Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 9. 9. 2016

     

 


Dijaki (3.69km / m / 22KT)

1Matej ŠkarabotGim_V 30:25+00:00
2Gašper PetrovičGim_B 31:05+00:40
3Jan ŠalamunGim_M 32:32+02:07
4David KolšekGim_V 37:30+07:05
5Brin SmoleGim_L 38:00+07:35
6Mark KuzmanŠKG 38:15+07:50
7Jernej GrljŠKG 39:38+09:13
8Aljoša ReboljGim_Š 40:06+09:41
9Gal MiklavcGim_Š 40:35+10:10
10Blaž KovačičGim_ŠT 40:57+10:32
11Tim TrstenjakGim_Š 41:28+11:03
12Jernej MarinkoGim_V 41:31+11:06
13Bor ŽnidaršičGim_Š 42:31+12:06
14Klemen VilharGim_Š 44:45+14:20
15Gašper JalenŠKG 45:56+15:31
16Martin RodeŠKG 47:59+17:34
17Domen DavidovičGim_ŠT 48:42+18:17
18Klemen KvartuhGim_Š 48:49+18:24
19Maj Juvan Gim_Š 49:19+18:54
20Vid ŠkrbincGim_ŠT 52:30+22:05
21Žiga ŠkrjancŠKG 61:41+31:16
Peter BerkopecŠKG MP+ --:--
Martin KlančarŠKG MP+ --:--
Domen KavčičŠKG DNS+ --:--
Tomaž ŽgurŠKG MP+ --:--
Jošt DušaSVŠ MP+ --:--
Gal OražemGim_V MP+ --:--
Luka TronteljGim_ŠT DNS+ --:--
Nik PangeršičSVŠ MP+ --:--
Anže KitakSVŠ MP+ --:--
Jaka GradŠKG MP+ --:--
Tine TramteGim_Š MP+ --:--
Matjaž KavčičSVŠ DNS+ --:--
Tilen BabičGim_ŠT MP+ --:--

Dijakinje (2.36km / m / 15KT)

1Zala ZavrlGim_B 27:21+00:00
2Julija FerencGim_L 28:26+01:05
3Katarina KušarŠKG 29:27+02:06
4Ana ŠalamunGim_L 29:41+02:20
5Brina FoškiGim_JP 29:59+02:38
6Dora Pestotnik StresGim_B 33:15+05:54
7Ana Lucija JezeršekŠKG 33:37+06:16
8Lana ŠtrumbeljGim_V 33:50+06:29
9Mihala KorelcGim_L 37:35+10:14
10Ana Marija JevšenakŠKG 38:59+11:38
11Tinkara ToplakŠKG 39:30+12:09
12Lucija StoparŠKG 40:30+13:09
13Alja Tekavc UršičGim_V 41:24+14:03
14Lucija SmrkoljŠKG 42:29+15:08
15Laura SmoleGim_Š 58:06+30:45
16Dženeta BehrićGim_Š 62:57+35:36
17Pia MeršeŠKG 73:36+46:15
Kristina UršičGim_ŠT DNS+ --:--
Ajda AhačičGim_ŠT DNS+ --:--
Eva BrvarGim_V MP+ --:--
Nina LukančičGim_ŠT DNS+ --:--
Klara RozmanGim_ŠT DNS+ --:--
Lucija ŠušteršičGim_ŠT MP+ --:--

Učenci 6,7 razred (2.77km / m / 17KT)

