Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open 2016 5.etapa - srednja

DROT, Povir, 16. 3. 2016

Beginners (2.14km / 40m / 7KT)

1Gyöngyi DalosTTE 40:31+00:00
Petra Stojan DNF+ --:--
Ildiko HentesSPA MP+ --:--

M10 (1.61km / 25m / 8KT)

1Márk BujdosóSPA 18:39+00:00
2Jędrzej PachnikORIENTPARK 24:41+06:02
3Martin TóthTTE 43:02+24:23

M12 (2.14km / 40m / 7KT)

1Martin JevševarOK Brežice 19:24+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 22:58+03:34
3Rok KernOK Komenda 23:18+03:54
4Aljaž ČelikOK Azimut 31:29+12:05
5Denis GregorcOK Komenda 32:47+13:23
6Tilen ZupanOK Komenda 37:18+17:54
Giorgio CereserCorivorivo DNF+ --:--

M14 (3.01km / 50m / 12KT)

1Jiri KostkaSCM HO 25:20+00:00
2Zoltán BujdosóSPA 26:33+01:13
3Simon LukasakSCM HO 28:13+02:53
4Radek SvobodaSCM HO 33:31+08:11
5Erik GregorcOK Komenda 34:47+09:27
6Alexander IvanovBegun 36:06+10:46
7Soma GárdonyiMOM 38:14+12:54
8Matyas JirkaSCM HO 38:38+13:18
9Tobias TeichmannSUSO 40:50+15:30
10Mikołaj GapińskiORIENTPARK 42:53+17:33
11Nejc DomnikOK Azimut 49:02+23:42
12Stanisław PachnikORIENTPARK 49:29+24:09
13Grzegorz SłomaORIENTPARK 50:33+25:13
14Domen ŽurbiOK Komenda 63:03+37:43

M16 (3.93km / 95m / 12KT)

1Mikulas JirkaSCM HO 32:55+00:00
2Leo HolperOCFF 33:01+00:06
3Michal BoranekSCM HO 34:39+01:44
4Péter Knobloch-EsztergárTRS 37:02+04:07
5Lőrinc PályiMOM 37:38+04:43
6Balazs EgeiSPA 37:53+04:58
7Elias WachmannOCFF 41:00+08:05
8Ambrož RupnikOK Azimut 47:29+14:34
9Jaka Grad OŠ KašeljOK Tivoli 54:28+21:33
10Gergely BartaSPA 58:23+25:28
11Peter Smrekar OŠ KašeljOK Tivoli 70:45+37:50

M18 (5.56km / 150m / 15KT)

1Márton ZacherSPA 40:58+00:00
2Erik KálmánSPA 44:25+03:27
3Patrik EgeiSPA 44:37+03:39
4Jakub ChupekSCM HO 46:10+05:12
5Mihály OrmaySPA 47:01+06:03
6Carl CarlssonNOK 50:07+09:09
7Matic BlažOK Komenda 50:11+09:13
8Dominik KirinJAP 56:37+15:39
9Vit HorcickaSCM HO 59:56+18:58
10Tamas DezsiSPA 64:55+23:57
11Vince WeilerSPA 67:19+26:21
12Martin KrennOCFF 67:20+26:22
13Ákos HortobágyiSPA 68:16+27:18
14Matej ŠkarabotOK Polaris 72:25+31:27
15Andreas ZechnerOCFF 82:13+41:15
Mark BogatajOK Azimut DNF+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda MP+ --:--
Jan RitterOCFF DNF+ --:--
Walter LagerhällRBK MP+ --:--

M20 (6.08km / 160m / 18KT)

1Isac Von KrusenstiernaOK Kare 39:03+00:00
2Simon HectorSnättringe 40:55+01:52
3Jonas GustafssonOK Kare 40:59+01:56
4Máté DalosTTE 43:57+04:54
5Dániel PeregiSPA 45:52+06:49
6Balázs MiaveczMOM 45:57+06:54
7André AnderssonOK Kare 46:29+07:26
8Emil KarlssonHestra IF 47:21+08:18
9Uldis UpitisOK Kapa 47:35+08:32
10Simon ImarkTSK 47:41+08:38
11Adrián TóthTTE 47:49+08:46
12Rafael DobnikOLCU Viktring 47:52+08:49
13Heino OllinSävedalens AIK 48:03+09:00
14Erik HerneRavinen 50:42+11:39
15Amadeus HanssonRAUK 51:58+12:55
16Stefan MihailovBegun 53:09+14:06
17Peter TušarOK Azimut 54:37+15:34
18Hajdu ErikTTE 63:29+24:26
19Oskar LindqvistSävedalens AIK 74:43+35:40
Wojtech SykoraCJT DNF+ --:--
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna DNF+ --:--
Martin MörsellOK Kare MP+ --:--
Stepan MudrakDROT DNF+ --:--
Egor EgorovNorthern Wind DNF+ --:--
Victor ImarkTSK MP+ --:--
Erik Barr ZeilonSkaneslättens OL DNF+ --:--

