Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Slovenia Open 2007, DP - dolga

Orientacijski klub Azimut, Logatec, 12. 5. 2007

M12 (2.0km / 0m / 8KT)

1Pavel Zaděra OK Ursus22:17+00:00
2Luka Mihaljević OK Vihor26:36+04:19
3Patrik Ptáček OK Ursus32:35+10:18
4Patrik Malnar OK Ris-Delnice36:03+13:46
5Blaž Petrovič OK Polaris36:41+14:24
6Matija Čelik OK Azimut37:49+15:32
7Gregor Tušar OK Azimut41:49+19:32
8Tilen Pogačar OK Komenda47:45+25:28
9Lippitsch Sandro HSV Spittal/Drau59:48+37:31

M14 (2.3km / 0m / 9KT)

1Pavel Ptáček, jr. OK Ursus43:36+00:00
2Davor Kacin OK Azimut44:15+00:39
Klemen Verbovšek OK KomendaMP+ --:--

M16 (4.1km / 0m / 11KT)

1Blaž Grah OK Azimut43:52+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice50:50+06:58
3Matjaž Pahor OK Komenda51:44+07:52
4Andrej Borštnik OK Tivoli53:03+09:11
5Jaka Pišljar OK Komenda59:33+15:41
6Toni Nikola OK Ris-Delnice1:00:44+16:52
7Matic Omejc OK Komenda1:06:33+22:41
8Tibor Golob Mrak OK Azimut1:15:59+32:07
9Jernej Podobnik OK Azimut1:19:02+35:10
Robert Petranović OK Ris-DelniceMP+ --:--

M18 (5.4km / 0m / 17KT)

1Andrej Šubat OK Ris-Delnice1:15:08+00:00
2Janij Oblak OK Azimut1:57:41+42:33

M20 (6.6km / 0m / 23KT)

1Matjaž Štanfel OK Ris-Delnice1:00:05+00:00
2Rok Močnik OK Azimut1:41:55+41:50
3Tadej Dolenc OK Azimut2:01:36+61:31
4Jernej Brus OK Azimut2:52:19+112:14
Nejc Močnik OK AzimutMP+ --:--

M21A (6.6km / 0m / 23KT)

1Vedran Bijelić OK Bjelovar1:10:31+00:00
2Jan Boudny OK Sparta Praha1:12:11+01:40
3Tomas Zemla OK Sparta Praha1:18:12+07:41
4Danijel Katalenić OK Bjelovar1:18:30+07:59
5Janko Bačnar OK Azimut1:26:51+16:20
6Damir Klobučarić OK Bjelovar1:28:48+18:17
7Virginijus Purvys OK Ursus1:29:40+19:09
8Mladen Vukmanović OK Kapela1:36:26+25:55
9Eduard Perković OK Bjelovar1:41:54+31:23
10Matej Kostanjevec SV 670.LogB1:43:43+33:12
11Vedran Berkovic OK Kapela1:47:03+36:32
12Matej Sedej OK Azimut1:56:10+45:39
13Franc Knap OK Azimut1:57:22+46:51
14Primož Savinšek (SV) OK Polaris2:15:37+65:06
15Francisco Delgado OK Vihor2:21:43+71:12
16Robert Kaplan OK Brežice2:28:02+77:31
17Goran Grbac OK Ris-Delnice2:34:21+83:50
Rajko Kračun (SV) OK PolarisMP+ --:--
Damjan Sekuti OK Slovenj GradecMP+ --:--

M21B (4.1km / 0m / 11KT)

1Robert Lapanja OK Azimut45:02+00:00
2Janez Kostanjšek OK Azimut47:28+02:26
3Andrea Foschian Semiperdo Orienteering48:08+03:06
4Vojko Kacin OK Azimut1:16:50+31:48
5Gorazd Košar SV 670.LogB1:27:40+42:38
6Samo Gjerek OK Perkmandeljc1:31:15+46:13
Rok Orličnik OK Slovenj GradecMP+ --:--
Tomaž Kopmajer SV 670.LogBMP+ --:--

M21E (9.5km / 0m / 29KT)

