Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 1, Lipica Open - dolga

DROT, Krajna vas, 12. 3. 2017

Beginners (2.21km / 90m / 9KT)

1Dora MusolaLessinia 23:37+00:00
2Stefano SossiOr30Ottobre 24:38+01:01
3Massimiliano FurlanGAJA 24:49+01:12
4David KrižmančičGAJA 25:21+01:44
5Ruben TičGAJA 25:56+02:19
6Orsolya PatakiOCFF 25:58+02:21
7Nika ErženOK Azimut 27:11+03:34
8Tereza PružincováFBA 28:05+04:28
9Theresa BerghoferOCFF 28:35+04:58
10Emese Haraszti 28:38+05:01
11Jerca KurinčičOK Komenda 29:52+06:15
12Bugar JozsefBÖF 29:58+06:21
13Karoline NeubauerOCFF 30:43+07:06
14Francesco PainaViorteam 31:09+07:32
15Petra ParadižOK Komenda 31:20+07:43
16Tereza ŠtevičováFBA 31:34+07:57
17Camilla AigmüllerSUSO 31:41+08:04
18Martina AigmüllerSUSO 32:17+08:40
19Gyöngyi DalosTTE 33:01+09:24
20Hoa Lai Ho NhatOLC 33:36+09:59
21Francesca PaonePol.Masi 34:22+10:45
22Michele CarolloViorteam 35:05+11:28
23Daniele MuradorGAJA 36:54+13:17
24Fiammetta BertoliPunto K 36:57+13:20
25Eric MiroloSemiperdo 37:23+13:46
26Victoria PeischlOCFF 38:01+14:24
27Nik LapOK Komenda 38:29+14:52
28Emma MinioPunto K 40:02+16:25
29Lara ZupanOK Komenda 40:36+16:59
30Giulio FucciPunto K 44:02+20:25
31Carlotta BaccaroSemiperdo 44:45+21:08
32Suzana DebeljakGAJA 46:03+22:26
33Franz WinklerSPUK 47:07+23:30
34Paula KundörferSUSO 47:18+23:41
35Katharina EttlSUSO 47:50+24:13
36Marcella PoggioliSemiperdo 50:28+26:51
37Anže KölnerOK Komenda 50:54+27:17
38Patricija KernOK Komenda 51:11+27:34
39Doris GonGOCAI 53:02+29:25
40Nina SaksidaOK Komenda 55:16+31:39
41Maja ZarnikOK Komenda 55:18+31:41
42Paolo ZoppeGalilei 55:26+31:49
43Diego PernichGAJA 57:39+34:02
44Maria Benedetta OlgiatiGAJA 58:14+34:37
45Giulio NotarstefanoGAJA 60:05+36:28
46Leonardo FrausinGOCAI 63:14+39:37
47Beatrice ButtolPunto K 64:28+40:51
47David SedejOK Azimut 64:28+40:51
49Martin FerencOK Tivoli 65:21+41:44
50Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE 67:36+43:59
51Vimonsiri U-sueaphanaoUWCAd 67:57+44:20
52Gabi KapellerOrK 72:09+48:32
53Jitka NedvedkovaRUM 75:37+52:00
54Giusto AlmerigognaGAJA 133:39+110:02
Alvina VenhauerOLCU Viktring DNS+ --:--
Sandor PelessoniGAJA DNS+ --:--
Fiamma MusolaLessinia DNS+ --:--
Carlos Ayala MartinezGOCAI DNF+ --:--
Franko PečarGAJA DNF+ --:--
Amelie KriscjakGAJA DNS+ --:--
Luna HenryGAJA DNF+ --:--
Špela TrunkOK Komenda DNF+ --:--
Paola RovisPunto K MP+ --:--
Ožbej MalusOK Komenda DNF+ --:--
Andreja PerčičOK Tivoli DNS+ --:--
Rodrigo GilLAC MP+ --:--

M10 (1.67km / 75m / 7KT)

1Márk BujdosóSPA 12:38+00:00
2Rok BogatajOK Azimut 13:55+01:17
3Bence UrgeTTE 14:08+01:30
4Daniel ŠmelíkLCE 14:24+01:46
5Antonín SvětnickýSTE 16:05+03:27
6Martin TóthTTE 16:12+03:34
7Rado KalcGAJA 18:38+06:00
8Martin ZridkaveselyZBM 20:28+07:50
9Felix ZollnerSPUK 20:35+07:57
9Tobias AngermannSPUK 20:35+07:57
11Rok IlovarOK Tivoli 22:35+09:57
12Mátyás PavlovicsPVSK 22:47+10:09
13Artur BiroBUD 25:53+13:15
14Nejc TrunkOK Komenda 104:30+91:52

M12 (2.21km / 90m / 9KT)

1Elias MonsbergerOCFF 17:54+00:00
2Adam ZridkaveselyZBM 18:46+00:52
3Roberts KirkumsOK Kapa 21:11+03:17
4Otto AllwingerLAC 21:15+03:21
5Tilen ZupanOK Komenda 21:30+03:36
6Andris KovácsTRS 21:58+04:04
7Markus GrasisAuseklis 22:09+04:15
8Theo PietschNF Wien 22:26+04:32
9Nejc TurkOK Komenda 27:19+09:25
10Miklavž GrumOK Komenda 27:47+09:53
11Diego ScaletG.S. Pavione 29:36+11:42
12Chris FranceschinelG.S. Pavione 31:09+13:15
13Florian Pfeifer-WilfingerOCFF 35:12+17:18
14Márton VeszelszkiAlpokalja SE 35:16+17:22
15Enrico SossiOr30Ottobre 43:03+25:09
16Emils LecinskisOK Kapa 48:56+31:02
Gabriele PozzaViorteam MP+ --:--
Žan GnezdaOK Azimut DNS+ --:--
Taken DNS+ --:--

M14 (3.79km / 140m / 14KT)

1Jakub MilanTBM 31:33+00:00
2Tihon SalopekOK Azimut 38:47+07:14
3Kelen KlementSPA 39:02+07:29
4Ondrej GrycTBM 40:06+08:33
5Jachym HojnyTJH 40:31+08:58
6Ondrej EhlTBM 42:19+10:46
7Adam ŠtáblKVS Sumperk 42:39+11:06
8Vojta PobudaTJH 43:30+11:57
9Luka AnderluhOK Polaris 44:56+13:23
10Peter BrabekOCFF 45:33+14:00
11Barnabás Attila HargitaiAlpokalja SE 47:01+15:28
12Jakob SteinwenderSPUK 47:09+15:36
13Francesco PozzaViorteam 47:20+15:47
14Jakob ZrimOCFF 47:55+16:22
15Goran PolojazGAJA 52:45+21:12
16Nándor CsisTRS 57:17+25:44
17Martin JevševarOK Brežice 57:26+25:53
18Tomaj FazekasSiralyok 58:22+26:49
19Julijan KavčičOK Azimut 59:30+27:57
20Laszlo PocsiSiralyok 60:52+29:19
21Filip GradOK Tivoli 61:24+29:51
22Aljaž ČelikOK Azimut 61:55+30:22
23Matevž KuncOK Tivoli 62:34+31:01
24Pietro FraccaEREBUS VICENZA 63:07+31:34
25Rok KernOK Komenda 63:30+31:57
26Joel PrutschOCFF 64:39+33:06
27Karel DundacekTJH 67:59+36:26
28Matteo MiroloSemiperdo 70:46+39:13
29Alessandro BedinEREBUS VICENZA 71:03+39:30
30Alessandro RivettaSemiperdo 71:10+39:37
31Enej LogarOK Azimut 74:53+43:20
32Giacomo BracescoEREBUS VICENZA 75:25+43:52
33Felix AnnererOCFF 78:11+46:38
34Nejc ZorkoOK Brežice 80:36+49:03
35Mario LeitnerOLTT 81:51+50:18
36Samo VetrihPD Ajdovščina 83:23+51:50
37Tobias ZollnerSPUK 90:40+59:07
38Nik GregoričPD Ajdovščina 98:16+66:43
39Urban KrkočPD Ajdovščina 101:12+69:39
40Tilen ŽvanutPD Ajdovščina 106:27+74:54
41Sebastjan PečarGAJA 109:36+78:03
42Jani BratožPD Ajdovščina 117:24+85:51
43Jakob BrusOK Azimut 122:51+91:18
44Aljaž ObidOK Azimut 129:08+97:35
Tit KataričOK Azimut DNS+ --:--
Giorgio CereserCorivorivo DNF+ --:--
Stepan StrykKVS Sumperk MP+ --:--
Péter MolnárAlpokalja SE MP+ --:--
Jozef PelessoniGAJA DNS+ --:--
Tommaso BrunelliLessinia DNF+ --:--
Natan Maj PoženelOK Azimut MP+ --:--

