Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Easter4 4. etapa - srednja

DROT, , 28. 3. 2016

Beginners (1.81km / 30m / 9KT)

1Anissa BadisDKO 14:36+00:00
2László NémetDKO 18:51+04:15
3Heidi SkoryCOLJ 25:03+10:27
4Nejc ZorkoOK Brežice 31:20+16:44
5Veronika DätwylerOLG Pfäffikon 36:17+21:41
6Anna Maria MazzaEridano 62:57+48:21
Duška RadovanOK Polaris DNF+ --:--
Claire YaremchukOLG Chur DNF+ --:--
Zdenko Pavlič DNF+ --:--

M10 (1.38km / 20m / 6KT)

1Bálint GergőVHS 10:43+00:00

M12 (1.81km / 30m / 9KT)

1Martin JevševarOK Brežice 15:16+00:00
2Otto AllwingerMOK 15:21+00:05
3Bálint ÁdámVHS 22:35+07:19

M14 (3.55km / 60m / 13KT)

1Bálint BenedekVHS 32:10+00:00
2Jonas DeubelNF Wien 33:09+00:59
3Johan LundbäckJOK 34:35+02:25
4Angyal DánielVHS 38:26+06:16
5Anton UllerKil 38:46+06:36
6Rudi FrisonEREBUS VICENZA 39:31+07:21
7Luca FontanotRun Using Brain 45:13+13:03
8Simone MancassolaEREBUS VICENZA 45:16+13:06
9Dario BrandoleseEREBUS VICENZA 63:13+31:03
10Maurizio GrilloRun Using Brain 76:03+43:53
Vass BenceVHS MP+ --:--
Gloch ZalánVHS DNF+ --:--
Oskar NilssonJOK MP+ --:--
Kristjan KalcRun Using Brain DNF+ --:--

M16 (5.13km / 85m / 22KT)

1Matic BlažOK Komenda 33:15+00:00
2Lukas OlmKil 34:48+01:33
3Simen Spets StorhovFreidig - Storhov 37:17+04:02
4Fabian Aebersoldol.biel.seeland 40:50+07:35
5Joergen DeubelNF Wien 41:06+07:51
6Linus AlbinssonJOK 49:55+16:40
7Jonathan UllerKil 51:05+17:50
8Mattia GambiniEREBUS VICENZA 54:09+20:54
9Bácskai PéterVHS 54:10+20:55
10Pietro ScalzottoEREBUS VICENZA 57:49+24:34
11Fabio NardoEREBUS VICENZA 64:54+31:39
12Giacomo GuardaEREBUS VICENZA 67:53+34:38
13Etlinger AndrásVHS 68:53+35:38
14Giacomo BollaArces OK 80:03+46:48
Gašper ČopiOK Azimut DNF+ --:--
Žiga TaljatOK Azimut DNF+ --:--
Filippo BisoniRun Using Brain DNF+ --:--
Vesa NokkaRasti88 MP+ --:--
Mattia GründlerS-JKL DNF+ --:--
Andrea NardoEREBUS VICENZA MP+ --:--

M18 (7.91km / 90m / 24KT)

1Dominik KirinJAP 49:04+00:00
2Oskar Spets StorhovFreidig - Storhov 49:07+00:03
3Mark BogatajOK Azimut 52:18+03:14
4Matej ŠkarabotOK Polaris 64:50+15:46
5Gašper PetrovičOK Polaris 67:57+18:53
6Ján CuninkaARDF 92:02+42:58
7Samuel BudaiARDF 93:25+44:21
8Lukáš RačkoARDF 97:07+48:03
Andrea LorenzatoEREBUS VICENZA MP+ --:--

M20 (8.11km / 90m / 25KT)

1Andrin GründlerVaajte 47:02+00:00
2Peter TušarOK Azimut 55:42+08:40
3Blaž PetrovičOK Polaris 57:39+10:37
4Adam KrálARDF 62:03+15:01
5Brenno PastoEREBUS VICENZA 62:09+15:07
6Ludwig BergfalkJOK 65:34+18:32
7Alessio BrandoleseEREBUS VICENZA 76:21+29:19

M21A (7.71km / 80m / 24KT)

