Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Easter4 2. etapa - srednja

DROT, , 26. 3. 2016

Beginners (1.98km / 35m / 9KT)

1László NémetDKO 29:41+00:00
2Lara ZupanOK Komenda 31:19+01:38
3Heidi SkoryCOLJ 42:15+12:34
4Nejc ZorkoOK Brežice 43:08+13:27
5Anissa BadisDKO 44:00+14:19
6Anna Maria MazzaEridano 49:44+20:03
7Veronika DätwylerOLG Pfäffikon 55:33+25:52
8Dejan Bernetič 57:17+27:36
9Claire YaremchukOLG Chur 64:39+34:58
10Zdenko Pavlič 85:54+56:13
Martina Korenika DNF+ --:--

M10 (1.78km / 25m / 8KT)

1Bálint GergőVHS 22:42+00:00

M12 (1.98km / 35m / 9KT)

1Bálint ÁdámVHS 19:45+00:00
2Otto AllwingerMOK 22:47+03:02
3Tilen ZupanOK Komenda 26:37+06:52
4Goran PolojazRun Using Brain 28:56+09:11
Martin JevševarOK Brežice MP+ --:--

M14 (2.55km / 65m / 12KT)

1Johan LundbäckJOK 22:16+00:00
2Anton UllerKil 22:38+00:22
3Bálint BenedekVHS 27:07+04:51
4Angyal DánielVHS 28:09+05:53
5Jonas DeubelNF Wien 29:55+07:39
6Rudi FrisonEREBUS VICENZA 36:31+14:15
7Luca FontanotRun Using Brain 37:49+15:33
8Oskar NilssonJOK 43:12+20:56
9Kristjan KalcRun Using Brain 57:13+34:57
10Dario BrandoleseEREBUS VICENZA 59:41+37:25
11Maurizio GrilloRun Using Brain 94:09+71:53
Simone MancassolaEREBUS VICENZA MP+ --:--
Vass BenceVHS MP+ --:--
Gloch ZalánVHS DNF+ --:--

M16 (3.33km / 95m / 15KT)

1Matic BlažOK Komenda 26:24+00:00
2Fabian Aebersoldol.biel.seeland 26:42+00:18
3Vesa NokkaRasti88 29:46+03:22
4Jonathan UllerKil 30:19+03:55
5Lukas OlmKil 32:09+05:45
6Joergen DeubelNF Wien 36:41+10:17
7Simen Spets StorhovFreidig - Storhov 38:04+11:40
8Bácskai PéterVHS 49:44+23:20
9Linus AlbinssonJOK 51:09+24:45
10Mattia GambiniEREBUS VICENZA 63:37+37:13
11Pietro ScalzottoEREBUS VICENZA 67:14+40:50
12Etlinger AndrásVHS 68:44+42:20
13Giacomo BollaArces OK 82:00+55:36
14Filippo BisoniRun Using Brain 83:18+56:54
15Giacomo GuardaEREBUS VICENZA 92:00+65:36
Gašper ČopiOK Azimut DNF+ --:--
Mattia GründlerS-JKL DNF+ --:--
Žiga TaljatOK Azimut DNF+ --:--
Andrea NardoEREBUS VICENZA DNF+ --:--
Fabio NardoEREBUS VICENZA MP+ --:--

M18 (3.74km / 120m / 17KT)

1Dominik KirinJAP 30:08+00:00
2Oskar Spets StorhovFreidig - Storhov 32:47+02:39
3Mark BogatajOK Azimut 36:13+06:05
4Matej ŠkarabotOK Polaris 48:52+18:44
5Timo WettsteinOLZ 54:36+24:28
6Lukáš RačkoARDF 73:34+43:26
Andrea LorenzatoEREBUS VICENZA MP+ --:--
Ján CuninkaARDF MP+ --:--
Samuel BudaiARDF MP+ --:--

M20 (4.09km / 140m / 19KT)

