Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Easter4 3. etapa - srednja

DROT, , 27. 3. 2016

Beginners (2.04km / 65m / 8KT)

1Lara ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda34:05+00:00
2László NémetDKO Dva Kuku Orienteering38:01+03:56
3Nejc ZorkoOK Brežice OK Brežice40:29+06:24
4Anissa BadisDKO Dva Kuku Orienteering41:54+07:49
6Veronika DätwylerOLG Pfäffikon OLG Pfäffikon56:16+22:11
7Claire YaremchukOLG Chur OLG Chur59:00+24:55
8Linda KeyserlingkSV Mietraching SV Mietraching59:10+25:05
9Heidi SkoryCOLJ CO Lausanne-Jorat85:05+51:00
10Anna Maria MazzaEridano Eridano Adventure A.S.D.91:17+57:12

M10 (1.75km / 55m / 8KT)

1Bálint GergőVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet53:57+00:00

M12 (2.04km / 65m / 8KT)

1Tilen ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda25:03+00:00
2Bálint ÁdámVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet26:36+01:33
3Otto AllwingerMOK Mariborski OK29:47+04:44
4Martin JevševarOK Brežice OK Brežice33:12+08:09

M14 (3.51km / 120m / 11KT)

1Bálint BenedekVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet39:11+00:00
2Anton UllerKil Kils OK39:46+00:35
3Angyal DánielVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet48:20+09:09
4Jonas DeubelNF Wien Naturfreunde Wien48:58+09:47
5Johan LundbäckJOK Järfälla OK53:12+14:01
6Dario BrandoleseEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza71:05+31:54
7Rudi FrisonEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza72:02+32:51
8Simone MancassolaEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza84:00+44:49
9Kristjan KalcRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia93:18+54:07
10Luca FontanotRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia97:29+58:18
Oskar NilssonJOK Järfälla OKMP+ --:--
Vass BenceVHS Veszpremi Honved SportegyesuletMP+ --:--
Gloch ZalánVHS Veszpremi Honved SportegyesuletDNF+ --:--

M16 (5.11km / 175m / 15KT)

1Fabian Aebersoldol.biel.seeland ol.biel.seeland43:24+00:00
2Vesa NokkaRasti88 Rasti 8844:13+00:49
3Matic BlažOK Komenda Orientacijski klub Komenda45:13+01:49
4Lukas OlmKil Kils OK48:00+04:36
5Etlinger AndrásVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet54:25+11:01
6Linus AlbinssonJOK Järfälla OK61:09+17:45
7Joergen DeubelNF Wien Naturfreunde Wien64:34+21:10
8Bácskai PéterVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet65:51+22:27
9Jonathan UllerKil Kils OK73:26+30:02
10Gašper ČopiOK Azimut OK Azimut77:14+33:50
11Mattia GambiniEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza82:58+39:34
12Giacomo GuardaEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza94:35+51:11
13Pietro ScalzottoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza102:59+59:35
14Giacomo BollaArces OK Arces Orienteering Klubb113:32+70:08
15Žiga TaljatOK Azimut OK Azimut124:13+80:49
Andrea NardoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento VicenzaMP+ --:--
Filippo BisoniRun Using Brain Team Friuli Venezia GiuliaDNF+ --:--
Simen Spets StorhovFreidig - Storhov Freidig - StorhovDNF+ --:--
Fabio NardoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento VicenzaMP+ --:--
Mattia GründlerS-JKL Suunta JyväskyläDNF+ --:--

M18 (6.46km / 220m / 18KT)

1Oskar Spets StorhovFreidig - Storhov Freidig - Storhov58:06+00:00
2Dominik KirinJAP OK Japetic63:07+05:01
3Mark BogatajOK Azimut OK Azimut67:58+09:52
4Gašper PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris78:33+20:27
5Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris78:40+20:34
6Lukáš RačkoARDF ARDF team Slovakia126:52+68:46
7Ján CuninkaARDF ARDF team Slovakia135:23+77:17
8Samuel BudaiARDF ARDF team Slovakia169:59+111:53
9Andrea LorenzatoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza204:06+146:00
Timo WettsteinOLZ OL ZimmerbergMP+ --:--