1Matevž KuncOŠ_KŠ 22:12+00:00
2Lun KljučaninOŠ_NJ 27:26+05:14
3Rok MulecOŠ_NJ 32:48+10:36
4Kristjan LebičOŠ_NJ 34:23+12:11
5David TurkOŠ_VV 35:10+12:58
6Matic VavpotičOŠ_VV 35:24+13:12
7Gašper ZgonecOŠ_KŠ 35:28+13:16
8Luka KlunOŠ_VV 36:28+14:16
9Jan ŠlogarOŠ_NJ 37:03+14:51
10Slaviša GoranovićOŠ_NJ 37:59+15:47
11Eron GashiOŠ_NJ 39:00+16:48
12Jan MarnOŠ_NJ 39:32+17:20
13Din ŠistekOŠ_NJ 43:39+21:27
14Žan TrilerOŠ_NJ 45:29+23:17
15Gašper BabijOŠ_NJ 45:30+23:18
16Timam BurzićOŠ_NJ 45:46+23:34
17Tim ŠurbekOŠ_NJ 46:30+24:18
18Peter KirasičOŠ_NJ 46:34+24:22
19Aljaž FortunaOŠ_VV 46:41+24:29
20Ciaran Mai FisherOŠ_VV 46:59+24:47
21Robert Jurjevič KlošakOŠ_NJ 47:08+24:56
22Maks SvetinaOŠ_VV 47:37+25:25
23Maj KodermanOŠ_NJ 50:16+28:04
24Aleksandar MarkovićOŠ_NJ 50:32+28:20
24Jurij KlobučarOŠ_VV 50:32+28:20
26Rok Jan PircOŠ_NJ 50:59+28:47
27Mihajlo MaletićOŠ_NJ 51:41+29:29
28Tom KodermanOŠ_NJ 52:39+30:27
29Nejc KravanjaOŠ_VV 52:46+30:34
30Kristijan TodorovskiOŠ_VV 53:02+30:50
31Jakob DegenOŠ_VV 53:59+31:47
32Igor DjenićOŠ_NJ 54:15+32:03
33Filip TratnikOŠ_VV 54:50+32:38
34Gašper MarkičOŠ_NJ 57:33+35:21
35David ČerneOŠ_VV 58:25+36:13
36Maj SevšekOŠ_NJ 60:50+38:38
37Nik NaumoskiOŠ_NJ 65:03+42:51
38Luka JorgićOŠ_VV 67:07+44:55
39Jaka ŽenOŠ_NJ 68:14+46:02
39Mark PezdirOŠ_VV 68:14+46:02
41Goran RistićOŠ_NJ 70:45+48:33
42Abel ModicOŠ_VV 74:42+52:30
Miha KolarOŠ_NJ DNS+ --:--
Edo BiberovićOŠ_NJ MP+ --:--
Taj Kai GolobOŠ_VV MP+ --:--
Mark KonjarOŠ_VV MP+ --:--
Žan Luka ZindovićOŠ_NJ MP+ --:--
Kristjan UlčakarOŠ_VV MP+ --:--
Marko AničićOŠ_NJ MP+ --:--
Filip ZupančičOŠ_NJ MP+ --:--
David SmerajcOŠ_NJ MP+ --:--
Matija VolkOŠ_VV MP+ --:--
Ali ZavršnikOŠ_VV MP+ --:--
Janež Matko JuvančičOŠ_VV MP+ --:--
Kristian BonićOŠ_NJ MP+ --:--
Dejan ZogovićOŠ_VV DNS+ --:--
Tarik ŠahinovićOŠ_NJ MP+ --:--
Nal Grünfeld ŠtabucOŠ_VV MP+ --:--
Matija BenovičOŠ_NJ MP+ --:--
Leon N'zinga Jovanovic FortunaOŠ_VV DNS+ --:--
Gal FortunaOŠ_VV DNF+ --:--
Tian Petrović LambrovskiOŠ_VV MP+ --:--
Damjan NeškovićOŠ_NJ MP+ --:--
Leonardo JozićOŠ_NJ MP+ --:--
Filip ŠturmOŠ_NJ MP+ --:--
Sebastjan ServanOŠ_NJ MP+ --:--
Jakob CukjatiOŠ_VV MP+ --:--
Bor PliveričOŠ_NJ MP+ --:--
Ema PerušekOŠ_VV MP+ --:--
Anin HajdinjakOŠ_VV DNS+ --:--
Vid Podlipnik GiacomelliOŠ_NJ DNS+ --:--
Mihael TisajOŠ_NJ MP+ --:--
Urban Milan Saje JaničOŠ_VV MP+ --:--
Blaž ČirkovićOŠ_NJ MP+ --:--
Kenan HodžićOŠ_NJ MP+ --:--

Učenci 8,9 razred (2.77km / m / 17KT)