1Andrin GründlerVaajte 35:33+00:00
2Peter TušarOK Azimut 38:08+02:35
3Ludwig BergfalkJOK 50:42+15:09
4Brenno PastoEREBUS VICENZA 55:43+20:10
5Alessio BrandoleseEREBUS VICENZA 57:26+21:53
Adam KrálARDF MP+ --:--

M21A (3.82km / 110m / 15KT)

1Fabian RingliOLG Schaffhausen 35:15+00:00
2Dominik HaasOLG Schaffhausen 35:19+00:04
3Pascal HaasOLG Schaffhausen 36:47+01:32
4Vid BogovičOK Brežice 37:54+02:39
5Jan CervinkaOKP 38:10+02:55
6Juha SuntilaTuMe 38:31+03:16
7Daniel RohrOLZ 39:28+04:13
8Urs UtzingerOLZ 41:34+06:19
9Andreas HerzogOLG Schaffhausen 42:10+06:55
10Simon HattOLZ 42:36+07:21
11Raphael NeukomOLZ 43:44+08:29
12Eugenio TrevisanEREBUS VICENZA 44:27+09:12
13Michele CeraEREBUS VICENZA 45:28+10:13
14Atte NokkaRasti88 50:57+15:42
15Petr Hanovec 52:51+17:36
16Roger FluriOLZ 56:00+20:45
17Jakub KuriakARDF 56:46+21:31
18Gregor ZupanOK Komenda 65:45+30:30
19Jonas FischerOLZ 91:25+56:10
Nik Schneiderz MP+ --:--
Jan HugOLZ MP+ --:--

M21B (3.07km / 90m / 13KT)

1Martin KošutARDF 43:26+00:00
2Roland VoglSV Mietraching 50:23+06:57
3Paul PacherSUSO 51:23+07:57
4Manolo ZanellaO-92 69:24+25:58
5Alessio RozziGAJA 103:48+60:22
6Marco ManciniORIENTEERING TRIESTE 112:34+69:08
Simon ČopiOK Azimut DNF+ --:--

M21E (4.69km / 150m / 19KT)

1Max Peter BejmerIFK 30:17+00:00
2Edgars BertuksTuMe 31:39+01:22
3Antti ParjanneTuMe 33:05+02:48
4Miika Kirmula 34:50+04:33
5Santeri SainioKangSK 35:06+04:49
6Matthias LeonhardtOCFF 35:08+04:51
7Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö 35:16+04:59
8Jernej ZormanOK Komenda 35:25+05:08
9Martin HunhammarRavinen 36:38+06:21
10Esa HuttunenTuMe 37:13+06:56
11Scott FraserTuMe 37:18+07:01
12Jan KocbachFana 38:14+07:57
13Marco SeppiCUSB-O 39:02+08:45
14Lukas FreiOLK Argus 40:15+09:58
14Janis KumsTuMe 40:15+09:58
16Jonn Are MyhrenIFK Lidingö 41:04+10:47
17Matthias BrynerOLK Argus 41:39+11:22
18Erik ThorssonTuMe 42:30+12:13
19Axel WradheAttunda OK 43:37+13:20
20Seljo Beljo 46:38+16:21
21Joakim BergBVSOK 51:48+21:31
22Oliver LienhardOLK Argus 53:45+23:28
23Malte RehbeinSV Mietraching 54:30+24:13
24Silvio VassalliASCO Lugano 61:15+30:58
25Tapani MäkinenTuMe 67:40+37:23
Assar HellströmRavinen MP+ --:--

M35 (4.09km / 140m / 19KT)

1Mario RuggieroNirvana Verde 39:08+00:00
2Benet TotusausBO 41:07+01:59
3Bojan JevševarOK Brežice 42:31+03:23
4Vicenç Clarena RieraUEVic-O 47:58+08:50
5Stefano BrambillaCO2 48:32+09:24
6Pau MariBO 54:30+15:22
7Kristian BosisioOK Trzin 54:46+15:38
8Zoltán WeiblDKO 68:13+29:05
9Juli Serrat GranéUEVic-O 70:17+31:09
10Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 101:20+62:12