M16 (5.25km / 175m / 11KT)

1Zoltán BujdosóSPA 42:19+00:00
2Balazs EgeiSPA 43:38+01:19
3Jiri KostkaSCM HO 47:55+05:36
4Vojtech GrycTBM 48:04+05:45
5Jachym CoufalZBM 48:51+06:32
6Florian Jandlnfwien 49:41+07:22
7Tomas MilanTBM 50:47+08:28
8Loránd VíghTRS 51:18+08:59
9Simon LukasakSCM HO 51:19+09:00
10Lőrinc PályiMOM 51:27+09:08
11Soma GárdonyiMOM 51:30+09:11
12Erik Boneknfwien 52:58+10:39
13Frantisek HeclKVS Sumperk 57:27+15:08
14Lukas NovakLAC 57:41+15:22
15Radim KliglSCM HO 59:56+17:37
16Maximilian SteinwenderSPUK 60:21+18:02
17Zoltán BognárAlpokalja SE 60:22+18:03
18Áron SzuromiPVSK 62:15+19:56
19Bálint SzeleAlpokalja SE 65:17+22:58
20Rocco FranceschiniGalilei 66:57+24:38
21Soma TálasSPA 67:48+25:29
22Csongor SzikszaiTRS 67:58+25:39
23Bendegúz WernerPVSK 68:31+26:12
24Barnabás SchauermannPVSK 70:13+27:54
25František SvětnickýKSOK 71:43+29:24
26Rudi FrisonEREBUS VICENZA 71:50+29:31
27Jakub NovakTJH 72:49+30:30
28Pietro PalumboOr. Crea Rossa 72:56+30:37
29Leon EbsterASKÖ Henndorf 75:12+32:53
30András BaloghAlpokalja SE 75:43+33:24
31Gábor SzuhánPVSK 75:46+33:27
32Tobias TeichmannSUSO 76:01+33:42
33Kilian ZapfOCFF 77:52+35:33
34Jura KukecVihor 85:54+43:35
35Frantisek DostalSCM HO 93:13+50:54
36Jan GobecVihor 94:33+52:14
37Riccardo PavettaOrTarzo 97:10+54:51
38Raphael MarthOCFF 97:44+55:25
39Ebster PeterASKÖ Henndorf 97:58+55:39
40Fabio NardoEREBUS VICENZA 101:16+58:57
41Federico PiccinOrTarzo 106:11+63:52
42Alessandro CitronOrTarzo 107:21+65:02
43Matyas DolezalSCM HO 108:12+65:53
44Mattia ValbusaLessinia 112:46+70:27
45Simone OcchiPolbes 116:01+73:42
46Tommaso BariEREBUS VICENZA 119:12+76:53
47Nils DöhrnSUSO 120:37+78:18
48Maurizio GrilloSemiperdo 121:28+79:09
49Peter SmrekarOK Tivoli 127:05+84:46
50Tobia MusolaLessinia 127:48+85:29
51Elias DobnikOLCU Viktring 129:48+87:29
52Matteo BernardiOrTarzo 132:56+90:37
Luca FontanotPunto K MP+ --:--
Gregor KuncOK Tivoli DNS+ --:--
Stefano VielOrTarzo DNS+ --:--
Pietro ScalzottoEREBUS VICENZA MP+ --:--
Andrea NardoEREBUS VICENZA MP+ --:--
Kristjan KalcGAJA MP+ --:--

M18 (7.69km / 240m / 12KT)

1Jannis Boneknfwien 50:42+00:00
2Mihály OrmaySPA 51:48+01:06
3Erik KálmánSPA 54:16+03:34
4Lukas PatscheiderSeleSuedtirol 54:39+03:57
5Jakub DekretZBM 55:30+04:48
6Georg GroellOLCG 56:45+06:03
7Vit HorcickaSCM HO 58:31+07:49
8Ondřej HlaváčZBM 58:53+08:11
9Ondrej SramekKVS Sumperk 59:14+08:32
10Matic BlažOK Komenda 60:22+09:40
11Barnabás KovácsPVSK 63:07+12:25
12Leo HolperOCFF 63:37+12:55
13Vince WeilerSPA 67:15+16:33
14Thomas KohlbacherNF Villach 67:32+16:50
15Matej MatousekKVS Sumperk 69:04+18:22
16Ondrej JilekKVS Sumperk 69:51+19:09
17Mátyás VozárPVSK 70:40+19:58
18Žan RavnikarOK Komenda 74:16+23:34
19Levente SzalayAlpokalja SE 74:29+23:47
20Gergely BartaSPA 74:49+24:07
21Barnabás VeszelszkiAlpokalja SE 78:25+27:43
22Matej ŠkarabotOK Polaris 78:54+28:12
23Gašper ČopiOK Azimut 81:32+30:50
24Gašper PetrovičOK Polaris 83:00+32:18
25Luca LibardoniOr. Crea Rossa 85:35+34:53
26Elias WachmannOCFF 87:19+36:37
27Marco TonettoOrTarzo 87:40+36:58
28Péter Knobloch-EsztergárTRS 89:09+38:27
29Tjaž GantarOK Azimut 89:38+38:56
30Alessandro De BiasiOrTarzo 89:39+38:57
31András OrtmannPVSK 90:12+39:30
32Giacomo GuardaEREBUS VICENZA 93:43+43:01
33Stefano De EccherFriuli MTB 93:49+43:07
34Maks RodmanPD Ajdovščina 95:05+44:23
35Jan RitterOCFF 96:10+45:28
35Florian NestelbergerOCFF 96:10+45:28
37Herwig Jun. AllwingerLAC 97:03+46:21
38Ambrož RupnikOK Azimut 97:35+46:53
39Karlo TežakVihor 103:48+53:06
40Christian HaiderOCFF 104:16+53:34
41Leonardo BonfiglioliGAJA 114:17+63:35
42Carlo PatiniSemiperdo 116:26+65:44
43Jure KavčičOK Komenda 118:37+67:55
44Iztok HadalinOK Azimut 165:31+114:49
45Lovro SircOK Komenda 166:48+116:06
Jan KomendaZBM MP+ --:--
Giorgio TondaGalilei MP+ --:--
Enrico MannocciPol.Masi MP+ --:--

M20 (8.05km / 290m / 14KT)

1Rafael DobnikOLCU Viktring 54:01+00:00
2Máté DalosTTE 58:03+04:02
3Florian KurzAJT 58:28+04:27
4Nicolas KastnerAJT 59:25+05:24
5Dominik KirinJAP 61:29+07:28
6Márton ZacherSPA 63:19+09:18
7Emi MinoiuCSU Craiova 63:46+09:45
8Vladimir KelblZBM 66:26+12:25
9Richard GremmelHSV-P 66:50+12:49
10Simon StanonikOK Azimut 69:19+15:18
11Simone BettegaG.S. Pavione 71:14+17:13
12Stefan YordanovBulgaria Team 75:37+21:36
13Valentin ShishkovBulgaria Team 76:40+22:39
14Bernhard LercheggerLAC 80:46+26:45
15Márk PorgányiTTE 84:39+30:38
16Erik NielsenOrTarzo 85:16+31:15
17Niccolo' Del MissierOrTarzo 87:26+33:25
18Andraž De LuisaOK Azimut 96:19+42:18
19Patrik EgeiSPA 103:30+49:29
20Martin KrennOCFF 106:42+52:41
Egor EgorovNorthern Wind DNS+ --:--
Fulvio FabrisPunto K DNF+ --:--
Jan ŠalamunOK Polaris MP+ --:--
Emanuel (jun) BraunHSV WRN DNS+ --:--

M21A (7.99km / 255m / 14KT)

