Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2017 - Šprint - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 8. 4. 2017

BEGINNERS / FAMILIES (2.45km / 20m / 11KT)

1Amelie HeindlORK 20:52+00:00
2Lili Ivana RajOK SG 32:50+11:58
3Miša AndrejcOK SG 35:19+14:27
4Nika ErženOK Azimut 38:03+17:11
Ula Landekar +-21:08
Andraž MiheljakOK SG DNS+ --:--
Frida MezgaOK SG +-21:08

M 14 (2.75km / 30m / 12KT)

1Enrico BettegaPAV 19:08+00:00
2Tin Klančnik 23:05+03:57
3Ben DiesenreiterGO HAR 23:19+04:11
4Clemens HeindlORK 23:28+04:20
Duncan MairOL KUF MP+ --:--
Andraž Smrtnik MP+ --:--

M 15-17 (5.21km / 65m / 20KT)

1Tobias MickoLZO 26:33+00:00
2Jakob KratkyOLT TD 33:49+07:16
3Hannes HnilicaOLT TD 38:27+11:54
4Niccolo Schiavi CappelloTeam Italy 39:29+12:56
5Georg KOFFLERNF VIL 43:42+17:09

M 18-20 (6.28km / 100m / 22KT)

1Jakob FlachbergerGO HAR 44:57+00:00
2Žiga AndrejcOK SG 50:03+05:06
3Markus FinderHSVG 58:04+13:07
Gašper PetrovičOK Polaris MP+ --:--
Bernhard ReschORK MP+ --:--

M 21 SHORT (5.21km / 65m / 20KT)

1Zoltán HidasMTHUN 36:16+00:00
2Kornél CsordásMTHUN 36:50+00:34
3Péter VajdaOTKW 37:24+01:08
4Herwig AllwingerLAC 38:20+02:04
5Kálmán KindeMTHUN 38:48+02:32
6Nenad MojsilovićPSK POB 39:56+03:40
7Bernhard FinderHSVG 41:12+04:56
8Mario DanningerHSVG 41:33+05:17
9David Hiba AndrejcOK SG 42:19+06:03
10Rainer BurmannOLT TD 50:58+14:42
11Attila MolnárTTE 51:34+15:18
12Primož PogorelčnikOK SG 62:14+25:58
Tadej Sedar DNS+ --:--

M 40 (6.28km / 100m / 22KT)

1Manfred StockmayerHWN 39:30+00:00
2Dietmar DörflerGO HAR 42:58+03:28
3Boris Kastner-JirkaNFW 43:24+03:54
4Thomas HnilicaOLT TD 44:51+05:21
5Hans BorsitzkyHWN 44:56+05:26
6Marko DudicOK SG 46:37+07:07
7Blaž MiheljakOK SG 48:17+08:47
8Tamás MáthéTTE 52:07+12:37
9Marko ZanoškarOK SG 58:14+18:44
10Dušan PetrovičOK Polaris 62:52+23:22
11Julijan Klančnik 70:49+31:19
12Andreas RauniggHWN 82:25+42:55
13Helmut Grassinger 87:34+48:04
14Vladimir PricaSK DMB 95:54+56:24
Igor BončinaOK Azimut DNF+ --:--

M 50 (5.21km / 65m / 20KT)

1Tamas JankoHSVP 32:32+00:00
2Miklós MetsOTKW 33:33+01:01
3Iain Rochford 35:45+03:13
4Günter KradischnigOLCG 37:35+05:03
5Michael MelcherNFS 37:57+05:25
6Walter ReinerNF VIL 44:11+11:39
7Andreas HochreiterHWN 57:39+25:07
8Heimo BrennerORK 60:26+27:54
Klaus KramerGO HAR MP+ --:--
Jože KnezOK SG DNS+ --:--
Peter FandlLZO DNS+ --:--

M 60 (4.66km / 65m / 19KT)

1Walter DravetzOLCG 30:29+00:00
2Hinko AndrejcOK SG 34:29+04:00
3Rudolf SchwarzFEL 37:00+06:31
4Paul GrünOLZ 38:42+08:13
5Günter PircheggerNFS 39:13+08:44
6Silvano TonoloEREB 40:52+10:23
7Karl ThierFEL 43:07+12:38
7Zoltán KissMTHUN 43:07+12:38
9Karl FinkOLCG 47:10+16:41
10Wolfgang GartlgruberHSVP 51:28+20:59
11Siegfried SeinerOLZ 51:42+21:13
12Mirko VodovnikOK SG 53:03+22:34
13Robert BenedekLZO 57:45+27:16
14Života TasićOK DIF 62:31+32:02
15Sándor HidasMTHUN 72:57+42:28
Gottfried LangNFS MP+ --:--