M20 (7.18km / 250m / 19KT)

1Peter TušarOK Azimut OK Azimut59:04+00:00
2Andrin GründlerVaajte Vaajakosken Terä65:00+05:56
3Blaž PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris81:36+22:32
4Ludwig BergfalkJOK Järfälla OK81:44+22:40
5Brenno PastoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza94:15+35:11
6Alessio BrandoleseEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza98:51+39:47
7Adam KrálARDF ARDF team Slovakia109:11+50:07

M21A (6.61km / 225m / 16KT)

1Fabian RingliOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen50:44+00:00
2Pascal HaasOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen57:25+06:41
3Dominik HaasOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen60:45+10:01
4Daniel RohrOLZ OL Zimmerberg63:24+12:40
5Raphael NeukomOLZ OL Zimmerberg64:01+13:17
6Urs UtzingerOLZ OL Zimmerberg64:16+13:32
7Vid BogovičOK Brežice OK Brežice64:37+13:53
8Jan CervinkaOKP OK 24 Praha64:39+13:55
9Juha SuntilaTuMe Turun Metsänkävijät68:12+17:28
10Simon HattOLZ OL Zimmerberg71:41+20:57
11Michele CeraEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza72:34+21:50
12Nik Schneiderz zelg72:38+21:54
13Jan HugOLZ OL Zimmerberg73:09+22:25
14Andreas HerzogOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen78:53+28:09
15Jakub KuriakARDF ARDF team Slovakia82:39+31:55
16Petr Hanovec 90:09+39:25
17Atte NokkaRasti88 Rasti 8894:07+43:23
18Gregor ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda101:51+51:07
19Roger FluriOLZ OL Zimmerberg105:19+54:35
Eugenio TrevisanEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento VicenzaDNF+ --:--

M21B (4.86km / 140m / 14KT)

1Roland VoglSV Mietraching SV Mietraching54:50+00:00
2Paul PacherSUSO SU Schöckl Graz58:58+04:08
3Martin KošutARDF ARDF team Slovakia67:39+12:49
4Luka PlavčakŠOK Škofjeloški orientacijski klub87:06+32:16
5Jonas FischerOLZ OL Zimmerberg90:47+35:57
6Simon ČopiOK Azimut OK Azimut92:42+37:52
7Alessio RozziGAJA SSD-AŠZ GAJA136:46+81:56
Manolo ZanellaO-92 O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--

M21E (8.27km / 280m / 21KT)

1Max Peter BejmerIFK IFK Göteborg54:33+00:00
2Antti ParjanneTuMe Turun Metsänkävijät60:07+05:34
3Matthias LeonhardtOCFF OC Fürstenfeld60:46+06:13
4Edgars BertuksTuMe Turun Metsänkävijät61:34+07:01
5Marco SeppiCUSB-O CUS BOLOGNA63:25+08:52
6Janis KumsTuMe Turun Metsänkävijät64:00+09:27
7Esa HuttunenTuMe Turun Metsänkävijät64:14+09:41
8Santeri SainioKangSK Kangasala SK64:21+09:48
9Martin HunhammarRavinen OK Ravinen - Nacka65:07+10:34
10Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö IFK Lidingö SOK67:45+13:12
10Assar HellströmRavinen OK Ravinen - Nacka67:45+13:12
12Jan KocbachFana Fana IL71:40+17:07
13Matthias BrynerOLK Argus OLK Argus72:48+18:15
14Lukas FreiOLK Argus OLK Argus74:22+19:49
15Oliver LienhardOLK Argus OLK Argus77:45+23:12
16Silvio VassalliASCO Lugano ASCO Lugano83:22+28:49
17Axel WradheAttunda OK Attunda OK90:26+35:53
18Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda99:26+44:53
19Tapani MäkinenTuMe Turun Metsänkävijät109:40+55:07
20Joakim BergBVSOK Bromma-Vallingby SOK125:16+70:43
Malte RehbeinSV Mietraching SV MietrachingDNF+ --:--
Erik ThorssonTuMe Turun MetsänkävijätMP+ --:--
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö IFK Lidingö SOKDNF+ --:--
Scott FraserTuMe Turun MetsänkävijätDNF+ --:--
Miika Kirmula DNF+ --:--

