Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - AA, štafeta - štafeta

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Cerklje, 16. 6. 2017

M21

1 MIX-Austria
5.1 Christian Wartbichler [41:39]
5.2 Franz Glaner [40:49]
5.3 Wolfgang Siegert [43:04]
2:05:32+00:00
2 AA-Team Trentino-Südtirol
16.1 Samuele Tait [41:58]
16.2 Gaio Aaron [47:37]
16.3 Mattia Debertolis [42:25]
2:12:00+06:28
3 HSV OL Wiener Neustadt
20.1 Nicholas Kastner [45:48]
20.2 Florian Kurz [43:27]
20.3 Janis Bonek [44:30]
2:13:45+08:13
4 AA-Team Slovenija
11.1 Andraž Hribar [48:19]
11.2 Mark Bogataj [42:32]
11.3 Jaka Piltaver [42:57]
2:13:48+08:16
5 AA-Team Steiermark
13.1 Philipp Schiel [50:45]
13.2 Christian Pfeifer [40:13]
13.3 Stefan Kubelka [50:38]
2:21:36+16:04
6 AA-Team Bayern
1.1 Korbinian Lehner [50:56]
1.2 Lukas Janischowsky [52:57]
1.3 Teodor Yordanov [47:48]
2:31:41+26:09
7 AA-Team Slovenija
12.1 Peter Tušar [45:16]
12.2 Simon Stanonik [1:02:09]
12.3 Jan Dovc [44:47]
2:32:12+26:40
8 AA-Team Trentino-Südtirol
17.1 Walter Bettega [56:47]
17.2 Raus Stefano [49:10]
17.3 Canella Gabriele [47:56]
2:33:53+28:21
9 HSV OL Wiener Neustadt
19.1 Jakob Pauser [43:40]
19.2 Michael Stockmayer [47:28]
19.3 Erwin Köck [1:09:39]
2:40:47+35:15
10 AA-Team Bayern
2.1 Quirin Lehner [52:50]
2.2 Julian Nürnberger [1:01:47]
2.3 Valtteri Kolehmainen [48:48]
2:43:25+37:53
11 AA-Team Lombardia
8.1 Luigi Giuliani [49:03]
8.2 Marco Della Vedova [1:02:41]
8.3 Giacomo Barbone [53:37]
2:45:21+39:49
12 OJE Wappler
9.1 Thomas Radon [51:52]
9.2 Stephan Puchegger [1:02:46]
9.3 Richard Gremmel [51:37]
2:46:15+40:43
13 AA-Team Kärnten
7.1 Thomas Polster [41:29]
7.2 Franz Unegg [1:06:36]
7.3 Josef Polster [1:01:47]
2:49:52+44:20
14 Team Bayern
3.1 Daniel Janischowsky [57:58]
3.2 Fabian Janischowsky [59:04]
3.3 Sebastian Vetter [55:02]
2:52:04+46:32
15 AA-Team Hrvatska
6.1 Davor Capeta [1:03:19]
6.2 Luka Filetin [1:16:02]
6.3 Matija Razum [41:17]
3:00:38+55:06
16 AA-Team Steiermark
14.1 Michael Siemmeister [44:07]
14.2 Elias Wachmann [1:13:22]
14.3 Kilian Zapf [1:09:05]
3:06:34+61:02
17 Team Bayern
4.1 Gregor Sturm [1:06:36]
4.2 Ralph Körner [55:28]
4.3 Christoph Körner [1:31:21]
3:33:25+87:53
OK Tivoli
10.1 Aleš Borštnik [1:09:10]
10.2 Barbara Pavlinic [1:37:14]
10.3 Aljaž Černe [MP]
MP+ --:--
SU Schöckl Orienteering
15.1 Tobias Teichmann [1:12:15]
15.2 Christopher Immervoll [1:41:10]
15.3 Martin Faccinelli [MP]
MP+ --:--
AA-Team Veneto
18.1 Franco Michele [MP]
18.2 Roland Pin [56:59]
18.3 Bertelle Michele [48:12]
MP+ --:--