M21A (5.98km / 120m / 17KT)

1Wojciech PachnikORIENTPARK 47:24+00:00
2Mateusz MadejORIENTPARK 50:00+02:36
3Rudolfs SadrinsOK Kapa 50:32+03:08
4Vladan HenekECZT 51:07+03:43
5Juraj BencůrTJ Slovan Luhačovice 54:10+06:46
6Jošt LapajneOK Azimut 54:45+07:21
7Jiri MartanVLI 57:10+09:46
8Vid BogovičOK Brežice 57:52+10:28
9Marek WojnowiczORIENTPARK 58:20+10:56
10Michal HodekVjČ 61:25+14:01
11Jan SkoupySCM HO 74:47+27:23
Samuel Imriskanfwien DNF+ --:--
Martin ČernyVjČ DNF+ --:--
Pavel KoranVSK Mendelu Brno DNF+ --:--

M21B (4.69km / 105m / 14KT)

1Lóránt BurianMOM 51:34+00:00
2Janis SalinsOK Kapa 55:42+04:08
3Áron DalosTTE 65:02+13:28
4Gyula KárolyiTTE 66:35+15:01
5Rudolf LatákTTE 67:15+15:41
6Christopher ImmervollSUSO 71:08+19:34
7István DankóTTE 72:54+21:20
8Jan DresslerSBK 77:50+26:16
9Tomáš SláčíkVIC 78:58+27:24
10Attila MolnárTTE 80:01+28:27
11Stefan RuchSwiss O Tours 81:29+29:55
12Oleksii NovokshonovOLCG 83:30+31:56
13Adam JarosiSPA 97:23+45:49
David PoustkaLPM DNF+ --:--

M21E (6.9km / 170m / 20KT)

1Áron BakóSPA 47:55+00:00
2Olivier Blanc TranchantOJura 48:35+00:40
3Thomas CarlssonMOKS 48:53+00:58
4Ulf Forseth IndgaardFrol 48:56+01:01
5Andris JubelisNBS/Latvia 49:23+01:28
6Arturs PaulinsLatvia/NBS 50:46+02:51
7Artjoms RekunenkoNBS/Latvia 52:47+04:52
8Jo Forseth IndgaardFrol 54:02+06:07
9Honza FlašarVjČ 54:09+06:14
10Jernej ZormanOK Komenda 57:43+09:48
11Martin PoklopSCM HO 57:52+09:57
12Martins SirmaisNBS/Latvia 58:34+10:39
13Kuba MakovskyVjČ 60:48+12:53
14Krisztián LiszkaSPA 61:13+13:18
15Ákos KisvölcseyMOM 62:05+14:10
16Tomas TichyTJH 64:09+16:14
17Benjamin AnciauxBMOT 64:12+16:17
18Serge DuszaBMOT 65:25+17:30
19Tomy JanssensBMOT 66:18+18:23
20Martin JandaVjČ 66:53+18:58
21Sergiy MuchidinovU.S. Aldo Moro Paluzza 67:20+19:25
22Giacomo BarboneO'Jura 68:38+20:43
23Fanda PašekVjČ 71:45+23:50
24Denis KokeljKamniški OK 71:58+24:03
25Michal HenekECZT 72:16+24:21
26Petr KlimešVjČ 72:52+24:57
27Ainars LupikisOK Kapa 73:11+25:16
28Jaroslav HlavačVjČ 73:33+25:38
29Petr SuchyVjČ 79:13+31:18
30Björn KramerOL-Team Bayern 80:32+32:37
31Peter WeinigOC München 80:53+32:58
32Bert BockxBMOT 87:23+39:28
33Tomas CechuraLPM 88:07+40:12
34Boris ErženŠOK 112:21+64:26
Andrej CimermanOK Polaris DNF+ --:--
François Van Der OuderaaBMOT DNF+ --:--