1Jiri EhlTBM 61:58+00:00
2Martin JandaVjČ 64:56+02:58
3Pavel PtáčekBBM 66:13+04:15
4Michal HenekECZT 68:41+06:43
5Dan NovákVjČ 70:40+08:42
6Vid BogovičOK Brežice 70:44+08:46
7Ivan Boyadzhiev ml.MOK 71:25+09:27
8Tomas TichyTJH 72:49+10:51
9Milan PidrmanVjČ 74:44+12:46
10Michele CeraEREBUS VICENZA 75:37+13:39
11Jiri MartanVLI 75:47+13:49
12Gergely KainPSS 77:37+15:39
13Jan SkoupySCM HO 77:38+15:40
14Zdeněk StachoňECZT 77:49+15:51
15Marc KerckhofsBMOT 78:09+16:11
16Silvano DavesTrent-O 79:08+17:10
17Zdenek Janu J.KVS Sumperk 79:57+17:59
18Vito SatrapaOLC 80:55+18:57
19Szabolcs BojtorSSC 82:06+20:08
20Matteo CivilliniPolbes 82:50+20:52
21Edoardo De VallierEREBUS VICENZA 83:02+21:04
22Ondrej DolezelSCM HO 83:14+21:16
23Alvise RumorGalilei 84:01+22:03
24Luca RosatoGalilei 84:07+22:09
25Matteo ZoppePanda O Vals. 85:00+23:02
26Imre BorosSSC 87:03+25:05
27Tomas HanzlSJC 88:06+26:08
28Roman DaněkECZT 89:07+27:09
29Jan UrbanECZT 90:43+28:45
30Brenno PastoEREBUS VICENZA 91:38+29:40
31Aleš ZobavnikKamniški OK 95:09+33:11
32Tihomir DespetovićBJE 95:34+33:36
33Gregor ZupanOK Komenda 96:57+34:59
34Diego RoveriGAJA 97:01+35:03
35Lóránt BurianMOM 97:54+35:56
36Boris ErženŠOK 98:07+36:09
37Jaroslav TomešVjČ 100:37+38:39
38Petr NouzaTJH 101:27+39:29
39Nejc MočnikOK Azimut 102:18+40:20
40Dimitar DimitrovS Gora 105:41+43:43
41Federico NavarraPolbes 106:58+45:00
42Elio GoljaOK Polaris 107:27+45:29
43Franc KnapOK Azimut 109:34+47:36
44David ČuferPD Ajdovščina 114:54+52:56
45Jaroslav HlavačVjČ 115:52+53:54
46Lorenzo BartulovichGAJA 116:31+54:33
47Ivan Šeperić-GrdišaOK Jelen 120:31+58:33
48Vjeran HorvatMaksimir 122:27+60:29
49Francesco RaimondoOriPergine 123:19+61:21
50Simon KurinčičOK Komenda 127:18+65:20
51Andreas MayerOLC 130:31+68:33
52Urban GregorcPD Ajdovščina 147:17+85:19
53Lobel HorvatMaksimir 153:58+92:00
54Aljaž BorštnikOK Tivoli 157:55+95:57
Clemens LoidoltOCFF MP+ --:--
Jaka PišljarOK Komenda MP+ --:--
Aljaž ČerneOK Tivoli DNS+ --:--

M21B (5.57km / 185m / 12KT)

1Petr TurczerKVS Sumperk 48:50+00:00
2Herwig AllwingerLAC 53:48+04:58
3Hannes PacherSUSO 54:33+05:43
4Armin MariacherSUSO 57:12+08:22
5Roland VoglSV Mietraching 60:19+11:29
6Paul PacherSUSO 62:48+13:58
7Áron DalosTTE 63:46+14:56
8Valentin ErženOK Azimut 66:38+17:48
9Janis SalinsOK Kapa 70:34+21:44
10Zoltan KovacsSiralyok 74:04+25:14
11Rudolf LatákTTE 76:43+27:53
12Martin FaccinelliSUSO 79:24+30:34
13István DankóTTE 79:39+30:49
14Johannes RenzSUSO 81:20+32:30
15Daniel FabijanićOK Jelen 82:43+33:53
16Denis MitriFriuli MTB 83:25+34:35
17Emil KacinOK Azimut 84:19+35:29
18Janez ZavrlOK Komenda 85:16+36:26
19Diego MilaniOrient-Express Verona 85:17+36:27
20Boštjan BogatajOK Azimut 85:29+36:39
21Pierantonio PrettoEREBUS VICENZA 86:55+38:05
22Attila MolnárTTE 87:24+38:34
23Max RudlofSUSO 88:21+39:31
24Erik SchwedtnerSiralyok 88:45+39:55
25Jirka HrazdilZBM 89:26+40:36
26Erik LogarOK Azimut 91:28+42:38
27Márk GárdonyiOSC 92:37+43:47
28Luka PlavčakŠOK 93:05+44:15
29Jakub VanikKVS Sumperk 108:23+59:33
30Flavio MattioniSemiperdo 111:30+62:40
31Riccardo KriscjakGAJA 111:38+62:48
32Davide UkmarGAJA 125:53+77:03
33Rainer KundörferSUSO 127:38+78:48
34Dalibor StankovskiOK Jelen 128:44+79:54
35Franc MalusOK Komenda 130:52+82:02
36Dino BonanGOCAI 143:41+94:51
37Marko GermaniGAJA 146:33+97:43
38Domagoj PavlinVihor 156:06+107:16
39Luka KaravidovićVihor 158:39+109:49
40Silvo BabičOK Komenda 175:04+126:14
Guido AlmerigognaGAJA DNF+ --:--
Diego RuzzierPunto K DNS+ --:--
Jan DresslerECZT DNS+ --:--
Christopher ImmervollSUSO DNS+ --:--
Rinaldo LuinGAJA DNS+ --:--
Franz MagesSSV H.-N. MP+ --:--
Jan KundörferSUSO DNS+ --:--
Horst MayerSSV H.-N. MP+ --:--
Matjaž KoprivcOK Azimut DNS+ --:--
Davide ChioccaGOCAI DNS+ --:--
Luca IennacoPolbes DNF+ --:--
Alessio RoveriGAJA DNS+ --:--

M21E (10.57km / 375m / 19KT)

1Bartosz PawlakPMT 65:07+00:00
2Wojciech KowalskiPMT 66:00+00:53
3Áron BakóSPA 68:38+03:31
4Arturs PaulinsLAT NAF 68:51+03:44
5Kiril NikolovBulgaria Team 68:57+03:50
6Andris JubelisLAT NAF 69:09+04:02
7Sven AschwandenOLG Goldau 69:54+04:47
8Martins SirmaisLatvia NAF 70:25+05:18
9Rafal PodzinskiPMT 70:34+05:27
10Mateusz WenslawPMT 71:02+05:55
11Giacomo ZagonelUS Primiero 71:18+06:11
12Michal OlejnikPMT 71:29+06:22
13Matthias LeonhardtOCFF 71:37+06:30
14Jakob AnderssonOK Linné 72:01+06:54
15Ivan SirakovBulgaria Team 72:10+07:03
16Christian WartbichlerHSV WRN 72:24+07:17
17Artjoms RekunenkoLAT NAF 74:15+09:08
18Mathias PeterOLCG 74:31+09:24
19Erik Nilsson SimkovicsOLC 76:09+11:02
20Sergiy MuchidinovFriuli MTB 76:34+11:27
21Honza FlašarVjČ 77:42+12:35
22Pavel BrlicaZBM 78:24+13:17
23István ZsebeházyPSS 79:18+14:11
24Tomy JanssensBMOT 79:55+14:48
25Pavol BukovácFBA 80:50+15:43
26Ákos KisvölcseyMOM 82:00+16:53
27Lauri PohjolaS-JKL 82:43+17:36
28Stanislav MokryZBM 83:20+18:13
29Michele FrancoEREBUS VICENZA 83:31+18:24
30Alexandru BlejdeaCSU Craiova 84:09+19:02
31Jakob PauserHSV WRN 84:28+19:21
32Pauli LeinonenS-JKL 84:59+19:52
32Zdenek RajnosekKVS Sumperk 84:59+19:52
34Peter TušarOK Azimut 85:33+20:26
35Krisztián LiszkaSPA 85:34+20:27
36Jure ZmrzlikarOK Komenda 86:40+21:33
37Michele Caraglio 87:32+22:25
38Jo LintenBMOT 88:13+23:06
39Dimitar ZhelyazkovBulgaria Team 88:20+23:13
40Rajko KračunKamniški OK 88:56+23:49
41Libor ZridkaveselyZBM 89:24+24:17
42Henrik SulzOLC 89:48+24:41
43Guntis MalinšLAT NAF 90:19+25:12
44Adrián TóthTTE 91:02+25:55
45Vít ZakouřilTUR 91:50+26:43
46Michael SiemmeisterOCFF 91:57+26:50
47Thomas PolsterHSV Spittal 93:38+28:31
48Jakub HruškaZBM 94:17+29:10
49Andraz HribarOK Brežice 94:51+29:44
50Petr PrikrylZBM 95:17+30:10
51Gregor HvalaOK Azimut 96:24+31:17
52Serge DuszaBMOT 97:42+32:35
53Federico VenezianOrTarzo 98:20+33:13
54Ferenc MihalyiSSC 98:37+33:30
55Sandro GrassoBMOT 103:22+38:15
56Boštjan ČerinOK Tivoli 103:50+38:43
57Jyri RantalaKoovee 104:51+39:44
58Leon KropivšekMOK 106:38+41:31
59Mihai Andrei TintarCSU Craiova 107:56+42:49
60Marko TölliS-JKL 110:22+45:15
61Daniel SafkaDRONGO 112:36+47:29
62Ronny NathoOC München 114:07+49:00
63Daniel HeiningerOC München 115:17+50:10
64Andrej CimermanOK Polaris 116:59+51:52
65Luděk FinstrleZBM 117:08+52:01
66Peter WeinigOC München 120:50+55:43
67Peter KrampiltzBMOT 121:24+56:17
68Lorenzo Pinna 121:33+56:26
69Hajdu ErikTTE 122:25+57:18
70Denis KokeljKamniški OK 122:42+57:35
71Jan SchliebenerOLV Us 123:37+58:30
72Antti LindqvistPihkan 126:59+61:52
73Björn KramerTSG Creidlitz 137:36+72:29
74Agostino BernardiOrTarzo 154:27+89:20
Luigi GiulianiPolbes MP+ --:--
Samuele CurzioPol.Masi DNS+ --:--
Karl BengtsonUmea OK MP+ --:--
Gergely BugárSPA DNS+ --:--
Matthias ReinerNF Villach DNS+ --:--
Helmut GremmelHSV-P MP+ --:--
Bogdan RodionovNorthern Wind DNS+ --:--
Tuukka SenttulaS-JKL MP+ --:--
Ben WindsorDRONGO DNS+ --:--
Andrej BorštnikOK Tivoli DNS+ --:--