M35 (7.18km / 250m / 19KT)

1Benet TotusausBO Badalona Orientació65:35+00:00
2Mario RuggieroNirvana Verde Nirvana Verde66:59+01:24
3Bojan JevševarOK Brežice OK Brežice85:37+20:02
4Stefano BrambillaCO2 CO285:52+20:17
5Kristian BosisioOK Trzin OK Trzin89:06+23:31
6Vicenç Clarena RieraUEVic-O Unió Excursionista Vic91:38+26:03
7Zoltán WeiblDKO Dva Kuku Orienteering92:44+27:09
8Pau MariBO Badalona Orientació99:17+33:42
9Juli Serrat GranéUEVic-O Unió Excursionista Vic114:08+48:33

M40 (6.46km / 220m / 18KT)

1Jorn SundbyLarvik OK Larvik Orienteringsklubb58:58+00:00
2Edi OcvirkJAP OK Japetic71:02+12:04
3Peter ViskupARDF ARDF team Slovakia76:46+17:48
4Alexander BorachenkoTitan Titan85:53+26:55
5Alberto GrilliPPN Punto Nord88:42+29:44
6Jordi Arumi CasadevallUEVic-O Unió Excursionista Vic92:22+33:24
7Matthias RüttiOLG Herzogenbuchsee OLG Herzogenbuchsee121:14+62:16
8Chris KimOLG Chur OLG Chur125:00+66:02
Cristian BellottoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento VicenzaDNF+ --:--

M45 (5.31km / 150m / 16KT)

1Stefano MaddalenaO-92 O-92 Piano di Magadino42:17+00:00
2Janez PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub47:04+04:47
3Tiziano BoianiO-92 O-92 Piano di Magadino48:19+06:02
4Per NilssonJOK Järfälla OK51:42+09:25
5Herwig AllwingerMOK Mariborski OK52:29+10:12
6Peter AlbinssonJOK Järfälla OK53:10+10:53
7Ilkka NokkaRasti88 Rasti 8855:10+12:53
8Dušan PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris55:54+13:37
9Mats LundbäckJOK Järfälla OK57:38+15:21
10Vass TiborVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet57:48+15:31
11Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris61:59+19:42
12Zoltán MihácziTTE Tipo Orienteering Club62:53+20:36
13Simone GambiniEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza63:34+21:17
14Jozef KrálARDF ARDF team Slovakia67:06+24:49
15Ulf NilssonJOK Järfälla OK69:46+27:29
16Marco BrandoleseEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza71:00+28:43
17Markus BianchiLKI LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK73:49+31:32
18Igor BončinaOK Azimut OK Azimut80:23+38:06
19Dalibor RadovanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris96:46+54:29
20Aleš ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris101:11+58:54
Balázs MentlerDKO Dva Kuku OrienteeringMP+ --:--
Thomas HöjsgaardDGoIF Domnarvets GoIFMP+ --:--
Aleš PoljanšekOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--

M50 (5.31km / 150m / 16KT)