M35 (6.08km / 160m / 18KT)

1Ivaylo IvanovBegun 51:10+00:00
2Kaspars ČerjaksOK Kapa 52:22+01:12
3Tadas KazlauskasFortuna 58:12+07:02
4Petr SkyvaSCM HO 59:12+08:02
5Roman FiedlerOCFF 59:17+08:07
6Aidas BarkauskasOK ąžuolas 60:01+08:51
7Lyonel EhrlOL-Team Bayern 61:04+09:54
8Evaldas JadenkusAzuolas 64:31+13:21
9Blaž KölnerOK Komenda 66:25+15:15
10Stefan SchwarzenbergerSwiss O Tours 67:08+15:58
11Bojan JevševarOK Brežice 68:20+17:10
12Klemen KendaOK Azimut 71:59+20:49
13Stefano BrambillaCO2 73:15+22:05
14Roman DanekSBK 82:16+31:06
15Gábor NagyTTE 83:11+32:01
16Stanislav KustecMOK 84:20+33:10
17David SmekalSCM HO 89:40+38:30
18Valter FoškiOK Polaris 101:01+49:51
Daniel ZwikerOLG Galgenen DNF+ --:--
Audrius SmilgiusAzuolas DNF+ --:--

M40 (5.56km / 150m / 15KT)

1Norbert BozsóMCB 56:28+00:00
2Robert BinarSCM HO 60:13+03:45
3Sergey CherniavskyOC München 62:14+05:46
4Péter KálmánBUD 62:50+06:22
5Plamen IvanovBegun 74:17+17:49
6Feridun TakisIOG 84:13+27:45
7Gregor PavličGAJA 89:25+32:57
8Marko GermaniGAJA 138:35+82:07
David DorlingDFOK MP+ --:--
Peter FerlugaGAJA DNF+ --:--
Márk GárdonyiOSC MP+ --:--
Plamen IordanovValdi MP+ --:--

M45 (5.43km / 125m / 18KT)

1Hajdu MartinTTE 49:26+00:00
2Rudy RoomanTROL 52:58+03:32
3Jurg NiggliOJura 53:00+03:34
4Martin KunzBeta Ursus Rosice 57:03+07:37
5Remo MadellaVIV 57:10+07:44
6Antonin ProcházkaDCE 57:21+07:55
7Tamas TothTTE 59:20+09:54
8Martin SmolkaSCM HO 62:06+12:40
9Zoltán MihácziTTE 65:01+15:35
10Oleksiy Perepelytsya 65:14+15:48
11Attila DalosTTE 68:22+18:56
12Erik AdenstedtOrK 70:02+20:36
13Stefan RöhlOLV Ost 70:43+21:17
14Dariusz PachnikORIENTPARK 77:56+28:30
15Attila VarsányiMCB 88:30+39:04
16Mátyás PaskujMCB 118:57+69:31
Frank BuytaertTROL DNF+ --:--
Helmut LercheggerLAC DNF+ --:--

M50 (5.43km / 125m / 18KT)

1Joakim IngelssonOKH 45:13+00:00
2Christian StoffelsBMOT 53:45+08:32
3Tamas EgeiSPA 54:56+09:43
4Peter Gehrigerol.biel.seeland 57:18+12:05
5Martin TichyTJH 61:10+15:57
6Miro ŠalamunOK Polaris 62:59+17:46
7Michael Steinauerol.biel.seeland 64:20+19:07
8Phill BattsDARLO 67:53+22:40
9Pavel PulecVSK Mendelu Brno 74:19+29:06
10István BujdosóSPA 76:40+31:27
11Jean-marc TomassiERCO 86:32+41:19
12Alastair MackenzieDARLO 109:51+64:38
13Renato PelessoniGAJA 115:55+70:42
Phil ConwayGO DNF+ --:--
Petr PatočkaBeta Ursus Rosice DNF+ --:--
Gottfried ScheiklOCFF DNF+ --:--
Elvio CereserCorivorivo DNF+ --:--

M55 (3.98km / 75m / 13KT)

