64:52+35:04
Eszter MantuanoSPA DNF+ --:--
Barbara VavrysovaCJT DNF+ --:--
Anna KopeckaCJT DNF+ --:--
Silvia MinellaFONZASO (BL) DNF+ --:--

W21A (4.24km / 115m / 15KT)

1Jutta TorgglerSCM 36:23+00:00
2Heike TorgglerSCM 38:32+02:09
3Hana JanuKVS Sumperk 39:18+02:55
4Jerca BernikŠOK 39:31+03:08
5Věra ChvalováLPM 40:05+03:42
6Maria Chiara CrippaPolbes 41:17+04:54
7Kinga VarsányiMCB 41:55+05:32
8Sarka HnilicovaKVS Sumperk 41:58+05:35
9Anna HermannovaVjČ 42:00+05:37
10Verena GlatzOLCG 42:37+06:14
11Marlies BergerBerger-C 42:52+06:29
12Lenka KocianovaVSK Mendelu Brno 43:17+06:54
13Oleksandra NovokshonovaOLCG 45:19+08:56
14Sara FendSUSO 45:31+09:08
15Gudrun EnglmaierOLC 45:33+09:10
16Romana KubínováSKV 45:51+09:28
17Gabriela ŠimunkovaVjČ 45:58+09:35
18Michaela SramkovaTJH 47:34+11:11
19Angelika RenzSUSO 47:52+11:29
20Tajda FoškiOK Polaris 48:05+11:42
21Aneta VozdovaKVS Sumperk 48:15+11:52
22Veronika DankovaSBK 49:29+13:06
23Sandra JanekalneSUSO 51:48+15:25
24Marie KršákováVIC 52:13+15:50
25Urša TomažinOK Azimut 52:16+15:53
26Dianora Herashchenko 52:35+16:12
27Lena StrombergerBerger-C 52:36+16:13
28Barbara KmetecKamniški OK 64:54+28:31
29Kristina KrznarJAP 65:36+29:13
30Gudrun PregartnerOLGDK 71:46+35:23
31Marta CanalFriuli MTB 72:10+35:47
Agnes HarreitherOLC DNF+ --:--

W21B (2.59km / 80m / 10KT)

1Baiba Rata-SalinaOK Kapa 26:43+00:00
2Alice KozumplíkováECZT 27:44+01:01
3Radka HabigerovaKVS Sumperk 30:53+04:10
4Karin VoglSV Mietraching 31:06+04:23
5Lucie SilhavaLPM 31:26+04:43
6Martina CoronaIKP 31:31+04:48
7Zane SaudorgaOK Kapa 33:38+06:55
8Chiara DandreaJTT 34:33+07:50
9Irena Hacin KölnerOK Komenda 35:17+08:34
10Inna ZayatsLPM 35:39+08:56
11Alenka Vuga SeljakOK Komenda 36:53+10:10
12Martina ZeinerOLCG 37:03+10:20
13Romana ZupanOK Komenda 37:20+10:37
14Helga TezarekOrK 38:54+12:11
15Inessa Cherniavsky 39:41+12:58
16Martina KönigSUSO 41:56+15:13
17Alenka ŠkarabotOK Polaris 44:26+17:43
18Viktoria ZachariasLAC 45:15+18:32
19Željka KrupkaBJE 46:23+19:40
20Marina SikerinaU.S. Aldo Moro Paluzza 46:41+19:58
21Nausica ParisJTT 47:14+20:31
22Maria ZollnerSPUK 47:36+20:53
23Barbara KušarOK Komenda 48:50+22:07
24Bernardica StipicVihor 49:46+23:03
25Jasmine AuerLAC 50:30+23:47
26Jasminka VlahovićVihor 50:38+23:55
27Lorenza PravatoGAJA 52:03+25:20
28Tatjana LjubisavljevicJAS 53:45+27:02
29Jasna MandacVihor 57:49+31:06
30Vlatka StupaloVihor 60:33+33:50
31Manuela MargioreORIENTEERING TRIESTE 67:29+40:46
32Maja KuštVihor 77:14+50:31
33Janja ŽnidaršičOK Polaris 151:14+124:31
34Anja SrnelOK Polaris 159:14+132:31
Nataša BogatajOK Azimut MP+ --:--
Marina DeliseORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--

W21E (4.65km / 130m / 14KT)