M40 (3.74km / 120m / 17KT)

1Jorn SundbyLarvik OK 31:45+00:00
2Edi OcvirkJAP 34:13+02:28
3Alexander BorachenkoTitan 41:12+09:27
4Peter ViskupARDF 42:15+10:30
5Jordi Arumi CasadevallUEVic-O 47:10+15:25
6Chris KimOLG Chur 48:23+16:38
7Alberto GrilliPPN 51:16+19:31
8Gregor PavličGAJA 69:27+37:42
9Peter FerlugaGAJA 70:00+38:15
10Matthias RüttiOLG Herzogenbuchsee 94:55+63:10
Cristian BellottoEREBUS VICENZA DNF+ --:--

M45 (3.42km / 105m / 14KT)

1Stefano MaddalenaO-92 26:53+00:00
2Tiziano BoianiO-92 28:11+01:18
3Per NilssonJOK 30:44+03:51
4Herwig AllwingerMOK 32:00+05:07
5Peter AlbinssonJOK 34:18+07:25
6Janez PretnarKamniški OK 35:15+08:22
7Mats LundbäckJOK 36:07+09:14
8Ilkka NokkaRasti88 38:06+11:13
9Miha ŠkarabotOK Polaris 38:29+11:36
10Marco BrandoleseEREBUS VICENZA 40:10+13:17
11Zoltán MihácziTTE 41:11+14:18
12Vass TiborVHS 41:17+14:24
13Jozef KrálARDF 42:16+15:23
14Markus BianchiLKI 45:35+18:42
15Ulf NilssonJOK 47:43+20:50
16Thomas HöjsgaardDGoIF 56:07+29:14
17Igor BončinaOK Azimut 58:22+31:29
18Balázs MentlerDKO 60:13+33:20
Aleš PoljanšekOK Azimut DNF+ --:--
Simone GambiniEREBUS VICENZA MP+ --:--

M50 (3.42km / 105m / 14KT)

1Jens Even StorhovFreidig - Storhov 28:42+00:00
2Christian Aebersoldol.biel.seeland 30:24+01:42
3Wolfgang PietschNF Wien 30:50+02:08
4Peter Gehrigerol.biel.seeland 30:59+02:17
5Knut Edvard HellandOstmarka OK 31:37+02:55
6Guttorm L EggeOSI - Orientering 31:57+03:15
7Ivo NovakOKP 32:42+04:00
8Marcel RuppenthalOLG Chur 34:09+05:27
9Roland MeisterOLG Dachsen 34:35+05:53
10Jarmo LehtoVeVe 34:59+06:17
11Veli-Matti HeinonenRajamäen Rykmentti 39:35+10:53
12Markus GründlerOLG Pfäffikon 45:04+16:22
13René HaasOLG Schaffhausen 45:56+17:14
14Alberto AlbarelloEREBUS VICENZA 51:22+22:40
15Markku PaijaLHR 53:55+25:13
16Paolo PizzamusGAJA 54:03+25:21
17Noldi Schneiderz 55:33+26:51
18Németh ZsoltVHS 55:55+27:13
19Peter LaagerOLZ 62:26+33:44
20Georg PregartnerOLGDK 65:29+36:47
21Rolf WettsteinOLZ 69:08+40:26
22Janez ZavrlOK Komenda 69:35+40:53
23Massimo SartoriEREBUS VICENZA 70:37+41:55
24Peter BadertscherOLZ 71:07+42:25
Siegfried OpetnikHSV-KLAGENFURT MP+ --:--

M55 (3.07km / 90m / 13KT)

1Lars PalmqvistJOK 26:58+00:00
2Hannes PacherSUSO 33:30+06:32
3Sönke BandixenOLG Pfäffikon 39:10+12:12
4Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 39:42+12:44
5Rune TeiglandOstmarka OK 43:57+16:59
6Hannu KottonenLynx 44:39+17:41
7Urs BrühwilerOLG Chur 50:21+23:23
8Luca BattistoniVAO 51:37+24:39
9Jozef Fekiač stVBA 78:11+51:13
10Perry FleuryCOLJ 84:11+57:13
Giorgio SkoryCOLJ MP+ --:--

