Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open 2016 4.etapa - srednja

DROT, Povir, 15. 3. 2016

Beginners (2.27km / 60m / 7KT)

1Ildiko HentesSPA 38:58+00:00
2Gyöngyi DalosTTE 48:55+09:57
3Paolo ScarpaGOCAI 61:27+22:29
Petra Stojan DNF+ --:--

M10 (1.36km / 35m / 6KT)

1Márk BujdosóSPA 14:43+00:00
2Jędrzej PachnikORIENTPARK 19:39+04:56
3Martin TóthTTE 24:21+09:38

M12 (2.27km / 60m / 7KT)

1Rok KernOK Komenda 22:49+00:00
2Martin JevševarOK Brežice 23:08+00:19
3Tilen ZupanOK Komenda 29:07+06:18
4Nejc TurkOK Komenda 31:00+08:11
5Denis GregorcOK Komenda 31:45+08:56
6Aljaž ČelikOK Azimut 32:08+09:19

M14 (2.5km / 75m / 11KT)

1Jiri KostkaSCM HO 22:14+00:00
2Zoltán BujdosóSPA 22:50+00:36
3Alexander IvanovBegun 25:40+03:26
4Soma GárdonyiMOM 28:13+05:59
5Stanisław PachnikORIENTPARK 28:37+06:23
6Erik GregorcOK Komenda 29:01+06:47
7Matyas JirkaSCM HO 31:02+08:48
8Radek SvobodaSCM HO 32:35+10:21
9Simon LukasakSCM HO 34:21+12:07
10Grzegorz SłomaORIENTPARK 36:49+14:35
11Domen ŽurbiOK Komenda 38:50+16:36
12Tobias TeichmannSUSO 40:58+18:44
13Nejc DomnikOK Azimut 48:33+26:19
14Mikołaj GapińskiORIENTPARK 59:43+37:29

M16 (3.75km / 100m / 15KT)

1Michal BoranekSCM HO 27:17+00:00
2Mikulas JirkaSCM HO 30:08+02:51
3Lőrinc PályiMOM 34:48+07:31
4Leo HolperOCFF 35:07+07:50
5Péter Knobloch-EsztergárTRS 36:19+09:02
6Elias WachmannOCFF 39:03+11:46
7Gergely BartaSPA 42:11+14:54
8Balazs EgeiSPA 51:26+24:09
9Peter Smrekar OŠ KašeljOK Tivoli 74:19+47:02
Jaka Grad OŠ KašeljOK Tivoli DNF+ --:--

M18 (4.49km / 125m / 19KT)

1Mihály OrmaySPA 33:56+00:00
2Márton ZacherSPA 35:04+01:08
3Dominik KirinJAP 37:36+03:40
4Carl CarlssonNOK 37:50+03:54
5Patrik EgeiSPA 38:18+04:22
6Walter LagerhällRBK 38:25+04:29
7Jakub ChupekSCM HO 38:58+05:02
8Matic BlažOK Komenda 40:41+06:45
9Mark BogatajOK Azimut 44:25+10:29
10Vit HorcickaSCM HO 44:33+10:37
11Martin KrennOCFF 45:52+11:56
12Jan RitterOCFF 49:36+15:40
13Tamas DezsiSPA 53:33+19:37
14Vince WeilerSPA 53:56+20:00
15Ákos HortobágyiSPA 54:47+20:51
16Žan RavnikarOK Komenda 57:22+23:26
17Erik KálmánSPA 57:35+23:39
18Andreas ZechnerOCFF 59:22+25:26
Matej ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--

M20 (5.23km / 160m / 21KT)

1Isac Von KrusenstiernaOK Kare 33:22+00:00
2Simon HectorSnättringe 34:13+00:51
3Uldis UpitisOK Kapa 34:54+01:32
4Victor ImarkTSK 38:47+05:25
5Erik HerneRavinen 38:52+05:30
6André AnderssonOK Kare 39:45+06:23
7Jonas GustafssonOK Kare 40:33+07:11
8Máté DalosTTE 41:34+08:12
9Stefan MihailovBegun 42:11+08:49
10Dániel PeregiSPA 42:43+09:21
11Rafael DobnikOLCU Viktring 42:47+09:25
12Oskar LindqvistSävedalens AIK 43:20+09:58
13Adrián TóthTTE 44:25+11:03
14Balázs MiaveczMOM 46:43+13:21
15Heino OllinSävedalens AIK 46:56+13:34
16Márk PorgányiZTC 47:06+13:44
17Martin MörsellOK Kare 48:10+14:48
18Emil KarlssonHestra IF 48:20+14:58
19Hajdu ErikTTE 54:32+21:10
20Amadeus HanssonRAUK 66:06+32:44
Egor EgorovNorthern Wind DNF+ --:--
Stepan MudrakDROT DNF+ --:--
Wojtech SykoraCJT DNF+ --:--
Erik Barr ZeilonSkaneslättens OL DNF+ --:--
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna DNF+ --:--
Simon ImarkTSK MP+ --:--

