Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Ekipno prevenstvo OŠ in SŠ MOL - srednja

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 11. 5. 2016

Dijaki (3.96km / m / 16KT)

1 Škarabot,Oražem,Marinko GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 37:33+00:00
2 Jurca,Strehar,Dušak ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 39:11+01:38
3 Novak,Vilhar,Trstenjak GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 42:26+04:53
4 Grlj,Jalen,Klančar ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 4 43:41+06:08
5 Petrovič,Čmrlec,Žle GIMNAZIJA BEŽIGRAD 46:42+09:09
6 Kavčič,Rode,Cunder ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3 46:53+09:20
7 Debeljak,Mauhar,Smerkolj ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 51:29+13:56
8 Smole,Skubic,Košak GIMNAZIJA LEDINA 53:30+15:57
9 Cimperman,Vehovec,Stonič GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2 55:33+18:00
10 Žnidaršič,Bochl,Teržan GIMNAZIJA ŠIŠKA 59:34+22:01
11 Korošec,Debevec,Rode ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 5 64:21+26:48
12 Podlogar,Jevšnik,Ham SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 64:24+26:51
13 Kitak,Lebar,Garbas SREDNJA VEGOVA ŠOLA 67:42+30:09
14 Anzeljc,Cizelj,Vogrinec WALDORFSKA GIMNAZIJA 71:54+34:21
15 Knavs,Močilnikar,Jenko BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA 73:38+36:05
16 Kmetič,Jaki,Pintarič GIMNAZIJA LEDINA 2 75:42+38:09
17 Magaš,Ocepek,Štrukelj SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2 85:20+47:47
18 Korenč,Štrubelj,Zupančič SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 96:21+58:48
19 Gazibarić,Djukanovič,Gojak GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 135:56+98:23
Vrhovnik,Duša,Olivo SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2 DNF+ --:--
Srdinšek,Medved,Mikelj WALDORFSKA GIMNAZIJA 2 MP+ --:--
Vesel,Požun,Pelko SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 3 MP+ --:--
Rebolj,Pintar,Kolashinac GIMNAZIJA ŠIŠKA 5 DNF+ --:--
Tramte,Kok,Perko GIMNAZIJA ŠIŠKA 4 MP+ --:--

Dijaki Mešana (3.96km / m / 16KT)

1Šalamun, Primožič,Borštner GIMNAZIJA MOSTE 42:23+00:00

Dijakinje (3.68km / m / 15KT)

1 Jezeršek,Mavri,Jezeršek ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 46:07+00:00
2 Dim,Egart,Golob ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 50:56+04:49
3. Dostal,Kermauner,Vetrih SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 60:09+14:02
4 Ferenc,Korelc,Krušič GIMNAZIJA LEDINA 3 64:41+18:34
5 Štrumbelj,Alenabi,Tekavc GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 66:55+20:48
6 Sejfuli,Horvat,Kolar WALDORFSKA GIMNAZIJA 2 69:43+23:36
7 Kušar,Jamšek,Pečjak ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 5 71:45+25:38
8 Kunstič,Tušar,Klemenčič WALDORFSKA GIMNAZIJA 3 72:22+26:15
9 Stopar,Smrkolj,Jezeršek ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 4 73:22+27:15
10 Vadnjal,Velkavrh,Škerl GIMNAZIJA LEDINA 5 75:35+29:28
11 Ahčin,Balmazovič,Strnjčnik GIMNAZIJA LEDINA 6 79:10+33:03
12. Cankar,Sedlar, Bačak GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 79:25+33:18
13 Kos,Trobentar,Tominšek WALDORFSKA GIMNAZIJA 4 80:36+34:29
14 Šalamun,Martinčič,Juvan GIMNAZIJA LEDINA 7 82:10+36:03
15 Pirih,Makuc,Vodičar EKONOMSKA ŠOLA 83:10+37:03
16 Hilmayc,Bavdek,Grštin GIMNAZIJA LEDINA 87:36+41:29
17 Lemajič,Čampa,Košir WALDORFSKA GIMNAZIJA 89:21+43:14
18 Behrić,Šabič,Smole GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 92:54+46:47
19 Pušljar,Masnoglav,Poglajen SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 98:26+52:19
20 Merše,Kos,Jug ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 6 140:09+94:02
Miglič,Vidmar,Liplin BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA MP+ --:--
Polše,Mori,Česnik GIMNAZIJA ŠIŠKA DNF+ --:--
Bevc,Setničar,Nemec GIMNAZIJA LEDINA 4 DNF+ --:--
Foški,Menard,Kaker GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA DNF+ --:--
Česen,Tršaj,Korošec GIMNAZIJA LEDINA 2 MP+ --:--
Toplak,Trojar,Odar ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3 MP+ --:--
. Mikič,Pintar,Gerbč EKONOMSKA ŠOLA 2 MP+ --:--

open (3.18km / m / 15KT)

1Ana Pribaković Borštnik 30:11+00:00

open2 (3.96km / m / 16KT)

1Mojca Flerin 38:14+00:00

Učenci (3.18km / m / 15KT)

1 Kunc,Grad,Smrekar OŠ KAŠELJ 24:44+00:00
2 Kavka,Hočevar,Zavodnik OŠ SOSTRO 28:10+03:26
3 Kunc,Otoničar,Šabić OŠ KAŠELJ 5 33:31+08:47
4 Grad,Miklavec,Hernec OŠ KAŠELJ 2 34:11+09:27
5 Zgonec,Grabec,Špunt OŠ KAŠELJ 3 48:26+23:42
6Fonda, Pistotnik,Kraševec OŠ VALENTINA VODNIKA 3 55:25+30:41
7Volk, Kravanja,Vavpotič OŠ VALENTINA VODNIKA 65:08+40:24
8 Povše,Intihar,Melihen OŠ SOSTRO 2 69:06+44:22
9 Ilovar,Dobravec,Koder OŠ KAŠELJ 4 73:20+48:36
Klobučar, Završnik,Zogović OŠ VALENTINA VODNIKA 2 MP+ --:--

Učenci Mešana (3.18km / m / 15KT)

1Kušar, Stres,Povšič OŠ TRNOVO 31:08+00:00
2Kušar, Kušar,Kušar OŠ TRNOVO 39:24+08:16
3Pust, Knap,Atanasov OŠ MAKSA PEČARJA 43:00+11:52
. Koder,Marc,Uršič OŠ KAŠELJ 6 DNF+ --:--

Učenke (2.62km / m / 14KT)

1 Ferenc,Ferenc,Zavrl OŠ POLJE 39:40+00:00
2 Krivic,Trampuš,Štrubelj OŠ SOSTRO 63:52+24:12
3 Ilovar,Zgonec,Plohl OŠ KAŠELJ 2 64:06+24:26
4 Strehovec,Radelj,Šarkanj OŠ VALENTINA VODNIKA 64:09+24:29
5 Uršič,Vilfan,Seferaj OŠ KAŠELJ 4 65:23+25:43
6 Jančar,Brumat,Vidic OŠ SOSTRO 2 78:44+39:04
Lešnjak,Hernec,Grad OŠ KAŠELJ MP+ --:--
Kunc,Pilić,Jakšič OŠ KAŠELJ 3 MP+ --:--
Vidovič,Krebs,Tratnik OŠ VALENTINA VODNIKA 2 DNF+ --:--