1Christine KirchlechnerSeleSuedtirol 30:10+00:00
2Ursula KadanOCFF 31:03+00:53
3Zuzana HermanováLPU 31:20+01:10
4Sandra PauzaiteDainava 32:40+02:30
5Filoména KovácsPVSK 36:08+05:58
6Lenka MechlovaVjČ 36:16+06:06
7Laura VikeNBS/Latvia 36:24+06:14
8Irita PukiteOK Kapa 37:12+07:02
9Magdalena CermakovaTJ Slovan Luhačovice 37:16+07:06
10Liesbeth Van De VeldeBMOT 37:34+07:24
11Una AramaLatvia/NBS 37:46+07:36
12Eneja OstermanOK Polaris 37:57+07:47
13Mojca FlerinKamniški OK 37:58+07:48
14Carlotta ScaletOLCG 38:10+08:00
15Marie ProchazkovaKAM 38:11+08:01
16Anna Nilsson SimkovicsOLC 38:28+08:18
17Dora SzerencsiSZVSE 38:44+08:34
18Mira ScheirBMOT 39:22+09:12
19Elina KarklinaNBS/Latvia 39:41+09:31
20Lisa PacherSUSO 40:01+09:51
21Maren HerrgesellOLCG 40:30+10:20
22Irene PozzebonPolbes 41:20+11:10
23Karolina BorankovaSCM HO 41:43+11:33
24Iva KosarkovaCJT 42:25+12:15
25Hanga KárolyiTTE 42:44+12:34
26Anna CaglioPolbes 43:28+13:18
27Mirja PavićJAP 44:18+14:08
28Zagonel ViolaUS Primiero 44:27+14:17
29Małgorzata SzeligaORIENTPARK 44:59+14:49
30Lidija HribarKamniški OK 49:53+19:43
31Tina ZagorcKamniški OK 52:42+22:32
32Helena PluymersBMOT 53:00+22:50
33Aurélie DeschepperBMOT 53:25+23:15
34Suzana DrevenšekKamniški OK 54:58+24:48
35Blandine EhrlFC Forstern 56:41+26:31
36Virág NagySZVSE 57:15+27:05
37Antonija OrlićBJE 58:19+28:09
38Barbara GiuganinoCO2 62:51+32:41
39Tanja PretnarKamniški OK 63:15+33:05
Eleonora DonadiniSCOM DNF+ --:--
Kristýna HlubučkováKAM DNF+ --:--
Katja ZwikerOLG Galgenen DNF+ --:--

W35 (4.13km / 90m / 12KT)

1Ieva Godina42km.lv 37:39+00:00
2Helga BertoldiJTT 39:48+02:09
3Krisztina NagyBUD 40:04+02:25
4Rasa IvanauskaiteAzuolas 41:18+03:39
5Metka UdovicOK Trzin 42:05+04:26
6Silvia Schneider-SchiessSwiss O Tours 43:11+05:32
7Eva PonweiserHWN 43:36+05:57
8Ivana GobecVihor 44:05+06:26
9Chiara SepinGAJA 45:18+07:39
9Clizia ZambiasiSemiperdo 45:18+07:39
11Cipriani MilenaJTT 46:45+09:06
12Eva OcvirkJAP 46:52+09:13
13Eva KailbauerOCFF 48:10+10:31
14Dagmar MiklušováRBA 48:59+11:20
15Jindriska MilanovaTBM 49:34+11:55
16Martina ErberOrK 51:18+13:39
17Ivana KorpasováLBM 52:01+14:22
18Judit FuzyOSC 53:32+15:53
19Fruzsina BiróBUD 54:02+16:23
20Antónia HolperTTE 55:08+17:29
21Margareta PavličGAJA 55:28+17:49
22Anka KuzminSemiperdo 56:38+18:59
23Sarka HlavacovaTBM 57:21+19:42
24Daniela MartanovaVLI 58:30+20:51
25Anikó MadarassyBUD 61:58+24:19
26Mátyásné PaskujMCB 62:06+24:27
27Tünde AllwingerLAC 63:46+26:07
28Chiara CorridoriOriPergine 66:26+28:47
29Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 66:50+29:11
30Fabiana CiniMaksimir 68:15+30:36
31Irma PretnarKamniški OK 82:46+45:07
Ana PlavčakŠOK DNF+ --:--
Mojca FoškiOK Polaris DNF+ --:--
Marija AnderluhOK Polaris MP+ --:--

W45 (3.71km / 100m / 13KT)