MW14

1 Team Friuli Venezia Giulia
100.1 Alessandro Rivetta [28:35]
100.2 Stella Cignini [39:50]
100.3 Jozef Pelessoni [39:49]
1:48:14+00:00
2 Team Bayern
99.1 Ole Magnus Baath [30:49]
99.2 Verena Hötzinger [51:15]
99.3 Leo Ritzenthaler [27:19]
1:49:23+01:09
3 OC Fürstenfeld
103.1 Thomas Maier [36:11]
103.2 Patricia Stöger [45:49]
103.3 Elias Monsberger [29:02]
1:51:02+02:48
4 Team Friuli Venezia Giulia
101.1 Goran Polojaz [36:12]
101.2 Giulia Fignon [40:46]
101.3 Iris Pecorari [41:35]
1:58:33+10:19
OK Azimut
98.1 Aljaž Čelik [33:34]
98.2 Eržen Nea [28:51]
98.3 Natan Maj Poženel [MP]
MP+ --:--
OK Brežice
102.1 Nejc Zorko [MP]
102.2 Martin Jevševar [31:34]
102.3 Timotej Hribar [1:24:25]
MP+ --:--
Orientacijski klub Komenda
104.1 Domen Žurbi [30:33]
104.2 Tina Kern [MP]
104.3 Rok Kern [28:54]
MP+ --:--
Orientacijski klub Komenda
106.1 Tilen Zupan [MP]
106.2 Karin Pust [37:45]
106.3 Nejc Turk [28:06]
MP+ --:--
Orientacijski klub Komenda
105.1 Luka Seljak [25:27]
105.2 Miklavž Grum [DNF]
105.3 Hölzer Tamino []
DNF+ --:--

MW18

1 AA-Team Slovenija
69.1 Žan Ravnikar [33:44]
69.2 Polona Jezeršek [25:29]
69.3 Matic Blaž [33:25]
1:32:38+00:00
2 AA-Team Steiermark
71.1 Leo Holper [33:28]
71.2 Marie Maier [34:09]
71.3 Georg Gröll [35:37]
1:43:14+10:36
3 AA-Team Veneto
78.1 Mattia Scopel [41:06]
78.2 Annarita Scalzotto [32:16]
78.3 Giorgio Tonda [36:18]
1:49:40+17:02
4 AA-Team Lombardia
64.1 Francesco Magenes [36:15]
64.2 Caterina Dallera [34:07]
64.3 Angelo Occhi [43:38]
1:54:00+21:22
5 AA-Team Bayern
57.1 Philipp Schwarck [42:27]
57.2 Marei Lehner [26:34]
57.3 Riccardo Casanova [45:08]
1:54:09+21:31
6 AA-Team Slovenija
70.1 Tjaž Gantar [36:16]
70.2 Nika Poljanšek [28:19]
70.3 Matej Škarabot [50:30]
1:55:05+22:27
7 AA-Team Steiermark
72.1 Lukas Novak [38:30]
72.2 Anna Gröll [34:47]
72.3 Kilian Trummer [44:52]
1:58:09+25:31
8 Pécsi Vasutas Sportkör
80.1 Bendegúz Werner [45:57]
80.2 Boróka Werner [29:06]
80.3 Péter Werner [49:25]
2:04:28+31:50
9 AA-Team Veneto
79.1 Alberto Bazan [42:05]
79.2 Nicol Canova [37:08]
79.3 Giacomo Guarda [46:13]
2:05:26+32:48
10 Team Trentino-Südtirol
81.1 Loss Nikolas [42:38]
81.2 Gaio Rachele [30:44]
81.3 Dalfollo Debora [57:27]
2:10:49+38:11
11 Team Bayern
59.1 Konstantin Kraus [57:05]
59.2 Sophie Kraus [30:49]
59.3 Julius Fischer [46:04]
2:13:58+41:20
12 AA-Team Bayern
58.1 Benedikt Lehner [57:03]
58.2 Katrin Hertel [25:55]
58.3 Felix Wartner [51:02]
2:14:00+41:22
13 AA-Team Friuli Venezia Giulia
62.1 Arianna Patini [53:56]
62.2 Cecilia Nardi [38:04]
62.3 Stefano De Eccher [43:28]
2:15:28+42:50
14 AA-Team Trentino-Südtirol
77.1 Brunet Lorenzo [56:46]
77.2 Giulia Rigoni [34:19]
77.3 Tiziano Bettega [46:04]
2:17:09+44:31
15 AA-Team Vas
75.1 Dénes Alpár [51:37]
75.2 Fanni Pásti [37:03]
75.3 Lehel Sarkadi [51:42]
2:20:22+47:44
16 AA-Team Hrvatska
60.1 Karlo Težak [44:53]
60.2 Olga Jerkovic Peric [41:50]
60.3 Jan Gobec [53:59]
2:20:42+48:04
17 AA-Team Lombardia
65.1 Guglielmo Gualdana [44:51]
65.2 Francesca Comi [44:16]
65.3 Simone Occhi [59:40]
2:28:47+56:09
18 Orientacijski klub Komenda
68.1 Jure Kavcic [52:11]
68.2 Patricija Primožic [39:53]
68.3 Nika Ravnikar [1:01:56]
2:34:00+61:22
19 AA-Team Vas
74.1 Barnabas Veszelszki [43:26]
74.2 Emese Osz [1:04:28]
74.3 Zoltán Bognár [52:21]
2:40:15+67:37
20 OC Fürstenfeld
66.1 Peter Brabek [44:31]
66.2 Theresa Berghofer [1:03:57]
66.3 Joel Prutsch [57:59]
2:46:27+73:49
21 AA-Team Kärnten
63.1 Maximilian Steinwender [50:53]
63.2 Jakob Steinwender [31:44]
63.3 Anna Unegg [1:35:02]
2:57:39+85:01
Orientacijski klub Komenda
67.1 Domen Kavcic [MP]
67.2 Zala Zavrl [26:17]
67.3 Ana Pia Pogacar [55:22]
MP+ --:--
AA-Team Trentino-Südtirol
76.1 Palumbo Pietro [MP]
76.2 Alessandra Minati []
76.3 Damiano Bettega [35:18]
MP+ --:--