M35 (8.05km / 290m / 14KT)

1Marcin RichertPMT 53:18+00:00
2Markus PlohnHSV WRN 57:54+04:36
3Blaž KölnerOK Komenda 66:53+13:35
4Pavel MilanTBM 67:51+14:33
5Vitali SavanovichEridan 70:37+17:19
6Jozef ChupekSlavia ZU Zilina 71:31+18:13
7Janez PretnarKamniški OK 71:33+18:15
8Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 75:27+22:09
9Petar DelićMaksimir 76:03+22:45
10Bojan JevševarOK Brežice 77:28+24:10
11Stefano BrambillaCO2 78:44+25:26
12Boris BaumanMOK 80:53+27:35
13Ingemar NeuhauserSeleSuedtirol 82:00+28:42
14Gregor AnderluhOK Polaris 82:08+28:50
15Andreas GroteSKOG 83:05+29:47
16Lyonel EhrlSuBiVi 83:47+30:29
17Jordi Vilaredes SoléCOB 85:14+31:56
18Jiri HlavacTBM 86:58+33:40
19Alexander KrobothLAC 94:14+40:56
20Klemen KendaOK Azimut 96:20+43:02
21Grega RajOK SG 100:34+47:16
22Kristian BosisioOK Trzin 101:10+47:52
23Aleš PoljanšekOK Azimut 102:27+49:09
24Joel PerarnauCOB 104:55+51:37
25Dušan PetrovičOK Polaris 106:58+53:40
26Arnost KomarekTJH 110:43+57:25
27Marko ObidOK Azimut 110:48+57:30
28Tomaž KremžarOK Komenda 112:37+59:19
29Primož SavinšekOK Polaris 115:22+62:04
30Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 118:44+65:26
31Matej SedejOK Azimut 122:11+68:53
32Miran KolmanKamniški OK 122:43+69:25
33Stefano CollodetFriuli MTB 167:51+114:33
34Samo CokanOK SG 178:29+125:11
Tihomir SalopekOK Azimut MP+ --:--
Alessio RozziPD Ajdovščina DNF+ --:--

M40 (7.69km / 240m / 12KT)

1Michael StockmayerHSV WRN 57:56+00:00
2Bernhard FinkASKÖ Henndorf 60:09+02:13
3Janusz PorzyczPMT 62:17+04:21
4Bernhard VenhauerOLCU Viktring 63:59+06:03
5István NagyPSS 65:53+07:57
6Juraj ŠmelíkLCE 68:32+10:36
7Martin VeitsbergerOJE Wappler 69:36+11:40
8Jaromir SramekKVS Sumperk 71:51+13:55
9Petr SkyvaSCM HO 74:10+16:14
10Eddy SandriPanda O Vals. 75:46+17:50
11Martin SmolkaSCM HO 75:51+17:55
12Igor GavrilovPro-Sport OK 76:47+18:51
13Ingus GrasisAuseklis 77:36+19:40
14Robert BinarSCM HO 77:57+20:01
15Pavel MatlKVS Sumperk 78:20+20:24
16Milos HeclKVS Sumperk 78:53+20:57
17Lorenzo FrizzeraTrent-O 78:58+21:02
18Péter KálmánBUD 80:00+22:04
19Hannes WenzelOLCU Viktring 87:07+29:11
20Todor PedevBulgaria Team 88:49+30:53
21Szlávik ZoltánTTE 90:22+32:26
22Georgi DalakovS Gora 90:58+33:02
23Herfried TrummerOCFF 92:15+34:19
24Peter FerlugaGAJA 95:29+37:33
25Petr BlazekTJH 100:25+42:29
26Gregor PavličGAJA 106:58+49:02
27Zhivko DuchevS Gora 110:24+52:28
28David SmekalSCM HO 113:13+55:17
29Mihaly KovacsTRS 121:18+63:22
30Simone FrappaFriuli MTB 137:24+79:28
31Jiří SvobodaROZ 156:49+98:53
Cristian BellottoEREBUS VICENZA DNS+ --:--
Markus MoerthOLTT MP+ --:--

M45 (6.72km / 225m / 13KT)

1Vesa KlemettinenS-JKL 53:30+00:00
2Hajdu MartinTTE 56:42+03:12
3Dennis Dalla SantaG.S. Pavione 59:28+05:58
4Tomislav KaniškiMaksimir 61:26+07:56
5Klaus KrischanOCFF 65:01+11:31
6Sergey CherniavskyOC München 66:24+12:54
7Valerii TereshchenkovOSMOL 66:40+13:10
8Damir GobecVihor 70:06+16:36
9Jan GrycTBM 70:35+17:05
10Martin KunzBBM 71:48+18:18
11Tomas GrycTBM 72:02+18:32
12Oleksandr Ievstafiev 72:19+18:49
13Miha ŠkarabotOK Polaris 74:55+21:25
14Uwe RöhnerOLV Ost 77:32+24:02
15Martin TichyTJH 77:42+24:12
16Nicolas Greffcoamberieu 77:43+24:13
17Hans BorsitzkyHSV WRN 78:03+24:33
18Jan BenesTJH 79:15+25:45
19Helmut LercheggerLAC 79:34+26:04
20Martin BogenspergerASKÖ Henndorf 80:31+27:01
21Tamas TothTTE 81:53+28:23
22Robert OrehociBJE 82:06+28:36
23Stanislav KustecMOK 83:35+30:05
24Roland ReisenbergerOrK 84:22+30:52
25Simone GambiniEREBUS VICENZA 84:26+30:56
26Robert KuncOK Tivoli 86:11+32:41
27Petr KunzECZT 87:50+34:20
28Robert KalcherHSV-P 90:45+37:15
29Jožko JazbarOK Azimut 90:58+37:28
30Stefan RöhlOLV Ost 91:37+38:07
31Valter FoškiOK Polaris 93:15+39:45
32Tomaž PustOK Komenda 95:11+41:41
33Markus ThomanSPUK 98:45+45:15
34Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 99:28+45:58
35Attila DalosTTE 100:21+46:51
36Andrea FoschianSemiperdo 100:28+46:58
37Marijan BogovićOK Jelen 100:51+47:21
38Feridun TakisIOG 101:30+48:00
39Dave DorlingDFOK 102:09+48:39
40Aleš ZupanOK Polaris 102:48+49:18
41Andrea BettegaG.S. Pavione 103:09+49:39
42Josef Hilbertnfwien 112:02+58:32
43Andrej SmerkeMaksimir 112:24+58:54
44Mauro SergasPunto K 118:13+64:43
45Andrea BernardiPunto K 118:38+65:08
46Aleš BorštnikOK Tivoli 122:50+69:20
47Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE 132:59+79:29
48Markus SterbaOrK 135:36+82:06
49Maurizio MarussigFriuli MTB 145:41+92:11
Ariano GonGOCAI MP+ --:--
Luca RuiniPunto K DNS+ --:--
Gábor PavlovicsPVSK MP+ --:--
Peter Ebster Sen.ASKÖ Henndorf DNF+ --:--
Marko DudicOK SG DNF+ --:--
Milan DundacekTJH DNS+ --:--

M50 (6.72km / 225m / 13KT)