1Anders BjörklundSävedalens AIK 37:03+00:00
2Joachim FriessnigOCFF 38:21+01:18
3Varis PeisenieksOK Kapa 38:49+01:46
4Richard Zeiner-GundersenFossum 39:20+02:17
5Libor HirsVSK Mendelu Brno 39:27+02:24
6Mats LindqvistSävedalens AIK 40:18+03:15
7Jaroslav KorpasLBM 43:03+06:00
8Árpád TőkésTRS 43:34+06:31
9Ales ChmelikVSK Mendelu Brno 46:12+09:09
10Mark Collins 49:50+12:47
11Asgeir EdvardsenGMOK 49:59+12:56
12Petr JelínekTZL 51:19+14:16
13Mauro ClementeGAJA 55:33+18:30
14Karel KrsakVIC 56:16+19:13
15Zdeněk BlablaECZT 59:40+22:37
16Janko LapajneOK Azimut 66:16+29:13
17Roman SladičŠOK 68:37+31:34
18Jiri GawelECZT 74:58+37:55
19Vlado SedejOK Azimut 80:31+43:28
Herwig ProskeOCFF DNF+ --:--
Hannes PacherSUSO DNF+ --:--

M60 (3.79km / 80m / 13KT)

1Alain JuanANCO 37:33+00:00
2Manuel DiasLisboa OK 43:32+05:59
3Srečo PirmanŠOK 44:03+06:30
4Jiri JirkaSCM HO 44:56+07:23
5Arnfinn PedersenATN 47:24+09:51
6Giorgio BernasconiANCO 49:48+12:15
7Vladimir JohnECZT 50:18+12:45
8Mats StrandhagenGMOK 51:59+14:26
9Christian BilandOLGC 52:37+15:04
10László PapTTE 55:36+18:03
11Marco OngaroUS Primiero 59:42+22:09
12Robert MayrhoferLKI 59:47+22:14
13Jan SveenATN 64:35+27:02
Adriano BettegaG.S. Pavione DNF+ --:--

M65 (3.41km / 60m / 13KT)

1Franz WyssOLregioolten 36:14+00:00
2Roy DawsonGAFA 38:19+02:05
3Juergen ZiescheOLV Ost 40:31+04:17
4Max MoosbergerOLregioolten 41:51+05:37
5Achim BaderOLV Ost 43:42+07:28
6Wolfgang GermNF Kühnsdorf 46:19+10:05
7Ludwig GenderjahnOLV Ost 47:40+11:26
8Otto VenhauerOLCU Viktring 50:31+14:17
9Roland EggliFUERSTEN 59:36+23:22
10Günther PrommerNF St. Veit 61:10+24:56
Giuliano Michelotti DNF+ --:--

OPEN (3.93km / 95m / 12KT)

1Gregor ZupanOK Komenda 49:30+00:00
2Ivo KetePD Ajdovščina 51:51+02:21
3Zdeněk OlexaECZT 59:49+10:19
4Zsofi SzedlakSiralyok 64:08+14:38
5Laszlo PocsiSiralyok 64:10+14:40
6Zdenka KrizovaPZR 64:34+15:04
7Pavel KrizPZR 64:41+15:11
8Ágnes TóthSPA 70:46+21:16
9Ivana KunzováBeta Ursus Rosice 74:43+25:13
10Pierpaolo PoldrugoOr30Ottobre 117:12+67:42
Zsuzsanna Oroszné TóthSPA MP+ --:--
Melody VolgyesiSPA MP+ --:--

W12 (2.14km / 40m / 7KT)

1Karolina SmekalovaSCM HO 22:45+00:00
2Viktorie SmekalovaSCM HO 22:52+00:07
3Viktória OroszSPA 23:49+01:04
4Sara LukasakovaSCM HO 24:20+01:35
5Adela BinarovaSCM HO 28:11+05:26
6Rita SárközyMOM 32:22+09:37
7Emilia PiecekORIENTPARK 36:33+13:48
8Réka DalosTTE 38:00+15:15
9Karolina ZawadaORIENTPARK 64:44+41:59
10Nastja FerlugaGAJA 65:38+42:53
11Wiktoria KowalczykORIENTPARK 71:12+48:27
Laura KönigSUSO DNF+ --:--

W14 (2.71km / 50m / 12KT)

1Boglárka CzakóMOM 24:37+00:00
2Elin MartanovaVLI 26:19+01:42
3Tamara KálmánMOM 27:44+03:07
4Lea MartanovaVLI 27:59+03:22
5Ema MarkovaSCM HO 30:53+06:16
6Barbara TóthTTE 31:12+06:35
7Teja TušarOK Azimut 32:29+07:52
8Tereza GreschnerováSCM HO 39:16+14:39
9Anna LöwensteinSUSO 51:49+27:12
10Daniela SneiderovaSCM HO 57:06+32:29
Lilla ZempleniZEM DNF+ --:--
Sabina SmolkovaSCM HO DNF+ --:--
Hannah WinklerSUSO DNF+ --:--

