Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Študentsko prvenstvo - srednja

Orientacijski klub Polaris, Kodeljevo, Ljubljana, 18. 5. 2017

Odprta (2.74km / m / 9KT)

1Miha ŠkarabotOK Polaris 37:00+00:00
2Aleš ČerinOK Tivoli 41:35+04:35
3Tomaž PustOK Komenda 49:09+12:09
4Boris ErženŠOK 49:46+12:46
5Manja LebanOK Azimut 51:41+14:41
6Lana ŠtrumbeljOK Polaris 54:59+17:59
7Luka DrobničOK Polaris 63:44+26:44
8Roman SladičŠOK 65:43+28:43
9Marko PetričOK Polaris 68:01+31:01
10Jaka Janez CerarOK Polaris 78:13+41:13
Valter FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Igor BončinaOK Azimut DNS+ --:--
Gvido ModrijanOK Polaris MP+ --:--

Odprta B (2.32km / m / 8KT)

1Katja BabičOK Komenda 29:13+00:00
2Tamino HoelzerOK Komenda 43:07+13:54
3Thomas HoelzerOK Komenda 43:19+14:06
4Karin PustOK Komenda 52:05+22:52
Denise HoelzerOK Komenda DNS+ --:--

Študenti (2.74km / m / 9KT)

1Jaka PiltaverFGG 24:49+00:00
2Žan Luka ŠumečkiFGG 25:27+00:38
3Blaž Petrovič26:43+01:54
4Vid BogovičBF 27:54+03:05
5Peter TušarFS 28:14+03:25
6Simon StanonikFS 30:55+06:06
7Gregor HvalaNTF 31:24+06:35
8Jan Dovč34:18+09:29
9Jaka PišljarFMF 34:56+10:07
10Andraž De LuisaFMF 35:33+10:44
11Klemen KendaOK Azimut 37:06+12:17
12Jernej SuhadolnikBF 39:22+14:33
13Jaka Žabjek41:49+17:00
14Jonatan Jarc42:58+18:09
15Maj Prejac43:27+18:38
16Matej ArkoFMF 44:47+19:58
17Matic Rupnik45:54+21:05
18Leon Rašo46:50+22:01
19Jernej Rodič46:53+22:04
20Luka Gjurin47:22+22:33
21Rok Popović49:40+24:51
22Luka Pirc49:50+25:01
23Anže IvančičFKKT 50:44+25:55
24Erik Križanac52:28+27:39
25Žan Bernot53:05+28:16
26Blaž Zupan54:25+29:36
27Nejc Janžekovič54:57+30:08
28Žiga Lužovec55:05+30:16
29Vid Peršak55:58+31:09
30Tim Toplak57:29+32:40
31Andraž Modic57:53+33:04
32Matej Arih59:48+34:59
33Tim Butkovec62:12+37:23
34Grega Medvešek62:52+38:03
35Lovro Fižuleto63:46+38:57
36Nal Žmavc65:53+41:04
37Luka Okršlar66:31+41:42
38Marko Arandjelović67:34+42:45
39Urh Port68:27+43:38
40Nik Sterle69:14+44:25
41Rok Lozar72:21+47:32
42Jure Jenko75:42+50:53
43Tone NagodeFKKT 78:46+53:57
44Miha Kačar79:10+54:21
45Luka Štular80:16+55:27
46Robert Tekavec80:33+55:44
47Žiga Laznik80:45+55:56
48Jakob Nedoh83:16+58:27
49Uroš Rupreht85:39+60:50
50Matija Štern87:27+62:38
51Žiga GregorinFMF 89:34+64:45
52Blaž Vižintin90:35+65:46
Tilen DruškovičMP+ --:--
Jernej JerasMF DNS+ --:--
Milan CvejoskiMF MP+ --:--
Sandi KaltakFGG MP+ --:--
Tilen KreftFMF MP+ --:--

Študentke (2.32km / m / 8KT)

1Nuša Jeram24:35+00:00
2Tereza KlinkerovaFA 27:46+03:11
3Tajda Foški33:18+08:43
4Barbara Pavlinč33:50+09:15
5Tina ArhFMF 34:49+10:14
6Tajda BogatajBF 37:52+13:17
7Anja Lipovšek41:45+17:10
8Maruša Kompan42:27+17:52
9Špela Košir42:36+18:01
10Barbara Jevšnikar43:10+18:35
11Klavdija Jošt45:33+20:58
12Barbara ButaraFA 46:24+21:49
13Alja Valenčič46:31+21:56
14Tjaša Špindler49:08+24:33
15Anina Peric49:26+24:51
16Norma Resnik49:45+25:10
17Anja Jerman50:25+25:50
18Tinkara Pokorn51:22+26:47
19Ava RajhFMF 51:33+26:58
20Eva Peternelj51:55+27:20
21Anja Unuk52:37+28:02
22Manca Smolnikar52:55+28:20
23Neva Pančur53:01+28:26
24Tjaša Jančar54:05+29:30
25Alja Pliberšek55:08+30:33
26Maja Sinkovič56:33+31:58
27Klara Medle57:45+33:10
28Anja Krmac60:03+35:28
29Petra Dolenc60:34+35:59
30Petra PavšičBF 62:29+37:54
31Kaja Mljač62:36+38:01
32Simona MilosavljevicMF 63:00+38:25
33Katja Valič63:24+38:49
34Tina Prešeren64:06+39:31
35Tjaša Štornik65:16+40:41
36Špela Mavrič65:44+41:09
37Larisa Žejen66:13+41:38
38Lena Založnik67:18+42:43
39Doris Račič67:27+42:52
40Anja Kerštajn67:33+42:58
41Ana Ristevski67:38+43:03
42Staša Krajnc69:43+45:08
43Jerca Kralj70:52+46:17
44Nives Sedej70:56+46:21
45Barbara Tekavec71:12+46:37
46Lara Deu71:58+47:23
47Maruša Stermecki Pukl74:04+49:29
48Špela Mikeln74:26+49:51
49Urška Bravec74:44+50:09
50Vita Kremser75:29+50:54
51Anamarija Špelič77:21+52:46
52Patricija Goričan78:33+53:58
53Nežka Lukan79:46+55:11
54Lara Kovač82:25+57:50
55Nika Fortin83:07+58:32
56Nuša Babnik86:11+61:36
57Barbara Petek110:13+85:38
58Eva Vončina118:29+93:54
Eva ŠkrlepFA DNS+ --:--
Urška MarkičDNS+ --:--
Meta Šuligoj BavćarMP+ --:--

Zaposlene (2.32km / m / 8KT)

1Urška DreščekFGG 36:02+00:00
2Mojca FoškiFGG 41:03+05:01
3Urša LavričRektorat 49:23+13:21

Zaposleni (2.74km / m / 9KT)

1Dušan PetrovičFGG 34:49+00:00
2Jure ČesnikFGG 39:50+05:01
3Marjan LebanRektorat 45:04+10:15
4Luka ČerneFS 45:20+10:31
5Vid AgrežFS 53:28+18:39
6Žiga KušarMF 72:06+37:17
Robert KuncFS DNS+ --:--