1Jens Even StorhovFreidig - Storhov Freidig - Storhov44:52+00:00
2Christian Aebersoldol.biel.seeland ol.biel.seeland45:25+00:33
3Peter Gehrigerol.biel.seeland ol.biel.seeland49:09+04:17
4Wolfgang PietschNF Wien NF Wien49:22+04:30
5Knut Edvard HellandOstmarka OK Ostmarka OK49:55+05:03
6Ivo NovakOKP OK 24 Praha51:52+07:00
7Guttorm L EggeOSI - Orientering Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering54:18+09:26
8Roland MeisterOLG Dachsen OLG Dachsen54:38+09:46
9Jarmo LehtoVeVe Vehkalahden Veikot62:24+17:32
10Markus GründlerOLG Pfäffikon OLG Pfäffikon64:35+19:43
11Marcel RuppenthalOLG Chur OLG Chur68:39+23:47
12Paolo PizzamusGAJA SSD-AŠZ GAJA79:01+34:09
13Alberto AlbarelloEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza80:50+35:58
14Markku PaijaLHR Lounais-Hämeen Rasti83:51+38:59
15Massimo SartoriEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza84:53+40:01
16Georg PregartnerOLGDK OLG Deutsch Kaltenbrunn89:57+45:05
17Németh ZsoltVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet94:46+49:54
18Janez ZavrlOK Komenda Orientacijski klub Komenda98:17+53:25
19Rolf WettsteinOLZ OL Zimmerberg101:06+56:14
René HaasOLG Schaffhausen OLG SchaffhausenMP+ --:--
Peter BadertscherOLZ OL ZimmerbergMP+ --:--
Peter LaagerOLZ OL ZimmerbergDNF+ --:--
Noldi Schneiderz zelgDNF+ --:--
Veli-Matti HeinonenRajamäen Rykmentti Rajamäen RykmenttiMP+ --:--
Siegfried OpetnikHSV-KLAGENFURT HSV-KLAGENFURTDNF+ --:--

M55 (4.86km / 140m / 14KT)

1Lars PalmqvistJOK Järfälla OK41:41+00:00
2Hannes PacherSUSO SU Schöckl Graz50:14+08:33
3Thomas DätwylerOLG Pfäffikon OLG Pfäffikon52:52+11:11
4Rune TeiglandOstmarka OK Ostmarka OK54:12+12:31
5Sönke BandixenOLG Pfäffikon OLG Pfäffikon59:11+17:30
6Urs BrühwilerOLG Chur OLG Chur69:58+28:17
7Hannu KottonenLynx Lynx72:03+30:22
8Luca BattistoniVAO VAO72:42+31:01
9Mauro ClementeGAJA SSD-AŠZ GAJA81:57+40:16
10Jozef Fekiač stVBA ŠK VAZKA Bratislava91:08+49:27
11Perry FleuryCOLJ CO Lausanne-Jorat111:19+69:38
Giorgio SkoryCOLJ CO Lausanne-JoratDNF+ --:--

M60 (4.42km / 105m / 13KT)

1Jean DermineF-3801RA dauphiné orientation44:09+00:00
2Rauli HelkkulaTuMe Turun Metsänkävijät50:49+06:40
3Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee OLG Herzogenbuchsee52:34+08:25
4Kristian LeonhardtOCFF OC Fürstenfeld58:00+13:51
5Augusto CavazzaniOriPergine Orienteering Pergine58:20+14:11
6Peter AndresOLBO OLG Bonaduz59:34+15:25
7Thomas SchoepfOLG Herzogenbuchsee OLG Herzogenbuchsee61:40+17:31
8Urs JosiOLG Herzogenbuchsee OLG Herzogenbuchsee61:42+17:33
9Charles NelsonOK Azimut OK Azimut65:17+21:08
10Robert MayrhoferLKI LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK66:23+22:14
11Pentti MalinenKajaanin Suunnistajat Kajaanin Suunnistajat66:35+22:26
12Vlado SedejOK Azimut OK Azimut68:46+24:37
13Stefano ZonatoPuoRy Puolangan Ryhti69:14+25:05
14Bill GriffithsEBOR Eborienteers74:22+30:13
15Janko LapajneOK Azimut OK Azimut76:50+32:41
16Alberto ZambiasiPunto K Punto K Orienteering ASD84:53+40:44
17Dario AllegrettiEridano Eridano Adventure A.S.D.113:29+69:20
18Gianfranco SiegaGAJA SSD-AŠZ GAJA119:24+75:15
19Giuliano MichelottiArco di carta A.S.D. Arco di carta131:24+87:15
Anders WidénOLG Säuliamt OLG SäuliamtDNF+ --:--
Marco OngaroUS Primiero U.S. Primiero A.S.DDNF+ --:--
Fulvio PacorGAJA SSD-AŠZ GAJADNF+ --:--