1Jurg NiggliO'Jura 55:48+00:00
2Michael FinkenstaedtOSC Hamburg 59:27+03:39
3Peter Gehrigerol.biel.seeland 60:05+04:17
4Siegfried OpetnikHSVK 61:26+05:38
5Emanuel BraunHSV WRN 61:51+06:03
6Werner PietschNF Wien 62:30+06:42
7Peter Boneknfwien 63:52+08:04
8Wolfgang PietschNF Wien 64:58+09:10
9Martin GruenbergerOrK 68:33+12:45
10Gottfried ScheiklOCFF 69:08+13:20
11Tamas EgeiSPA 69:26+13:38
12Pataki GaborPVSK 71:44+15:56
13Miro ŠalamunOK Polaris 73:49+18:01
14Thomas TäuberOLTT 76:04+20:16
15Marco GiovanniniOK Trzin 77:49+22:01
16Ross BurnettYOA 77:59+22:11
17Ewald GlatzOLCG 79:03+23:15
18Pavel PtáčekBBM 79:14+23:26
19Jan HindérToleredUtby 79:28+23:40
20Roland KohlbacherASKÖ Henndorf 80:19+24:31
21Ferenc ViniczaiPVSK 80:36+24:48
22Andrea RivettaSemiperdo 83:14+27:26
23Sergio PalusaPunto K 83:59+28:11
24Robert Hegiol.biel.seeland 89:22+33:34
25Ivo TišljarORI 92:25+36:37
26Christian GotthardtHSV Spittal 93:22+37:34
27Martin BraendliOLGZ 95:45+39:57
28Frank BraatzIHW Alex 99:20+43:32
29Paolo PizzamusGAJA 99:22+43:34
30István BujdosóSPA 100:56+45:08
31Alberto AlbarelloEREBUS VICENZA 101:10+45:22
32Georg PregartnerOLGDK 102:16+46:28
33Elvio CereserCorivorivo 103:57+48:09
34Jonathan GilbertNOR 104:11+48:23
35Massimo MoscaOr30Ottobre 105:00+49:12
36Radovan MarkovicJAS 109:30+53:42
37Alastair MackenzieDARLO 110:09+54:21
38Robert LinesSO 116:15+60:27
39Harald ZeinerOLCG 117:07+61:19
40Andrea MargioreORIENTEERING TRIESTE 118:10+62:22
41Marko De LuisaGAJA 118:48+63:00
42Armin FriessnigOCFF 122:27+66:39
43Andrea MaccaViorteam 125:27+69:39
44Luca PatiniSemiperdo 131:00+75:12
45Renato PelessoniGAJA 142:41+86:53
46Simon ČopiOK Azimut 144:16+88:28
47Robert BenkoOK Polaris 149:45+93:57
48Christian MatitzSPUK 152:58+97:10
49Alexandr SvětnickýOOL 153:04+97:16
50Andrej KorelcOK Komenda 175:14+119:26
Livio PredonzaniOr30Ottobre DNS+ --:--
Enrico CasagrandeOriPergine MP+ --:--
Darko MerunkaMaksimir DNS+ --:--
Reinhard KasperHSV-P MP+ --:--

M55 (4.52km / 170m / 12KT)

1Maths CarlssonToleredUtby 39:09+00:00
2Martin Sacherkilroy 44:57+05:48
3Erwin KoeckHSV WRN 50:21+11:12
4Günter KradischnigOLCG 52:42+13:33
5Joachim FriessnigOCFF 53:19+14:10
6Anders LarssonToleredUtby 54:28+15:19
7Josef Zapletalnfwien 55:03+15:54
8Árpád TőkésTRS 55:19+16:10
9Silvij MočnikOK Azimut 55:25+16:16
10Phill BattsDARLO 56:10+17:01
11Josef PolsterHSV Spittal 56:52+17:43
12Libor HiršECZT 57:57+18:48
13Jaroslav KorpasLBM 58:15+19:06
14Robert MandlSPUK 61:07+21:58
15Alex BorTitan 62:01+22:52
16Klemens JörgerTVK 63:04+23:55
17Mark CollinsDFOK 63:34+24:25
18Stanko ČuferPD Ajdovščina 65:07+25:58
19Emilian MinoiuCSU Craiova 67:32+28:23
20Mauro ClementeGAJA 68:27+29:18
21Zdeněk BlablaECZT 70:49+31:40
22Aleš ČerinOK Tivoli 71:45+32:36
23Roman SladičŠOK 81:25+42:16
24Ivan BoyadzhievMOK 86:35+47:26
25Vlado SedejOK Azimut 88:29+49:20
26Črtomir KnapOK Azimut 91:43+52:34
27Ivo KetePD Ajdovščina 91:58+52:49
28Mauro VecellioViorteam 97:39+58:30
29Pavel RejecOK Azimut 142:47+103:38
30Fiorenzo RuzzierGAJA 157:10+118:01
Paolo ScarpaGOCAI DNS+ --:--
Janko LapajneOK Azimut DNS+ --:--
Cesare TarabocchiaOK Azimut DNS+ --:--

M60 (3.44km / 110m / 11KT)

1Anders BjörklundSävedalens AIK 34:56+00:00
2Arnfinn PedersenG-V 35:59+01:03
3Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK 37:33+02:37
4Stefano ZonatoPuoRy 41:16+06:20
5Alain JuanANCO 41:30+06:34
6Vladimir JohnECZT 42:11+07:15
7Christian BilandOLG CO 42:44+07:48
8Hannu KottonenLynx 42:56+08:00
9Seppo TurpeinenKontU 43:03+08:07
10Eugen KainrathHSV-P 45:01+10:05
11Sergey Movkokd39 45:09+10:13
12Valentin PidnerHSV WRN 46:16+11:20
13Conci AlessandroOr. Crea Rossa 46:42+11:46
14Franz PonweiserHSV WRN 46:59+12:03
15Mikhail SolovevPionerSK 48:44+13:48
16Gyula KógerPVM 49:12+14:16
17Manuel DiasLisboa OK 49:54+14:58
18Franz HartingerLAC 49:58+15:02
19Stefan AschwandenOLG Goldau 50:42+15:46
20Jan IvanssonOLCS 52:30+17:34
21Bruno ScherrNFSOLG 52:37+17:41
22Marco OngaroUS Primiero 53:18+18:22
23Frederic Genevoisnfwien 53:43+18:47
24Mauro NardiSemiperdo 54:20+19:24
25Günther DobnikOLCU Viktring 55:22+20:26
26Tapani HuovilaS-JKL 55:32+20:36
27Ewald MayerHSV WRN 55:56+21:00
28Nick Dytlewskinfwien 56:05+21:09
29Robert MayrhoferLKII 56:49+21:53
30Kristian LeonhardtOCFF 56:57+22:01
31László PapTTE 59:49+24:53
32Mazzeni Gian PietroGalilei 64:25+29:29
33Mark SylvesterUWCAd 65:45+30:49
34Erwin SchweiferHSV WRN 66:13+31:17
35Jiri GawelECZT 66:17+31:21
36Zdenek Janu S.KVS Sumperk 66:56+32:00
37Albertino ParnigottoEREBUS VICENZA 68:24+33:28
38Adriano BettegaG.S. Pavione 68:51+33:55
39Gianfranco SiegaGAJA 73:48+38:52
40Bernt JohanssonOLCS 76:29+41:33
41Roberto CereattiFriuli MTB 94:08+59:12
42Sergio CaveggionViorteam 111:56+77:00
Fulvio PacorGAJA DNF+ --:--
Giorgio GhersiORIENTEERING TRIESTE DNS+ --:--

M65 (3.06km / 105m / 11KT)

1Franz WyssOLregioolten 33:11+00:00
2Giorgio BernasconiANCO 37:36+04:25
3Wilhelm GrabenhoferHSV-P 37:50+04:39
4Valerio LesoLessinia 39:44+06:33
5Keijo HintukainenTuS 42:09+08:58
6Max MoosbergerOLregioolten 42:24+09:13
7Achim BaderOLV Ost 42:40+09:29
8Juhani NippalaJyry 43:00+09:49
9Juha PenttinenMesik 43:03+09:52
10Ludwig GenderjahnOLV Ost 45:24+12:13
11Jorma PaldaniusTuS 46:30+13:19
12Otto VenhauerOLCU Viktring 47:48+14:37
13Wolfgang GermNF Kühnsdorf 47:53+14:42
14Gordon WilsonDFOK 48:35+15:24
15Srečo PirmanŠOK 49:18+16:07
16Babicky TomasRUM 50:30+17:19
17Franz KäferOCFF 51:39+18:28
18Harald Bertoldior.mez 53:54+20:43
19Josef GrafHSV-P 54:46+21:35
20Günther PrommerNF Villach 58:16+25:05
21Andrei EnyediTRS 59:04+25:53
22Janos TothTTE 59:37+26:26
23Ivan LuxBAC 60:03+26:52
24Juergen ZiescheOLV Ost 60:27+27:16
25Karl PongratzHSV-P 66:41+33:30
26Paul ZiermannHSV-P 68:49+35:38
27Michael FrenzelOLV Ost 70:41+37:30
28Robert BenedekHSV-P 76:42+43:31
29Nicolo ZuffiSemiperdo 84:47+51:36
30Zdenko PavličGAJA 86:47+53:36
31Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa 90:12+57:01
32Gábor MolnárHSE 97:35+64:24
Sereno ZorzanelloViorteam DNF+ --:--
Giovanni BisogninEREBUS VICENZA MP+ --:--

