Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL2 - 30 let - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Golovec, Ljubljana, 12. 11. 2016

A (km / m / KT)

1Miran Kolman Kamniški orientacijski klub00:50:43+00:00
1Janez Pretnar Kamniški orientacijski klub00:50:43+00:00
2Mark Bogataj OK Azimut00:53:42+02:59
2Simon Stanonik OK Azimut00:53:42+02:59
3Matic Blaž Orientacijski klub Komenda00:53:43+03:00
3Žan Ravnikar Orientacijski klub Komenda00:53:43+03:00
4Piltaver Jaka OK Brežice00:57:02+06:19
5Suzana Drevenšek Kamniški orientacijski klub01:02:14+11:31
5Mojca Flerin Kamniški orientacijski klub01:02:14+11:31
6Tjaž Gantar OK Azimut01:08:33+17:50
6Ambrož Rupnik OK Azimut01:08:33+17:50
7David Čufer Planinsko Društvo Ajdovščina01:08:49+18:06
7Stanko Čufer Planinsko Društvo Ajdovščina01:08:49+18:06
8Nika Poljanšek OK Azimut01:09:10+18:27
8Deja Razpet OK Azimut01:09:10+18:27
9Robert Kunc OK Tivoli01:10:15+19:32
9Gregor Kunc OK Tivoli01:10:15+19:32
10Tomaž Kremžar Individuals/No club01:12:40+21:57
10Aljaž Černe OK Tivoli01:12:40+21:57
Barbara Pavlinič Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Zala Zavrl Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

B (km / m / KT)

1Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda00:51:10+00:00
1Nika Ravnikar Orientacijski klub Komenda00:51:10+00:00
2Katja Babič Individuals/No club00:56:31+05:21
2Domen Kavčič Orientacijski klub Komenda00:56:31+05:21
3Aljaž Čelik OK Azimut00:57:25+06:15
3Klemen Kenda OK Azimut00:57:25+06:15
4Urban Gregorc Individuals/No club00:59:30+08:20
4Miha Červ Individuals/No club00:59:30+08:20
5Manja Leban OK Azimut01:00:22+09:12
5Mineja Leban OK Azimut01:00:22+09:12
6Gregor Zupan Orientacijski klub Komenda01:08:26+17:16
6Romana Zupan Orientacijski klub Komenda01:08:26+17:16
7Tomaž Pust Orientacijski klub Komenda01:10:52+19:42
7Karin Pust Orientacijski klub Komenda01:10:52+19:42
8Matevž Kunc OK Tivoli01:11:51+20:41
8Peter Smrekar OK Tivoli01:11:51+20:41
9Maks Rodman Planinsko Društvo Ajdovščina01:14:32+23:22
9Tilen Žvanut Planinsko Društvo Ajdovščina01:14:32+23:22
10Silvo Babič Individuals/No club01:16:56+25:46
10Andrej Korelc Orientacijski klub Komenda01:16:56+25:46
11Abigael Boncina OK Azimut01:34:27+43:17
11Igor Bončina OK Azimut01:34:27+43:17
12Saša Žižek OK Azimut01:34:42+43:32
12Katerina Sotošek Individuals/No club01:34:42+43:32
13Irma Pretnar Kamniški orientacijski klub01:59:41+68:31
14Urban Krkoč Planinsko Društvo Ajdovščina02:04:24+73:14
14Samo Vetrih Planinsko Društvo Ajdovščina02:04:24+73:14
Nejc Domnik OK AzimutMP+ --:--
Teja Tušar OK AzimutMP+ --:--
Jure Kavčič Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Zala Špenko Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Domen Žurbi Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Rok Kern Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--

C (km / m / KT)

1Luka Mervič Planinsko Društvo Ajdovščina00:34:26+00:00
1Manuel Alberto Montes Planinsko Društvo Ajdovščina00:34:26+00:00
2Biserka Ledinšek OK Tivoli00:36:23+01:57
2Janez Šumečki OK Tivoli00:36:23+01:57
3David Sedej OK Azimut0:56:01+21:35
3Rok Sedej OK Azimut0:56:01+21:35
4Ema Kepic Kamniški orientacijski klub1:05:33+31:07
4Lara Kepic Kamniški orientacijski klub1:05:33+31:07
5Lucija Kremžar Individuals/No club01:27:03+52:37
5Florjan Kremžar Individuals/No club01:27:03+52:37
Gregor Pavlič SSD-AŠZ GAJADNF+ --:--
Zdenko Pavlič SSD-AŠZ GAJADNF+ --:--
Zala Lozar Planinsko Društvo AjdovščinaDNF+ --:--
Hana Mamič Planinsko Društvo AjdovščinaDNF+ --:--