1Svit Pestotnik StresOŠ_TR 18:54+00:00
2Rok HernecOŠ_KŠ 21:33+02:39
3Filip KušarOŠ_TR 22:28+03:34
4Gašper KraševecOŠ_VV 24:30+05:36
5Luka Jože PušlarOŠ_BČ 24:58+06:04
6Jože PestotnikOŠ_ST 25:35+06:41
7Krištof KušarOŠ_TR 27:00+08:06
8Matej JarcOŠ_KL 27:22+08:28
9Matija ZorkoOŠ_KL 27:23+08:29
10Benamin AbdićOŠ_KL 28:37+09:43
11Rok KozlevčarOŠ_ST 29:04+10:10
12Maarten De WolffOŠ_NJ 30:38+11:44
13Matej GabričOŠ_KL 31:18+12:24
14Jošt ZagorcOŠ_NJ 32:55+14:01
15Erik NalićOŠ_NJ 33:13+14:19
16Janez AdamičOŠ_KL 33:31+14:37
17Nik PrpičOŠ_NJ 33:42+14:48
18Ivo SenihOŠ_KL 33:53+14:59
19Domen Rogina KozelOŠ_VV 34:02+15:08
20Filip GradOŠ_KŠ 34:59+16:05
21Rijad JevrićOŠ_KL 35:05+16:11
22Andraž GorencOŠ_BČ 35:20+16:26
23Maj MiklavecOŠ_KŠ 35:56+17:02
24Maj DeuOŠ_KL 36:36+17:42
25Nejc BokanOŠ_BČ 38:06+19:12
26Nik SkukanOŠ_KL 38:55+20:01
27Luka Jesenek DolinarOŠ_KL 39:46+20:52
28Timon HučOŠ_VV 40:27+21:33
29Erazem JerlahOŠ_ST 40:29+21:35
30Kristjan GrubarOŠ_BČ 40:32+21:38
31Sanin AlagićOŠ_NJ 42:04+23:10
32Ben ŠtularOŠ_KL 42:45+23:51
33Anes HarčevićOŠ_NJ 43:03+24:09
34Žiga MiklavcOŠ_KL 43:15+24:21
35Urban RančnikOŠ_VV 46:50+27:56
36Gal FondaOŠ_VV 47:29+28:35
37Urh PetričOŠ_NJ 47:37+28:43
38Jakob Tomas BoltaOŠ_NJ 50:06+31:12
39Matic GašperšičOŠ_NJ 56:33+37:39
40Kristjan GerkmanOŠ_BČ 61:51+42:57
41Žiga Maj MaliOŠ_VV 63:13+44:19
42Matej LednikOŠ_BČ 67:21+48:27
43Sven Kidrič MačefatOŠ_BČ 71:11+52:17
44Dominik CeglarOŠ_BČ 72:11+53:17
45Tim MargučOŠ_NJ 73:10+54:16
46Bor ArtnakOŠ_NJ 78:23+59:29
47Hanan HodžićOŠ_NJ 82:15+63:21
48Ajdin NahićOŠ_KL 122:37+103:43
49Carlo Inti Weith AnžlovarOŠ_KL 128:40+109:46
Denis ŠećerovićOŠ_NJ MP+ --:--
Domen MramorOŠ_NJ DNS+ --:--
Tom SkokOŠ_NJ MP+ --:--
Goran DečmanOŠ_NJ MP+ --:--
Adnan VokićOŠ_BČ MP+ --:--
Aljaž OcvirkOŠ_BČ DNS+ --:--
David ZindovićOŠ_BČ MP+ --:--
Bor Čeru ArtnakOŠ_NJ DNS+ --:--
Domen Čušin JeršičOŠ_BČ MP+ --:--
Nejc FritschOŠ_BČ DNS+ --:--
Tilen KovačOŠ_NJ MP+ --:--
Belmin MiskićOŠ_NJ MP+ --:--
Nemanja KostićOŠ_NJ MP+ --:--
Aldin SuljićOŠ_NJ DNS+ --:--
Kristjan StuparOŠ_NJ DNS+ --:--
Matej VraničarOŠ_NJ DNS+ --:--
Din ZulićOŠ_NJ MP+ --:--
Tian KljučaninOŠ_NJ MP+ --:--
Mark GajšekOŠ_NJ MP+ --:--
Jan TršanOŠ_NJ MP+ --:--
Domen OgorevcOŠ_NJ DNS+ --:--
Teo ŽilićOŠ_NJ DNS+ --:--
Gašper Grilj GornikOŠ_NJ DNF+ --:--
Jure BabijOŠ_NJ MP+ --:--
Žiga TomincOŠ_NJ MP+ --:--
Jan UnukOŠ_NJ MP+ --:--
Timej PernerOŠ_NJ MP+ --:--
Bilal SadikovićOŠ_NJ MP+ --:--
Julij RapeOŠ_KL MP+ --:--
Domen MrazOŠ_BČ MP+ --:--
Mateo PavlovičOŠ_KL DNS+ --:--
Klemen JusOŠ_BČ MP+ --:--
Tim AltbauerOŠ_KL DNS+ --:--
Gal Tom KobeOŠ_KL MP+ --:--
Svit ZemljičOŠ_BČ MP+ --:--
Jaka VelkaverhOŠ_BČ MP+ --:--
Erazem PistotnikOŠ_VV DNS+ --:--
Filip ČaslOŠ_KL MP+ --:--
Lan ŠoncOŠ_VV MP+ --:--
Jurij ŽuničOŠ_BČ MP+ --:--
Matej ŽagarOŠ_KL MP+ --:--
Lev Furlan NosanOŠ_VV DNS+ --:--
Benjamin HabičOŠ_ST DNS+ --:--
Vsevolod IvanchukOŠ_BČ MP+ --:--
Jon KuharOŠ_KL DNS+ --:--
Miha JanežičOŠ_BČ MP+ --:--
Žiga Steržaj PeceliOŠ_KL DNS+ --:--

