Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL1 - TK Črni Vrh - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 31. 10. 2016

Na progi A smo izločili KT48. Popravili smo rezultat Jaka Seljaka, ki je bil zaradi nesinhroniziranih kontrol napačen. Vsem prizadetim se za napake opravičujemo.


A (5,45km / m / 17 KT)

1Matic BlažOK Komenda 0:39:42+00:00
2Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 0:45:08+05:26
3Mark BogatajOK Azimut 0:46:48+07:06
4Janez PretnarKamniški OK 0:47:09+07:27
5Tihomir SalopekOK Azimut 0:51:38+11:56
6Valentin ErženOK Azimut 0:52:28+12:46
7Tjaž GantarOK Azimut 0:54:39+14:57
8Mojca FlerinKamniški OK 0:54:40+14:58
9Aleš PoljanšekOK Azimut 0:55:00+15:18
10Franc KnapOK Azimut 0:56:01+16:19
11Stanko ČuferPD Ajdovščina 0:57:10+17:28
12Rok MočnikOK Azimut 1:01:24+21:42
13Robert KuncOK Tivoli 1:03:42+24:00
14Ambrož RupnikOK Azimut 1:03:42+24:00
15Gregor PavličSSD-AŠZ GAJA 1:08:17+28:35
16Pako DelgadoOK Variopintos ZG 1:09:05+29:23
17Tomaž Kremžar 1:15:25+35:43
18Zala ZavrlOK Komenda 1:20:07+40:25
19Ivo KetePD Ajdovščina 1:28:56+49:14
20Alenka Vuga SeljakOK Komenda 1:30:41+50:59
Eva Jenko DNS+ --:--
Tajda BogatajOK Azimut MP+ --:--

B (2,99km / m / 13 KT)

1Jure KavčičOK Komenda 0:28:33+00:00
2Iztok HadalinOK Azimut 0:28:55+00:22
3Borut SeljakOK Komenda 0:32:28+03:55
4Klemen KendaOK Azimut 0:34:10+05:37
5Marko ObidOK Azimut 0:34:11+05:38
6Tomaž PustOK Komenda 0:35:09+06:36
7Matevž KuncOK Tivoli 0:35:34+07:01
8Matej VidičOK Azimut 0:36:06+07:33
9Nika PoljanšekOK Azimut 0:36:45+08:12
10Teja TušarOK Azimut 0:36:47+08:14
11Nejc DomnikOK Azimut 0:36:49+08:16
12Ana Pia PogačarOK Komenda 0:36:57+08:24
13Nejc TurkOK Komenda 0:37:56+09:23
14Manja LebanOK Azimut 0:38:22+09:49
15Boštjan BogatajOK Azimut 0:39:08+10:35
16Blaž GrahOK Azimut 0:39:36+11:03
17Tihon SalopekOK Azimut 0:40:39+12:06
18Andrej KorelcOK Komenda 0:42:04+13:31
19Nejc ZormanOK Komenda 0:42:06+13:33
20Janez ZavrlOK Komenda 0:42:10+13:37
21Lara GantarOK Azimut 0:42:27+13:54
22Charles NelsonOK Azimut 0:43:34+15:01
23Mineja LebanOK Azimut 0:43:36+15:03
24Gregor KuncOK Tivoli 0:43:38+15:05
25Vlado SedejOK Azimut 0:44:14+15:41
26Barbara PavliničOK Komenda 0:44:58+16:25
27Roman SladičŠOK 0:45:47+17:14
28Suzana DrevenšekKamniški OK 0:46:24+17:51
29Nika RavnikarOK Komenda 0:48:30+19:57
30Nik GregoričPD Ajdovščina 0:49:40+21:07
31Karin PustOK Komenda 0:49:51+21:18
32Urban KrkočPD Ajdovščina 0:53:16+24:43
33Marijan LebanOK Azimut 0:54:53+26:20
34Nataša BogatajOK Azimut 0:57:31+28:58
35Tijana LebanOK Azimut 0:57:35+29:02
36Urban Gregorc 0:59:31+30:58
37Zala ŠpenkoOK Komenda 1:01:29+32:56
38Samo VetrihPD Ajdovščina 1:05:03+36:30
39Irma PretnarKamniški OK 1:05:37+37:04
40Saša BevkOK Azimut 1:06:28+37:55
41Kristina IpavecOK Azimut 1:20:36+52:03
42Dragan KrivičićOK Perkmandeljc 1:37:22+68:49
43Aljaž ObidOK Azimut 1:37:24+68:51
44Tilen ŽvanutPD Ajdovščina 1:45:17+76:44
Rok KernOK Komenda MP+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda DISQ+ --:--

C (2,64km / m / 10 KT)

1Luka SeljakOK Komenda 0:24:22+00:00
2Rok BogatajOK Azimut 0:26:02+01:40
3Tit KataričOK Azimut 0:27:29+03:07
4Lucija KavčičOK Komenda 0:30:01+05:39
5Vita MalusOK Komenda 0:42:05+17:43
6Miklavž GrumOK Komenda 0:43:57+19:35
7Eva Jenko 0:48:13+23:51
8Domen LebanOK Azimut 0:50:09+25:47
9Zdenko PavličSSD-AŠZ GAJA 0:53:05+28:43
10Lucija Kremžar 0:54:30+30:08
11Nik LapOK Komenda 1:00:14+35:52
12Natalija Rešek KuncOK Tivoli 1:09:23+45:01
GG RKJ 4 RKJ Spodnja Idrija DNS+ --:--
GG RKJ 3 RKJ Spodnja Idrija DISQ+ --:--
GG RKJ 2 RKJ Spodnja Idrija DISQ+ --:--
GG RKJ 1 RKJ Spodnja Idrija DISQ+ --:--

D (2,39km / m / 11 KT)

1Zala Mia ŠvigeljOK Komenda 0:25:28+00:00
2Nea ErženOK Azimut 0:26:30+01:02
3Nejc TrunkOK Komenda 0:27:04+01:36
4Maja ZarnikOK Komenda 0:31:43+06:15
5Neža ObidOK Azimut 0:33:33+08:05
6Dorja SalopekOK Azimut 0:34:04+08:36
7Jaka SeljakOK Komenda 0:35:18+09:50
8Oskar RupnikOK Azimut 0:37:08+11:40
9Mojca KuncOK Tivoli 0:37:55+12:27
10Tia, Žan, Sašo JalšovecOK Azimut 0:39:53+14:25
11Patricija KernOK Komenda 0:42:04+16:36
12Naja LončarOK Komenda 0:42:05+16:37
13Neja RupnikOK Azimut 0:46:19+20:51
Manca RupnikOK Azimut DNS+ --:--
Neža TrunkOK Komenda MP+ --:--