M60 (2.97km / 90m / 12KT)

1Jean DermineF-3801RA 34:18+00:00
2Rauli HelkkulaTuMe 35:44+01:26
3Peter AndresOLBO 38:00+03:42
4Kristian LeonhardtOCFF 43:10+08:52
5Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee 44:07+09:49
6Robert MayrhoferLKI 44:49+10:31
7Stefano ZonatoPuoRy 46:56+12:38
8Augusto CavazzaniOriPergine 48:31+14:13
9Charles NelsonOK Azimut 51:45+17:27
10Gianfranco SiegaGAJA 52:42+18:24
11Pentti MalinenKajaanin Suunnistajat 53:15+18:57
12Marco OngaroUS Primiero 54:30+20:12
13Urs JosiOLG Herzogenbuchsee 57:22+23:04
14Dario AllegrettiEridano 60:14+25:56
15Bill GriffithsEBOR 61:54+27:36
16Thomas SchoepfOLG Herzogenbuchsee 62:39+28:21
17Janko LapajneOK Azimut 71:31+37:13
18Alberto ZambiasiPunto K 74:56+40:38
19Giuliano MichelottiArco di carta 90:28+56:10
Vlado SedejOK Azimut MP+ --:--
Anders WidénOLG Säuliamt MP+ --:--
Fulvio PacorGAJA MP+ --:--

OPEN (0.0km / m / 15KT)

1Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 39:38+00:00
2Lars NordströmKil 40:20+00:42
3Diego RuzzierPunto K 44:10+04:32
4Bálint BenceVHS 44:26+04:48
5Kjell HobolOstmarka OK 46:00+06:22
6Stanko ČuferPD Ajdovščina 46:31+06:53
7Elis NorsdströmKil 47:10+07:32
8Zuzana SukeníkováTJ Loko Krnov 47:43+08:05
9Dirk DeubelNF Wien 48:03+08:25
10Ivo KetePD Ajdovščina 49:39+10:01
11Pako DelgadoVihor 53:37+13:59
12Matti AronenIIsalmen Visa 58:14+18:36
13Tore RuudOstmarka OK 59:51+20:13
14Andras ZempleniZEM 65:49+26:11
15Tomaž PustOK Azimut 69:05+29:27
16Petra LundbäckJOK 74:17+34:39
17Johannes DreierFC Forstern 77:06+37:28
18Csilla HajasZEM 78:44+39:06
19Anna UllerKil 85:48+46:10
20Katja NokkaRasti88 86:27+46:49
21Marketa MuellerovaLuhacovice 88:17+48:39
22Minna AronenIIsalmen Visa 90:40+51:02
Monika MüllerFC Forstern DNF+ --:--
Jan BogovičOK Brežice DNF+ --:--
Cristina RuiniRun Using Brain DNF+ --:--

W10 (1.78km / 25m / 8KT)

1Kim VassalliASCO Lugano 29:21+00:00

W12 (1.98km / 35m / 9KT)

1Nastja FerlugaRun Using Brain 20:50+00:00
2Stella CigniniRun Using Brain 23:57+03:07
3Mathea Spets StorhovFreidig - Storhov 24:09+03:19
4Veronika StarcRun Using Brain 57:03+36:13
5Iris PecorariRun Using Brain 57:47+36:57
Maryam JadaanEREBUS VICENZA MP+ --:--

W14 (2.22km / 50m / 9KT)