1Fabian RingliOLG Schaffhausen 45:03+00:00
2Pascal HaasOLG Schaffhausen 48:12+03:09
3Michele CeraEREBUS VICENZA 54:18+09:15
4Raphael NeukomOLZ 54:52+09:49
5Urs UtzingerOLZ 55:17+10:14
6Atte NokkaRasti88 55:30+10:27
7Jan CervinkaOKP 55:55+10:52
8Vid BogovičOK Brežice 57:36+12:33
9Andreas HerzogOLG Schaffhausen 60:12+15:09
10Jan HugOLZ 60:33+15:30
11Simon HattOLZ 63:07+18:04
12Jakub KuriakARDF 65:14+20:11
13Eugenio TrevisanEREBUS VICENZA 65:45+20:42
14Daniel RohrOLZ 68:52+23:49
Nik Schneiderz MP+ --:--
Roger FluriOLZ MP+ --:--
Juha SuntilaTuMe DNF+ --:--
Petr Hanovec DNF+ --:--
Dominik HaasOLG Schaffhausen MP+ --:--

M21B (4.91km / 70m / 16KT)

1Roland VoglSV Mietraching 42:51+00:00
2Paul PacherSUSO 46:19+03:28
3Martin KošutARDF 48:47+05:56
4Jonas FischerOLZ 55:05+12:14
5Luka PlavčakŠOK 61:57+19:06
6Manolo ZanellaO-92 76:47+33:56
7Alessio RozziGAJA 83:19+40:28
Simon ČopiOK Azimut DNF+ --:--

M21E (8.99km / 95m / 28KT)

1Miika Kirmula 44:33+00:00
2Matthias LeonhardtOCFF 46:17+01:44
3Max Peter BejmerIFK 46:31+01:58
4Janis KumsTuMe 47:50+03:17
5Martin HunhammarRavinen 48:07+03:34
6Santeri SainioKangSK 48:39+04:06
7Assar HellströmRavinen 51:14+06:41
8Antti ParjanneTuMe 51:22+06:49
9Marco SeppiCUSB-O 52:01+07:28
10Matthias BrynerOLK Argus 55:13+10:40
11Axel WradheAttunda OK 55:35+11:02
12Silvio VassalliASCO Lugano 56:16+11:43
13Edgars BertuksTuMe 61:04+16:31
14Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö 61:28+16:55
15Lukas FreiOLK Argus 63:11+18:38
16Oliver LienhardOLK Argus 66:18+21:45
17Joakim BergBVSOK 68:46+24:13
18Esa HuttunenTuMe 70:02+25:29
19Žan RavnikarOK Komenda 72:53+28:20
20Tapani MäkinenTuMe 100:18+55:45
Scott FraserTuMe DNF+ --:--
Malte RehbeinSV Mietraching DNF+ --:--
Erik ThorssonTuMe DNF+ --:--
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö DNF+ --:--
Jan KocbachFana MP+ --:--

M35 (8.11km / 90m / 25KT)

1Martin BaierTUR 48:35+00:00
2Mario RuggieroNirvana Verde 54:29+05:54
3Benet TotusausBO 54:54+06:19
4Gregor AnderluhOK Polaris 58:28+09:53
5Vicenç Clarena RieraUEVic-O 64:49+16:14
6Bojan JevševarOK Brežice 65:21+16:46
7Kristian BosisioOK Trzin 67:14+18:39
8Klemen KendaOK Azimut 69:17+20:42
9Zoltán WeiblDKO 69:51+21:16
10Juli Serrat GranéUEVic-O 70:56+22:21
11Stefano BrambillaCO2 73:53+25:18

M40 (7.91km / 90m / 24KT)

1Jorn SundbyLarvik OK 46:53+00:00
2Edi OcvirkJAP 53:25+06:32
3Peter ViskupARDF 59:30+12:37
4Chris KimOLG Chur 63:26+16:33
5Jordi Arumi CasadevallUEVic-O 70:51+23:58
6Alberto GrilliPPN 71:07+24:14
7Alexander BorachenkoTitan 71:13+24:20
8Gregor PavličGAJA 73:27+26:34
9Matthias RüttiOLG Herzogenbuchsee 83:04+36:11
Cristian BellottoEREBUS VICENZA DNF+ --:--

M45 (6.05km / 80m / 20KT)

1Stefano MaddalenaO-92 35:24+00:00
2Tiziano BoianiO-92 37:42+02:18
3Janez PretnarKamniški OK 40:34+05:10
4Per NilssonJOK 40:53+05:29
5Ilkka NokkaRasti88 41:14+05:50
6Vass TiborVHS 41:49+06:25
7Mats LundbäckJOK 43:53+08:29
8Peter AlbinssonJOK 46:08+10:44
9Thomas HöjsgaardDGoIF 46:26+11:02
10Dušan PetrovičOK Polaris 47:28+12:04
11Herwig AllwingerMOK 48:22+12:58
12Markus BianchiLKI 50:23+14:59
13Zoltán MihácziTTE 56:14+20:50
14Miha ŠkarabotOK Polaris 58:00+22:36
15Jozef KrálARDF 58:15+22:51
15Ulf NilssonJOK 58:15+22:51
17Igor BončinaOK Azimut 59:04+23:40
18Balázs MentlerDKO 59:45+24:21
19Dalibor RadovanOK Polaris 62:15+26:51
20Simone GambiniEREBUS VICENZA 64:17+28:53
21Marco BrandoleseEREBUS VICENZA 69:27+34:03
Aleš PoljanšekOK Azimut DNF+ --:--