Učenke 6,7 razred (2.04km / m / 14KT)

1Zala FerencOŠ_PL 21:38+00:00
2Pia IlovarOŠ_KŠ 30:41+09:03
3Tia Uršič PopovskiOŠ_KŠ 31:23+09:45
4Kim TršanOŠ_NJ 31:53+10:15
5Hana ŠarkanjOŠ_VV 32:04+10:26
6Elena PorčićOŠ_NJ 32:52+11:14
7Anja TošićOŠ_NJ 34:21+12:43
8Špela BartolOŠ_VV 34:38+13:00
9Nika GiacomelliOŠ_NJ 35:20+13:42
10Ana LetnarOŠ_VV 35:34+13:56
11Rebeka Marinšek PočivavšekOŠ_VV 35:55+14:17
12Lana Benčič GomizeljOŠ_VV 36:11+14:33
13Estela RotOŠ_VV 37:37+15:59
14Hana RadeljOŠ_VV 37:57+16:19
15Brina ZagorcOŠ_NJ 38:10+16:32
16Pia TomašičOŠ_NJ 38:20+16:42
16Sara DelićOŠ_NJ 38:20+16:42
18Zoja KozinOŠ_NJ 39:15+17:37
19Nina PotočnikOŠ_VV 40:39+19:01
20Maja PraznikOŠ_NJ 41:46+20:08
21Marina SprangerOŠ_VV 42:14+20:36
22Neža MajcenOŠ_VV 51:06+29:28
23Anuša PodobnikOŠ_NJ 51:29+29:51
24Ema ČargoOŠ_VV 52:28+30:50
25Barbara MakovecOŠ_NJ 53:12+31:34
26Tia TršanOŠ_NJ 54:30+32:52
27Maša ZavršnikOŠ_VV 54:59+33:21
28Aneja Knez SiličOŠ_VV 55:51+34:13
29Brigita DrenikOŠ_VV 56:10+34:32
30Zoja LikarOŠ_NJ 56:27+34:49
31Eva Stepišnik GašperšičOŠ_NJ 62:11+40:33
32Emma PetričOŠ_NJ 64:27+42:49
33Tara MrežarOŠ_NJ 64:57+43:19
34Sara MitrovićOŠ_NJ 65:00+43:22
35Nataša ŠevićOŠ_NJ 65:33+43:55
36Seldina MajetićOŠ_NJ 65:43+44:05
37Lotti Lana KremenšekOŠ_NJ 66:13+44:35
38Alja TomincOŠ_NJ 66:54+45:16
39Natalija ZindovićOŠ_NJ 67:07+45:29
40Daša TurkOŠ_NJ 82:05+60:27
41Emina PašagićOŠ_NJ 85:37+63:59
42Jerca PetjeOŠ_NJ 106:19+84:41
43Danaja SivkaOŠ_NJ 109:14+87:36
44Maja VasiljevićOŠ_NJ 110:28+88:50
45Maja HusnjakOŠ_NJ 111:20+89:42
Mia KordićOŠ_NJ MP+ --:--
Kristjan ŽelezingerOŠ_VV MP+ --:--
Lamija KahrimanovićOŠ_NJ MP+ --:--
Ana SretenovićOŠ_NJ MP+ --:--
Naja GermadnikOŠ_NJ MP+ --:--
Tinka FerencOŠ_PL MP+ --:--
Tijana MilenkovićOŠ_NJ MP+ --:--
Gabriela JozićOŠ_NJ DNS+ --:--
Živa GorkičOŠ_NJ DNS+ --:--
Fjolla RamajOŠ_NJ DNS+ --:--
Živa PosavecOŠ_NJ MP+ --:--
Pia PosavecOŠ_NJ MP+ --:--
Silvija JernejcOŠ_NJ DNS+ --:--
Andrea ZafirovskaOŠ_NJ DNS+ --:--
Luka BasejOŠ_NJ MP+ --:--
Julija JežOŠ_NJ MP+ --:--
Tisa GudžulićOŠ_NJ DNF+ --:--
Ana StrehovecOŠ_VV MP+ --:--
Martina MosićOŠ_VV DNF+ --:--
Pina OvenOŠ_VV MP+ --:--
Maša ŠtefaničOŠ_NJ MP+ --:--
Ajlin AbduloskaOŠ_VV MP+ --:--
Zala Komar PuceljOŠ_VV MP+ --:--
Avreja Anuška KraljOŠ_VV MP+ --:--
Ajna KalabićOŠ_NJ MP+ --:--
Milena AndonovaOŠ_NJ MP+ --:--
Varja ČižmekOŠ_VV MP+ --:--
Kiara ČulkOŠ_VV DNF+ --:--
Klara CejOŠ_NJ DNS+ --:--
Sofia Jazbec TrpkovaOŠ_NJ MP+ --:--
Zala GorencOŠ_NJ MP+ --:--