1Nora HolmgardKil 21:34+00:00
2Lilla ZempleniZEM 26:57+05:23
3Annick MeisterOLG Dachsen 28:44+07:10
4Annarita ScalzottoEREBUS VICENZA 32:57+11:23
5Giulia GambiniEREBUS VICENZA 41:51+20:17
6Lisa OlmKil 42:54+21:20
7Bácskai EszterVHS 46:36+25:02
8Iris ColomboRun Using Brain 49:56+28:22
9Anja ŠkarabotOK Polaris 51:38+30:04
10Rebecka WestlundKil 60:46+39:12
11Alice HallmenJOK 63:50+42:16
12Klara NordströmKil 79:27+57:53

W16 (2.55km / 65m / 12KT)

1Mérő DominikaVHS 27:52+00:00
2Jonna LundbäckJOK 29:46+01:54
3Ella NordströmKil 30:01+02:09
4Joëlle MeisterOLG Dachsen 32:36+04:44
5Patricija PrimožičOK Komenda 35:20+07:28
6Amanda MellerdalKil 35:22+07:30
7Nika PoljanšekOK Azimut 36:56+09:04
8Zala ZavrlOK Komenda 42:40+14:48
9Thea BadKil 43:03+15:11
10Linn LugneKil 47:19+19:27

W18 (3.33km / 95m / 15KT)

1Anine LomeHamar 33:29+00:00
2Siri Nyfeler 39:53+06:24
3Pia OcvirkJAP 42:03+08:34
4Emmy AlbinssonJOK 45:42+12:13
5Polona JezeršekOK Komenda 48:53+15:24
6Lara GantarOK Azimut 49:45+16:16
7Barbora FilováARDF 74:30+41:01

W20 (3.52km / 110m / 15KT)

1Nuša JeramOK Azimut 38:25+00:00
2Mariya PerepelytsyaOK Azimut 45:06+06:41
3Katarína KošutováARDF 59:21+20:56
4Siri DoblerOLG Schaffhausen 63:34+25:09

W21A (3.52km / 110m / 15KT)

1Réka ZempléniZEM 43:20+00:00
2Patrizia KöpfliOLZ 44:21+01:01
3Karin LeonhardtOCFF 46:17+02:57
4Lena Mathysz 49:22+06:02
5Ladina FeuchtOLG Schaffhausen 53:36+10:16
6Corina RingliOLG Schaffhausen 53:57+10:37
7Tanja PretnarKamniški OK 55:42+12:22
8Barbara KmetecKamniški OK 78:46+35:26
9Annika KottonenLynx 80:43+37:23
10Irene SagginEREBUS VICENZA 85:35+42:15

W21B (2.97km / 90m / 12KT)

1Ewa HaltofOKP 41:01+00:00
2Veronika DolníkováARDF 44:44+03:43
3Annika SchindlerOLG Schaffhausen 58:59+17:58
4Romana ZupanOK Komenda 62:09+21:08
5Daniela ChovanováARDF 63:28+22:27
6Karin VoglSV Mietraching 64:21+23:20
7Karin BianchiLKI 68:14+27:13
8Alenka ŠkarabotOK Polaris 77:04+36:03
9Claudia BrandoleseEREBUS VICENZA 118:46+77:45
Lorenza PravatoGAJA DNF+ --:--
Linda KeyserlingkSV Mietraching MP+ --:--

W21E (3.82km / 110m / 15KT)

1Simona Aebersoldol.biel.seeland 33:34+00:00
2Karolina HöjsgaardDGoIF 34:36+01:02
3Eneja OstermanOK Polaris 36:19+02:45
4Janka MacinskáARDF 37:26+03:52
5Synnove BratenVegarshei IL 38:48+05:14
6Eleonora DonadiniSCOM 38:55+05:21
7Mojca FlerinKamniški OK 40:27+06:53
8Christiane TrösseSVTUI 40:32+06:58
9Magdalena CermakovaLuhacovice 41:09+07:35
10Lisa PacherSUSO 44:03+10:29
11Irene PozzebonPolbes 52:16+18:42
12Clizia ZambiasiSemiperdo 53:26+19:52
13Elis MasopustovaPGP 64:17+30:43
14Barbara GiuganinoCO2 77:26+43:52