M50 (6.05km / 80m / 20KT)

1Knut Edvard HellandOstmarka OK 37:21+00:00
2Jens Even StorhovFreidig - Storhov 38:01+00:40
3Christian Aebersoldol.biel.seeland 40:12+02:51
4Ivo NovakOKP 42:23+05:02
5Roland MeisterOLG Dachsen 42:56+05:35
6Jarmo LehtoVeVe 45:21+08:00
7René HaasOLG Schaffhausen 47:06+09:45
8Marcel RuppenthalOLG Chur 51:24+14:03
9Wolfgang PietschNF Wien 51:50+14:29
10Markku PaijaLHR 53:51+16:30
11Markus GründlerOLG Pfäffikon 54:36+17:15
12Paolo PizzamusGAJA 55:07+17:46
13Veli-Matti HeinonenRajamäen Rykmentti 56:07+18:46
14Alberto AlbarelloEREBUS VICENZA 58:50+21:29
15Georg PregartnerOLGDK 60:32+23:11
16Németh ZsoltVHS 69:06+31:45
17Peter BadertscherOLZ 73:16+35:55
18Guttorm L EggeOSI - Orientering 75:25+38:04
19Noldi Schneiderz 79:02+41:41
20Peter LaagerOLZ 101:19+63:58
Peter Gehrigerol.biel.seeland MP+ --:--
Siegfried OpetnikHSV-KLAGENFURT DNF+ --:--
Massimo SartoriEREBUS VICENZA MP+ --:--

M55 (4.91km / 70m / 16KT)

1Lars PalmqvistJOK 37:41+00:00
2Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 41:15+03:34
3Rune TeiglandOstmarka OK 42:02+04:21
4Hannes PacherSUSO 42:03+04:22
5Mauro ClementeGAJA 43:23+05:42
6Luca BattistoniVAO 46:53+09:12
7Hannu KottonenLynx 48:30+10:49
8Jozef Fekiač stVBA 63:58+26:17
9Urs BrühwilerOLG Chur 78:35+40:54
10Perry FleuryCOLJ 95:38+57:57
Sönke BandixenOLG Pfäffikon DNF+ --:--
Giorgio SkoryCOLJ DNF+ --:--

M60 (4.36km / 70m / 14KT)

1Jean DermineF-3801RA 32:21+00:00
2Rauli HelkkulaTuMe 36:53+04:32
3Stefano ZonatoPuoRy 37:51+05:30
4Augusto CavazzaniOriPergine 39:45+07:24
5Fulvio PacorGAJA 39:59+07:38
6Marco OngaroUS Primiero 41:48+09:27
7Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee 41:59+09:38
8Pentti MalinenKajaanin Suunnistajat 43:01+10:40
9Peter AndresOLBO 44:56+12:35
10Urs JosiOLG Herzogenbuchsee 46:36+14:15
11Alberto ZambiasiPunto K 49:30+17:09
12Gianfranco SiegaGAJA 50:30+18:09
13Dario AllegrettiEridano 52:19+19:58
14Charles NelsonOK Azimut 53:50+21:29
15Kristian LeonhardtOCFF 55:26+23:05
16Janko LapajneOK Azimut 55:30+23:09
17Vlado SedejOK Azimut 55:33+23:12
18Bill GriffithsEBOR 58:22+26:01
19Robert MayrhoferLKI 65:44+33:23
20Giuliano MichelottiArco di carta 66:22+34:01
21Thomas SchoepfOLG Herzogenbuchsee 67:33+35:12
Anders WidénOLG Säuliamt MP+ --:--

OPEN (0.0km / m / 22KT)

1Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 34:00+00:00
2Lars NordströmKil 39:29+05:29
3Anders WestlundKil 44:07+10:07
4Diego RuzzierPunto K 44:39+10:39
5Dirk DeubelNF Wien 49:57+15:57
6Bálint BenceVHS 50:03+16:03
7Zuzana SukeníkováTJ Loko Krnov 52:38+18:38
8Elis NorsdströmKil 54:41+20:41
9Johannes DreierFC Forstern 63:14+29:14
10Katja NokkaRasti88 64:21+30:21
11Matti AronenIIsalmen Visa 65:03+31:03
12Andras ZempleniZEM 66:04+32:04
13Petra LundbäckJOK 66:41+32:41
14Anna UllerKil 67:19+33:19
15Licia KalcichPolbes 83:13+49:13
16Csilla HajasZEM 99:07+65:07
17Minna AronenIIsalmen Visa 106:15+72:15
Marketa MuellerovaLuhacovice DNF+ --:--
Pako DelgadoVihor DNF+ --:--
Monika MüllerFC Forstern MP+ --:--
Jan BogovičOK Brežice DNF+ --:--
Cristina RuiniRun Using Brain DNF+ --:--

W10 (1.38km / 20m / 6KT)

1Kim VassalliASCO Lugano 19:51+00:00

W12 (1.81km / 30m / 9KT)

1Mathea Spets StorhovFreidig - Storhov 13:57+00:00
2Stella CigniniRun Using Brain 14:46+00:49
3Nastja FerlugaRun Using Brain 20:16+06:19
4Iris PecorariRun Using Brain 29:47+15:50
5Maryam JadaanEREBUS VICENZA 65:06+51:09

W14 (2.82km / 60m / 13KT)

1Lilla ZempleniZEM 21:44+00:00
2Annick MeisterOLG Dachsen 22:39+00:55
3Nora HolmgardKil 25:59+04:15
4Annarita ScalzottoEREBUS VICENZA 27:46+06:02
5Bácskai EszterVHS 35:25+13:41
6Alice HallmenJOK 37:17+15:33
7Giulia GambiniEREBUS VICENZA 39:24+17:40
8Lisa OlmKil 45:01+23:17
9Anja ŠkarabotOK Polaris 45:10+23:26
Zala ŠpenkoOK Komenda DNF+ --:--
Klara NordströmKil MP+ --:--
Iris ColomboRun Using Brain DNF+ --:--
Rebecka WestlundKil MP+ --:--

W16 (3.55km / 60m / 13KT)

1Amanda MellerdalKil 28:19+00:00
2Ella NordströmKil 30:29+02:10
3Mérő DominikaVHS 32:42+04:23
4Linn LugneKil 33:14+04:55
5Thea BadKil 36:42+08:23
6Jonna LundbäckJOK 36:54+08:35
7Patricija PrimožičOK Komenda 41:24+13:05
8Joëlle MeisterOLG Dachsen 41:35+13:16
9Nika PoljanšekOK Azimut 41:48+13:29

W18 (5.13km / 85m / 22KT)

1Siri Nyfeler 37:30+00:00
2Anine LomeHamar 38:31+01:01
3Polona JezeršekOK Komenda 46:32+09:02
4Lara GantarOK Azimut 58:40+21:10
5Emmy AlbinssonJOK 65:30+28:00
6Barbora FilováARDF 72:48+35:18
Pia OcvirkJAP MP+ --:--

W20 (6km / 85m / 23KT)

1Mariya PerepelytsyaOK Azimut 59:38+00:00
2Nuša JeramOK Azimut 60:09+00:31
3Katarína KošutováARDF 64:31+04:53
4Siri DoblerOLG Schaffhausen 80:31+20:53

W21A (6km / 85m / 23KT)

1Réka ZempléniZEM 53:48+00:00
2Patrizia KöpfliOLZ 56:20+02:32
3Corina RingliOLG Schaffhausen 58:20+04:32
4Lena Mathysz 60:19+06:31
5Karin LeonhardtOCFF 61:58+08:10
6Annika KottonenLynx 70:02+16:14
7Ladina FeuchtOLG Schaffhausen 75:07+21:19
8Barbara KmetecKamniški OK 75:50+22:02
9Tanja PretnarKamniški OK 82:04+28:16
10Irene SagginEREBUS VICENZA 86:51+33:03

W21B (4.36km / 70m / 14KT)

1Ewa HaltofOKP 41:32+00:00
2Veronika DolníkováARDF 45:01+03:29
3Karin VoglSV Mietraching 47:20+05:48
4Annika SchindlerOLG Schaffhausen 56:55+15:23
5Karin BianchiLKI 57:19+15:47
6Daniela ChovanováARDF 57:54+16:22
7Alenka ŠkarabotOK Polaris 68:30+26:58
8Martina JirkuTUR 68:40+27:08
9Marija AnderluhOK Polaris 79:49+38:17
10Lorenza PravatoGAJA 103:56+62:24
11Claudia BrandoleseEREBUS VICENZA 104:46+63:14
Linda KeyserlingkSV Mietraching DNF+ --:--