MW35

1 AA-Team Bayern
37.1 Ronny Natho [34:36]
37.2 Anna Enborg [30:22]
37.3 Andreas Enborg [40:55]
1:45:53+00:00
2 AA-Team Steiermark
50.1 Joachim Friessnig [46:20]
50.2 Judit Allwinger [29:10]
50.3 Andreas Pölzl [32:17]
1:47:47+01:54
3 AA-Team Slovenija
49.1 Bojan Jevševar [41:46]
49.2 Ana Pribakovic Borštnik [28:44]
49.3 Tihomir Salopek [38:24]
1:48:54+03:01
4 AA-Team Hrvatska
39.1 Tomislav Kaniški [44:54]
39.2 Antonija Orlic [26:11]
39.3 Edi Ocvirk [42:06]
1:53:11+07:18
5 AA-Team Slovenija
48.1 Gregor Anderluh [39:30]
48.2 Anica Hribar [30:51]
48.3 Boris Bauman [45:47]
1:56:08+10:15
6 AA-Team Bayern
38.1 Sergey Cherniavsky [46:08]
38.2 Susan Kurth [30:25]
38.3 Peter Weinig [48:08]
2:04:41+18:48
7 AA-Team Lombardia
43.1 Alberto Grilli [44:40]
43.2 Barbara Giuganino [41:52]
43.3 Simone Rocca [39:50]
2:06:22+20:29
8 AA-Team Lombardia
44.1 Remo Madella [54:41]
44.2 Licia Kalcich [44:46]
44.3 Stefano Brambilla [37:46]
2:17:13+31:20
9 AA-Team Steiermark
51.1 Gottfried Scheikl [47:32]
51.2 Eva Kailbauer [30:28]
51.3 Reinhard Gröll [59:28]
2:17:28+31:35
10 Orientacijski klub Komenda
47.1 Gregor Zupan [46:13]
47.2 Irena Hacin Kölner [47:07]
47.3 Tomaž Pust [56:06]
2:29:26+43:33
11 AA-Team Hrvatska
40.1 Darko Merunka [1:01:44]
40.2 Beata Glinska [1:03:42]
40.3 Petar Delic [35:47]
2:41:13+55:20
12 Orientacijski klub Komenda
46.1 Borut Seljak [51:19]
46.2 Petra Paradiž [57:16]
46.3 Simon Kurincic [54:46]
2:43:21+57:28
13 AA-Team Veneto
52.1 Valter Giovanelli [52:39]
52.2 Monica Bortolini [46:51]
52.3 Enrico De Colle [1:05:16]
2:44:46+58:53
14 Individuals/No club
45.1 Ran Shaviv [1:15:13]
45.2 Michal Shaviv [1:02:37]
45.3 Valentin Eržen [45:09]
3:02:59+77:06
15 AA-Team Friuli Venezia Giulia
41.1 Roberto Larotella [1:09:38]
41.2 Marirosa Hechich [46:55]
41.3 Sara Gaion [1:22:11]
3:18:44+92:51
16 OK Kapela
42.1 Tomislav Meštrovic [57:21]
42.2 Sandra Bergant Vidakovic [55:21]
42.3 Irena Corko Meštrovic [1:36:17]
3:28:59+103:06