OPEN (0.0km / m / 15KT)

1Lars NordströmKil Kils OK56:47+00:00
2Diego RuzzierPunto K Punto K Orienteering ASD67:47+11:00
3Dirk DeubelNF Wien Naturfreunde Wien70:56+14:09
4Stanko ČuferPD Ajdovščina Planinsko društvo Ajdovščina74:23+17:36
5Zuzana SukeníkováTJ Loko Krnov TJ Loko Krnov78:10+21:23
6Matti AronenIIsalmen Visa IIsalmen Visa78:13+21:26
7Bálint BenceVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet79:17+22:30
8Ivo KetePD Ajdovščina Planinsko društvo Ajdovščina80:34+23:47
9Andras ZempleniZEM Zempleni82:39+25:52
10David ČuferPD Ajdovščina Planinsko društvo Ajdovščina85:17+28:30
11Pako DelgadoVihor OK Vihor89:08+32:21
12Elis NorsdströmKil Kils OK92:09+35:22
13Katja NokkaRasti88 Rasti 8899:20+42:33
14Csilla HajasZEM Zempleni110:16+53:29
15Minna AronenIIsalmen Visa IIsalmen Visa114:46+57:59
16Licia KalcichPolbes Polisportiva Besanese126:42+69:55
17Anna UllerKil Kils OK128:18+71:31
Johannes DreierFC Forstern FC ForsternDNF+ --:--
Monika MüllerFC Forstern FC ForsternDNF+ --:--
Petra LundbäckJOK Järfälla OKMP+ --:--
Marketa MuellerovaLuhacovice LuhacoviceDNF+ --:--
Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli OK TivoliDNF+ --:--
Cristina RuiniRun Using Brain Team Friuli Venezia GiuliaDNF+ --:--
Jan BogovičOK Brežice OK BrežiceDNF+ --:--

W10 (1.75km / 55m / 8KT)

1Kim VassalliASCO Lugano ASCO Lugano39:11+00:00

W12 (2.04km / 65m / 8KT)

1Mathea Spets StorhovFreidig - Storhov Freidig - Storhov20:45+00:00
2Stella CigniniRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia26:49+06:04
3Iris PecorariRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia42:51+22:06
4Nastja FerlugaRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia43:53+23:08
5Maryam JadaanEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza59:11+38:26

W14 (2.73km / 80m / 9KT)

1Lilla ZempleniZEM Zempleni27:40+00:00
2Annick MeisterOLG Dachsen OLG Dachsen31:52+04:12
3Giulia GambiniEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza37:05+09:25
4Annarita ScalzottoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza40:04+12:24
5Rebecka WestlundKil Kils OK46:14+18:34
6Nora HolmgardKil Kils OK50:15+22:35
7Anja ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris59:07+31:27
8Alice HallmenJOK Järfälla OK59:53+32:13
9Bácskai EszterVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet71:37+43:57
10Klara NordströmKil Kils OK79:17+51:37
11Zala ŠpenkoOK Komenda Orientacijski klub Komenda81:25+53:45
Iris ColomboRun Using Brain Team Friuli Venezia GiuliaDNF+ --:--
Lisa OlmKil Kils OKMP+ --:--

W16 (3.51km / 120m / 11KT)

1Joëlle MeisterOLG Dachsen OLG Dachsen40:07+00:00
2Ella NordströmKil Kils OK45:46+05:39
3Thea BadKil Kils OK45:56+05:49
4Amanda MellerdalKil Kils OK49:27+09:20
5Jonna LundbäckJOK Järfälla OK50:54+10:47
6Mérő DominikaVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet55:17+15:10
7Linn LugneKil Kils OK57:56+17:49
8Patricija PrimožičOK Komenda Orientacijski klub Komenda62:56+22:49
9Nika PoljanšekOK Azimut OK Azimut64:02+23:55
10Zala ZavrlOK Komenda Orientacijski klub Komenda70:17+30:10

W18 (5.11km / 175m / 15KT)