M21A (5.3km / 150m / 21KT)

1Vladan HenekECZT 43:57+00:00
2Rudolfs SadrinsOK Kapa 45:18+01:21
3Mateusz MadejORIENTPARK 45:32+01:35
4Marek WojnowiczORIENTPARK 49:02+05:05
5Wojciech PachnikORIENTPARK 49:03+05:06
6Jan SkoupySCM HO 56:08+12:11
7Jiri MartanVLI 57:57+14:00
8Michal HodekVjČ 58:11+14:14
9Juraj BencůrTJ Slovan Luhačovice 61:27+17:30
10Pavel KoranVSK Mendelu Brno 62:41+18:44
11Samuel Imriskanfwien 78:50+34:53
Martin ČernyVjČ DNF+ --:--

M21B (4.3km / 105m / 16KT)

1Janis SalinsOK Kapa 48:55+00:00
2Lóránt BurianMOM 57:11+08:16
3Rudolf LatákTTE 58:16+09:21
4Gyula KárolyiTTE 61:14+12:19
5István DankóTTE 66:30+17:35
6Christopher ImmervollSUSO 68:53+19:58
7Attila MolnárTTE 73:43+24:48
8Stefan RuchSwiss O Tours 74:29+25:34
9Tomáš SláčíkVIC 75:18+26:23
10Jan DresslerSBK 76:24+27:29
11Oleksii NovokshonovOLCG 96:16+47:21
12Andrea RobertoOCN 99:36+50:41
Andrea MiglioreOCN MP+ --:--
David PoustkaLPM DNF+ --:--
Áron DalosTTE MP+ --:--
Adam JarosiSPA MP+ --:--

M21E (6.03km / 165m / 24KT)

1Ulf Forseth IndgaardFrol 39:56+00:00
2Jo Forseth IndgaardFrol 40:28+00:32
3Andris JubelisNBS/Latvia 41:39+01:43
4Áron BakóSPA 43:03+03:07
5Arturs PaulinsLatvia/NBS 43:50+03:54
6Artjoms RekunenkoNBS/Latvia 43:55+03:59
7Honza FlašarVjČ 45:04+05:08
8Martins SirmaisNBS/Latvia 45:45+05:49
9Martin PoklopSCM HO 45:52+05:56
10Olivier Blanc TranchantOJura 45:56+06:00
11Thomas CarlssonMOKS 46:21+06:25
12Ainars LupikisOK Kapa 47:45+07:49
13Jernej ZormanOK Komenda 49:15+09:19
14Kuba MakovskyVjČ 51:09+11:13
15Gergely BugárSPA 51:41+11:45
16Krisztián LiszkaSPA 51:51+11:55
17Ákos KisvölcseyMOM 52:18+12:22
18Fanda PašekVjČ 53:37+13:41
19Benjamin AnciauxBMOT 53:58+14:02
20Michal HenekECZT 54:00+14:04
21Martin JandaVjČ 54:19+14:23
22Giacomo BarboneO'Jura 55:41+15:45
23Petr KlimešVjČ 59:21+19:25
24Tomas TichyTJH 59:51+19:55
25Tomy JanssensBMOT 60:07+20:11
26Serge DuszaBMOT 60:33+20:37
27Petr SuchyVjČ 62:56+23:00
28Denis KokeljKamniški OK 63:36+23:40
29Bert BockxBMOT 64:59+25:03
30Peter WeinigOC München 65:05+25:09
31Björn KramerOL-Team Bayern 68:49+28:53
32Tomas CechuraLPM 70:11+30:15
33Jaroslav HlavačVjČ 74:13+34:17
34Boris ErženŠOK 84:19+44:23
Sergiy MuchidinovU.S. Aldo Moro Paluzza DNF+ --:--
François Van Der OuderaaBMOT DNF+ --:--
Andrej CimermanOK Polaris MP+ --:--