W16 (3.01km / 50m / 12KT)

1Csilla GárdonyiMOM 25:31+00:00
2Szuromi HangaPVSK 25:33+00:02
3Tímea VirágTRS 29:13+03:42
4Nelli HajduTTE 30:12+04:41
5Noémi ZacherSPA 30:20+04:49
6Lucie KorpasováLBM 31:31+06:00
7Dorottya HajnalSPA 35:06+09:35
8Ana Pia PogačarOK Komenda 35:57+10:26
9Dorottya BarthaTRS 36:04+10:33
10Imola KálmánSPA 36:11+10:40
11Blanka TóthTTE 39:24+13:53
12Nika PoljanšekOK Azimut 40:03+14:32
13Magdalena StandhartingerSUSO 41:28+15:57
14Patricija PrimožičOK Komenda 41:40+16:09
15Zala ZavrlOK Komenda 43:06+17:35
16Katarzyna ŚwicaORIENTPARK 50:38+25:07
17Anna PleunikOCFF 61:18+35:47
18Marlene GlawitschOCFF 63:45+38:14
Ekaterina EgorovaNorthern Wind DNF+ --:--

W18 (4.69km / 105m / 14KT)

1Vanda VekonySiralyok 43:13+00:00
2Jonna JungakerKorsnas 43:52+00:39
3Hanna HänströmTäby OK 46:05+02:52
4Emma HallströmGOK 46:39+03:26
5Ronja JungakerKorsnas 46:50+03:37
6Vilma Von KrusenstiernaOK Kare 48:47+05:34
7Rebecca WaldenfjordJOK 49:19+06:06
8Jenny WegebroUmea OK 49:33+06:20
9Ágnes NédaTRS 52:51+09:38
10Tereza KorpasováLBM 56:12+12:59
11Pia OcvirkJAP 62:05+18:52
12Tereza KinkorováLPM 62:12+18:59
13Monika RavnikarOK Komenda 63:39+20:26
14Boróka KirályGOC 63:58+20:45
15Anna PorgányiZTC 74:18+31:05
16Lara GantarOK Azimut 74:59+31:46
Moa WestbladRavinen MP+ --:--
Elin Ransjö ZanderOK TYR DNF+ --:--
Agnes ScheiklOCFF DNF+ --:--
Polona JezeršekOK Komenda DNF+ --:--
Saga SanderOK M DNF+ --:--

W20 (5.28km / 115m / 17KT)

1Zsófia SárközyMOM 50:07+00:00
2Anna Dahlgren-RosénJärla 50:48+00:41
3Erica EdmanLOK 52:20+02:13
4Emma BengtssonAIF 52:31+02:24
5Nuša JeramOK Azimut 54:36+04:29
6Matilda ErikssonVBOL 54:51+04:44
7Märta Ransjö ZanderOK TYR 56:39+06:32
8Mariya PerepelytsyaOK Azimut 63:56+13:49
Eszter MantuanoSPA DNF+ --:--

W21A (5.28km / 115m / 17KT)

1Gabriela ŠimunkovaVjČ 56:22+00:00
2Lenka KocianovaVSK Mendelu Brno 56:51+00:29
3Sofie Landqvist 59:36+03:14
4Anna HermannovaVjČ 60:59+04:37
5Romana KubínováSKV 62:40+06:18
6Věra ChvalováLPM 64:05+07:43
7Kinga VarsányiMCB 69:05+12:43
8Michaela SramkovaTJH 69:22+13:00
9Marie KršákováVIC 71:26+15:04
10Sara FendSUSO 71:50+15:28
11Veronika DankovaSBK 75:15+18:53
12Barbara KmetecKamniški OK 76:45+20:23
13Dianora Herashchenko 77:54+21:32
14Oleksandra NovokshonovaOLCG 80:52+24:30

W21B (2.71km / 50m / 12KT)

1Inna ZayatsLPM 29:22+00:00
2Alice KozumplíkováECZT 35:14+05:52
3Baiba Rata-SalinaOK Kapa 38:04+08:42
4Inessa Cherniavsky 41:09+11:47
5Zane SaudorgaOK Kapa 43:14+13:52
6Irena Hacin KölnerOK Komenda 47:38+18:16
7Marina SikerinaU.S. Aldo Moro Paluzza 50:54+21:32
8Siliya GinchevaValdi 51:43+22:21
9Lucie SilhavaLPM 54:38+25:16