W21E (7.71km / 80m / 24KT)

1Simona Aebersoldol.biel.seeland 46:15+00:00
2Magdalena CermakovaLuhacovice 52:52+06:37
3Janka MacinskáARDF 53:17+07:02
4Synnove BratenVegarshei IL 53:20+07:05
5Mojca FlerinKamniški OK 56:51+10:36
6Eleonora DonadiniSCOM 59:07+12:52
7Irene PozzebonPolbes 62:48+16:33
8Karolina HöjsgaardDGoIF 63:26+17:11
9Clizia ZambiasiSemiperdo 85:13+38:58
10Barbara GiuganinoCO2 101:08+54:53
Elis MasopustovaPGP DNF+ --:--
Christiane TrösseSVTUI MP+ --:--
Lisa PacherSUSO MP+ --:--

W35 (0.0km / m / 22KT)

1Annika ÖstmanDGoIF 38:29+00:00
2Ursi RuppenthalOLG Chur 41:41+03:12
3Elin BjervaLarvik OK 42:58+04:29
4Audrun UtskarpenOSI - Orientering 48:39+10:10
5Metka UdovicOK Trzin 48:53+10:24
6Ursina Mathysz 51:26+12:57
7Adela Illamola ColomeUEVic-O 53:37+15:08
8Anica HribarOK Brežice 58:05+19:36
9Jane PulfordOLifant 59:15+20:46
10Virginia Guell RoviraUEVic-O 59:34+21:05
11Antónia HolperTTE 59:56+21:27
12Anka KuzminSemiperdo 63:13+24:44
13Natalia KunitskayaTitan 63:25+24:56
14Silvia NovoaBO 64:26+25:57
15Alba Serrat GranéUEVic-O 68:24+29:55
16Ida BaluskovaOKP 77:19+38:50
17Emanuela TitoliNirvana Verde 78:23+39:54
18Tünde AllwingerMOK 81:07+42:38
19Malin AlbinssonJOK 83:39+45:10
Margareta PavličGAJA MP+ --:--
Cuki VassalliASCO Lugano MP+ --:--

W45 (4.91km / 70m / 16KT)

1Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 38:52+00:00
2Torunn Spets StorhovFreidig - Storhov 39:21+00:29
3Sabrina MeisterOLG Dachsen 40:14+01:22
4Cristina GrabarUS Primiero 49:05+10:13
5Isabelle DermineF-3801RA 52:06+13:14
6Zsoltné NémethVHS 56:00+17:08
7Doris HaasOLG Schaffhausen 57:14+18:22
8Gaby Aebersoldol.biel.seeland 57:52+19:00
9Elena PoliPolbes 57:59+19:07
10Marirosa HechichSemiperdo 60:11+21:19
11Miriam KrálováARDF 60:26+21:34
12Sunghee KimOLG Chur 60:46+21:54
13Berit AslaksenJOK 61:18+22:26
14Cristina TurollaPolbes 62:26+23:34
14Gerhild PacherSUSO 62:26+23:34
16Angela ZindelOLG Chur 63:05+24:13
17Therese Hohlol.biel.seeland 64:30+25:38
18Priska BadertscherOLZ 64:39+25:47
19Silvia MantegaOriPergine 65:13+26:21
20Päivi KlemeläLHR 66:03+27:11
21Maria Pia VirgoliniPolbes 75:23+36:31
22Brigitte MagetOLGDK 78:51+39:59
23Sandrine PacheCOLJ 79:32+40:40
24Sabine BrühwilerOLG Chur 81:00+42:08
25Irma PretnarKamniški OK 82:03+43:11
26Marlies LaagerOLZ 99:05+60:13
Nicole WespiOLG Herzogenbuchsee MP+ --:--

W55 (3.55km / 60m / 13KT)

1Annariitta KottonenLynx 35:38+00:00
2Raili LiimatainenHyvinkään Rasti 36:25+00:47
3Erja RaikoHyvinkään Rasti 36:49+01:11
4Iris AndresOLBO 39:03+03:25
5Francesca GuaratoEREBUS VICENZA 39:13+03:35
6Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee 39:39+04:01
7Daniela PutzuVAO 40:11+04:33
8Paula MalinenKajaanin Suunnistajat 40:40+05:02
9Silvia BaumannOLZ 43:17+07:39
10Marianne BandixenOLG Pfäffikon 46:48+11:10
11Ines MayrhoferLKI 68:37+32:59
12Gertraud LeonhardtOCFF 70:19+34:41
13Mária FekiačováVBA 88:21+52:43
Ulla LehtoVeVe MP+ --:--