M35 (5.23km / 160m / 21KT)

1Ivaylo IvanovBegun 42:41+00:00
2Kaspars ČerjaksOK Kapa 46:45+04:04
3Tadas KazlauskasFortuna 48:35+05:54
4Aidas BarkauskasOK ąžuolas 52:22+09:41
5Lyonel EhrlOL-Team Bayern 52:26+09:45
6Roman FiedlerOCFF 53:00+10:19
7Bojan JevševarOK Brežice 54:57+12:16
8Blaž KölnerOK Komenda 55:26+12:45
9Evaldas JadenkusAzuolas 58:58+16:17
10Stefano BrambillaCO2 60:49+18:08
11Stefan SchwarzenbergerSwiss O Tours 62:18+19:37
12Klemen KendaOK Azimut 63:20+20:39
13Gábor NagyTTE 63:52+21:11
14Stanislav KustecMOK 68:03+25:22
15Roman DanekSBK 69:21+26:40
16Petr SkyvaSCM HO 70:13+27:32
17Valter FoškiOK Polaris 75:55+33:14
18Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 84:59+42:18
19David SmekalSCM HO 86:23+43:42
Audrius SmilgiusAzuolas DNF+ --:--
Daniel ZwikerOLG Galgenen DNF+ --:--

M40 (4.49km / 125m / 19KT)

1Péter KálmánBUD 45:44+00:00
2Plamen IvanovBegun 46:40+00:56
3Robert BinarSCM HO 47:11+01:27
4Norbert BozsóMCB 48:57+03:13
5Sergey CherniavskyOC München 52:12+06:28
6David DorlingDFOK 54:21+08:37
7Peter FerlugaGAJA 58:50+13:06
8Plamen IordanovValdi 62:03+16:19
9Feridun TakisIOG 62:40+16:56
10Márk GárdonyiOSC 81:18+35:34
11Marko GermaniGAJA 89:16+43:32

M45 (4.42km / 125m / 19KT)

1Jurg NiggliOJura 41:54+00:00
2Hajdu MartinTTE 44:39+02:45
3Rudy RoomanTROL 45:41+03:47
4Antonin ProcházkaDCE 46:29+04:35
5Martin KunzBeta Ursus Rosice 46:50+04:56
6Oleksiy Perepelytsya 48:57+07:03
7Remo MadellaVIV 49:46+07:52
8Helmut LercheggerLAC 49:54+08:00
9Zoltán MihácziTTE 53:19+11:25
10Erik AdenstedtOrK 55:01+13:07
11Frank BuytaertTROL 56:45+14:51
12Dariusz PachnikORIENTPARK 56:47+14:53
13Stefan RöhlOLV Ost 58:23+16:29
14Tamas TothTTE 58:39+16:45
15Attila DalosTTE 61:21+19:27
16Martin SmolkaSCM HO 64:13+22:19
17Attila VarsányiMCB 74:57+33:03
18Mátyás PaskujMCB 81:12+39:18
Igor BončinaOK Azimut DNF+ --:--

M50 (4.42km / 125m / 19KT)

1Joakim IngelssonOKH 36:51+00:00
2Peter Gehrigerol.biel.seeland 43:18+06:27
3Tamas EgeiSPA 45:29+08:38
4Christian StoffelsBMOT 45:31+08:40
5Miro ŠalamunOK Polaris 46:47+09:56
6Gottfried ScheiklOCFF 51:49+14:58
7Martin TichyTJH 51:57+15:06
8Alastair MackenzieDARLO 52:45+15:54
9Michael Steinauerol.biel.seeland 55:53+19:02
10Phill BattsDARLO 56:24+19:33
11Fabrizio DonadiniSCOM 58:44+21:53
12Pavel PulecVSK Mendelu Brno 70:10+33:19
13Jean-marc TomassiERCO 77:02+40:11
14István BujdosóSPA 81:55+45:04
15Renato PelessoniGAJA 102:57+66:06
Petr PatočkaBeta Ursus Rosice DNF+ --:--
Phil ConwayGO DNF+ --:--

M55 (3.46km / 85m / 14KT)