1Andraž Hribar OK Brežice1:33:11+00:00
2Jaka Piltaver OK Brežice1:36:08+02:57
3Lino Legac OK Ursus1:38:41+05:30
4Tihomir Salopek OK Ris-Delnice1:41:24+08:13
5Janez Pretnar (SV) OK Azimut1:41:28+08:17
6Jure Zmrzlikar OK Komenda1:51:38+18:27
7Sandi Kmetič OK Polaris1:58:15+25:04
8Herwig Allwinger OK Brežice1:58:59+25:48
9Stanislav Kustec (SV) SEVEROVZHOD2:00:32+27:21
10Miro Šalamun (SV) OK Polaris2:05:33+32:22
11Pavel Ptáček, sr. OK Ursus2:06:28+33:17
12Andrej Barić OK Ris-Delnice2:10:07+36:56
13Silvio Šafran SEVEROVZHOD2:13:47+40:36
14Branimir Pongrac HPD Japetić2:13:51+40:40
15Samo Kofol OK Trzin2:14:39+41:28
16Leon Kropivšek (SV) SEVEROVZHOD2:17:12+44:01
17Željko Koščak SEVEROVZHOD2:36:27+63:16
18Damir Miljković SEVEROVZHOD2:43:15+70:04
Luka Kremžar OK KomendaMP+ --:--
Iztok Rojc OK PolarisMP+ --:--
Daniel Lebar OK Slovenske KonjiceMP+ --:--
Vladimir Tkalec SEVEROVZHODMP+ --:--
Predrag Markulinčić SEVEROVZHODMP+ --:--

M35 (5.4km / 0m / 17KT)

1Gregor Anderluh OK Ursus53:41+00:00
2Bojan Jevševar OK Brežice59:43+06:02
3Miha Škarabot OK Polaris1:03:24+09:43
4Dušan Petrovič OK Polaris1:08:21+14:40
5Jože Gorjup SV 670.LogB1:09:02+15:21
6Srečo Omejc OK Komenda1:09:29+15:48
7Valter Foški OK Polaris1:15:18+21:37
8Karlo Gobec (HV) OK Vihor1:23:00+29:19
9Igor Bončina OK Azimut1:23:21+29:40
10Krešo Keresteš OK Trzin1:27:03+33:22
11Aleš Borštnik OK Tivoli1:32:38+38:57
12Roman Volčič OK Tivoli1:33:47+40:06
13Jože Svržnjak (SV) OK Polaris1:34:09+40:28
14Darko Duhović SEVEROVZHOD1:35:45+42:04
15Goran Tomac OK Ris-Delnice1:37:25+43:44
16Renato Pelessoni G.O. C.A.I. Monfalcone1:42:28+48:47
17Ivan Mrak OK Azimut1:51:49+58:08
18Damjan Čelik OK Azimut2:05:41+72:00

M45 (4.1km / 0m / 11KT)

1Vincent Joyce Southdowns41:27+00:00
2Silvij Močnik OK Azimut51:42+10:15
3Marco Ongaro Unione Sportiva Primiero San M58:06+16:39
4Roman Sladič OK Perkmandeljc58:46+17:19
5Fulvio Pacor Polisportiva G. Castello - Rom59:08+17:41
6Črtomir Knap OK Azimut1:06:04+24:37
7Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc1:07:41+26:14
8Janko Lapajne OK Azimut1:08:24+26:57
9Vlado Sedej OK Azimut1:14:48+33:21
10Dragan Krivičič OK Komenda1:26:15+44:48
11Nenad Mihaljavić OK Vihor1:27:00+45:33
12Lippitsch Herbert HSV Spittal/Drau1:31:37+50:10
13Zorko Majarić OK Ris-Delnice1:36:17+54:50
14Jiri Gawel OK Ursus1:40:30+59:03
15Miro Cvirn OK Tivoli1:46:18+64:51
16Paolo Scarpa G.O. C.A.I. Monfalcone1:58:18+76:51
Stefano Zonato Lessinia OrienteeringMP+ --:--

M55 (3.3km / 0m / 10KT)