Učenke 8,9 razred (2.04km / m / 14KT)

1Karin PustOŠ_MP 20:22+00:00
2Eva Alina HočevarOŠ_ST 20:58+00:36
3Nika GruntarOŠ_KL 26:16+05:54
3Flavija ŽagarOŠ_BČ 26:16+05:54
5Mateja BurnikOŠ_BČ 28:16+07:54
6Katja ZgonecOŠ_KŠ 32:11+11:49
7Tia Vrbnjak SečenOŠ_NJ 35:24+15:02
8Gaia PetrakOŠ_VV 36:45+16:23
9Sara VojvodaOŠ_NJ 37:05+16:43
10Ela ČučekOŠ_NJ 37:47+17:25
11Tinkara VidovičOŠ_VV 38:31+18:09
12Maša DragarOŠ_NJ 38:37+18:15
13Klavdija GerkmanOŠ_BČ 42:26+22:04
14Hana DolinarOŠ_NJ 42:54+22:32
15Gaia Klara MihalinecOŠ_VV 43:46+23:24
16Lejla KahrimanovićOŠ_NJ 43:52+23:30
17Naia Tali TratnikOŠ_VV 44:35+24:13
18Maja MiheličOŠ_NJ 45:01+24:39
19Timea ZemeOŠ_KL 45:27+25:05
20Nika NovakOŠ_VV 45:40+25:18
21Špela CvelbarOŠ_VV 45:43+25:21
22Anja JanežičOŠ_KL 46:11+25:49
23Lija OgrincOŠ_VV 46:35+26:13
24Java Marija PotočnikOŠ_VV 49:43+29:21
25Elma DžonlagićOŠ_NJ 50:10+29:48
26Eva ČakšOŠ_KL 50:11+29:49
27Viktorija AndonovaOŠ_NJ 51:04+30:42
28Manca KosmačOŠ_KL 51:24+31:02
29Sara ČizmićOŠ_NJ 52:05+31:43
30Anastazija BračunOŠ_KL 52:20+31:58
31Maja GregoričOŠ_VV 52:26+32:04
32Patricija HamOŠ_KL 52:49+32:27
33Ema PerneOŠ_KL 54:13+33:51
34Zala ŠkerlOŠ_NJ 54:47+34:25
35Ajla GromilićOŠ_BČ 54:52+34:30
36Tiara PšeničnikOŠ_KL 56:22+36:00
37Teuta ThaciOŠ_KL 57:11+36:49
38Hana SkaleOŠ_KL 58:14+37:52
38Nataša BarišićOŠ_NJ 58:14+37:52
40Gaja GregorovičOŠ_KL 59:04+38:42
41Ula Rupar RanerOŠ_VV 61:27+41:05
42Lana JarcOŠ_KL 62:49+42:27
43Katarina VehovecOŠ_KL 63:49+43:27
43Sara BečićOŠ_NJ 63:49+43:27
45Sara LišinovićOŠ_KL 65:15+44:53
46Klavdija NovakOŠ_KL 66:49+46:27
47Ilma HandanovićOŠ_NJ 70:06+49:44
48Ula LožarOŠ_NJ 71:58+51:36