OPEN (5.25km / 175m / 11KT)

1Melody VolgyesiSPA 58:19+00:00
2Stanisław Ritter 60:56+02:37
3Veronica MinoiuCSU Craiova 61:04+02:45
4Zsolt WernerSPA 62:37+04:18
5Peter BabinNF Villach 64:19+06:00
6Stanislav Kazus 68:01+09:42
7Markus BabinNF Villach 73:14+14:55
8Gerhard JobstlOLCG 74:07+15:48
9Pako DelgadoOK Variopintos ZG 76:13+17:54
10Jona MirnikOK Komenda 76:39+18:20
11Agata Błotnicka 93:03+34:44
12Barbora StachoňováECZT 94:16+35:57
13Michal PobudaTJH 95:15+36:56
14Paolo MutterleEREBUS VICENZA 95:32+37:13
15Jozsef TálasSPA 97:47+39:28
16Ildiko HentesSPA 98:34+40:15
17Enikő KovácsTRS 101:20+43:01
18Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 104:24+46:05
19Helmut TannerOLCU Viktring 104:55+46:36
20Grega E. VoglarSCOM 107:19+49:00
21Javi LuriOK Variopintos ZG 108:19+50:00
22Zdeněk OlexaECZT 108:26+50:07
23Thomas AigmüllerSUSO 113:39+55:20
24Tóth - Buschmann IlkaTTE 115:24+57:05
25Julian TorgglerSUSO 116:04+57:45
26Antal Zsolt PeicsKFK 117:46+59:27
27Bettina TóthKFK 117:53+59:34
28Wolfgang GindlOLGDK 118:40+60:21
29Herwig StützOLGDK 120:20+62:01
30Bernadette KalcherHSV-P 122:38+64:19
31Aletta BiróBUD 127:25+69:06
32Adam KocsisBUD 131:44+73:25
33Antonia TeichmannSUSO 140:56+82:37
34Martin TeichmannSUSO 141:00+82:41
35Christina TeichmannSUSO 141:22+83:03
36Martina PaonePol.Masi 147:36+89:17
37Lorenzo BassoUWCAd 154:04+95:45
38Tigran AbrahamyanUWCAd 193:19+135:00
Metka UdovičOK Trzin DNF+ --:--
Oldrich DenemarekBBM DNF+ --:--
Irena PerinkovaBBM DNF+ --:--
Gunther WindischSUSO MP+ --:--
Malin SkogsterUWCAd DNS+ --:--
Georg KofflerNF Villach DNS+ --:--
Tanja PretnarKamniški OK DNS+ --:--
Tadej VengustKamniški OK DNS+ --:--
Franco VaccariOTIS Trieste DNS+ --:--
Martina KönigSUSO MP+ --:--
Giuliana ZoppePanda O Vals. MP+ --:--
Silvia PietschNF Wien DNF+ --:--
Michele BastioneUWCAd DNF+ --:--
Roberto ScalchiViorteam DNS+ --:--
Niccolo PirasUWCAd DNF+ --:--
Nina TrivediUWCAd DNS+ --:--
Jorge SalgadoOK Variopintos ZG DNF+ --:--

W10 (1.67km / 75m / 7KT)

1Nea ErženOK Azimut 17:46+00:00
2Kate SalinaOK Kapa 18:50+01:04
3Zbynka KomarkovaTJH 19:04+01:18
4Kristyna FinstrlovaZBM 19:31+01:45
5Sara Szakal-BiroBUD 19:42+01:56
6Neža ObidOK Azimut 22:19+04:33
7Celeste PrettoEREBUS VICENZA 23:27+05:41
8Mojca KuncOK Tivoli 23:30+05:44
9Neža TrunkOK Komenda 26:38+08:52
10Brina KölnerOK Komenda 30:26+12:40
11Lucija KremžarOK Komenda 35:58+18:12
12Ema Pika RajOK SG 72:13+54:27
Ana Maja AnderluhOK Polaris MP+ --:--

W12 (2.21km / 90m / 9KT)

1Elena SimionG.S. Pavione 20:25+00:00
2Julie FinstrlovaZBM 22:32+02:07
3Verca BlazkovaTJH 22:54+02:29
4Tinka FerencOK Tivoli 24:51+04:26
5Lucie HlavacovaTBM 25:18+04:53
6Marie BispingSUSO 25:28+05:03
7Giulia GobberG.S. Pavione 27:26+07:01
8Teresa MonsbergerSUSO 27:39+07:14
9Vita MalusOK Komenda 28:17+07:52
10Lisa RivettaSemiperdo 29:13+08:48
11Misa BenesovaTJH 30:06+09:41
12Alesia RigoniG.S. Pavione 30:15+09:50
13Dorja SalopekOK Azimut 30:45+10:20
14Pia IlovarOK Tivoli 30:47+10:22
15Mirta HodakVihor 32:39+12:14
16Laura VenhauerOLCU Viktring 34:48+14:23
17Marta Marija BirzkopeOK Kapa 37:25+17:00
18Nastja FerlugaGAJA 40:29+20:04
19Katja BaumanMOK 40:44+20:19
20Magdalena TežakVihor 45:08+24:43
Miriam VeitsbergerOJE Wappler MP+ --:--
Johanna ThomanSPUK MP+ --:--
Annika WinklerSPUK MP+ --:--
Lucija KavčičOK Komenda DNF+ --:--
Nicole WinklerSPUK MP+ --:--

W14 (3.49km / 130m / 14KT)

1Barbara TóthTTE 36:49+00:00
2Karolina SmekalovaSCM HO 39:26+02:37
3Sara LukasakovaSCM HO 39:29+02:40
4Lea MartanovaVLI 41:52+05:03
5Teja TušarOK Azimut 44:01+07:12
6Katja BabičOK Komenda 46:51+10:02
7Carina VeitsbergerOJE Wappler 47:27+10:38
8Rita SárközyMOM 49:10+12:21
9Francesca BusatoEREBUS VICENZA 49:56+13:07
10Adela BinarovaSCM HO 50:20+13:31
11Giulia GambiniEREBUS VICENZA 51:06+14:17
12Zala FerencOK Tivoli 51:20+14:31
13Viktorie SmekalovaSCM HO 51:36+14:47
14Iris Aurora PecorariSemiperdo 54:22+17:33
15Giulia FignonSemiperdo 55:28+18:39
16Marta KukecVihor 60:03+23:14
17Hannah WinklerSUSO 61:42+24:53
18Stella CigniniPunto K 65:32+28:43
19Flora AigmüllerSUSO 66:37+29:48
20Anja ŠkarabotOK Polaris 71:50+35:01
21Réka DalosTTE 75:23+38:34
22Veronica De EccherFriuli MTB 76:45+39:56
23Zala ŠpenkoOK Komenda 77:08+40:19
24Laura KönigSUSO 78:03+41:14
25Daniela SneiderovaSCM HO 79:44+42:55
26Fanni KocsisTTE 83:57+47:08
27Jindra KomarkovaTJH 87:04+50:15
28Paula PavlinVihor 87:31+50:42
29Karin PustOK Komenda 89:21+52:32
30Katarina Eva AnderluhOK Polaris 89:36+52:47
31Ema RodmanPD Ajdovščina 125:14+88:25
32Francesca CereserCorivorivo 136:48+99:59
33Zala ZabukovecPD Ajdovščina 141:35+104:46
34Roberta BotinaGAJA 142:06+105:17
Patricia StögerOCFF MP+ --:--
Anna AngermannSPUK DNS+ --:--
Anna LöwensteinSUSO DNS+ --:--
Kerstin ThomanSPUK DNF+ --:--

W16 (3.79km / 140m / 14KT)