MW45

1 OLC Währing
90.1 Erich Göschl [46:52]
90.2 Christine Calvet [30:30]
90.3 Georg Wittberger [30:45]
1:48:07+00:00
2 OLC Graz
87.1 Wolfgang Kradischnig [35:51]
87.2 Michaela Gröll [41:33]
87.3 Günter Kradischnig [41:31]
1:58:55+10:48
3 Orientacijski Klub Polaris
91.1 Dušan Petrovic [35:23]
91.2 Mojca Foški [38:32]
91.3 Miha Škarabot [46:29]
2:00:24+12:17
4 Team Bayern
85.1 Ari Kolehmainen [52:06]
85.2 Milena Grifoni [31:04]
85.3 Veikko Baath [42:26]
2:05:36+17:29
5 OLC Graz
88.1 Ewald Glatz [35:23]
88.2 Sylvia Glatz [33:31]
88.3 Harald Zeiner [1:01:15]
2:10:09+22:02
6 MIX-Austria
93.1 Matthias Poele [37:19]
93.2 Patrick Farrelly [44:17]
93.3 Vassileva Tzvetanka [49:33]
2:11:09+23:02
Naturfreunde Wien
86.1 Martin Friedl [MP]
86.2 Alexa Obsieger [1:02:40]
86.3 Erik Adenstedt [47:13]
MP+ --:--
SU Schöckl Orienteering
92.1 Hannes Pacher [37:25]
92.2 Ingrid Lueger [1:02:31]
92.3 Reinhold Lueger [MP]
MP+ --:--
OLC Graz
89.1 Jakob Zrim [DISQ]
89.2 Elisabeth Zeiner [47:24]
89.3 Aleš Poljanšek [42:56]
DISQ+ --:--

MW55

1 OK Azimut
96.1 Črtomir Knap [56:05]
96.2 Janko Lapajne [46:36]
96.3 Vlado Sedej [53:53]
2:36:34+00:00
2 HSV OL Wiener Neustadt
95.1 Jiri Gurka [41:06]
95.2 Inge Bosina [50:47]
95.3 Vera Franc [1:48:53]
3:20:46+44:12

W21

1 AA-Team Steiermark
29.1 Johanna Trummer [41:37]
29.2 Elena Zeiner [40:02]
29.3 Antonia Erhart [43:05]
2:04:44+00:00
2 AA-Team Slovenija
27.1 Nuša Jeram [45:16]
27.2 Monika Ravnikar [57:57]
27.3 Jerca Bernik [50:23]
2:33:36+28:52
3 AA-Team Steiermark
30.1 Rosa Trummer [44:38]
30.2 Dora Zeiner [57:30]
30.3 Anna Lueger [58:41]
2:40:49+36:05
4 AA-Team Bayern
21.1 Anna Schöps [50:55]
21.2 Linda Indola [1:02:52]
21.3 Dianora Herashchenko [49:42]
2:43:29+38:45
5 AA-Team Trentino-Südtirol
33.1 Martina Palumbo [53:07]
33.2 Serena Raus [1:08:09]
33.3 Francesca Taufer [45:54]
2:47:10+42:26
6 AA-Team Friuli Venezia Giulia
24.1 Marketa Tesarova [43:35]
24.2 Clizia Zambiasi [59:22]
24.3 Valentina Gramaccia [1:06:33]
2:49:30+44:46
7 AA-Team Hrvatska
23.1 Mirja Pavic [49:01]
23.2 Ana Tišljar [1:07:27]
23.3 Iva Štambuk [1:01:24]
2:57:52+53:08
8 AA-Team Vas
32.1 Rebeka Vincze [49:01]
32.2 Júlia Juhász [57:34]
32.3 Krisztina Árné Molnár [1:14:48]
3:01:23+56:39
9 AA-Team Slovenija
28.1 Tajda Foški [52:22]
28.2 Urša Tomažin [1:03:55]
28.3 Brina Foški [1:10:13]
3:06:30+61:46
10 AA-Team Lombardia
26.1 Eleonora Donadini [46:07]
26.2 Gemma Perego [1:15:11]
26.3 Federica Negri [1:28:22]
3:29:40+84:56
11 AA-Team Bayern
22.1 Ines Schikora [1:06:41]
22.2 Kayla Ritzenthaler [1:08:03]
22.3 Laura Fischer [1:31:07]
3:45:51+101:07
MIX-Austria
25.1 Sabine Wareyka [MP]
25.2 Helga Tezarek [MP]
25.3 Gisa Wartbichler [DNS]
MP+ --:--
SU Schöckl Orienteering
31.1 Sandra Janekalne [1:02:07]
31.2 Magdalena Standhartinger [57:42]
31.3 Hannah Winkler [MP]
MP+ --:--
MIX-Austria
35.1 Tina Tiefenböck [50:42]
35.2 Ylvi Kastner [MP]
35.3 Libor Zridkavesely [43:50]
MP+ --:--
AA-Team Veneto
34.1 Jessica Lucchetta [1:07:58]
34.2 Alice Selem [1:02:27]
34.3 Silvia Favia [DNF]
DNF+ --:--