1Otto Venhauer OLC Union Viktring42:51+00:00
2Valerio Leso Lessinia Orienteering47:49+04:58
3Jaromir Burianek OK Sparta Praha52:57+10:06
4Fulvio Lenarduzzi Semiperdo Orienteering57:29+14:38
5Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf1:00:32+17:41

MW10 (1.4km / 0m / 7KT)

1Brina Foški OK Polaris18:25+00:00
2Gašper Petrovič OK Polaris18:35+00:10
3Matej Škarabot OK Polaris19:10+00:45
Cindy Lippitsch HSV Spittal/DrauMP+ --:--
Anže Borštnik OK TivoliMP+ --:--

OPEN (2.0km / 0m / 8KT)

1Jure Dacar OK Komenda36:59+00:00
2Mojca Blažič OK Perkmandeljc1:22:42+45:43

W12 (2.0km / 0m / 8KT)

1Dora Težak OK Vihor33:09+00:00
2Maša Volčič OK Tivoli35:41+02:32
3Tajda Foški OK Polaris45:49+12:40
Lea Gobec OK VihorMP+ --:--

W16 (3.3km / 0m / 10KT)

1Anja Jenko OK Komenda50:10+00:00
2Sara Vidmar OK Azimut56:11+06:01
3Katarina Bremšak OK Komenda1:00:41+10:31
4Barbara Pogačar OK Komenda1:33:51+43:41
5Neža Sedej OK Azimut1:52:54+62:44

W18 (4.1km / 0m / 11KT)

1Tanja Pretnar OK Azimut53:26+00:00
2Barbara Petranović OK Ris-Delnice56:52+03:26
3Urša Tomažin OK Azimut1:05:49+12:23

W21B (3.3km / 0m / 10KT)

1Zuzana Havlinova OK Sparta Praha54:39+00:00
2Petra Germ Naturfreunde Kühnsdorf56:15+01:36
3Tinjana Golob Mrak OK Azimut58:03+03:24
4Ana Bergant OK Slovenske Konjice59:40+05:01
5Diana Golob Mrak OK Azimut1:00:22+05:43
6Mateja Barić OK Ris-Delnice1:00:40+06:01
7Tadeja Vilar (SV) SEVEROVZHOD1:08:04+13:25
8Katarina Smolej OK Azimut1:10:32+15:53
9Petra Žnidarič (SV) SEVEROVZHOD1:12:31+17:52
10Tina Miklavčič OK Azimut1:14:51+20:12
11Nina Rudolf (SV) SEVEROVZHOD1:19:54+25:15
12Nina Brec SV 670.LogB1:21:53+27:14
13Mateja Pišljar OK Azimut1:29:13+34:34
14Lea Opravž OK Brežice1:32:01+37:22
15Sabina Drevenšek SV 670.LogB2:01:50+67:11
16Franja Muhič SV 670.LogB2:08:48+74:09
Nina Štimac OK Ris-DelniceMP+ --:--
Marija Anderluh OK UrsusMP+ --:--

W21E (6.6km / 0m / 23KT)

1Ana Pribakovič Borštnik OK Tivoli1:35:17+00:00
2Tünde Allwinger OK Brežice1:45:30+10:13
3Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet1:48:03+12:46
4Anica Hribar OK Brežice1:51:11+15:54
5Andreja Anžur OK Komenda1:54:36+19:19
6Vinka Kvocic OK Kapela1:54:38+19:21
7Eneja Osterman OK Polaris2:05:24+30:07
8Mojca Foški OK Polaris2:12:55+37:38
9Lidija Hribar (SV) OK Komenda2:21:53+46:36
10Valentina Zupanic (HV) OK Vihor2:38:02+62:45

W35 (4.1km / 0m / 11KT)

1Cristina Grabar Unione Sportiva Primiero San M1:00:44+00:00
2Neda Gobec (HV) OK Vihor1:05:40+04:56
3Donatella Vecchies Semiperdo Orienteering1:18:12+17:28
4Mateja Keresteš OK Trzin1:23:49+23:05

W45 (3.3km / 0m / 10KT)

1Christine Jepson Southdowns1:04:12+00:00
2Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring1:12:11+07:59
Fiorella Lin Semiperdo OrienteeringMP+ --:--