1Boglárka CzakóMOM 35:54+00:00
2Katka BlazkovaTJH 36:30+00:36
3Tamara MiklušováRBA 36:34+00:40
4Nelli HajduTTE 36:43+00:49
5Elin MartanovaVLI 37:03+01:09
6Petra KishantiSiralyok 38:37+02:43
7Vera ChiusoleSeleSuedtirol 38:57+03:03
8Anezka HlavacovaTBM 39:32+03:38
9Ema MarkovaSCM HO 40:47+04:53
10Anna GröllOLCG 42:23+06:29
11Dorota ŠmelíkováLCE 42:43+06:49
12Zala ZavrlOK Komenda 44:25+08:31
13Tamara KálmánMOM 45:02+09:08
14Blanka TóthTTE 45:07+09:13
15Dora ZeinerOLCG 45:50+09:56
16Marie MaierOLCG 46:41+10:47
17Dorottya LászlóMOM 47:03+11:09
18Eszter IvánMOM 47:20+11:26
19Arianna PatiniSemiperdo 48:54+13:00
20Sabina SmolkovaSCM HO 51:03+15:09
21Lilla ZempléniMOM 51:11+15:17
22Deja RazpetOK Azimut 52:22+16:28
23Pataki Virag LaraPVSK 52:32+16:38
24Annarita ScalzottoEREBUS VICENZA 57:48+21:54
25Laura WiedemayerASKÖ Henndorf 58:43+22:49
26Nilla BogenspergerASKÖ Henndorf 58:55+23:01
27Pia GruenbergerOrK 62:05+26:11
28Marie KalcherHSV-P 65:55+30:01
29Beatrice ArtusiGalilei 68:32+32:38
30Colombo IrisSemiperdo 76:24+40:30
31Gaia FerranteGalilei 76:39+40:45
32Veronika De LuisaGAJA 84:11+48:17
33Eliska VranovaSCM HO 89:51+53:57
34Aurora BettegaG.S. Pavione 108:35+72:41
Lucie KorpasováLBM MP+ --:--
Anna HoferOLCG DNF+ --:--
Sara FučkaPD Ajdovščina MP+ --:--
Ekaterina EgorovaNorthern Wind DNS+ --:--

W18 (5.57km / 185m / 12KT)

1Csilla GárdonyiMOM 46:35+00:00
2Szuromi HangaPVSK 50:25+03:50
3Marketa FiresovaZBM 53:00+06:25
4Vanda VekonySiralyok 53:42+07:07
5Martina OpálkováBBM 56:12+09:37
6Elena ZeinerOLCG 56:20+09:45
7Anna AuermullerovaZBM 57:34+10:59
8Kaisa KlemettinenS-JKL 58:13+11:38
9Boróka KirálySPA 59:09+12:34
10Anna LuegerSUSO 59:12+12:37
11Réka Dalida PatakiPVSK 59:52+13:17
12Imola KálmánSPA 61:30+14:55
13Katerina GrycovaTBM 61:43+15:08
14Rosa TrummerOLCG 62:08+15:33
15Viktoria KnauderSUSO 66:26+19:51
16Alena VoltrovaROZ 66:27+19:52
17Agnes ScheiklOCFF 66:28+19:53
18Noémi ZacherSPA 67:41+21:06
19Jana SitteSUSO 68:28+21:53
20Nika PoljanšekOK Azimut 69:51+23:16
21Polona JezeršekOK Komenda 70:25+23:50
22Porgányi AnnaSiralyok 73:50+27:15
23Ana TišljarORI 73:54+27:19
24Katerina NovakovaTJH 77:19+30:44
25Anna CasagrandeOriPergine 80:00+33:25
26Magdalena StandhartingerSUSO 82:29+35:54
27Patricija PrimožičOK Komenda 82:53+36:18
28Anu KovanenS-JKL 84:16+37:41
29Julija FerencOK Tivoli 84:43+38:08
30Magdalena KalcherHSV-P 86:13+39:38
31Enikő ZacherSPA 88:46+42:11
32Laura SladekSUSO 98:30+51:55
33Ana ŠalamunOK Polaris 105:01+58:26
34Lana ŠtrumbeljOK Polaris 112:19+65:44
35Theresa BrunauerASKÖ Henndorf 113:24+66:49
36Laura MatitzSPUK 130:44+84:09
Sarka PlhalovaSCM HO DNS+ --:--
Silvia FaviaGalilei MP+ --:--
Alja Tekavc UršičOK Polaris MP+ --:--
Eliska HojnaTJH DNS+ --:--

W20 (5.94km / 190m / 15KT)

1Johanna TrummerAJT 58:19+00:00
2Csenge ViniczaiPVSK 59:24+01:05
3Tereza KorpasováLBM 65:45+07:26
4Orsolya TakácsGOC 71:30+13:11
5Jessica LucchettaOrTarzo 82:32+24:13
6Monika RavnikarOK Komenda 82:42+24:23
7Eszter MantuanoSPA 86:50+28:31
8Brina FoškiOK Polaris 99:08+40:49
9Melania TinelliGalilei 118:14+59:55
10Irene CibinPunto K 122:31+64:12
11Dora TežakVihor 128:38+70:19
12Emy MichelinGalilei 131:14+72:55
Elena BernardiOrTarzo DNF+ --:--

W21A (5.94km / 190m / 15KT)

1Jana BenesovaTJH 59:42+00:00
2Karolina BorankovaSCM HO 60:06+00:24
3Eveline HusnerSwiss O Tours 60:53+01:11
4Krisztina LiskánySTE 68:05+08:23
5Sarka HnilicovaKVS Sumperk 68:33+08:51
6Jerca BernikŠOK 69:34+09:52
7Karin LeonhardtOCFF 71:54+12:12
8Tereza MiklušováRBA 75:59+16:17
9Soňa BeržinskáECZT 77:25+17:43
10Hana JanuKVS Sumperk 79:10+19:28
11Zsofia RatinlandSiralyok 79:57+20:15
12Tessa MüllerSUSO 81:47+22:05
13Sara FendSUSO 82:39+22:57
14Gisa LinhartHSV WRN 84:45+25:03
15Sandra JanekalneSUSO 90:44+31:02
16Andrea DékányPSS 93:20+33:38
17Angelika RenzSUSO 93:30+33:48
18Gudrun PregartnerOLGDK 98:01+38:19
19Cristina BezOrTarzo 98:46+39:04
20Ana BeblekOK Jelen 107:25+47:43
21Marta CanalFriuli MTB 110:36+50:54
22Katsiaryna MikhadziukEridan 111:44+52:02
23Natalie HolroydDRONGO 116:43+57:01
24Federica NegriPolbes 123:13+63:31
25Ayşe AkinOklubali SK 129:39+69:57
26Baiba Rata-SalinaOK Kapa 131:52+72:10
Dominika HojnaTJH DNS+ --:--
Irene SagginEREBUS VICENZA DNF+ --:--
Nicole GrafOLGDK DNS+ --:--

W21B (3.49km / 130m / 14KT)

1Ivana GobecVihor 40:20+00:00
2Inessa CherniavskyOC München 44:18+03:58
3Barbara PavliničOK Komenda 47:22+07:02
4Alice KozumplíkováECZT 49:28+09:08
5Marina SikerinaFriuli MTB 51:04+10:44
6Romana ZupanOK Komenda 51:16+10:56
7Delilah PregartnerOLGDK 51:18+10:58
8Karin VoglSV Mietraching 51:42+11:22
9Nicole AneddaGalilei 54:00+13:40
10Cecilia NardiSemiperdo 57:28+17:08
11Katharina HinterhoferASKÖ Henndorf 58:57+18:37
12Maria ZollnerSPUK 60:25+20:05
13Tanya DimitrovaS Gora 60:54+20:34
14Maja KuštVihor 64:45+24:25
15Viktoria ZachariasLAC 68:32+28:12
16Sonia SantarossaSemiperdo 68:43+28:23
17Kathi SpitalerSUSO 68:49+28:29
18Bernardica StipicVihor 69:17+28:57
19Maria Elena SimonelliSemiperdo 73:33+33:13
20Federica VisintinSemiperdo 73:39+33:19
21Jasmine AuerLAC 75:45+35:25
22Katiuscia SibigliaEREBUS VICENZA 81:09+40:49
23Petra StojanOK Komenda 81:18+40:58
24Damjana JeršeOK Polaris 81:48+41:28
25Claudia CentazzoSemiperdo 82:28+42:08
26Monica Valinas PicalloCOB 82:39+42:19
27Vlatka StupaloVihor 83:45+43:25
28Barbara De SantisViorteam 99:12+58:52
29Sylvia StroiGOCAI 100:20+60:00
30Nataša BogatajOK Azimut 105:05+64:45
31Ingrid LuegerSUSO 105:52+65:32
32Tatjana LjubisavljevicJAS 113:49+73:29
33Antonella SinigagliaGAJA 119:29+79:09
34Janja ŽnidaršičOK Polaris 136:28+96:08
Manuela GianniniGAJA DNS+ --:--
Laura Dal SassoViorteam DNS+ --:--
Francesca RovereGAJA MP+ --:--
Giuditta PagnaccoEREBUS VICENZA MP+ --:--

W21E (7.99km / 255m / 14KT)

