Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL3 - mladinci Idrija - skrajšana - dolga

Orientacijski klub Azimut, Lome, 13. 11. 2016

A (4.58km / m / 16KT)

1Matjaž ŠtanfelOK Azimut 39:20+00:00
2Ivan NagyDROT 49:03+09:43
3Žan RavnikarOK Komenda 53:12+13:52
4Mojca FlerinKamniški OK 56:54+17:34
5Jernej ZormanOK Komenda 59:00+19:40
6Valentin ErženOK Azimut 59:32+20:12
7Klemen KendaOK Azimut 66:54+27:34
8Stanko ČuferPD Ajdovščina 68:51+29:31
9Tomaž PustOK Komenda 75:12+35:52
10Gašper ČopiOK Azimut 76:32+37:12
11Boris ErženŠOK 77:46+38:26
12Nejc MočnikOK Azimut 83:17+43:57
13Simon ČopiOK Azimut 92:22+53:02
14Ivo KetePD Ajdovščina 103:08+63:48
Andraž DreščekOK Azimut +-40:40
Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli DNF+ --:--
Tjaž GantarOK Azimut +-40:40
Peter TušarOK Azimut +-40:40

B (2.67km / m / 10KT)

1Urban Gregorc 30:45+00:00
2Matej VidičOK Azimut 30:48+00:03
3Natan Maj PoženelOK Azimut 34:13+03:28
4Manja LebanOK Azimut 35:44+04:59
5Charles NelsonOK Azimut 36:30+05:45
6Igor BončinaOK Azimut 37:24+06:39
7Julijan KavčičOK Azimut 39:00+08:15
8Marijan LebanOK Azimut 39:02+08:17
9Urša TomažinOK Azimut 39:33+08:48
10Jure KavčičOK Komenda 40:27+09:42
11Nejc DomnikOK Azimut 40:46+10:01
12Jani BratožPD Ajdovščina 42:40+11:55
13Boštjan BogatajOK Azimut 42:46+12:01
14Ana PlavčakŠOK 42:54+12:09
15Erik LogarOK Azimut 43:08+12:23
16Mineja LebanOK Azimut 44:19+13:34
17Ema RodmanPD Ajdovščina 44:53+14:08
18Zala ZabukovecPD Ajdovščina 46:30+15:45
19Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina 50:36+19:51
20Emil KacinOK Azimut 52:12+21:27
21Jakob BrusOK Azimut 52:32+21:47
22Tijana LebanOK Azimut 52:35+21:50
23Karin PustOK Komenda 54:44+23:59
24Miranda OrtarOK Azimut 55:01+24:16
25Nik GregoričPD Ajdovščina 56:36+25:51
26Tilen ŽvanutPD Ajdovščina 56:45+26:00
27Nataša BogatajOK Azimut 71:38+40:53
28Uroš TozanPD Ajdovščina 86:23+55:38
Aljaž ČelikOK Azimut +-31:15
Aljaž ObidOK Azimut +-31:15
Suzana DrevenšekKamniški OK +-31:15
Marko ObidOK Azimut +-31:15

C (1.96km / m / 8KT)

1Enej LogarOK Azimut 20:20+00:00
2Domen LebanOK Azimut 22:00+01:40
3Nejc TurkOK Komenda 24:06+03:46
4Žan GnezdaOK Azimut 25:49+05:29
5Nea ErženOK Azimut 29:41+09:21
6Rok BogatajOK Azimut 31:20+11:00
7Jadranka DrobničOK Azimut 46:58+26:38
8Žan ŠtrukeljPD Ajdovščina 48:56+28:36
Ana VerčPD Ajdovščina MP+ --:--
Neža ObidOK Azimut +-21:40
Mia LičenPD Ajdovščina MP+ --:--
Valentin KavčičOK Azimut +-21:40