Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL4 - Po poteh Soške fronte - srednja

Orientacijski klub Azimut, Tolmin, 4. 12. 2016

A (3.2km / 200m / 17KT)

1Valentin ErženOK Azimut 46:23+00:00
2Žiga TaljatOK Azimut 48:33+02:10
3Simon ČopiOK Azimut 48:58+02:35
3Boris ErženŠOK 48:58+02:35
5Gašper ČopiOK Azimut 50:59+04:36
6Tjaž GantarOK Azimut 52:35+06:12
7Klemen KendaOK Azimut 57:30+11:07
8Mauro ClementeGAJA 59:22+12:59
9Carlo GiacomettiGAJA 60:57+14:34
10Stanko ČuferPD Ajdovščina 61:06+14:43
11Tomaž PustOK Komenda 65:36+19:13
Sergej ČujecOK Azimut DNS+ --:--
Urban GregorcPD Ajdovščina DNS+ --:--
Peter TušarOK Azimut DNS+ --:--
Ivo KetePD Ajdovščina DNS+ --:--

B (2.4km / 130m / 12KT)

1Natan Maj PoženelOK Azimut 41:36+00:00
2Aleš SeržentaOK Azimut 43:19+01:43
3Jan ŠtekarOK Azimut 45:43+04:07
4Iztok HadalinOK Azimut 45:46+04:10
5Jernej VidaliGAJA 47:04+05:28
6Vlado SedejOK Azimut 47:10+05:34
7Julijan KavčičOK Azimut 47:15+05:39
8Nika PoljanšekOK Azimut 47:24+05:48
9Matevž ManfredaOK Azimut 47:44+06:08
10Erik LogarOK Azimut 49:47+08:11
11Janko LapajneOK Azimut 51:17+09:41
12Deja RazpetOK Azimut 51:27+09:51
13Ana PlavčakŠOK 53:47+12:11
14Jakob ŠavliOK Azimut 53:54+12:18
15Aljaž ČelikOK Azimut 55:23+13:47
16Enej LogarOK Azimut 55:29+13:53
17Tit KataričOK Azimut 56:50+15:14
18Teja TušarOK Azimut 58:09+16:33
19Žiga ŠorliOK Azimut 59:31+17:55
20Urban KrkočPD Ajdovščina 67:40+26:04
21Jakob BrusOK Azimut 68:44+27:08
22Nataša BogatajOK Azimut 74:07+32:31
23Marjanca PoljanšekOK Azimut 76:01+34:25
24Tilen ŽvanutPD Ajdovščina 78:00+36:24
25Nik GregoričPD Ajdovščina 88:42+47:06
26Uroš TozanPD Ajdovščina 110:59+69:23
27Petra StojanOK Komenda 114:50+73:14
28Chiara RajgeljGAJA 1530:23+1488:47
Emil KacinOK Azimut DNS+ --:--
Miha RijavecOK Azimut DNF+ --:--
Fulvio PacorGAJA DNS+ --:--
Janez ŠorliOK Azimut MP+ --:--
Kristjan KalcGAJA MP+ --:--
Igor BončinaOK Azimut DNS+ --:--
Špela ŠorliOK Azimut MP+ --:--

C (1.4km / 75m / 11KT)

1Nea ErženOK Azimut 23:58+00:00
2Alina ČujecOK Azimut 25:56+01:58
3Rok BogatajOK Azimut 27:14+03:16
4Žan GnezdaOK Azimut 28:45+04:47
5Timi PetričOK Azimut 29:23+05:25
6Jaka HvalaOK Azimut 29:34+05:36
7Blaž Šorli BdOK Azimut 31:07+07:09
8Rok MaverOK Azimut 31:30+07:32
9Mateja PagonOK Azimut 32:09+08:11
10Rene JeklinOK Azimut 33:39+09:41
11Gašper ManfredaOK Azimut 35:35+11:37
12Hana MamičPD Ajdovščina 42:07+18:09
13Tjaša CarliOK Azimut 42:38+18:40
14Zala LozarPD Ajdovščina 44:27+20:29
15Družina LevpuščekOK Azimut 54:26+30:28
16Žan ŠtrukeljOK Azimut 61:58+38:00
17Ana VerčPD Ajdovščina 66:29+42:31
Maver NikOK Azimut MP+ --:--
Nuša ŠtekarOK Azimut MP+ --:--
Tjaž VelikonjaOK Azimut MP+ --:--
Santiago ParadaOK Azimut MP+ --:--
Mark JeklinOK Azimut MP+ --:--
Blaž Šorli CkOK Azimut MP+ --:--
Tine PagonOK Azimut DNS+ --:--
Neža ŠorliOK Azimut DNS+ --:--
Družina PoženelOK Azimut MP+ --:--
Valentin KavčičOK Azimut DNS+ --:--