1Katerina ChromaZBM 63:58+00:00
2Hanna WisniewskaPMT 64:02+00:04
3Ewa GwozdzPMT 68:14+04:16
4Zsófia SárközyMOM 69:09+05:11
5Anna Nilsson SimkovicsOLC 70:50+06:52
6Marketa TesarovaZBM 70:56+06:58
7Luca SzuromiPVSK 71:59+08:01
8Viola ZagonelUS Primiero 75:48+11:50
9Liliana GocevaBulgaria Team 77:04+13:06
10Aleksandra HornikPMT 78:19+14:21
11Andra AnghelCSU Craiova 78:52+14:54
12Virág WeilerSPA 79:24+15:26
13Laura LeibomaOK Kapa 80:18+16:20
14Anna CaglioPolbes 82:06+18:08
15Agata StankiewiczPMT 82:51+18:53
16Nuša JeramOK Azimut 83:48+19:50
17Liesbeth Van De VeldeBMOT 86:13+22:15
18Elina KarklinaLAT NAF 87:31+23:33
19Filoména KovácsPVSK 88:33+24:35
20Kristina IvanovaBulgaria Team 89:07+25:09
21Irene PozzebonPolbes 91:37+27:39
22Tajda FoškiOK Polaris 94:30+30:32
23Elif Gökçe AvciOklubali SK 95:37+31:39
24Mojca FlerinKamniški OK 104:43+40:45
25Anni ToppilaPihkan 112:42+48:44
26Véronique De BrieyBMOT 118:41+54:43
27Tina ZagorcKamniški OK 128:23+64:25
28Suzana DrevenšekKamniški OK 132:15+68:17
29Barbara KmetecKamniški OK 148:21+84:23
30Ana PlavčakŠOK 149:07+85:09
31Barbara GiuganinoCO2 188:13+124:15
Nataly KondrashovaNorthern Wind DNS+ --:--
Mirja PavićJAP DNS+ --:--
Antonija OrlićBJE DNS+ --:--
Ella GilbertNOR DNF+ --:--

W35 (5.25km / 175m / 11KT)

1Helga Bertoldior.mez 56:12+00:00
2Krisztina NagyKFK 59:52+03:40
3Silvia ChupekovaSlavia ZU Zilina 61:23+05:11
4Daria NiggliO'Jura 61:41+05:29
5Petra GrycovaTBM 62:26+06:14
6Jindriska MilanovaTBM 62:53+06:41
7Anica HribarOK Brežice 64:08+07:56
8Lidija HribarKamniški OK 64:35+08:23
9Eva PonweiserHSV WRN 65:22+09:10
10Silvia Schneider-schiessLG Stettlen 66:12+10:00
11Judit AllwingerLAC 66:51+10:39
12Ivana KorpasováLBM 68:48+12:36
13Mojca FoškiOK Polaris 69:56+13:44
14Clizia ZambiasiSemiperdo 75:06+18:54
15Veronika DaňkováECZT 75:40+19:28
16Sara Prat EscarréCOB 79:08+22:56
17Chiara SepinGAJA 80:34+24:22
18Fruzsina BiróBUD 80:59+24:47
19Anikó MadarassyBUD 88:09+31:57
20Fabiana CiniMaksimir 90:07+33:55
21Daniela MartanovaVLI 95:05+38:53
22Anka KuzminSemiperdo 96:56+40:44
23Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 99:58+43:46
24Alena NovakovaTJH 113:35+57:23
25Irma PretnarKamniški OK 115:21+59:09
26Olga Diaz MorunoCOC Catalunya 127:22+71:10
27Lorenza PravatoPD Ajdovščina 143:50+87:38
28Marketa BlazkovaTJH 152:49+96:37
29Michela DegrassiPunto K 183:39+127:27
Silke HochwieserOLTT DNS+ --:--

W45 (4.52km / 170m / 12KT)

1Eva HorcickovaSCM HO 52:29+00:00
2Kristyna SkyvovaSCM HO 52:45+00:16
3Claudia Boneknfwien 53:08+00:39
4Barbara WinklerSPUK 56:29+04:00
5Júlia JuhászAlpokalja SE 59:48+07:19
6Heidrun FinkeOLV Us 63:23+10:54
7Guni PalmeOrK 63:56+11:27
8Johanna PurrerOLG CO 65:01+12:32
9Jana GrycovaTBM 66:37+14:08
10Judit FuzyOSC 68:00+15:31
11Ágnes NémethTTE 70:37+18:08
12Hana ŠmelíkováFBA 71:24+18:55
13Cristina GrabarUS Primiero 71:33+19:04
14Eva KailbauerOCFF 71:34+19:05
15Angela LeonardelliOriPergine 72:51+20:22
16Angelika AschacherHSV WRN 73:52+21:23
17Sheralee BaileyDFOK 74:38+22:09
18Joli WehrliSwiss O Tours 75:24+22:55
19Caroline MackenzieDARLO 76:19+23:50
20Sarka HlavacovaTBM 76:31+24:02
21Monika EbingerKFK 77:04+24:35
22Iva KunzováBBM 83:16+30:47
23Sylvia GlatzOLCG 86:12+33:43
24Susi VeitsbergerOJE Wappler 95:45+43:16
25Hana BurianMOM 96:11+43:42
26Cristina RuiniPunto K 96:51+44:22
27Therese Hohlol.biel.seeland 98:36+46:07
28Barbora ŠmelíkováLCE 99:37+47:08
29Donatella VecchiesSemiperdo 102:26+49:57
30Elisabeth ZeinerOLCG 103:13+50:44
31Ágnes CseresnyésSPA 104:32+52:03
32Gerhild PacherSUSO 105:36+53:07
33Brigitte MagetOLGDK 105:47+53:18
34Alenka ŠkarabotOK Polaris 114:12+61:43
35Clare LinesSO 115:27+62:58
36Marjanca PoljanšekOK Azimut 115:46+63:17
37Marjana RejecOK Azimut 127:44+75:15
Miranda OrtarOK Azimut DNS+ --:--
Natalija Kunc RešekOK Tivoli DNS+ --:--
Barbara AngermannSPUK DNS+ --:--
Maria Claudia Doff SottaUS Primiero DNS+ --:--

W55 (3.44km / 110m / 11KT)

1Annariitta KottonenLynx 42:14+00:00
2Elena SolovevaPionerSK 49:43+07:29
3Marina Movkokd39 60:18+18:04
4Gabriella JenöváriHSE 60:25+18:11
5Marirosa HechichSemiperdo 63:03+20:49
6Lory Meri SavorgnanoViorteam 64:55+22:41
7Luise OswaldHSV-P 80:28+38:14
8Monika BraatzIHW Alex 95:19+53:05
9Julie CollinsDFOK 105:22+63:08
10Gertraud LeonhardtOCFF 105:33+63:19
11Sabine Hilbertnfwien 107:07+64:53
12Franca CrevatinPunto K 123:57+81:43
13Federica BrugnoliLessinia 133:57+91:43
14Anna Garriga SalaCOB 162:23+120:09

W60 (3.06km / 105m / 11KT)

1Anita LaaksonenJyry 43:50+00:00
2Terttu HintukainenTuS 51:41+07:51
3Bea ArnANCO 58:13+14:23
4Natalia Lazarevakd39 58:46+14:56
5Karin IrkNF Villach 60:50+17:00
6Anne BrearleyItalia 61:47+17:57
7Jenei MargitBÖF 63:45+19:55
8Hilde BaderOLV Ost 67:43+23:53
9Ines MayrhoferLKII 68:54+25:04
10Gerti SchandorOCFF 71:17+27:27
11Annamaria AbramOr. Crea Rossa 71:43+27:53
12Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 72:25+28:35
13Tamara KosmacevaOK Kapa 74:09+30:19
14Martha PrommerNF Villach 75:36+31:46
15Leena MetsämäkiTuS 76:26+32:36
16Marija KovačPD Ajdovščina 77:23+33:33
17Edit KühnPVM 82:36+38:46
18Cristina Chiettinior.mez 86:53+43:03
19Giuseppina ZarantonelloViorteam 90:00+46:10
20Maria HartingerLAC 91:40+47:50
21Kalcich LiciaPolbes 95:38+51:48
22Paola SpinelliGAJA 106:56+63:06
23Esther MoosbergerOLregioolten 107:20+63:30
24Aira DavidssonMesik 108:51+65:01
25Elisabeth PrimusNF Villach 111:39+67:49
26Giovanna De MasellisSemiperdo 129:35+85:45
Lorraine BattsDARLO DNF+ --:--
Donatella GrattonOr30Ottobre DNF+ --:--
Fiorella LinSemiperdo MP+ --:--
Gunnel NilssonOLC DNF+ --:--
Judit GössweinBÖF MP+ --:--