49Brina MesarOŠ_NJ 72:19+51:57
50Anja DragarOŠ_NJ 72:47+52:25
51Žana MaroltOŠ_NJ 77:51+57:29
52Tjaša MakarOŠ_KL 78:19+57:57
53Anita MušinovićOŠ_NJ 89:40+69:18
54Nina SmrkoljOŠ_NJ 92:13+71:51
55Patricija TisajOŠ_NJ 94:32+74:10
Lara VeneOŠ_ST DNS+ --:--
Monika ZorecOŠ_NJ DNS+ --:--
Lucija NovakOŠ_ST MP+ --:--
Anica Mariy DjukićOŠ_BČ MP+ --:--
Azra MajetićOŠ_BČ MP+ --:--
Larisa MelincOŠ_NJ MP+ --:--
Tara MlekužOŠ_BČ MP+ --:--
Vanessa ŠarkeziOŠ_KL MP+ --:--
Advija JusufiOŠ_NJ MP+ --:--
Lis MillakuOŠ_BČ DNS+ --:--
Minea HilićOŠ_NJ MP+ --:--
Špela ZagorcOŠ_ST DNS+ --:--
Lucija NovakOŠ_ST DNS+ --:--
Tara KraglOŠ_ST MP+ --:--
Melisa HaralčićOŠ_BČ MP+ --:--
Marijana StanišićOŠ_BČ MP+ --:--
Laura SoziOŠ_KL DNS+ --:--
Ana ŠkrablOŠ_NJ MP+ --:--
Patricija ŠkerjanecOŠ_NJ DNS+ --:--
Aleksandra ŠevićOŠ_NJ MP+ --:--
Kitty Klara TurekOŠ_BČ MP+ --:--
Ajla BeganovićOŠ_NJ MP+ --:--
Ajla MušićOŠ_BČ MP+ --:--
Tamara NahićOŠ_BČ MP+ --:--
Ivana StjepanovićOŠ_NJ DNS+ --:--
Naja KrajnčičOŠ_VV MP+ --:--
Zala ČrešnarOŠ_VV DNS+ --:--
Nika MikacOŠ_NJ DNS+ --:--
Ema KrebsOŠ_VV MP+ --:--
Nina Rebeka SlabeOŠ_NJ DNS+ --:--
Kristina MestekOŠ_VV MP+ --:--
Tijana KrebsOŠ_VV DNS+ --:--
Lara SrakarOŠ_VV MP+ --:--
Eva JuvancOŠ_NJ DNS+ --:--
Matea VujmilovićOŠ_NJ MP+ --:--
Nataša MilosavićOŠ_BČ MP+ --:--
Sanja HarbašOŠ_NJ MP+ --:--
Ana AščičOŠ_NJ MP+ --:--
Tia BogatajOŠ_NJ DNS+ --:--
Laura De WolffOŠ_NJ MP+ --:--
Anja MočnikOŠ_BČ MP+ --:--
Lana ErorOŠ_NJ MP+ --:--
Ela Tramte KastelicOŠ_VV MP+ --:--
Nur StojnšekOŠ_VV MP+ --:--
Tjaša Gogala JerantOŠ_NJ MP+ --:--
Nika SepOŠ_NJ DNS+ --:--
Lana Podlipnik GiacomelliOŠ_NJ DNS+ --:--
Melita GrozdanićOŠ_NJ MP+ --:--