W21E (5.98km / 120m / 17KT)

1Laura VikeNBS/Latvia 53:04+00:00
2Sandra PauzaiteDainava 55:39+02:35
3Mojca FlerinKamniški OK 55:41+02:37
4Ildikó SzerencsiSZVSE 57:35+04:31
5Dora SzerencsiSZVSE 58:27+05:23
6Lenka MechlovaVjČ 59:42+06:38
7Magdalena CermakovaTJ Slovan Luhačovice 59:57+06:53
8Mira ScheirBMOT 60:09+07:05
9Małgorzata SzeligaORIENTPARK 61:05+08:01
10Una AramaLatvia/NBS 61:19+08:15
11Liesbeth Van De VeldeBMOT 63:36+10:32
12Virág WeilerSPA 67:27+14:23
13Lisa PacherSUSO 69:48+16:44
14Helena PluymersBMOT 71:03+17:59
15Irita PukiteOK Kapa 77:03+23:59
16Elina KarklinaNBS/Latvia 77:58+24:54
17Aurélie DeschepperBMOT 79:48+26:44
18Blandine EhrlFC Forstern 81:35+28:31
19Tina ZagorcKamniški OK 81:42+28:38
20Lidija HribarKamniški OK 87:03+33:59
21Virág NagySZVSE 93:56+40:52
22Suzana DrevenšekKamniški OK 93:57+40:53
23Barbara GiuganinoCO2 106:52+53:48
Katja ZwikerOLG Galgenen DNF+ --:--
Eleonora DonadiniSCOM DNF+ --:--
Hanga KárolyiTTE MP+ --:--

W35 (3.93km / 95m / 12KT)

1Rasa IvanauskaiteAzuolas 44:04+00:00
2Silvia Schneider-SchiessSwiss O Tours 44:28+00:24
3Judit FuzyOSC 47:13+03:09
4Chiara SepinGAJA 49:39+05:35
5Ivana KorpasováLBM 50:32+06:28
6Daria NiggliOJura 53:36+09:32
7Daniela MartanovaVLI 59:14+15:10
8Antónia HolperTTE 60:37+16:33
9Anikó MadarassyBUD 62:15+18:11
10Mátyásné PaskujMCB 70:02+25:58
11Fruzsina BiróBUD 80:19+36:15

W45 (3.98km / 75m / 13KT)

1Kristyna SkyvovaSCM HO 46:01+00:00
2Barbara AdenstedtOrK 47:04+01:03
3Joli WehrliSwiss O Tours 50:08+04:07
4Ruth RuchSwiss O Tours 51:43+05:42
5Anica HribarOK Brežice 52:59+06:58
6Trine Marit Justad RaaenKongsberg O-lag 55:54+09:53
7Ágnes Németh Dr.TTE 56:22+10:21
8Jana TichaTJH 59:49+13:48
9Sheralee BaileyDFOK 60:04+14:03
10Marie-Anne Jungool.biel.seeland 60:22+14:21
11Uli VillameERCO 82:56+36:55
12Caroline MackenzieDARLO 86:24+40:23
13Hana BurianMOM 89:11+43:10

W55 (3.79km / 80m / 13KT)

1Elisabeth StrandhagenGMOK 52:00+00:00
2Miluse ProchazkovaDCE 54:38+02:38
3Marirosa HechichSemiperdo 58:46+06:46
4Iva JanskáLBM 60:42+08:42
5Maija ČerjakaOK Kapa 71:48+19:48
6Maria Pia VirgoliniPolbes 73:24+21:24
7Aletta BiróBUD 75:39+23:39
8Elisabeth SteinlechnerOCFF 90:25+38:25
9Julie Collins 90:56+38:56
10Lorraine BattsDARLO 135:29+83:29
Mona Bugge HaugATN MP+ --:--
Gunilla CarlssonGMOK MP+ --:--

W60 (3.41km / 60m / 13KT)

1Anne BrearleyUWCAd 54:22+00:00
2Margrit EggliFUERSTEN 56:51+02:29
3Martha PrommerNF St. Veit 59:40+05:18
4Hilde BaderOLV Ost 60:00+05:38
5Traude FesselhoferHWN 60:17+05:55
6Catherine DawsonGAFA 81:41+27:19
7Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 82:52+28:30
8Esther MoosbergerOLregioolten 94:57+40:35