1Siri Nyfeler 50:22+00:00
2Pia OcvirkJAP OK Japetic63:54+13:32
3Anine LomeHamar Hamar orienteringsklubb64:44+14:22
4Lara GantarOK Azimut OK Azimut80:10+29:48
5Emmy AlbinssonJOK Järfälla OK82:37+32:15
6Barbora FilováARDF ARDF team Slovakia145:16+94:54

W20 (6.26km / 200m / 14KT)

1Nuša JeramOK Azimut OK Azimut68:06+00:00
2Mariya PerepelytsyaOK Azimut OK Azimut74:54+06:48
3Katarína KošutováARDF ARDF team Slovakia89:02+20:56
4Siri DoblerOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen109:15+41:09

W21A (6.26km / 200m / 14KT)

1Réka ZempléniZEM Zempleni74:43+00:00
2Karin LeonhardtOCFF OC Fürstenfeld79:26+04:43
3Ladina FeuchtOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen87:30+12:47
4Patrizia KöpfliOLZ OL Zimmerberg88:57+14:14
5Annika KottonenLynx Lynx94:44+20:01
6Tanja PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub95:17+20:34
7Lena Mathysz zelg112:44+38:01
8Barbara KmetecKamniški OK Kamniški orientacijski klub119:05+44:22
9Irene SagginEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza150:46+76:03
Corina RingliOLG Schaffhausen OLG SchaffhausenMP+ --:--

W21B (4.42km / 105m / 13KT)

1Ewa HaltofOKP OK 24 Praha56:01+00:00
2Karin BianchiLKI LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK76:16+20:15
3Annika SchindlerOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen78:15+22:14
4Alenka ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris95:37+39:36
5Veronika DolníkováARDF ARDF team Slovakia104:17+48:16
6Daniela ChovanováARDF ARDF team Slovakia111:03+55:02
7Claudia BrandoleseEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza130:12+74:11
8Lorenza PravatoGAJA SSD-AŠZ GAJA179:47+123:46
Damjana JeršeOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--
Karin VoglSV Mietraching SV MietrachingDNF+ --:--
Romana ZupanOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--

W21E (6.61km / 225m / 16KT)

1Simona Aebersoldol.biel.seeland ol.biel.seeland53:26+00:00
2Janka MacinskáARDF ARDF team Slovakia61:35+08:09
3Christiane TrösseSVTUI SV TU Ilmenau64:29+11:03
4Synnove BratenVegarshei IL Vegarshei IL64:36+11:10
5Karolina HöjsgaardDGoIF Domnarvets GoIF65:45+12:19
6Irene PozzebonPolbes Polisportiva Besanese68:26+15:00
7Lisa PacherSUSO SU Schöckl Graz68:43+15:17
8Eleonora DonadiniSCOM SCOM Mendrisio73:02+19:36
9Mojca FlerinKamniški OK Kamniški orientacijski klub78:38+25:12
10Clizia ZambiasiSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago86:39+33:13
11Barbara GiuganinoCO2 CO2110:54+57:28
Magdalena CermakovaLuhacovice LuhacoviceDNF+ --:--
Elis MasopustovaPGP SK PragaMP+ --:--

W35 (0.0km / m / 15KT)

1Elin BjervaLarvik OK Larvik Orienteringsklubb53:30+00:00
2Ursi RuppenthalOLG Chur OLG Chur57:45+04:15
3Metka UdovicOK Trzin OK Trzin59:10+05:40
4Ursina Mathysz zelg63:35+10:05
5Adela Illamola ColomeUEVic-O Unió Excursionista Vic67:14+13:44
6Audrun UtskarpenOSI - Orientering Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering70:20+16:50
7Silvia NovoaBO Badalona Orientació74:04+20:34
8Anica HribarOK Brežice OK Brežice75:17+21:47
9Natalia KunitskayaTitan Titan75:56+22:26
10Antónia HolperTTE Tipo Orienteering Club81:08+27:38
11Virginia Guell RoviraUEVic-O Unió Excursionista Vic85:10+31:40
12Jane PulfordOLifant OLifant88:18+34:48
13Anka KuzminSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago90:46+37:16
14Tünde AllwingerMOK Mariborski OK95:45+42:15
15Alba Serrat GranéUEVic-O Unió Excursionista Vic97:49+44:19
16Emanuela TitoliNirvana Verde Nirvana Verde100:09+46:39
17Malin AlbinssonJOK Järfälla OK100:18+46:48
18Pilar VidalBO Badalona Orientació102:50+49:20
Cuki VassalliASCO Lugano ASCO LuganoMP+ --:--
Annika ÖstmanDGoIF Domnarvets GoIFDNF+ --:--
Ida BaluskovaOKP OK 24 PrahaDNF+ --:--