1Varis PeisenieksOK Kapa 34:47+00:00
2Anders BjörklundSävedalens AIK 35:28+00:41
3Árpád TőkésTRS 36:10+01:23
4Joachim FriessnigOCFF 38:36+03:49
5Libor HirsVSK Mendelu Brno 39:35+04:48
6Jaroslav KorpasLBM 41:00+06:13
7Mark Collins 44:07+09:20
8Karel KrsakVIC 44:08+09:21
9Herwig ProskeOCFF 45:02+10:15
10Mats LindqvistSävedalens AIK 50:24+15:37
11Zdeněk BlablaECZT 51:17+16:30
12Ales ChmelikVSK Mendelu Brno 51:38+16:51
13Asgeir EdvardsenGMOK 52:39+17:52
14Roman SladičŠOK 53:53+19:06
15Petr JelínekTZL 54:47+20:00
16Vlado SedejOK Azimut 57:57+23:10
17Mauro ClementeGAJA 58:43+23:56
18Janko LapajneOK Azimut 61:55+27:08
19Jiri GawelECZT 63:56+29:09
20Richard Zeiner-GundersenFossum 70:50+36:03
Hannes PacherSUSO DNF+ --:--

M60 (3.19km / 75m / 14KT)

1Alain JuanANCO 31:31+00:00
2Arnfinn PedersenATN 34:18+02:47
3Christian BilandOLGC 34:49+03:18
4Jiri JirkaSCM HO 38:11+06:40
5Vladimir JohnECZT 38:35+07:04
6Manuel DiasLisboa OK 40:07+08:36
7Jozsef BugarSPA 42:43+11:12
8László PapTTE 42:59+11:28
9Mats StrandhagenGMOK 43:11+11:40
10Giorgio BernasconiANCO 43:30+11:59
11Robert MayrhoferLKI 47:36+16:05
12Srečo PirmanŠOK 47:37+16:06
13Enzo ZamperinOCN 48:48+17:17
14Jan SveenATN 53:36+22:05
15Marco OngaroUS Primiero 67:38+36:07
Adriano BettegaG.S. Pavione DNF+ --:--

M65 (2.71km / 60m / 13KT)

1Max MoosbergerOLregioolten 28:04+00:00
2Franz WyssOLregioolten 29:51+01:47
3Ludwig GenderjahnOLV Ost 34:27+06:23
4Roy DawsonGAFA 34:39+06:35
5Achim BaderOLV Ost 36:16+08:12
6Juergen ZiescheOLV Ost 38:08+10:04
7Otto VenhauerOLCU Viktring 40:49+12:45
8Wolfgang GermNF Kühnsdorf 42:40+14:36
9Günther PrommerNF St. Veit 43:34+15:30
10Roland EggliFUERSTEN 50:28+22:24
Giuliano Michelotti DNF+ --:--

OPEN (3.75km / 100m / 15KT)

1Andreas WibmerFLOT 37:00+00:00
2Melody VolgyesiSPA 48:28+11:28
3Andras ZempleniZEM 53:28+16:28
4Zsuzsanna Oroszné TóthSPA 58:40+21:40
5Pavel KrizPZR 60:46+23:46
6Zdenka KrizovaPZR 60:53+23:53
7Zsofi SzedlakSiralyok 62:07+25:07
8Laszlo PocsiSiralyok 62:08+25:08
9Zdeněk OlexaECZT 64:34+27:34
10Ivana KunzováBeta Ursus Rosice 69:43+32:43
11Csilla HajasZEM 81:39+44:39
12Ágnes TóthSPA 83:03+46:03

W12 (2.27km / 60m / 7KT)

1Rita SárközyMOM 22:08+00:00
2Viktória OroszSPA 22:16+00:08
3Karolina SmekalovaSCM HO 23:51+01:43
4Adela BinarovaSCM HO 25:16+03:08
5Emilia PiecekORIENTPARK 26:42+04:34
6Réka DalosTTE 29:37+07:29
7Sara LukasakovaSCM HO 30:27+08:19
8Viktorie SmekalovaSCM HO 34:36+12:28
9Wiktoria KowalczykORIENTPARK 34:59+12:51
10Karolina ZawadaORIENTPARK 44:57+22:49
11Laura KönigSUSO 59:19+37:11

W14 (2.42km / 60m / 9KT)

1Boglárka CzakóMOM 22:12+00:00
2Barbara TóthTTE 25:08+02:56
3Lilla ZempleniZEM 25:31+03:19
4Ema MarkovaSCM HO 26:02+03:50
5Elin MartanovaVLI 26:17+04:05
6Lea MartanovaVLI 26:47+04:35
7Tamara KálmánMOM 30:28+08:16
8Teja TušarOK Azimut 35:34+13:22
9Daniela SneiderovaSCM HO 39:56+17:44
10Tereza GreschnerováSCM HO 42:19+20:07
Sabina SmolkovaSCM HO DNF+ --:--
Anna LöwensteinSUSO DNF+ --:--
Hannah WinklerSUSO DNF+ --:--