M 70 (4.24km / 65m / 17KT)

1Wolf EberleAIG 33:00+00:00
2Curt MaierAEB 38:56+05:56
3Hans TerlerNFS 54:05+21:05

M ELITE (7.19km / 115m / 26KT)

1Kevin HaselsbergerNF VIL 38:51+00:00
2Tobias BreitschädelAHD 39:34+00:43
3Luca DallavalleTeam Italy 40:37+01:46
4Bernhard SchachingerHSV Ried 41:07+02:16
5Piero TurraTeam Italy 42:22+03:31
6László RózsaMSE 42:57+04:06
7Ágoston FeketeMTHUN 42:59+04:08
8Andreas WaldmannOLT TD 43:24+04:33
9Bernhard KoglerKOMPASS 44:31+05:40
10Iztok VidovičOK SG 47:06+08:15
11Blaž MarotOK SG 48:14+09:23
12Matej PistorOK SG 48:50+09:59
13Adrian WickertKOMPASS 58:56+20:05
14Keith DawsonINT 60:47+21:56
15Tomaž PritržnikOK SG 62:16+23:25
16Uwe SandrisserNF VIL 62:39+23:48
17Metod KeberOK SG 64:52+26:01
18Damjan SekutiOK SG 70:37+31:46
Klemen AndrejcOK SG MP+ --:--
Samo CokanOK SG DNS+ --:--

MŽ 10 (2.45km / 20m / 11KT)

1Tevž MiheljakOK SG 19:20+00:00
2Nea ErženOK Azimut 25:08+05:48
3Ema Pika RajOK SG 33:31+14:11

OPEN (3.61km / 45m / 15KT)

1Christian BreitschaedelAHD 32:22+00:00
2Martin IlligGO HAR 49:12+16:50
3Abigael BoncinaOK Azimut 94:40+62:18

W 14 (2.75km / 30m / 12KT)

1Lena SchnetzGO HAR 22:50+00:00
2Anja MickoLZO 33:33+10:43

W 18-20 (4.66km / 65m / 19KT)

1Lea HnilicaOLT TD 32:24+00:00
2Jana HnilicaOLT TD 36:35+04:11
3Maja SchabusNF VIL 51:13+18:49
4Sophia LöschnigKOMPASS 68:34+36:10
Brigitte WaldmannOLT TD DNS+ --:--

W 21 SHORT (4.24km / 65m / 17KT)

1Gisa LinhartHWN 33:41+00:00
2Adrienn HorváthMTHUN 39:26+05:45
3Maja Visinski AndrejcOK SG 47:29+13:48
4Lena DolarOK SG 52:00+18:19
5Eszter Hidas - MeszarosMTHUN 54:25+20:44
6Ksenija ŠtifterOK SG 74:41+41:00
Anja MiheličOK SG DNS+ --:--
Katja FišerOK SG DNS+ --:--
Katja WaltherOLT TD DNS+ --:--

W 40 (4.24km / 65m / 17KT)

1Sonja HnilicaOLT TD 32:31+00:00
2Barbara KastnerNFW 33:07+00:36
3Lucy MairOL KUF 34:53+02:22

W 50 (3.61km / 45m / 15KT)

1Gaby FinderNFS 33:01+00:00
2Roswitha MickoGO HAR 36:08+03:07
3Irena BalažičOK SG 42:38+09:37
4Sonja PöttlerNFS 48:42+15:41
5Marion Weber-JungoHWN 56:00+22:59
6Marlis SchnetzGO HAR 57:50+24:49
7Olga PogorevčnikOK SG 59:18+26:17

W 60 (3.61km / 45m / 15KT)

1Traude FesselhoferHWN 38:19+00:00
2Reingild LinhartHWN 41:55+03:36
3Johanna KienastOLT TD 57:42+19:23
Sigrid GrünOLZ DNS+ --:--

W ELITE (6.28km / 100m / 22KT)

1Anna FüzyMTHUN 42:31+00:00
2Sonja ZinklLZO 42:43+00:12
3Marina ReinerNF VIL 43:09+00:38
4Lisi SandrisserNF VIL 49:11+06:40
5Julia RitterNFS 54:57+12:26
6Noémi BenkeMTHUN 58:56+16:25
7Petja BalažičOK SG 59:41+17:10
8Špela StrasserOK SG 70:41+28:10
9Eva Berger - PrimusNF VIL 81:41+39:10