W45 (4.86km / 140m / 14KT)

1Sabrina MeisterOLG Dachsen OLG Dachsen52:05+00:00
2Mirjam GründlerOLG Pfäffikon OLG Pfäffikon56:03+03:58
3Isabelle DermineF-3801RA dauphiné orientation64:02+11:57
4Torunn Spets StorhovFreidig - Storhov Freidig - Storhov64:04+11:59
5Doris HaasOLG Schaffhausen OLG Schaffhausen64:58+12:53
6Gaby Aebersoldol.biel.seeland ol.biel.seeland67:35+15:30
7Zsoltné NémethVHS Veszpremi Honved Sportegyesulet69:28+17:23
8Päivi KlemeläLHR Lounais-Hämeen Rasti76:21+24:16
9Cristina GrabarUS Primiero U.S. Primiero A.S.D77:34+25:29
10Priska BadertscherOLZ OL Zimmerberg82:42+30:37
11Silvia MantegaOriPergine Orienteering Pergine84:53+32:48
12Brigitte MagetOLGDK OLG Deutsch Kaltenbrunn87:05+35:00
13Miriam KrálováARDF ARDF team Slovakia87:10+35:05
14Sunghee KimOLG Chur OLG Chur95:45+43:40
15Marirosa HechichSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago100:00+47:55
16Cristina TurollaPolbes Polisportiva Besanese100:26+48:21
17Therese Hohlol.biel.seeland ol.biel.seeland102:24+50:19
18Marlies LaagerOLZ OL Zimmerberg113:32+61:27
19Sandrine PacheCOLJ CO Lausanne-Jorat114:55+62:50
20Maria Pia VirgoliniPolbes Polisportiva Besanese132:13+80:08
21Irma PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub145:02+92:57
22Elena PoliPolbes Polisportiva Besanese145:24+93:19
Gerhild PacherSUSO SU Schöckl GrazDNF+ --:--
Angela ZindelOLG Chur OLG ChurMP+ --:--
Sabine BrühwilerOLG Chur OLG ChurMP+ --:--
Berit AslaksenJOK Järfälla OKMP+ --:--
Nicole WespiOLG Herzogenbuchsee OLG HerzogenbuchseeDNF+ --:--

W55 (3.51km / 120m / 11KT)

1Erja RaikoHyvinkään Rasti Hyvinkään Rasti48:59+00:00
2Annariitta KottonenLynx Lynx51:51+02:52
3Raili LiimatainenHyvinkään Rasti Hyvinkään Rasti55:05+06:06
4Daniela PutzuVAO VAO57:42+08:43
5Francesca GuaratoEREBUS VICENZA ASD Erebus Orientamento Vicenza60:50+11:51
6Silvia BaumannOLZ OL Zimmerberg63:01+14:02
7Iris AndresOLBO OLG Bonaduz64:35+15:36
8Paula MalinenKajaanin Suunnistajat Kajaanin Suunnistajat64:57+15:58
9Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee OLG Herzogenbuchsee78:31+29:32
10Ulla LehtoVeVe Vehkalahden Veikot80:32+31:33
11Gertraud LeonhardtOCFF OC Fürstenfeld83:08+34:09
12Mária FekiačováVBA ŠK VAZKA Bratislava93:35+44:36
Marianne BandixenOLG Pfäffikon OLG PfäffikonDNF+ --:--
Paola SpinelliGAJA SSD-AŠZ GAJADNF+ --:--
Ines MayrhoferLKI LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCKMP+ --:--