W16 (2.5km / 75m / 11KT)

1Csilla GárdonyiMOM 20:23+00:00
2Szuromi HangaPVSK 21:16+00:53
3Tímea VirágTRS 22:44+02:21
4Nelli HajduTTE 23:23+03:00
5Dorottya HajnalSPA 24:12+03:49
6Dorottya BarthaTRS 25:21+04:58
7Lucie KorpasováLBM 27:12+06:49
8Blanka TóthTTE 27:28+07:05
9Ana Pia PogačarOK Komenda 29:23+09:00
10Imola KálmánSPA 31:02+10:39
11Noémi ZacherSPA 33:01+12:38
12Nika PoljanšekOK Azimut 33:35+13:12
13Patricija PrimožičOK Komenda 39:04+18:41
14Zala ZavrlOK Komenda 42:08+21:45
15Magdalena StandhartingerSUSO 46:00+25:37
16Deja RazpetOK Azimut 53:06+32:43
17Anna PleunikOCFF 54:02+33:39
18Marlene GlawitschOCFF 56:10+35:47
Ekaterina EgorovaNorthern Wind DNF+ --:--
Katarzyna ŚwicaORIENTPARK DNF+ --:--

W18 (4.3km / 105m / 16KT)

1Jonna JungakerKorsnas 37:23+00:00
2Hanna HänströmTäby OK 42:22+04:59
3Jenny WegebroUmea OK 43:22+05:59
4Emma HallströmGOK 45:19+07:56
5Ágnes NédaTRS 47:14+09:51
6Tereza KorpasováLBM 47:55+10:32
7Vanda VekonySiralyok 48:15+10:52
8Rebecca WaldenfjordJOK 49:32+12:09
9Ronja JungakerKorsnas 49:49+12:26
10Anna PorgányiZTC 51:44+14:21
11Agnes ScheiklOCFF 52:11+14:48
12Vilma Von KrusenstiernaOK Kare 53:40+16:17
13Boróka KirályGOC 55:33+18:10
14Pia OcvirkJAP 56:05+18:42
15Monika RavnikarOK Komenda 56:06+18:43
16Moa WestbladRavinen 61:07+23:44
17Lara GantarOK Azimut 65:43+28:20
18Tereza KinkorováLPM 71:48+34:25
Elin Ransjö ZanderOK TYR DNF+ --:--
Saga SanderOK M DNF+ --:--
Polona JezeršekOK Komenda DNF+ --:--

W20 (4.7km / 125m / 19KT)

1Anna Dahlgren-RosénJärla 43:22+00:00
2Zsófia SárközyMOM 44:20+00:58
3Erica EdmanLOK 48:12+04:50
4Emma BengtssonAIF 48:44+05:22
5Matilda ErikssonVBOL 49:22+06:00
6Märta Ransjö ZanderOK TYR 50:27+07:05
7Mariya PerepelytsyaOK Azimut 62:25+19:03
Eszter MantuanoSPA DNF+ --:--

W21A (4.7km / 125m / 19KT)

1Gabriela ŠimunkovaVjČ 50:46+00:00
2Michaela SramkovaTJH 51:54+01:08
3Kinga VarsányiMCB 52:26+01:40
4Anna HermannovaVjČ 54:22+03:36
5Sofie Landqvist 55:02+04:16
6Romana KubínováSKV 55:39+04:53
7Věra ChvalováLPM 57:09+06:23
8Oleksandra NovokshonovaOLCG 57:21+06:35
9Marie KršákováVIC 63:06+12:20
10Veronika DankovaSBK 70:11+19:25
11Sara FendSUSO 71:51+21:05
12Dianora Herashchenko 77:42+26:56
13Barbara KmetecKamniški OK 123:03+72:17
Lenka KocianovaVSK Mendelu Brno DNF+ --:--

W21B (2.42km / 60m / 9KT)

1Alice KozumplíkováECZT 26:15+00:00
2Baiba Rata-SalinaOK Kapa 28:53+02:38
3Siliya GinchevaValdi 34:26+08:11
4Zane SaudorgaOK Kapa 40:26+14:11
5Zuzana WibmerFLOT 45:29+19:14
Inessa Cherniavsky MP+ --:--
Marina SikerinaU.S. Aldo Moro Paluzza DNF+ --:--