1Kristyna SkyvovaSCM HO 36:41+00:00
2Hedi BergerBerger-C 37:39+00:58
3Barbara AdenstedtOrK 38:06+01:25
4Anica HribarOK Brežice 38:30+01:49
5Sheralee BaileyDFOK 38:34+01:53
6Barbara WinklerSPUK 38:59+02:18
7Joli WehrliSwiss O Tours 40:15+03:34
8Gislind BergerBerger-C 42:13+05:32
9Cristina GrabarUS Primiero 44:01+07:20
10Trine Marit Justad RaaenKongsberg O-lag 44:25+07:44
11Dagmar SieglovaMFP 46:00+09:19
12Lenka ForstovaMFP 46:14+09:33
13Caroline MackenzieDARLO 46:28+09:47
14Ruth RuchSwiss O Tours 47:33+10:52
15Angela LeonardelliOriPergine 48:31+11:50
16Guni PalmeOrK 48:59+12:18
17Striednig UlrikeEST 49:25+12:44
18Angelika AschacherHSV WRN 49:38+12:57
19Marie-Anne Jungool.biel.seeland 51:12+14:31
20Jela FuruczováFBA 52:38+15:57
21Jana TichaTJH 53:08+16:27
22Ingrid KamingerBerger-C 55:51+19:10
23Ágnes Németh Dr.TTE 56:54+20:13
24Mirta PacherJTT 57:48+21:07
25Gerhild PacherSUSO 58:27+21:46
26Cristina RuiniPunto K 59:08+22:27
27Susi VeitsbergerOJE Wappler 60:44+24:03
28Brigitte MagetOLGDK 62:08+25:27
29Marjanca PoljanšekOK Azimut 65:39+28:58
30Michaela GröllOLCG 67:39+30:58
31Sylvia GlatzOLCG 67:42+31:01
32Uli VillameERCO 69:02+32:21
33Marjana RejecOK Azimut 70:12+33:31
34Elisabeth ZeinerOLCG 70:50+34:09
35Antonella MarcantoniUS Primiero 75:07+38:26
36Sabine Hilbertnfwien 85:45+49:04
37Ulrike Gabriella WagnerOLA 87:02+50:21
38Hana BurianMOM 88:49+52:08
39Sandra DornstauderHSV WRN 121:47+85:06
Manuela De ColleFONZASO (BL) MP+ --:--

W55 (2.96km / 90m / 12KT)

1Elisabeth StrandhagenGMOK 33:56+00:00
2Marirosa HechichSemiperdo 34:12+00:16
3Elisabeth KnappOrK 35:10+01:14
4Gunilla CarlssonGMOK 39:30+05:34
5Mona Bugge HaugATN 41:14+07:18
6Karin IrkNF Villach 42:54+08:58
7Maija ČerjakaOK Kapa 43:55+09:59
8Margit JeneiSPA 44:07+10:11
9Miluse ProchazkovaDCE 45:56+12:00
10Gertraud LeonhardtOCFF 46:22+12:26
11Tazia LorenzetUS Primiero 46:47+12:51
12Paola ViliottiOriPergine 50:12+16:16
13Maria Pia VirgoliniPolbes 55:14+21:18
14Elisabeth SteinlechnerOCFF 56:49+22:53
15Lorraine BattsDARLO 57:24+23:28
16Aletta BiróBUD 59:54+25:58
17Julie Collins 60:36+26:40
18Iva JanskáLBM 66:53+32:57
19Franca CrevatinPunto K 72:12+38:16
20Tiziana De MonteOr30Ottobre 82:32+48:36
Lucia BragagnaJTT DNF+ --:--

W60 (2.74km / 85m / 9KT)

1Margrit EggliFUERSTEN 35:07+00:00
2Martha PrommerNF St. Veit 37:59+02:52
3Traude FesselhoferHWN 39:00+03:53
4Agate MurerOriPergine 39:06+03:59
5Gunnel NilssonOLC 44:48+09:41
6Anne BrearleyUWCAd 44:50+09:43
7Hilde BaderOLV Ost 45:11+10:04
8Catherine DawsonGAFA 45:19+10:12
9Sandra HofferOriPergine 45:48+10:41
10Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 49:12+14:05
11Cristina ChiettiniJTT 51:34+16:27
12Esther MoosbergerOLregioolten 53:27+18:20
13Gerti SchandorOCFF 53:49+18:42
14Annamaria AbramOr. Crea Rossa 58:23+23:16
15Rose-Marie Pfeifferomaha 60:48+25:41
16Paola SpinelliGAJA 66:48+31:41
17Maria HartingerLAC 67:28+32:21
18Elisabeth PrimusNF Villach 68:29+33:22