W35 (0.0km / m / 15KT)

1Elin BjervaLarvik OK 32:47+00:00
2Annika ÖstmanDGoIF 34:56+02:09
3Metka UdovicOK Trzin 38:51+06:04
4Ursi RuppenthalOLG Chur 42:22+09:35
5Audrun UtskarpenOSI - Orientering 43:22+10:35
6Anica HribarOK Brežice 44:25+11:38
7Adela Illamola ColomeUEVic-O 45:51+13:04
8Ursina Mathysz 46:02+13:15
9Anka KuzminSemiperdo 47:42+14:55
10Chiara SepinGAJA 50:17+17:30
11Cuki VassalliASCO Lugano 52:09+19:22
12Virginia Guell RoviraUEVic-O 52:30+19:43
13Jane PulfordOLifant 57:04+24:17
14Silvia NovoaBO 59:18+26:31
15Natalia KunitskayaTitan 60:31+27:44
16Alba Serrat GranéUEVic-O 62:25+29:38
17Emanuela TitoliNirvana Verde 63:07+30:20
18Tünde AllwingerMOK 65:44+32:57
19Malin AlbinssonJOK 66:24+33:37
20Pilar VidalBO 68:26+35:39
21Ida BaluskovaOKP 71:25+38:38
22Antónia HolperTTE 75:42+42:55
23Margareta PavličGAJA 88:37+55:50

W45 (3.07km / 90m / 13KT)

1Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 37:25+00:00
2Torunn Spets StorhovFreidig - Storhov 39:23+01:58
3Sabrina MeisterOLG Dachsen 41:15+03:50
4Berit AslaksenJOK 42:33+05:08
5Gaby Aebersoldol.biel.seeland 46:23+08:58
6Cristina TurollaPolbes 51:38+14:13
7Doris HaasOLG Schaffhausen 52:19+14:54
8Marirosa HechichSemiperdo 52:25+15:00
9Cristina GrabarUS Primiero 53:10+15:45
10Isabelle DermineF-3801RA 53:25+16:00
11Zsoltné NémethVHS 56:56+19:31
12Miriam KrálováARDF 59:00+21:35
13Päivi KlemeläLHR 59:34+22:09
14Nicole WespiOLG Herzogenbuchsee 61:54+24:29
15Silvia MantegaOriPergine 65:51+28:26
16Priska BadertscherOLZ 70:23+32:58
17Brigitte MagetOLGDK 74:03+36:38
18Sunghee KimOLG Chur 83:13+45:48
19Elena PoliPolbes 83:37+46:12
20Irma PretnarKamniški OK 89:33+52:08
21Angela ZindelOLG Chur 91:02+53:37
22Sandrine PacheCOLJ 93:59+56:34
23Maria Pia VirgoliniPolbes 94:08+56:43
24Sabine BrühwilerOLG Chur 110:11+72:46
25Marlies LaagerOLZ 110:15+72:50
26Therese Hohlol.biel.seeland 114:58+77:33
Gerhild PacherSUSO MP+ --:--

W55 (2.55km / 65m / 12KT)

1Erja RaikoHyvinkään Rasti 31:24+00:00
2Annariitta KottonenLynx 32:15+00:51
3Raili LiimatainenHyvinkään Rasti 33:30+02:06
4Daniela PutzuVAO 36:27+05:03
5Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee 38:57+07:33
6Ulla LehtoVeVe 39:03+07:39
7Silvia BaumannOLZ 41:03+09:39
8Marianne BandixenOLG Pfäffikon 42:51+11:27
9Paula MalinenKajaanin Suunnistajat 44:46+13:22
10Francesca GuaratoEREBUS VICENZA 46:31+15:07
11Gertraud LeonhardtOCFF 46:36+15:12
12Ines MayrhoferLKI 64:39+33:15
13Mária FekiačováVBA 74:45+43:21
14Paola SpinelliGAJA 96:22+64:58
Iris AndresOLBO MP+ --:--