W21E (5.3km / 150m / 21KT)

1Ildikó SzerencsiSZVSE 46:41+00:00
2Laura VikeNBS/Latvia 47:12+00:31
3Sandra PauzaiteDainava 47:23+00:42
4Mojca FlerinKamniški OK 50:06+03:25
5Lenka MechlovaVjČ 50:55+04:14
6Virág WeilerSPA 53:20+06:39
7Elina KarklinaNBS/Latvia 53:42+07:01
8Dora SzerencsiSZVSE 54:06+07:25
9Una AramaLatvia/NBS 54:27+07:46
10Eleonora DonadiniSCOM 55:12+08:31
11Lisa PacherSUSO 55:27+08:46
12Mira ScheirBMOT 57:24+10:43
13Małgorzata SzeligaORIENTPARK 57:29+10:48
14Liesbeth Van De VeldeBMOT 59:05+12:24
15Irita PukiteOK Kapa 60:09+13:28
16Blandine EhrlFC Forstern 65:28+18:47
17Virág NagySZVSE 70:09+23:28
18Helena PluymersBMOT 70:10+23:29
19Aurélie DeschepperBMOT 72:30+25:49
20Lidija HribarKamniški OK 72:36+25:55
21Tina ZagorcKamniški OK 75:20+28:39
22Suzana DrevenšekKamniški OK 79:29+32:48
23Barbara GiuganinoCO2 94:10+47:29
Magdalena CermakovaTJ Slovan Luhačovice DNF+ --:--
Katja ZwikerOLG Galgenen DNF+ --:--
Hanga KárolyiTTE MP+ --:--

W35 (3.75km / 100m / 15KT)

1Rasa IvanauskaiteAzuolas 40:04+00:00
2Silvia Schneider-SchiessSwiss O Tours 44:08+04:04
3Daria NiggliOJura 46:29+06:25
4Judit FuzyOSC 51:00+10:56
5Ivana KorpasováLBM 51:31+11:27
6Mátyásné PaskujMCB 53:54+13:50
7Daniela MartanovaVLI 54:11+14:07
8Anikó MadarassyBUD 60:47+20:43
9Fruzsina BiróBUD 61:07+21:03
10Antónia HolperTTE 61:26+21:22
Chiara SepinGAJA MP+ --:--

W45 (3.46km / 85m / 14KT)

1Kristyna SkyvovaSCM HO 40:51+00:00
2Anica HribarOK Brežice 42:37+01:46
3Sheralee BaileyDFOK 45:09+04:18
4Marie-Anne Jungool.biel.seeland 46:22+05:31
5Ágnes Németh Dr.TTE 56:46+15:55
6Joli WehrliSwiss O Tours 57:24+16:33
7Ruth RuchSwiss O Tours 62:45+21:54
8Barbara AdenstedtOrK 66:49+25:58
9Jana TichaTJH 68:26+27:35
10Hana BurianMOM 95:17+54:26
11Caroline MackenzieDARLO 95:27+54:36
12Trine Marit Justad RaaenKongsberg O-lag 101:53+61:02
Uli VillameERCO MP+ --:--

W55 (3.19km / 75m / 14KT)

1Elisabeth StrandhagenGMOK 44:09+00:00
2Mona Bugge HaugATN 50:35+06:26
3Maija ČerjakaOK Kapa 53:45+09:36
4Marirosa HechichSemiperdo 54:13+10:04
5Miluse ProchazkovaDCE 56:12+12:03
6Iva JanskáLBM 58:53+14:44
7Margit JeneiSPA 62:05+17:56
8Aletta BiróBUD 69:57+25:48
9Gunilla CarlssonGMOK 70:33+26:24
10Maria Pia VirgoliniPolbes 73:44+29:35
11Julie Collins 74:36+30:27
12Lorraine BattsDARLO 127:49+83:40
Elisabeth SteinlechnerOCFF DNF+ --:--

W60 (2.71km / 60m / 13KT)

1Anne BrearleyUWCAd 43:22+00:00
2Traude FesselhoferHWN 45:32+02:10
3Hilde BaderOLV Ost 52:54+09:32
4Martha PrommerNF St. Veit 53:59+10:37
5Esther MoosbergerOLregioolten 54:37+11:15
6Margrit EggliFUERSTEN 55:29+12:07
7Catherine DawsonGAFA 57:39+14:17
8Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 73:09+29:47